Maximum Kart Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Maximum Kart Hızlı Kredi Kartı Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları, günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Günden güne de kullanıcılar için kredi kartlarının sayısında bir artış gözlenmektedir. Maximum kredi kartı da yine pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen kredi kartı arasında yer almaktadır. Elbette kullanıcılar bir kart seçerken kendileri için en avantajlı olanını tercih etmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Maximum kart başvurusu yapmadan önce, kullanıcılar ne tür avantajları olduğunu araştırmakta ve başvurularını da bu yönde gerçekleştirmektedir. Puan biriktiren, nakit avans çekmeye müsait olan ya da çok taksit seçeneği sunan kredi kartları her zaman fazla rağbet görmektedir. Maximum Kart da tüm bu avantajlar ile kullanıcılarını memnun etmektedir.

Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Maximum kart başvurusu yapabilmek için belli kanallardan bahsedilebilmektedir. Maximum Kart hem Ziraat Bankası hem de İş Bankası tarafından sunulan bir kredi kartıdır. Her iki banka da Maximum özelliği taşıyan kredi kartları ile kullanıcılarına hitap etmektedir. İki banka tarafından ortak kullanım sağlanmakta; ancak farklı alanlardan başvuru gerçekleştirilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Maximum kart başvurusunu Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirmek isteyen müşteriler www.ziraatbank.com.tr adresinden, Ziraat Bankası internet bankacılığı ya da mobil bankacılıktan, Ziraat Bankası şubelerinden ya da Ziraat Bankası çağrı merkezinden gerçekleştirilebilmektedir. Müşteriler bu kanallar aracılığı ile diledikleri zaman kart başvurularını gerçekleştirebilmekte ve onaylanan kredi kartlarını da kısa bir süre içinde kullanıma açabilmektedir.

Maximum kart başvurusunu İş Bankası aracılığı ile gerçekleştirmek isteyen müşteriler www.isbank.com.tr adresinden, İş Bankası mobil bankacılık ya da internet bankacılığından, İş Bankası çağrı merkezinden ya da şubelerden gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerin yapmış oldukları başvurulara SMS ile cevap gönderilmekte ve onaylanan kredi kartları yaklaşık 15 gün içinde basılarak müşterilerin belirtmiş oldukları adreslere gönderilmektedir.

Maximum Kart Özellikleri Nelerdir?

Maximum kart başvurusu yapacak olan müşteriler bu kartın özelliklerini de merak etmektedir. Maximum kredi kartı nakit avans, taksitli nakit avans, puan biriktirme, mil toplama, taksitli alışveriş ya da tek çekim alışveriş imkanı sunmaktadır. Müşteriler biriktirmiş oldukları Maxi Puanlar ile alışveriş yapabilirken pek çok indirimden de faydalanabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Maximum kart başvurusu yapacak olan müşteriler için bir diğer önemli husus ise kart limitidir. Ziraat Bankası ya da İş Bankası Maximum özellikli bu kart için kullanıcıların banka geçmişlerine yönelik limit belirlemektedir. Halihazırda kullanılan limitler de elbette etkileyici diğer faktörler arasında yer almaktadır. BDDK’nın son kararına göre kişilerin kredi kartlarının toplam limiti aylık gelirlerinin en fazla 4 katını oluşturabilmektedir. Bu nedenle Maximum Kart limitinde bu faktör de belirleyici bir rol oynamaktadır. Diğer kart limitlerinden kalan boşluklara göre limit belirlemesi yapılmaktadır. Bu nedenle limitin yüksek mi ya da düşük mü olacağı da kişilere göre değişiklik göstermektedir.

Maximum Kredi Kartı Başvurum Neden Onaylanmadı?

Maximum kart başvurusu gerçekleştirmiş olan müşteriler olumsuzluklar ile karşı karşıya da kalabilmektedir. Kredi kartlarının olumsuz sonuçlanmasında en önemli faktör hiç kuşkusuz bankalara olan düzensiz ödemelerdir. Tıpkı kredi başvurularında olduğu gibi kredi kartı başvurularında da belli puanlara sahip olmak gerekmektedir. Bu koşulları karşılamayan müşterilerin kart başvuruları reddedilmektedir.

Maximum kart başvurusu olumsuz sonuçlanan müşteriler için bir diğer olasılıktan bahsedilmektedir. Bu da 0 KKB adı verilen, bankalar ile hiçbir ilişiği olmamış kişiler için adlandırılan durumdur. Puanı 0 olan müşteriler kredi kartı başvuru sonucu olumsuz olan müşterilerdir. Bu müşterilerin önce puanlarını yükseltmeleri ve sonrasında kredi başvurusu gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Puanı yükselen kullanıcıların kartları onaylanmaktadır.

Maximum kredi kartı başvurusu internet sitesinden nasıl yapılır?

Maximum kredi kartına başvuru yapmak için İş Bankasının web sitesine giriş yapabilirsiniz. Bu sitede bulunan başvur formunu doldurarak başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve onaylanan kredi kartınızı en kısa sürede alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu başvuru için yapmanız gerekenler şöyledir;

  • İş Bankasının internet sitesine girerek burada bulunan “hemen başvur” kısmına tıklayabilirsiniz. Başvuru formuna hemen ulaşabilmek için de https://www.isbank.com.tr/hizli-kredi-karti-basvurusu?prodId=1&site=maximumredirect adresini kullanabilirsiniz.
  • Bu adreste bulunan hızlı başvuru formunu doldurmak için ilk olarak almak istediğiniz kart tipini seçiniz.
  • Ardından sizden istenen kimlik numarası, cep telefonu numarası, aylık ortalama net gelir ve ekrandaki güvenlik kodu bilgileri doldurmalısınız.
  • Buradan başvuru için aranmayı talep edebilir ya da başvurunuzun daha hızlı değerlendirilmesi için diğer bilgileri doldurmayı seçebilirsiniz. Diğer bilgileri doldurmayı seçerseniz adres, çalışma ve aylık gelir gibi bilgileri doldurmanız istenecektir. Diğer seçenekte ise banka yetkilileri tarafından aranırsınız ve eksik olan bilgiler müşteri temsilcileri tarafından istenir.
  • Kişisel verilerin korunması ile ilgili olan kutucuğu da işaretledikten sonra “başvur” kısmına tıklayın.

Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve onaylanan kartınız adresinize kadar gönderilir. En kısa sürede gelen kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu mobil şubeden nasıl yapılır?

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif, mobil şubedir. Mobil şubeyi cep telefonunuza kurarak hemen giriş yapabilir ve hızlı kart başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Mobil şubede başvuru yapmak için öncelikle İş Bankası müşterisi olmanız gerekir. Ardından başvuru yaparak internet bankacılığı şifrenizi almanız gerekir. Sonrasında, aşağıdaki adımları takip ederek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

• İş Bankası kredi kartı başvurusu için mobil şubeyi kullanmak istiyorsanız, cep telefonunuza İşCep mobil uygulamasını indirmelisiniz.
• Uygulamayı kurduktan sonra giriş yapmak için İş Bankası tarafından size verilen müşteri numarasını ve internet şifresini kullanın.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık mobil kodunu da girdikten sonra “kredi kartlarım” bölümüne gelmelisiniz.
• Buradan “kredi kartı başvurusu“ adımını izlemelisiniz.
• Sizden istenen kısa gelir ve çalışma bilgilerini girdikten sonra başvurunuzu hemen tamamlayabilirsiniz.
• Başvurunuz hemen incelemeye alınır ve sonuçlanır. Kart başvurunuz onaylandıysa, adresinize hemen kargo yoluyla teslim edilir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir