World Kart Kredi Kartı Başvurusu

World Kart Kredi Kartı Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

World Kart, Yapı Kredi bankası tarafından sunulan kredi kartıdır. Bu bankanın müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı türleri mevcuttur. Her çeşit, kendine özel ayrıcalıklar bulundurmaktadır. Yapı Kredi World kart, dünyanın en iyi 10 kartı arasındadır. Kullanıcılarına kazançlar ve fırsatlar sunan bu kartı almak oldukça kolaydır. Bu kartın sunmuş olduğu World Puanları ülke genelinde bulunan yüzbinlerce üye işyerinde, kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu puanları bireysel emeklilik katkı payı olarak yatırabilir ya da alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bu kart sayesinde 5 ay ile 12 ay arasında vadesi olan taksitli nakit avans da çekebilir ve nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. World kart kredi kartı başvurusu yapabilmek için aşağıda sıralayabileceğimiz yöntemleri deneyebilirsiniz.

World kart kredi kartı başvurusu yapma yöntemleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

Bu ayrıcalıklı karta sahip olmak ve hemen harcadıkça bol puan kazanabilmek için kullanacağınız birden fazla yöntem bulunmaktadır. Kart başvurunuz alındıktan sonra hemen değerlendirilir ve sonucunuz aynı gün içinde cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan kredi kartınız ise en kısa sürede tarafınıza iletilir.

Yapı Kredi internet sitesinden kredi kartı başvurusu;

Bu bankanın internet sitesine girerek, burada bulunan başvur formu ile kredi kartınıza hemen başvuru yapabilirsiniz. Aylık gelir bilginiz, kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi doldurduktan sonra başvurunuzu göndermeniz halinde hemen değerlendirmeye alınır. Onaylanan kredi kartınız için müşteri temsilcileri tarafından aranırsınız. Adres bilgilerinizi ve gerekli olan diğer bilgileri verdikten sonra kartınız adresinize postalanır.

Sponsor Bağlantılar

Yapı kredi mobilden World kart kredi kartı başvurusu;

World kart kredi kartı başvurusu için deneyebileceğiniz en pratik yöntemlerden biri Yapı Kredi Mobil uygulamasıdır. Bu uygulamaya bankanın müşterisi olmanız halinde kolayca erişebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için bankanın internet sitesine girebilir ya da cep telefonunuza bu uygulamayı indirebilirsiniz. Banka tarafından size özel olarak verilen şifreyi ve kimlik numaranızı kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra “Başvurular” menüsünden, kredi kartı başvurusuna erişebilirsiniz. Hiçbir ekstra bilgiye gerek kalmadan buradan başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir ve tarafınıza bildirilir. Onaylanan kredi kartınız, kayıtlı olan adresinize postalanır.

SMS ile World kart kredi kartı başvurusu;

Yapı Kredinin SMS bankacılığını kullanarak da kredi kartınıza hemen başvuru yapma imkânınız bulunur. Bunun için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek aralarında bir boşluk bırakmak koşuluyla WORLD ve kimlik numaranızı yazın. Ardından 4421’e mesajınızı gönderin. Kredi kartı başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve başvuru sonucunuz hemen telefonunuza bilgi mesajı olarak iletilir.

Başvuru sonucunuzu takip etmek isterseniz yine cep telefonunuzun mesajlar kısmına, aralarında bir boşluk bırakarak WORLD ve kimlik numaranızı yazın ve 4407’ye kısa mesaj gönderin. Başvurunuzun ne aşama da olduğu hakkında, bu şekilde bilgi alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Yapı Kredi telefon bankacılığı ile World kart kredi kartı başvurusu;

Yapı Kredi bankasının telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak da kredi kartınız için başvuru yapabilirsiniz. Bunun için 444 0 444 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Buradan yapacağınız başvurularınız için hafta içi mesai saatlerini tercih etmeniz gerekir.

Banka şubelerinden kredi kartı başvurusu;

World kart kredi kartı başvurusu için tercih edebileceğiniz son yöntem ise banka şubeleridir. Size en yakın banka şubesine giderek müşteri temsilcisine başvurabilirsiniz. Gerekli bilgileriniz alındıktan sonra hemen kart başvurunuz yapılır. Başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelecek olan mesajdan öğrenebilir ya da banka şubelerine giderek, telefon bankacılığını arayarak ya da bankanın internet sitesinde bulunan “Başvuru Takip” bölümüne tıklayarak da kontrol edebilirsiniz.

World Gold Kart Özellikleri;

Yapı Kredi World Gold Kart, sizleri özel ayrıcalıklar ile tanıştırarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Bu kredi kartı ile sunulan ayrıcalıklardan ve World Gold kart özellikleri detaylarından bahsedelim;

Yapı Kredi Concierge hizmeti ile araç kiralama, seyahat, restoren bilgileri ve çok daha fazla konu hakkında bilgi almanızı ve organizasyon yapmanızı sağlar.
• World kart yurt içinde ve yurt dışında yapmış olduğunuz alışverişler için alışveriş güvencesi sunuyor. Bu güvence ile satın aldığınız eşyalar çalınma, kaybolma ya da zarar görme durumda 60 gün koruma altına alınıyor.
• Yapı Kredi Asistans hizmetinden yol yardımı, tıbbi danışma, sosyal etkinlikler, cam, su ve elektrik gibi problemler için ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
World Gold kart özellikleri arasında en çok dikkat çeken ekstra olarak verilen World puandır. Bu kredi kartı ile yaptığınız tüm alışverişlerden %25 daha fazla World puan kazanırsınız.
• World kredi kartınızı kullanarak nakit avans çekebilir, taksitli nakit avans alabilir, kartınızdan para transferi yapabilir, kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir, kartınızla kazandığınız World puanları bedava alışverişleriniz için kullanabilirsiniz.
• Kartınızda bulunan temassız özelliği ile 50 liranın üzerinde olan tüm alışverişlerinizi temassız olarak ödeyebilirsiniz.
• Kredi kartınızı kullanarak alışveriş kredisi alabilir, harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilir ya da harcamalarınızı erteleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir