İş Bankası Maximum Kart Başvurusu (BÜTÜN MAXİMUM KARTLAR)

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu (BÜTÜN MAXİMUM KARTLAR)
Sponsor Bağlantılar

İş Bankası; Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarının başında gelmektedir. İş Bankası’nın müşteri sayısının günden güne arttığı söylenebilir. İş Bankası’nın bankacılık ürünleri, her geçen gün daha çok müşteriye ulaşmaktadır. Maximum kart; tüketiciler tarafından en çok tercih edilen kredi kartlarından birisidir. Maximum kart; bir kredi kartında olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Avantajlı alışveriş koşullarına ek olarak acil nakit ihtiyacının giderilmesi noktasında Maximum kart sahibi olmanın faydaları çoktur. Maximum karta başvuru yapmak isteyenler bizzat İş Bankası şubelerine gidebilecekleri gibi internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden de başvuru yapabilirler. İş Bankası Maximum kart başvurusu hakkında detaylı bilgi sunalım;

İş Bankası Maximum Kartın Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Maximum kart; tüketicilerin alışverişlerinden MaxiPuan kazanmasını mümkün kılan bir karttır. Bunun yanı sıra, alışverişlerin taksitlendirilmesi ve bu sayede kolayca ödenmesini sağlamaktadır. Maximum kart ile Türkiye’nin her yerine dağılmış sayısı 200 bini aşan Maximum üyesi işyerlerinden taksitli alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Eşit taksitler halinde ödeme yapılabilir. Harcadıkça MaxiPuan kazandıran Maximum kart; kazandıkça daha çok harcamayı mümkün kılmaktadır. MaxiPuan’lar sayesinde Maximum üyesi işyerlerinden bedava alışveriş yapma fırsatı elde edilmektedir. Bunun yanı sıra, tüketiciler, yurtdışında yaptıkları alışverişlerden de MaxiPuan kazanma fırsatı yakalayabilirler. VISA/Master Card amblemini taşıyan tüm noktalarda Maximum kart geçerli olmaktadır. Yurtdışında bu kartı kullanmayı tercih edenlerin ekstreleri, dolar veya euro cinsinden gönderilmektedir.

İş Bankası Maximum Kartın Ayrıcalıkları

İş Bankası Maximum kart sayesinde MaxiPuan kazanmanın yanı sıra acil nakit ihtiyaçlarının giderilmesi mümkün olmaktadır. Maximum kart; 7/24 nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılabilir. Maximum kart sayesinde nakit avans çekmek mümkündür. Ayrıca, taksitli nakit avans hizmeti bulunmaktadır. Nakitlerin geri ödemesinin 12 aya kadar uzanan vadelerle ve eşit taksitlerle yapılması söz konusudur. Maximum kart kullanıcıları; tüm bankamatiklerden vadesiz hesaplarına ulaşma fırsatı elde ederler. Maximum kart sayesinde banka kartlarıyla yapılan tüm para çekme, para yatırma ve benzeri işlemlerin yapılması söz konusu olmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Maximum kart başvurusu yapmak isteyenlerin önünde birçok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifleri aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

İnternet sitesi aracılığıyla İş Bankası Maksimum kart başvurusu nasıl yapılır?

İsteyenler, İş Bankası’nın resmi internet sitesine giderek buradaki Maximum kart başvurusu linkine tıklayabilirler. Tüketicinin kimlik numarası, cep telefonu numarası ve aylık ortalama net gelir bilgisinin doğru bir şekilde girilmesi gerekir. Bunun yanı sıra, isteyen tüketiciler, kart başvurusu kısmı için aranmayı tercih edebilirler. İsteyenler ise formdaki ek bilgileri, kendileri doldurmak isteyebilirler. Bu iki seçenekten birisi tercih edildiği takdirde başvurunun tamamlanması adına gereken adımlar atılacaktır.

Bu başvurunun ardından hemen değerlendirmeye alınırsınız ve banka tarafından başvuru sonucunuz birkaç gün için de cep telefonunuza bildirilir. Onaylanmış olan kredi kartınızı banka şubelerinden teslim alabilir ya da kartın adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İnternet Bankacılığı aracılığıyla İş Bankası Maximum kart başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası Maximum kart başvurusu yapmak isteyenler, İş Bankası’nın internet şubesinden de başvuru yapabilirler. Bu şekilde başvuru yapabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka tarafından size verilen müşterisi numarasını ve internet şifresini kullanarak, İş Bankası internet sitesinin ana sayasında bulunan internet şubesi ne gir yapmalısınız. Ardından, menü kısmına gelerek kredi kartı başvurularınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında uzun bir form doldurmanıza gerek yoktur. Saniyeler içinde başvurunuzu yaparsınız ve yine saniyeler içinde yanıt alırsınız. Onaylanmış olan kredi kartınız, sistemde kayıtlı olan adresinize teslim edilecektir.

Mobil uygulama aracılığıyla İş Bankası Maximum kart başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankasının mobil uygulaması üzerinden bankacılık işlemlerinin çok büyük bir kısmını gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanabilmek için öncelikle cep telefonunuza yüklemeniz gerekir. Ardından banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve internet şifresini kullanmalısınız. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra menü kısmından “kartlarım” bölümüne girmelisiniz. Bu bölümün alt kısmında bulunan “kredi kartı başvurusu” kısmından da başvurunuzu geçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yapmanızın ardından hemen değerlendirmeye alınır bu başvuruyu yaparken hangi kartı istediğinizi de seçebilirsiniz. Kart başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde cep telefonunuza kısa mesaj ile bildirim gelecektir. Kredi artınız, sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilir. Kart başvurunuz olumsuz sonuçlansa bile cep telefonunuza bildirilecektir.

Kredi kartınızın türünü seçtikten sonra başvuru için girmeniz gereken tek bilgi aylık ne kadar gelirinizin olduğudur. Ardından, ön bilgilendirme formunu da okuyup işaretledikten sonra hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hem internet hem de mobil bankacılık uygulamaları sayesinde İş Bankası Maximum kart başvuruları kolayca yapılabilir ve sayfalarca bilgi doldurmanıza gerek kalmaz. Ayrıca bu uygulamaları kullanarak, kartınızın limiti ile ilgili işlemleri de yapabilir, kredi kartınızla ilgili tüm ayarlamaları yapabilir, taksitli nakit avans, karttan karta para gönderme gibi farklı seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum kart başvurusu için diğer yöntemler;

Bu karta, yukarıda anlattığımız yöntemlerin dışında, telefon şubesinden başvuru yapılması da mümkündür. Bunun yanı sıra, bankamatiklerden veya tüketiciye en yakın İş Bankası şubelerinden Maximum kart başvurusu yapılabilir. Son olarak, MAXIMUM boşluk kimlik numarası yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj göndererek de Maximum kart başvurusu yapılmış olunur.

İş Bankası Alternatif Maximum Kartları

İş Bankası Maximum kartın farklı alternatifleri bulunmaktadır. Maximum Premier kart; bütün Maximum özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır. İş Bankası’nın tüm Premier kartları; birer Visa kartıdır. Maximum Gold kart ise MasterCard’dır. Tüm harcamaların TL üzerinden izlenmesini mümkün kılar. Maximum Platinum kart; tüm Maximum özelliklerine sahip olan başka bir karttır. Maximum Aidatsız kart; aidat ödemek istemeyenler için oluşturulmuştur. Maximum Tema Kart; Tema’ya destek olmak isteyen İş Bankası müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, İş’te Üniversiteli aidatlı ve aidatsız kartlar bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri için ideal kartlar arasında bulunmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Şartları Nelerdir?

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu yapabilmek için bazı şartları taşıyor olmanız gerekir. Banka, kredi kartı vermek için kendi müşterilerine öncelik tanır. İş Bankasının müşterisiyseniz, kolayca kart başvurunuzu yapabilir ve onaylanmış olan kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişilerin ise aşağıdaki şartları yerine getirmeleri gerekir;

  • Kredi kartı alabilmek için tıpkı kredi alırken olduğu gibi kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi kartı verilirken de bankalar tarafından kredi notuna bakılır. Bu durumda kredi notunuzun 1500 ve üzerinde olması gerekir.
  • Kredi kartınızı alabilmek için aylık belirli bir gelirinizin olması gerekir. Aylık düzenli geliri olmayan kişilere kredi kartı verilmez. Çünkü borçlarının ödemeyeceği düşünülür. Banka gerekli gördüğü durumlarda kredi kartı vermek için gelir belgesini kanıtlayan bir belge isteyebilir. Bu belge aylık bilanço, maaş bordrosu ya da maaş yazısı olmalıdır.
  • Kredi kartınızı alabilmek için sigorta primlerinizin de ödenmiş olması gerekir. Son altı aylık sigorta primleriniz ödendiyse, İş Bankasından kredi kartı almanız kolaylaşır.
  • Kredi kartı alabilmek için vadeli mevduat, bireysel emeklilik, fon hesabı ya da bunlar gibi tasarruf ve yatırım hesaplarınızın olup olmadığına da bakılır. Bu tür yatırım ve tasarruf hesapları, sizin aylık gelirinizin olduğunu ve kredi kartınızı ödeyebileceğinizi düşündürmektedir. Bu sayede, bankalardan kredi kartı almanız daha kolay olur.

İş Bankası Maximum Kart Neden Tercih Edilir?

İş Bankası Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir. Bu bankanın neredeyse her yerde bankamatik ya da şubesinin olması, bankayı daha ulaşılır yapar. Bu nedenle müşteriler tarafında en çok tercih edilen bankalardan biridir. Maximum kredi kartının bu kadar çok tercih edilmesini nedeni ise Türkiye’nin hemen hemen her noktasında geçerli olmasıdır. Alışveriş yaptığınız mağazaların neredeyse hepsinde geçerli olan bu kredi kartı ile ekstra taksitli alışveriş yapma imkânınız bulunur. Ayrıca bu kartın çok sayıda indirimi ve avantajı da bulunur. Bu kartın indirimlerinden faydalanmak için mobil uygulamasında bulunan kampanyalara katılmanız gerekir. Sinema biletinden müze indirimine, akaryakıt indiriminden beyaz eşya indirimine kadar pek çok alanda indirim ve ekstra Maxi puan kazandırma avantajı sunar. Siz de bu kredi kartına kolayca sahip olabilir ve indirimli alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

İş Bankası Maximum kart faiz oranları ve ücretleri nasıldır?

İş Bankası Maximum kart, kullanıcılarına çeşitli fırsatlar ve avantajlar dünyası sunar. Bu kartı kullanarak müze girişlerinden çok sayıda alışverişinize kadar çeşitli indirimler alabilirsiniz. Bu kredi kartının sunmuş olduğu nakit avans, taksitli avans ve taksit erteleme gibi avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Bütün bu avantajlar ve hizmetler için banka tarafından belirli oranlarda faiz ve komisyon ücretleri alınır. Bunlar hakkında detaylı bilgi sunalım;

  • Yapacağınız alışveriş işlemleri için kartınızın faiz oranı %1,60 olarak işler.
  • Nakit para çekme işlemleriniz için kartınızın faiz oranı %1,60 olarak işler.
  • Taksitli nakit avans çekme işlemleriniz için 5-12 ay arası taksitlerde faiz oranı %1,60 olarak alınır. Taksitli nakit avans kullanan müşterilerden işlem ücreti alınmaz.
  • KKTC’de bu kartı kullananlar için faiz oranları farklıdır. Nakit para çekme işlemleri için uygulanan faiz oranı %1,25’tür. Yine taksitli nakit avans çekmek isteyen müşteriler için 5-12 ay arasında faiz oranı %1,54 olarak uygulanır. KKTC’de taksitli nakit avans kullanan müşterilerden de işlem ücreti alınmaz.

İş Bankası Maximum kart çeşitleri nelerdir?

İş Bankası, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde ve farklı avantajlarla Maximum kart sunmaktadır. Hangi kredi kartına sahip olmak istediğinizi, özelliklerini kontrol ederek belirleyebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz sırasında almak istediğiniz kartın çeşidini belirtilebilirsiniz. Maximum kart çeşitlerini aşağıdaki şekilde açıklayalım;

Maximum Gold kart; yurt içinde ve yurt dışında ayrıcalıklar sağlayan kredi kartıdır. Bu kartın en önemli özelliği ekstre borcunun döviz üzerinden ödenebilmesidir. Üstelik yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizden de Maxipuan kazanabilir ve tüm üye iş yerlerinde puanlarınızı bedava olarak harcayabilirsiniz.

Maximum Platinum kart; dünyanın her yerinde her zaman yeni ayrıcalıklar sunan kredi kartı çeşididir. Bu kart ile araba yardım hizmetleri, ev yardım hizmetleri, ferdi yarım hizmetleri, bilgi ve organizasyon servisi hizmeti, yurt dışı özel seyahat sigortası, çocukların yol masrafları, cenazenin nakli, seyahat gecikmesi, bagaj gecikmeleri, hastane depozitoları, tarifeli uçuşlarda uçağın kaçırılması gibi durumlar için ücretsiz hizmetler uygulanır.

Maximum Aidatsız kart; yıllık kart ücreti ödemeyeceğiniz, Maximum iş yerlerinden taksitli alış veriş yapabileceğiniz alışverişlerinizden Maxipuan kazanabileceğiniz, bankamatik kartı özelliği sayesinde banka hesaplarınıza erişebileceğiniz, peşin ödemeli işlemlerinizi taksitlendirebileceğiniz, nakit avans çekip 12 taksitte geri ödeyebileceğiniz ve yakınlarınız için ek kart başvuru yapabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir