Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu 2019

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu 2019
Sponsor Bağlantılar

Herkes bir ev sahibi olmak ister ancak konut kredisi faiz oranları birçok bankada ev almak isteyenler için çok yüksek durumdadır. Halkbank hesaplı evim konut kredisi sayesinde artık siz de konut sahibi olabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bugün konut sahibi olmak isteyenler için “Halkbank konut kredisi faiz oranları” adlı konuyu incelemek istedik ve sizin için harika bir bilgilendirme yazısı ortaya çıkardır. Peki Halkbank konut kredisi faiz oranları 2019 yılında ne durumda, gelin hep birlikte aşağıda inceleyelim.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu ve Hesaplama

2019 yılında ev almak isteyenler için Halkbank cazip konut kredisi faiz oranları sunuyor. Halkbank konut kredisi faiz oranları sektördeki neredeyse en düşük rakamlara sahip. Peki Halkbank’ın hesaplı evim konut kredisi adıyla başlattığı bu uygun fiyata konut kredisi kampanyasında neler bulunuyor, işte detaylar:

Sponsor Bağlantılar

Halkbank’ın sunduğu hesaplı evim konut kredisi kampanyası sayesinde en uygun vade ve en iyi ödeme seçenekleriyle ev sahibi olabiliyorsunuz.

Müşterinin kredi notuna özel sunulan kredi tutarları ve faiz oranlarıyla oluşan bu harika kredi paketindeki ödemeleri isterseniz aylık eş taksitlerle ödeyin, isterseniz kendi bütçenize göre ortalama bir tutar belirleyin, tamamen size kalmış. Halkbank’ın sunduğu fırsatlardan biri de ilk 3 ay taksitlerinizi erteleme olanağı, böylelikle bütçenizi ayarlayıp kredi başvurunuzu yaparak ilk aylarınızda para biriktirebilir ve kredi ödemelerinizi dengeye sokabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları ile Kredi Tutarı ve Ödeme Koşulları

Halkbank konut kredisi alarak kredinizi 120 aylık bir vade periyodunda ve %1,65’ten başlayan oranlarda faiz imkanlarıyla geri ödeyebiliyorsunuz. Üstelik bütçenize göre bu değişkenler belirleniyor ve size en uygun olan ödeme şekli tespit edilerek kredi notunuza geri bir hesaplama yapılıyor. İşte sizin için hazırladığımız, maaş müşterileri veya standart müşteriler için hazırlanmış iki adet örnek ödeme tablosu aşağıda:

Sponsor Bağlantılar

Halkbank Maaş Müşterileri İçin Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu

Aşağıdaki tabloda Halkbank maaş müşterisi konut kredisi faiz oranları örnek aylık ve yıllık hesaplama miktarlarını görebilirsiniz. Böylece kendinize yaklaşık bir bütçe çıkararak kredinizin maliyetini hesaplayabilirsiniz. Halkbank maaş müşterileri için özel indirimli konut kredisi faiz oranları sunmaktadır. İşte indirimli maaş müşterisi faizleri:

Kredi Miktarı                     Vade     Aylık Oran %       Aylık Taksit      Yıllık Oran %
0-500.000 tl                       120          1,65                   1,920 tl               22,21
500.001-1.000.000 tl        120          1,70                    9,796 tl               22,66
1.000.001 ve üstü             120          1,80                      20,398 tl             24,09

Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları Tablosu

Eğer Halkbank maaş müşterisi değilseniz bu yine de sorun değil, küçük bir farkla siz de Halkbank konut kredisi çekebilirsiniz. Halkbank her türden müşteri için cazip faiz oranları sunmaktadır ve yine piyasadaki en uygun fiyatlı konut kredi faiz oranları bu bankada yer alabilmektedir. İşte standart müşteriler için Halkbank konut kredisi faiz oranları ve örnek hesaplama tablosu:

Kredi Miktarı                     Vade     Aylık Oran %       Aylık Taksit      Yıllık Oran %
0-500.000 tl                       120          1,75                     1,999 tl               23,67
500.001-1.000.000 tl        120          1,80                     10,199 tl             22,12
1.000.001 ve üstü             120          1,86                       20,888 tl             24,97

Bu makalemizde konut sahibi olmak isteyenler için Halkbank konut kredisi faiz oranları tablosu ve detaylarını sizler için paylaştık ve az da olsa size yardımcı olmaya çalıştık. Verdiğimiz tablodaki veriler en temel verilerdir ve masraflar hariç verilen sek bilgilerdir. Halkbank konut kredisi faiz oranları genellikle bu şekilde olup üstüne eklenecek kredi masrafları vb ekstra banka maliyetleri ile krediniz size ödenecektir. Daha detaylı bilgi için Halkbank şubelerine başvurmanızı tavsiye etmekteyiz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir