Halkbank Kolay ve Hızlı Kredi

Halkbank Kolay ve Hızlı Kredi
Sponsor Bağlantılar

Halkbank, diğer bankalar gibi kolay ve hızlı kredi kampanyası yapmıştır. Bu kredi, hafta sonu ve gece geç saatle olsa bile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinizi ve kredinizi istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir kampanyadır. Halkbank müşterisi olmasanız bile kredi notunuz yüksekse, diğer bankalara olan borçlarınızdan dolayı sızıntı yaşamadıysanız ve aylık geliriniz de bulunuyorsa, bu krediye başvuru yapabilir ve kredinizi oturduğunuz yerden anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Halkbank kolay ve hızlı kredi özelliklerini açıklayalım;

Halkbank kolay ve hızlı kredi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

Acil nakitte ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabileceğiniz bu kredi, uygun ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile sunulmaktadır. Bu krediye aylık geliri olan ve bunu belgeleyebilen herkes başvuru yapabilir. Piyasaya göre oldukça uygun faiz oranlarına sahiptir. Halkbank tarafında sunulan bu kredinin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

  • Bu krediye 3 ayda 60 aya vara vadeler ile sahip olabilir, aylık taksit miktarınızı bütçenizi zorlamayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Bu krediyi 1.000 liradan başlayarak 15.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için kolayca alabilirsiniz.
  • Halkbank kolay ve hızlı kredi için yapmış olduğunuz başvurularınız aynı gün içinde sonuçlanır ve başvuru sonucunuz SMS ile cep telefonunuza gönderilir. Kredi başvurunuzun ne durumda olduğunu dilediğiniz zaman takip etmek için Halkbank’ın internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Burada bulunan “Başvurularım” menüsünden kredinizin ne aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Bu kredi için belirlenmiş olan aylık faiz oranı %2,15’tir.
  • Krediyi kullanırken otomatik ödeme talimatı verebilir ve kredinizin aylık taksitlerinin otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kredinizi kullanacağınız sırada hayat sigortası yaptırabilirsiniz. Hayat sigortası, kredi süresi boyunca krediyi çeken kişinin sakat kalması ya da ölmesi durumunda, kalan kredi tutarının sigorta tarafından karşılanması için yapılır. Bu tür durumlara karşı önlem olarak krediniz için hayat sigortası yaptırabilirsiniz.
  • Halk bankasından çekeceğiniz bu krediyi istediğiniz zaman banka şubelerinden kapatabilir ya da istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz.
  • Bu krediye başvurularınızı haftanın yedi günü ve yirmi dört saati yapabilir, onaylanan kredinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu bankadan 15.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 ay vade ile kredi çekerseniz ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,15’tir. Bu krediye 78,75 lira kadar dosya masrafı ödersiniz. Kredinizin aylık taksit tutarı 494,18 lira olur.

Sponsor Bağlantılar

Halkbank kolay ve hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu krediye SMS bankacılığı, bireysel internet şubesi, bankanın web sitesi, mobil bankacılık ve Dialog üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi hemen kullanabilmek için Dialog ve bireysel internet şubesini kullanabilirsiniz.

Dialog, mobil şubesi ve bireysel internet şubesi üzerinden bu krediye başvurularınızı yapabilmek ve kredinizi anında kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız yani üye olmanız gerekir. Üye olurken size verilen şifre ile bu uygulamalara giriş yaparak kredi başvurunuzu hemen tamamlayabilir ve onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

SMS bankacılığı ile kredi başvurusu yapmak için aralarında bir boşluk bırakarak ve büyük harfler ile “KREDİ, KİMLİK NUMARANIZ, AYLIK GELİR BİLGİSİ, TALEP EDİLEN KREDİ TUTARI” gibi bilgileri yazarak, 3452’ye kısa mesaj göndermeniz gerekir. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Ardından kredinizi online giriş yöntemlerini kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Banka müşterisi değilseniz kredi başvurunuz için bankanın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurup göndermeniz gerekir. Ardından başvurunuz işleme alınır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Bu formda çalışma bilgileri, adres bilgileri, aylık gelir bilgileri yer alır. Kredinizin olumlu sonuçlanması için bunların eksiksiz olarak doldurulması gerekir.

Halkbank hızlı ve kolay kredi hakkında detaylı bilgi almak için Dilogdan ya da bankanın müşterini hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Halkbank kolay ve hızlı kredi örnek maliyet tablosu nasıldır?

Halkbank kolay ve hızlı krediyi almak için öncelikle ne kadar kredi almak istediğinizi belirlemeli ve bu kredi için ne kadar ödeyeceğinizi hesaplamalısınız. Bu hesaplama için https://www.halkbank.com.tr/4517-hesaplama_araci adresini kullanabilirsiniz. Fikir edinmeniz açısından sizlere birkaç örnek hesaplama yapalım;
Halkbank hızlı krediyi 10.000 lira olarak ve 36 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 348,65 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam tutar; 12.551,40 liradır.

Halkbank hızlı krediyi 20.000 lira olarak ve 48 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 560,76 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam tutar; 26.916,48 liradır.

Halkbank hızlı krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 720,14 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam tutar; 43.208,40 liradır.

Halkbank hızlı krediyi 40.000 lira olarak ve 60 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 960,19 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam tutar; 57.611,40 liradır.

Halkbank hızlı krediyi 50.000 lira olarak ve 60 ay vadede alırsanız;

• Kredi faiz oranınız; %1,07 olur.
• Aylık taksit tutarı; 1.200,23 lira olarak hesaplanır.
• Geri ödenecek toplam tutar; 72.013,80 liradır.

Halkbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi;

Halkbank, tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında ve kolay şekilde karşılayabilmek amacıyla hızlı kredi seçeneği sunar. Bu kredi ile 50.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı, 36 ay vade ile karşılamanız mümkündür. Halkbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurularınızı SMS bankacılığından, mobil bankacılıktan, internet şubeden, Halkbank Dialog merkezinden ve bankanın internet sitesindeki başvuru formundan yapabilirsiniz.

Bu krediye başvuru yaptığınızda başvurunuz aynı gün içinde değerIendirilir. Başvurunuzun ne durumda olduğunu mobil ya da internet şubeden, “başvurularım” menüsünden takip edebilirsiniz. Krediniz olumlu olduğunda yine mobil ya da internet şubeden kullanım yapabilirsiniz. Bu sayede banka şubelerine gitmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca kredi kullanım işlemi sırasında otomatik ödeme talimatı verebilir ve kredinizin hesabınızdan ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Halkbank 50.000 TL hızlı kredi, dosya masrafı alınarak ve aylık %1,41 faiz oranında sunulmaktadır. Bu kredi için başvurularınızı ve kredi kullanım işlemlerinizi tüm dijital kanallardan, 7/24 yapabilirsiniz. Kredinizi alırken hayat sigortası da yaptırabilirsiniz.

Halkbank hızlı krediyi 15.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda, aylık %1,41 faiz oranına göre ödeyeceğiniz taksit bedeli 559,78 lira olur. Bu krediden bir defaya mahsus olmak üzere 78,75 lira dosya masrafı tahsil edilir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir