Odeabank’tan Gelir Belgesiz Bireysel Krediler

Odeabank’tan Gelir Belgesiz Bireysel Krediler
Sponsor Bağlantılar

Odeabank, Türkiye’nin en önemli bankaları arasında yer alır. Nakit ihtiyacı olan kişiler ise kredi başvurularını Odeabank aracılığı ile giderebilmektedir. Pek çok bankada olduğu gibi Odeabank da gelir belgesiz kredi fırsatı sunmaktadır. Müşteriler maaş bordrosu ya da vergi levhası göstermeye gereksinim hissetmeden bu kredi fırsatlarından rahatlıkla faydalanabilmektedir. Odeabank gelir belgesiz kredi başvurusu ise şubelerden, mobil bankacılıktan, müşteri hizmetlerinden ya da internet bankacılığından gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda müşteriler kısa mesaj göndererek de kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Odeabank’tan kredi çekmek isteyen müşteriler için başvuru seçenekleri ise aşağıda yer almaktadır.

Odeabank’tan Kaç Bin Lira Kredi Çekebilirim?

Sponsor Bağlantılar

Odeabank kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler 60 ay vadeli olacak şekilde kredi çekebilmektedir. 10.000 TL’ye kadar kredi çekebilen müşteriler için ise faiz oranı %2.52’dir. Müşteriler kredi başvurularını mobil bankacılıktan, şubelerden ya da internet bankacılığından kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Aynı zamanda sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yaparak kullanıcılar kredilerini çekerek nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Odeabank gelir belgesiz kredi seçenekleri arasında bireysel finansman kredisi de yer alır. Müşteriler bireysel finansman kredisini de birbirinden uygun faiz oranları ile kullanabilmekte ve tatil, eğitim, seyahat ya da farklı ihtiyaçlarının tümünü karşılayabilmektedir. Kredinizi kullanabilmek için yapmanız gereken ise bahsetmiş olduğumuz kanallar aracılığı ile başvurularınızı gerçekleştirmek ve hemen kredinizi kullanmaya başlamak şeklinde gerçekleşecektir.

Sponsor Bağlantılar

Şubeler Aracılığı İle Kredi Başvurusu

Odeabank kredi başvurusu yapacak olan müşteriler için ilk yöntem hiç kuşkusuz şubelerdir. Müşteriler sadece nüfus cüzdanlarını yanına alarak kredi başvurularını bireysel müşteri temsilcilerinden gerçekleştirebilmektedir. Şube yetkilileri belirttikleri faiz oranları ile birlikte müşterilere bir ödeme planı çıkarmakta ve kredi kullandırma işlemlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir.

Odeabank bireysel kredi seçenekleri arasında yer alan “nakit hazır” kredisi için hemen şubelere giderek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sigorta işlemleri de kredi işlemi başlatıldığında yetkililer tarafından hemen başlatılmaktadır. 60 aya kadar kredi kullanımı gerçekleştirebilmek için herhangi bir Odeabank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

Odeabank kredi başvurusu gerçekleştirmek isteyen müşteriler için bir diğer yöntem ise mobil bankacılık aracılığı ile kredi başvurusu gerçekleştirmektir. Odeabank müşterisi olan kişilere banka çok daha hızlı bir biçimde onay işlemi sağlar. Özellikle maaşını Odeabank’tan alan müşteriler her zaman avantajlıdır. Elbette her bankanın belli bir kredi sınırı ve kişiler için Merkez Bankası tarafından belirlenmiş olan KKB puanları bulunmaktadır. Bu puanlar dahilinde kredi kullandırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Mobil bankacılık kullanan müşteriler, uygulamanın kredi bölümünden “başvuru” alanına tıklayıp gerekli alanları doldurduktan sonra Odeabank kredi başvurularını hemen gönderebilmektedir. Bankanın otomatik sisteminden kısa mesaj olarak kredi başvurusunun cevabı ise yaklaşık 10 dakika içinde müşterilere gönderilmektedir. Kredisi onaylanan müşteriler ise gelir belgesi sunmaya gerek kalmaksızın kredilerini kullanmaya başlayabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Odeabank Müşteri Hizmetleri İle Kredi Başvurusu

Odeabank kredi başvurusu gerçekleştirecek olan kişiler başvurularını müşteri hizmetleri aracılığı ile de kolayca gerçekleştirebilmektedir. Bunun için ise 0850 222 84 44 numaralı hattın aranması ve kredi bölümüne bağlanılması gerekmektedir. Müşteriler kredi bölümünden herhangi bir yetkiliye ne kadar kredi talebi olduğunu, vadesini belirttikten sonra yetkililer kredi girişlerini gerçekleştirmektedir. Tıpkı mobil bankacılıkta olduğu gibi müşteri hizmetlerinden yapılan kredi başvurularının sonuçları da kısa bir süre içinde cep telefonlarına kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Kredisi onaylanan müşteriler ise belirtilen tutarı sadece nüfus cüzdanlarını kullanarak herhangi bir Odeabank şubesinden çekebilmektedir. Bu kredilerin hiçbiri için gelir belgesi talebi yoktur.

Odeabank 8444 SMS Kredi Başvurusu;

Odeabank SMS bankacılığı, her zaman bankacılık işlemlerinizi halledebileceğiniz ve tüm başvurularınızı 7/24 yapabileceğiniz bir bankacılıktır. Bu bankacılık hizmeti sayesinde cep telefonunuza kısa mesaj alarak bilgi öğrenebilirsiniz. Odeabank SMS bankacılığını kullanabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek ilgili anahtar kelimeyi yazmanız ve 8444’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Üstelik bu hat ile işlem yaptığınızda yani SMS bankacılığından yararlandığınızda herhangi bir işlem ücreti de ödemezsiniz. SMS bankacılığı ile sunulan hizmetler genel bilgilendirme ve kişisel bilgilendirme olarak iki gruptadır.

Odeabank SMS bankacılığını, kişisel bilgilendirmelerde kullanabilmeniz için internet bankacılığından ya da müşteri hizmetlerinden aktif hale getirmeniz gerekir. Aktif hale getirmediğinizde kişisel bilgiler için SMS bankacılığından yararlanmazsınız. SMS bankacılığından genel bilgilendirmeler için faydalanmak istediğinizde ise, mesaj attığınız cep telefonu numarasının bu bankada kayıtlı olması gerekir.

Odeabank 8444 SMS kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek kimlik numaranızı yazmanız ve 8444 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Sistem tarafından otomatik olarak ön incelmeniz yapılır ve kredi başvurunuzun cevabı yine cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan başvurunuz için de kısa sürede banka şubesine gidebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir