En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?
Sponsor Bağlantılar

Bankalar alışverişleri kolay bir hale getirmek için kredi kartı imkanı sunmaktadır. Her kredi kartı cazip özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkarken, faiz oranlarında da farklılıkların olduğunu belirtmek gerekiyor. Aşağıdaki kredi kartları sayesinde yapmış olduğunuz alışverişlerin geri ödemesini daha düşük faizler üzerinden geri ödeyebilir, masrafsız olarak kredi kartı kullanabilir ve ekstra puan kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. İşte kendi alanında en çok önerilen en avantajlı kredi kartları:

CEPTETEB Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

CEPTETEB kredi kartı, bu konuda en çok tercih edilen seçeneklerin başında bulunuyor. Bu kredi kartı yardımıyla hafta sonu sinemalarda, kuaförlerde, kozmetik marketlerde, giyim mağazalarında ekstra bonus ve indirim kazanabilirsiniz. Aynı zamanda TEB müşterilerine özel olarak dönemsel şekilde yayınlanan kampanyalara katılım hakkınızda bulunur. Vade farksız alışveriş yapma imkanı sunan bu kredi kartı, bol taksit avantajı ve nakit avans özelliği ile de kredi kartı almak isteyenlerin yöneldiği bir seçenektir. Bunun yanında masrafsız bir seçim yapmak isteyenlerde tercihini bu kredi kartından yana kullanabilir. Her açıdan alışverişleri daha kolay bir hale getirmek ve çeşitli kampanyalardan yararlanmak isteyenler için ideal bir yapıdadır.

Finansbank Kredi Kartı 

Masrafsız kredi kartları arasında yer alan bu seçenek, yıllık aidat ödemenize gerek bırakmayan bir yapıya sahiptir. Bu sayede kartı ömür boyunca masrafsız bir şekilde kullanabilir ve tüm masrafları ortadan kaldırabilirsiniz. Üstelik bol taksit özelliği sunan kredi kartı, alışverişlerin geri ödemesini daha rahat şartlar altında yapmanıza olanak sağlayacaktır. Kredi kartını kullandığınızda her alışveriş başına puan kazanabilir ve daha sonrasında ise kazanmış olduğunuz bu puanları üye işyerlerinde gönül rahatlığınca harcamaya başlayabilirsiniz. Özellikle alışveriş başına daha yüksek bir puan kazanmak isteyen kişiler tercihini bu nedenle bu kredi kartından yana kullanabilirler. Kredi kartı aynı zamanda nakit avans, taksit erteleme gibi çeşitli özellikleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

En çok puan kazandıran kredi kartları arasında yer alan Maximum kredi kartı, yaptığı her alışverişte daha fazla kazanmak isteyenler için ideal bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda nakit ihtiyaçlarınıza doğru bir çözüm yolu olarak karşınıza çıkacak bu kredi kartı bundan sonraki dönemde nakit ihtiyaçlarınızı düşünmenize kesinlikle gerek bırakmayacaktır. Bu sayede nakit avans özelliğinden faydalanarak istediğiniz her an nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik geri ödemeleri oldukça düşük faiz aralığı ve yüksek vade imkanları ile yapabilmiş olacaksınız. Maximum kredi kartı sahipleri, aynı zamanda kredi kartının bankamatik kartı olma özelliğini de kullanarak, fazla kart kullanma yükünden de bundan sonraki zamanda kalıcı olarak kurtulmuş olacaklar. 

ING Bank Pegasus Plus Bol Avantajlı Kredi Kartı

Bol puan kazandıran kredi kartı arayanların incelemesi gereken bu kredi kartı alışverişi daha cazip bir halde tamamlamanıza neden olacak özel bir seçenek halindedir. Özellikle yüksek taksit sayısı bulunan, alışverişlerinizde ekstra puan kazanabileceğiniz ve bol indirim sunan bir kredi kartı araştırması yapıyorsanız tercihinizi bundan yana kullanmanız daha doğru olacaktır. Üstelik nakit ihtiyacınız bulunuyorsa ING Bank Pegasus plus kredi kartı sayesinde bu kesinlikle sorun değildir. İstediğiniz her an kredi kartının nakit avans özelliğini tercih ederek nakit çekimi yapabilir ve bu şekilde nakit sorununa acil bir şekilde çözüm sağlayabilirsiniz. Üstelik kredi kartına başvuruda bulunmakta son derece kolay olacaktır. Dilerseniz ING bank internet şubesi, dilerseniz mobil bankacılık yöntemi, dilerseniz de ING Bank şubelerini tercih ederek anında kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank axess kredi kartı ile bol chippara kazanabilir ve bu chip paraları sonraki harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Akbank axess kredi kartı bir çok alışveriş noktasında size ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Anlaşmalı noktalarının fazla olması sebebiyle en çok tercih edilen kredi kartları arasındadır. 

Sponsor Bağlantılar

Axess kredi kartı ile akaryakıt ve market harcamalarınızda bol bol chip para kazanabiliyorsunuz. Aylık 500 TL’ye varan ek chip paralar sizin axess kredi kartı kullanmanız için gerekli bir sebep olmaya yetecektir. Sadece harcamalarınız değil, anında nakit avans seçeneğiyle de, acil para gereken durumlarda yardımınıza koşuyor. 

Tüm bunlarla bitmeyip, sürekli olarak yeni kampanlar çıkararak, bir çok noktada yapacağınız harcamalarınızda kolaylıklar sağlıyor. 

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı

Yıllardır aklımıza kazınan ve ilk bonus niteliği taşıyan Garanti Bonus kredi kartı da tercih edebileceğiniz en iyi kredi kartları arasında yer alıyor. Son günler ismi değişerek Garanti BBVA olan Garanti bankası, sunmuş olduğu bonus kredi kartı ile sizlere bir çok avantajlı harcama seçenekleri sunuyor. 

Neden Garanti BBVA Bonus kredi kartı tercih etmeliyim dediğinizde; 575.000 üye işyeri noktasında alışveriş olanağı, 4973 tane ATM seçeneği ile sizleri cezbedecek. Yani gittiğiniz her yerde Bonus kredi kartınızı kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. 

Bonus kredi kartının en önemli özelliği harcama yaptıktça onlarca bonus kazandırmasıdır. Üye işyerleriyle yaptığı anlaşmalar sonucunda, buralarda yapacağınız alışverişler neticesinde sizlere onlarca bonus dağıtmaya devam ediyor. Sizde harcamalarınızın bedavaya gelmesini istiyorsanız, hemen bir bonus kredi kartına başvurmalısınız.

Enpara.com kredi kartı;

Enpara.com, avantajlı kredi kartı sunan bankalardan biridir. Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan enpara.com aracılığı ile ömür boyu aidat alınmayan kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bu kredi kartını kullanarak, Finansbank’ın üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilir, kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekebilir ve taksit erteleme gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Bu kredi kartının bedava chip para özelliği yoktur ancak çok sayıda avantajı vardır. Kredi kartınızı kullanarak yapacağınız pek çok yerdeki alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz. Hatta bu kart ile Spotify ve Netflix fatura ödemlerinizin yarısını geri alabilirsiniz. Kredi kartının kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için enpara.om adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi World kredi kartı;

Yapı Kredi, en avantajlı kredi kartını sunan bankalardan biridir. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz World katınız ile bol bol World puan kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu puanları, üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Bu kredi kartı aynı zamanda taksit erteleme, nakit avans, taksitli nakit avans, ekstre erteleme gibi pek çok avantaj sunmaktadır. Bu kredi kartını kullanarak, hesabınızla yapacağınız havale, EFT gibi işlemlerinizi de yapma imkânınız da bulunmaktadır. Kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilir ve faturalarınızın her ya düzenli olarak ödenmesini de sağlayabilirsiniz.

En avantajlı kredi kartını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Kullanacağınız kredi kartının sizlere avantaj sağlayabilmesi için çeşitli özelikleri barındırması gerekir. Sizin için avantajlı olacak kredi kartını seçerken, öncelikle bulunduğunuz yerdeki ya da Türkiye’deki geçerliliğini araştırmalınız. Gittiğiniz alışveriş mağazalarında geçerli olan kredi kartlarını tercih etmeniz, ekstra taksit ve avantajlı ödeme fırsatları sağlayacaktır.

Kredi kartı seçerken nakit avans, kredi ve taksitli nakit avans gibi özellikler olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bu özellikleri olan kartlardan ne kadar faiz alındığını da araştırmalısınız. Faiz oranı, çekeceğiniz paranın geri ödemesini belirlerken oldukça önemlidir. Kredi kartına gereğinden fazla faiz ödemek istemiyorsanız, mutlaka bu oranları araştırın.

Kredi kartınızın sağladığı avantajlardan haberdar olun. Seçeceğiniz kredi kartı hangi alanlarda ne gibi indirimler sağlıyor, Ekstra taksit avantajı sunuyor mu mutlaka araştırın. Sizin sıklıkla alışveriş yaptığınız alanlarda ekstra indirimler ve taksit imkânları sağlıyorsa, o kartları tercih edin.

Kredi kartınızdan yıllık aidat ücreti alınıp alınmadığını da kontrol edin. Bu ücretler, genellikle yılsonlarında alınır ve bir hayli yüksektir. Kart aidatı ödemek istemiyorsanız bu kuralı mutlaka araştırın.

En avantajlı kredi kartı hangi şartları sağlayan kişilere verilir?

Bankaların sundukları en avantajlı kredi kartı ürünlerine sahip olmak için bazı şartları taşımanız istenir. Bu kartlar herkese verilmez. Eğer aşağıdaki şartları taşıyorsanız hemen istediğiniz bankaya başvuru yapabilir ve kredi kartını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • İlk istenen şart aylık gelirin olmasıdır. Eğer maaşlı olarak çalışıyorsanız, esnaflık ya da şirket gelirleriniz varsa ya da emekli maaşı geliri alıyorsanız, istediğiniz bankadan gelirinizle orantılı olacak bir limit tutarında kredi kartı alabilirsiniz.
  • Başka bankalardaki kredi kartlarınızın limitinin aylık gelirinize göre yüksek olmaması şartı da aranır. Almış oldurunuz gelire göre tüm bankalar için belirlenmiş olan bir limitiniz bulunur. Eğer bu limiti aşmadıysanız, kredi kartınızı alabilirsiniz.
  • Kredi kartınızı hemen alabilmek için sigorta primlerinizin de ödenmiş olması istenir. Hizmet dökümü belgenizde son üç aylık sigorta priminiz ödenmişse, kredi kartınızı hemen alabilirsiniz.
  • Başka bankalara olan borçlarınızın da aylık gelirinizi aşmamış olması istenir. Eğer çok fazla borcunuz varsa, geliriniz yetersiz kalır ve kredi kartı almazsınız.
  • Kredi kartı almak için aynı zamanda kredi notunuza da bakılır. Geçmiş dönemlerdeki ödeme performanslarınız iyi düzeydeyse, gecikmeli ödemeleriniz yoksa ya da icralık borcunuz olmadıysa, kredi kartınızı istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Bedavası en bol kredi kartı Deniz Bonus kart;

En avantajlı olarak kullanabileceğiniz kredi kartlarından bir diğeri de Deniz Bonus kredi kartıdır. Bedavası oldukça bol olan bu kredi kartı, kullanıcılarına birbirinden cazip avantajlar da sunar. Bu kredi kartına sahip olan kişiler hem yurt içinde hem de yurt dışında yaptıkları harcamalardan Bonus kazanabilir ve bunları bedava alışveriş için 250.000’i aşkın olan üye iş yerinde kullanabilirler. Üstelik Bonus program ortaklarına katılan işletmelerden yapacakları alışverişlerden ekstra indirim ve artı taksit gibi avantajlardan da yaralanabilirler.

Bu kredi kartına hemen sahip olmak için https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ adresine başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz hemen incelemeye alındıktan sonra hemen sonuçlanır ve kartınız adresinize kadar teslim edilir. Diğer başvur noktaları ise internet bankacılığı, mobil şube, deniz kartım uygulaması, Denizbank ATM’leri, iletişim merkezi ve SMS bankacılığıdır.

SMS bankalığından bu kredi kartına bal vuru yapmak için mesajlar kısmına KKART yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazmanız ve 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Deniz Bonus kredi kartının en büyük avantajlarından biri de yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizden çok fazla fırsat yakalamanızdır. Bu fırsatlar ve indirimler ile ilgili Denizbank web sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir