Garanti Kefilsiz Kolay Kredi Başvurusu

Garanti Kefilsiz Kolay Kredi Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

İhtiyacınız her ne olursa olsun, krediniz Garanti’den olsun. Bugün sizler bu mottoyla Garanti’den kefilsiz kolay kredi başvurusu nasıl yapılır, bu konuda bilgi vereceğiz. Garanti Bankası kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Garanti bankası müşteri hizmetlerini arayıp size özel kredi için kredi notunuza göre bilgi almak. Ancak şuan birtakım bilgileri önceden öğrenip işlemleri hızlandırabilirsiniz.

Garanti kefilsiz kolay kredi başvurusu adımları

ihtiyaçlarınızı karşılamak için Garanti’den kefilsiz kolay kredi başvurusu yaparak siz de hemen ihtiyacınıza yönelik ihtiyaç kredisini hızla alabilirsiniz. Garanti’nin sunduğu 60 ay vadeye varan uygun faizli krediler sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemeye artık gerek yok.

Garanti internet bankacılığı veya Garanti cep sayesinde ihtiyaç kredinize başvurabilir veya Garanti Bankası şubelerine giderek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ardından hesabınıza yatan Garanti kefilsiz ihtiyaç kredisi sayesinde hemen paranızı çekebilir ve tüm bireysel ihtiyaçlarınızı derhal giderebilirsiniz.

Garanti Banksı kefilsiz kredi işlemlerinde 3 ile 60 ay arasında vadelendirme yapabilirsiniz. Garanti ihtiyaç kredisi toplam geri ödeme tutarı ve faiz oranları, kredinizin vadesine ve kredi miktarına göre değişmektedir. Çalışanlar, emekliler ve kira geliri alanlar için en yüksek vade 60 ay olmakla birlikte şahıs firması veya şirket sahiplerine 36 aya kadar kredi vadesi imkanı sunulabilmektedir. Eğer maaş ödemenizi Garanti’den almıyorsanız Garanti Cep veya Garanti İnternet sayesinde alacağınız kredide bireysel müşteri üst limiti 25.000 tl’dir ve bu limit esnaf iş yerleri için 60.000 tl olarak belirlenmiştir.

Garantiden kefilsiz kolay kredi başvurusu faiz oranları hesaplama

1-15.000 Tl kredide yıllık yüzde 41 faiz oranıyla 32 bin TL geri ödeme ile kredi alabilirsiniz.
2-Ya da 25.000 tl kredi için yıllık yüzde 40 faiz ile 52 bin tl ye krediyi yine Garanti’den alabilirsiniz.
3-Son örnek olarak ise 50.000 tl kredide yüzde 38 faiz uygulayan Garanti’den, 102 bin tl geri ödeme ile kredi çekebilirsiniz.

Garanti Bankası 2019 yılı ikinci çeyreği için şuan yüzde 38 ile yüzde 42 arasında faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Bu faiz oranları haftalık veya yıllık ekonomi değişkenlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Eğer sizde krediye ihtiyaç duymak zorunda kaldıysanız, tek yapmanız gereken Garanti Bankası ihtiyaç kredi imkanlarına göz atmak ve derhal telefon veya internet bankacılığıyla ön başvurunuzu yapmaktır. Eğer kredi notunuz uygunsa mutlaka küçük de olsa uygun bir kredi tutarıyla banka size olumlu dönüş yapacaktır.

Garanti’den kefilsiz kolay kredi başvurusu neye göre onaylanır? Kredi Notu

Eğer sizde hemen şimdi Garanti Bankası’ndan kefilsiz ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken mali durumunuza bir göz atmak olacak, özellike bankalardaki geçmişinize. Eğer geçmişte bankalar ile herhangi bir sorununuz olmadıysa, bankanızdan kolaylıka kredi alabilirsiniz. Peki kredi çekerken onay neye göre veriliyor? Genellikle sistemdeki kayıtlarınıza bakılarak verilen onayda öncelikle kredi notu denen ve bankacılık sistemleri altyapısında kayıtlı olan finansal sicilinize bakılır ve mali durumunuza finansal analizlerle sistem tarafından otomatik olarak karar verilir. İnternetten başvuru yaptığınızda veya telefonla bankayı aradığınız, banka direk olarak yazılım ile kredi notunuzu kontrol etmektedir. Eğer kredi notunuz uygunsa kredinize onay verilir, kredi notunuz ne kadar iyi ise alacağınız ihtiyaç kredisi de o oranda iyileşir. Bankacılık ile ilgili diğer sorularınız ve merak ettikleriniz için sitemize göz atabilir ve diğer kredi ile ilgili makalelerimizi okuyabilirsiniz. Sitemize göz atmadan karar vermeyin.

Garanti kefilsiz kolay kredi başvurusu, internet sitesinden nasıl yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankasının sunmuş olduğu kefilsiz ve kolay krediye hemen başvuru yapabilmek için banka müşterisi olmayan kişiler web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabileler. Bu formu birkaç saniye içinde doldurarak 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi ise size en yakın banka şubesine giderek hemen alabilirsiniz. Garanti Bankasının bu kredisine nasıl başvuru yapacağınızı adım adım açıklayalım;

  • Başvuruyu yapabilmeniz için ilk adım https://www.garantibbva.com.tr/basvuru/ssl/ihtiyac_kredisi adresine tıklamaktır. Bu adresi kullanarak direkt olarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan formda yer alan adımları tek tek doldurmanız gerekir. Bu adımları birkaç dakika içinde hemen tamamlayabilirsiniz.
  • İlk adımda cep telefonu, kimlik numarası ve ekranda yer alan güvenlik kodu bilgileri yer alır. Bu bilgileri doldurup “devam” kısmına tıkladığınızda ön başvurunuz alınır. Cep telefonunuzdan ön başvuru onayınızı aldıktan sonra diğer adımlara devam edebilirsiniz.
  • Diğer adımda alacağınız krediye ait bilgiler gireceğiniz ekran yer alır. Buradan kredi vadesi ve tutarı gibi bilgileri girin ve devam edin.
  • Üçüncü adımda diğer bilgileri gireceğiniz ekran gelecektir. Bu ekrana da aylık gelir, ev ve iş adresi gibi bilgilerinizi girin ve devam edin.,
  • Diğer aşamada ise girdiğiniz bilgileri kontrol edebileceğiniz ve başvurunuzu tamamlayabileceğiz ekran ey alır. Buradan bilgilerinizi kontrol edip onayladıktan sonra son aşamasına geçersiniz.
  • Son aşamada kredinin onaylanıp onaylanmadığı gösterilir. Onaylanmış olan kredinizi dilerseniz çağrı merkezinden dilerseniz de banka şubelerinden alabilirsiniz.

Garanti kefilsiz kolay kredi başvurusu için mobil bankacılık nasıl kullanılır?

Mobil bankacılık aracılığı ile Garanti Bankasının sunduğu bu avantajlı krediye nasıl başvuru yapabileceğinizi detaylı olarak açıklayalım;

Sponsor Bağlantılar

• Bu başvuruyu yapabilmeniz için Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekir. Size banka tarafından verilen müşteri numarasını ve internet şifresini kullanacaksınız.
• Cep telefonunuza Garanti Mobil uygulamasını indirerek işe başlamalısınız.
• Bu indirmeyi ücretsiz olarak, Google Play ya da Apple Store mağazalarından yapabilirsiniz.
• Giriş için sizden kimlik numaranız ya da müşteri numaranız ve Garanti Bankası parolanız istenir. Eğer bu bilgilere sahip değilseniz, çağrı merkez aracılığı ile bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık güvenlik şifresini de girdikten sonra menü kısmına gelmelisiniz.
• Buradan da “başvurular / ihtiyaç kredisi başvurusu” adımlarını takip etmelisiniz.
• Sizden istenen, almak istediğiniz kredi tutarı ve vadesi gibi kısa bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
• Bu başvuruyu 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinizi dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi sözleşmelerinizi online olarak imzalayabilir ve kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir