Akbank Maksimum Limit Anında Onaylı Kredi Kartı

Akbank Maksimum Limit Anında Onaylı Kredi Kartı
Sponsor Bağlantılar

Kredi kartı konusunda en çok tercih edilen bankaların başında bulunan Akbank, sunmuş olduğu özelliklerle büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Gerek alışveriş sırasında gerekse alışveriş bittikten sonra sunmuş olduğu avantajlarla bilinen Akbank kredi kartına başvuru sayısı da bu nedenle günden güne artıyor.

Sponsor Bağlantılar

Akbank maksimum limit anında onaylı kredi kartı aracılığıyla 12 aya varan vadeler üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda nakit ihtiyaçlarınız için çok kısa bir süre içinde sonuç alacağınız nakit avans özelliği de zor günlerde kurtarıcınız olacaktır. Banka tarafından belirlenen üç aylık taksit erteleme özelliği ise, bütçenizi düşünmeniz gereken durumlarda yardımınıza koşacaktır.

Akbank Maksimum Limit Anında Onaylı Kredi Kartı Başvurusu

Bu kredi kartını ön plana çıkaran özellik, başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde direkt olarak şube üzerinden alınabilir olmasıdır. Sadece birkaç dakikanızı alacak başvurunun sonrasında en yakındaki Akbank şubesini ziyaret ederek kredi kartınızı alabilirsiniz. Bu şekilde zamandan büyük ölçüde kazanmış olurken, evraklar ve diğer uğraşlarla da zaman geçirmeye gerek kalmadan direk olarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

İnternet üzerinden Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın kendi resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekir. Daha sonraki adımda maksimum limit anında onaylı kredi kartı başvuru sekmesine geçiş yaparak, başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda karşınıza çıkacak T.C kimlik numarası, ad ve soyad, telefon numarası gibi detayları eksiksiz bir biçimde doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru tamamlandıktan birkaç dakika sonra, başvuru sonucunuz belirttiğiniz cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilir.

Akbank müşteri hizmetleri üzerinden de kredi kartı başvurusu yapabilme imkanınız vardır. Bunun için 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaraları üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli bilgileri müşteri temsilcisine ilettikten hemen sonra, kredi başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Ayrıca Akbank kredi kartı başvurusu yapma kanalları arasında bankamatikler, Akbank Direkt mobil  uygulama gibi kanallarda bulunur. Android veya IOS tabanlı cep telefonunuzu kullanarak market üzerinden Direkt uygulamasını indirerekte kredi başvurusunu anında yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Şartlar

Akbank kredi kartı almak için banka tarafından aranan belirli şartlarında bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle kredi başvurusunda bulunan kişinin sahip olduğu kredi puanı banka tarafından ilk olarak bakılan detaylardan biridir. Eğer kredi notunuz düşükse ve banka tarafından istenecek teminatları sağlayamıyorsanız, anında kredi kartı kampanyasından yararlanmanız mümkün olamaz.

Kredi notu 1500 puan ve üzerinde olan kişilerin ise daha rahat şartlar altında istediği nakit tutarına ulaştığını söylemek doğru olacaktır. Banka ayrıca gerekli gördüğü durumlarda ipotek, kefil, ek gelir gibi taleplerde bulunabilir. Ayrıca banka tarafından en önemli görülen konulardan birininde gelir belgesi olduğunu bildirmek gerekiyor. Özellikle kredi kartı taksit ödemelerinin yapılıp yapılmayacağını teyit edebilmek açısından gelir belgesi büyük önem taşıyor.

Bunlara dikkat ederek Akbank yüksek limitli kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve gerekli durumları karşılarsanız kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Özellikle yüksek çapta aylık ihtiyacı bulunan ve daha yüksek limitli kredi kartı arayanlar için bu seçenek doğru bir tercih olacaktır. Yüksek limitli olmasının yanı sıra faiz oranlarıda son derece düşük tutulan kredi kartı bu şekilde geri ödemeleri biraz daha kolay bir hale getirmeye neden oluyor. Bol taksit özelliği sağlayan kredi kartı, aynı zamanda yapmış olduğunuz her alışveriş için ekstra puan kazanmanızı sağlıyor. Kazanmış olduğunuz bu puanları ise dilediğiniz anlaşmalı üye işyerleri üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Akbank maksimum limitli anında kredi kartı özellikleri;

Akbank’ın en çok kullanılan kredi karıt Axess’dir. Bu kartın Gold ve Platinum türleri de bulunur. Akbank kredi kartları, bol bol chip para ve nakit avans özellikleri ile tanınan kartadır. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinde kullanılan bu kartlar, çok sayıda alışveriş merkezinde taksitli alışveriş imkânı da sağlar. Bütün bu nedenlerden dolayı da tercih edilen kartlar arasında yer alır. Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı özelliklerinin aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Axess kredi kartı, Türkiye’nin ve dünyanın pek çok notasında geçerli olan kartlardır.
 • Bu kartlardan bol bol Chip para kazanabilir ve kazandığınız bu paraları, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok noktasında bulunan üye işyerlerinde kullanabileceğiniz chip paralarda 1 puan 1 TL değerindedir.
 • Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatlarınızı verebilir ve her ay fatura takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Bu sayede, faturalarınızın tutarlarını da bir sonraki ekstrenizde ödemiş olursunuz.
 • Axess, her ay yenilenen birbirinden farklı pek çok kampanya düzenlemektedir. Tatilden alışverişe, seyahatten eğitime kadar pek çok harcamanız için bu kapmayanlardan yararlanabilir, ekstra chip para kazanabilirsiniz.
 • Axess kredi kartları, Türkiye’de bulunan pek çok mağazadan taksitli alışveriş yapmanıza da imkân sağlar. Artı olarak verilen taksitler ile alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
 • Axess kredi kartınızdan acil nakit ihtiyaçlarınız olduğunda hızlı para alabilirsiniz. Hızlı para ile haftanın her günü nakit ihtiyacınızı, şubeye gitmeden karşılayabilirsiniz. 15.000 liraya kadar alabileceğiniz hızlı parayı 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Axess kredi kartınız varsa, diğer bankalarda olan kredi kartı borçlarınızı bu kartınıza aktarama avantajını yaşayabilirsiniz. Diğer borçlarınızı 12 aya kadar taksitlendirebilir ve uygun faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz
 • Axess kredi kartınızdan yapmış olduğunuz peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme imkânınızda bulunmaktadır. Ayrıca kartınızdan nakit avans da aldıysanız bunu da yeniden yapılandırabilir ve 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Üstelik taksit isteme için hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • Axess kartınızın ekstre borcunun kalanlarını, isterseniz 2 ya da 3 taksite böldürebilir ve bu sayede borçlarınızı rahat rahat ödeyebilirsiniz. Bu sayede borç yapılandımsa derdinden de kurulmuş olurusunuz.

Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı ile neler yapabilirsiniz?

Akbank tarafından sunulan bu kredi kartını kullanarak çok sayıda avantajdan da faydalanmanız mümkündür. Bu avantajları aşağıda şekilde sıralayabiliriz;

 • Akbank kredi kartları ile yurt içinde ve yurt dışında harcama yapabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını kullanarak yapmış olduğunuz alışverişlerinizden Chip para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Chip paraları, ülke genelindeki tüm üye işe yerlerinde harcayabilirsiniz.
 • Yurt dışında yapmış olduğunuz alıverişler için de Chip para kazanabilir ve bunları hem yurt içinde hem de yurt dışında ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Akbank’ın avantajlı kredi kartlarından birine sahip olarak, ekstra uçak mili kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, ülke genelindeki çeşitli havalimanlarında bulunan VİP salonlarına ücretsiz girebilme imkanına sahip olursunuz. Burada yapacağınız harcamaların bir kısmı da ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Bu kredi kartını kullanarak ekstra taksit avantajından yararlanabilirsin. Aynı zamanda nakit avans, ücretsiz nakit avans, ekstre erteleme, borç transferi ve ekstre atlatma gibi avantajlara sahip olursunuz.
 • Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı kampanyalarından yararlanmak için ekstra bir uygulamaya girmek ya da kampanya katılmak için mesaj atmak zorunda değilsiniz. Tüm Axess sahipleri kampanyalardan otomatik olarak yararlanırlar ve bedava Chip paralarına diledikleri zaman, diledikleri yerde sahip olabilirler.
 • Bu kredi kartı ile çok sayıda mağazadan da indirimli alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde yer alan çok sayıda mağazadan da online yapacağınız alışverişlerde, ekstra indirim ve Chip para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı faiz ve ücretleri nasıldır?

Her kredi kartında olduğu gibi Axess kartlarında da verdikleri hizmetleri karşılığında belirli oranda faiz ve komisyon ücretleri alınır. Bu ücretlerden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • Akbank maksimum limitli anında onaylı kredi kartı kart aidatı tutarı 134,5 liradır.
 • Axess kartın akdi faiz oranı %1,60’dır.
 • Bu kartın gecikme faizi oranı %2,00’dir.
 • Limit aşımlarında faiz oranı %1,60 olarak işler.
 • Nakit avans çektiğinizde işleyecek olan aylık faiz oranı %1,60’dır.
 • Vade farklı taksitli işlemlerde alınacak olan kredi faiz oranı %1,60 olarak belirlenir.
 • Taksit isteme özelliği için faiz oranı %1,60’dır.
 • Bu kartın ek taksit isteme özelliği için belirlenmiş olan faiz oranı %1,60’dır.
 • Ekstrenizi böldürerek borçlarınızı rahat ödeyebilmek için ödeyeceğiniz faiz oranı %1,60’dır.
 • Otomatik fatura ödemeleriniz için uygulanacak olan faiz oranı %1,60’dır.
 • Kayıp ve çalıntı durumunda kredi kartı yenileme ücreti 8 TL olarak alınır.
 • Akbank mobil uygulamasını ya da internet bankacılığını kullanarak yapacağınız anlık fatura ödemelerinde alınacak olan komisyon ücreti, her fatura için 1 TL’dir.

Akbank kredi kartı çeşitleri nelerdir?

Akbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve harcamalarına uygun olarak farklı özelliklerde ve farklı isimlerde kredi kartı sunmaktadır. Bu banka tarafından sunulan kredi kartı çeşitlerini ve bu kartların özelliklerini detaylı olarak açıklayalım;

Wings kredi kartı;

Akbank tarafından sunulan bu ayrıcalıklı kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizden mil puan kazanabilir ve bu puanları dünyanın her yerine yapacağınız uçak seyahatlerinde kullanabilirsiniz. Bu kredi kartı ile Axess üye iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda hem mil puan hem de Chip para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Chip paraları mil puana çevirebilir ve bu sayede daha fazla mil puan elde edebilirsiniz.

Bu kredi kartını yurt içinde ve yurt dışında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartını kullanarak alacağınız uçak biletleri için avans mil de kullanabilirsiniz. Kredi kartından yapacağınız alışverişlerinizi TL, Dolar ya da Euro olarak ödeyebilirsiniz.

Bu kredi kartı ile kazanmış olduğunuz mil puanları yalnızca uçak bileti almak için değil otel konaklamaları, turlar, gemi turları ve seyahat sigortası yaptırmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca mil puanlarınızı Wings Style iş yerlerinde, dilediğiniz gibi harcama imkanınız da bulunur.

Axess Gold ile hayatın tadını çıkarın;

Axess Gold kredi kartı, tüm Axess ayrıcalıklarının yanında acil durum yardımı hizmetleri de sunan bir kredi kartıdır. Hayatınızı kolaylaştıran birçok özelliği bulabileceğiniz bu kart sayesinde acil yadım hizmetinden, çilingir hizmetine, acil servis hizmetinden çekici hizmetine kadar pek çok yardım hizmetini ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Üstelik tüm bunları ücret ödemeden yaparsınız. Axess Gold kredi kartının genel özelikleri şöyledir; Kredi kartınızı kullanarak yapacağınız tüm alışverişlerinizden Chip para kazanabilirsiniz. Bu paraları üye iş yerlerinde bedava alışveriş için kullanabilirsiniz.

Axess Gold kredi kartınızla anlaşmalı olan iş yerlerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Axess Gold kredi kartı sahipleri sevdikleri için diledikleri kadar ek kart çıkartabiliyor. Üstelik ek limite gerek duymadan ek kart sahibi olabilirsiniz.

Kredi kartınızdan 500 liradan 5.000 liraya kadar hızlı para alabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.
Axess Gold kredi kartınızı kullanarak 20.000 liraya kadar nakit avans ya da taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik bu avanslar için hiçbir ücret alınmaz.

Axess Gold kredi kartı sahipleri diğer bankalardaki kredi kartlarının borçlarını tek bir kartta toplayarak 12 ay vade ile borç transferi yapabilirler. Üstelik oldukça uygun faiz oranlarında borç transferi yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir