Kolay Kredi Veren 10 Banka

Kolay Kredi Veren 10 Banka
Sponsor Bağlantılar

Kredi almak; günümüzün zorlu ekonomik şartlarında birçok kişinin yapmak zorunda kaldığı bir eylemdir. İhtiyaç, konut ve taşıt kredileri başta olmak üzere bankaların sunduğu birçok kredi türü, insanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Ancak, kredi almak, zannedildiği kadar kolay bir eylem değildir. Bankaların kredi almak isteyen kişiler için zorunlu tuttuğu birtakım şartlar, insanları zorlamaktadır. Bilhassa kredi notu, kredi almak isteyenler için önemli bir kıstas olmaktadır. Kredi notunun yüksek olması halinde rahatlıkla kredi alınabilirken düşük bir kredi notuna sahip kişilerin kredi alma şansları azdır. Bu noktada, kolay kredi veren 10 banka hangileridir sorusuna cevap bulmak önem kazanmaktadır.

Kolay Kredi Veren 10 Banka Hangileridir?

Sponsor Bağlantılar

Kolay kredi veren bankalar arasında öne çıkanlar hiç şüphesiz sms ile kredi başvurusunun yapılabildiği bankalar olmaktadır. Bu bankalar sayesinde şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak mümkün hale gelir. Sms ile kolay kredi veren 10 banka arasında ING Bank, Denizbank, TEB, Yapı Kredi Bankası, Odeabank, Akbank, Fibabanka, QNB Finansbank, Vakıfbank ve İş Bankası yer almaktadır. Kolay kredi veren 10 banka sms kredi numaraları şu şekildedir; ING Bank için 2205, Denizbank için 3280, TEB için 4466, Yapı Kredi için 4411, Fibabanka için 3422, Odeabank için 8444, Akbank için 4425, Finansbank için 5030, İş Bankası için 4402 ve Vakıfbank için 5724 numaralarına mesaj atarak kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Kolay Kredi Veren 10 Banka Kredi Başvurusu

Kolay kredi veren 10 banka kredi başvurusu yapabilmek için her bankanın kendisine ait olan sms numarasına mesaj atmak gerekir. Ancak, sms atarken birtakım bilgiler eklenmelidir. ING Bank için kredi boşluk kimlik numarası, Denizbank için kredim boşluk kimlik numarası, TEB için kimlik numarası, Yapı Kredi için bireysel boşluk kimlik numarası, Fibabanka için kimlik numarası, Odeabank için nakit boşluk kimlik numarası, Akbank için kredi boşluk kimlik numarası, Finansbank için kimlik numarası, İş Bankası için nakit boşluk kimlik numarası boşluk kredi tutarı boşluk gelir, Vakıfbank için kimlik numarası bilgilerini yazarak sms atmak gerekmektedir.

Gelir Belgesiz Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

Sms ile başvuru yapılabilecek bankalar dışında gelir belgesi istemeden kolay kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankaların başında Odeabank gelmektedir. Odeabank nakit hazır ihtiyaç kredisinde gelir belgesi talep edilmez. Bunun dışında, ING Bank Mini Kredi üst limiti 5 bin TL olan, belgesiz ve kefilsiz olarak sunulan bir kredidir. Gelir belgesiz kolay kredi veren bankalar arasında Enpara.com gelmektedir. Kolay kredi veren bankalar arasında kredi işlemlerinin en hızlı tamamlandığı banka Enpara.com’dur. Gelir belgesiz anında kredi veren bankalardan bir diğeri, İş Bankası’dır. Aktifbank N Kolay Kredi’de kredi notuna bakılmaksızın kredi verilmektedir. Buna ek olarak, internetten başvuru yapılabilecek gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir diğeri TEB olarak bilinmektedir.

Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

Cepteteb; kredi vermek için hem evrak talep etmeyen hem de kefil istemeyen bir bankadır. ING Bank E-kredi’de ise değerlendirme sonucu evrak istenmesi söz konusu olabilir. Ancak, kefil istenmez. Kolay kredi veren bankalar denilince akla ilk gelen isim olan Enpara.com’da kefil ve evrak istenmesi söz konusu değildir. Aktifbank N Kolay Kredi’de evrak ve kefil talep edilmez. Bu bankalar, hem müşterilerine hem de müşterisi olmayanlara aynı şartlar altında kredi sunan bankalardır. Ancak, kredi başvurusu sonucunda gelir durumu tespit edilemeyen kişilerden gelir belgesi istenmesi zaman zaman mümkün olabilir.

Kolay kredi veren 10 banka ve kredi özellikleri;

Kolay kredi veren 10 banka arasında en çok tercih edilen ING Banktır. Bu bankadan 5.000 lira ve üzerinde olan nakit ihtiyaçlarınız için e-kredi, 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için de mini kredi seçeneğin kullanabilirsiniz. Mini kredinin aylık faiz oranı %1,99’dan başlamaktadır. E-Kredi’nin faiz oranı ise %1,79’dan başlamaktadır. Bu kredileri 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Ayrıca bu kredilerde 3 ay erteleme özelliği de bulunmaktadır.

Denizbank aracılığıyla da kolay kredi alabilirsiniz. Bu bankadan 1 milyon liraya kadar kredi kullanmanız mümkündür. Kredinizin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Kredinin aylık faiz oranı %1,99 olarak belirlenmiştir.

TEB bankasından ihtiyacınız olan kredi tutarında, kolay kredi alabilirsiniz. Banka tarafından kredi üst limiti belirlenmemiştir. Bu krediyi 60 ay vade ile aylık %2,4 faiz oranı ile alma imkânınız bulunmaktadır.

Yapı Kredi, kolay kredi veren bir diğer bankadır. Bu bankadan 1.000 liradan 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi almanız mümkündür. Kredinin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Kredi faiz oranı ise %2,18 olacaktır.

Odeabank tarafından da kredi imkânı sunulmaktadır. Bu bankadan Nakit Hazır kredi kampanyası adı altında, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredini üst limiti banka tarafından, kişiye özle olarak belirlenmektedir. Bu kredinin aylık faiz oranı %2,44’tür. Krediye, 60 aya kadar vade ile sahip olabilirsiniz.

Akbank’tan sigortalı ve sigortasız olarak iki farklı kredi kullanabilirsiniz. 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredinin en düşük faiz oranı %2,05’tir. Bu krediyi 60 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Kredi faiz oranı sigorta yaptırmazsanız, %1,25 olacaktır.

Fibabanka da 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolay kredi sunmaktadır. Bu krediyi aylık %2,14 faiz oranı ile ve 60 aya varan vadeler ile çekebilirsiniz.

Kolay kredi veren 10 banka arasında Finansbank da bulunmaktadır. Bu bankadan 50.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için aylık %1,74 faiz oranı ile kredi almanız mümkündür. Kredinizin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.

Vakıfbank, 60 aya varan vade seçenekleri ve farklı ödeme planları ile kolay kredi sunmaktadır. Bu bankadan 3.000 liradan 90.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı %2,09 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası, 1.000 liradan başlayan kredi ihtiyaçlarınız için kolay kredi sunar. Bu bankadan alacağınız kredinin üst limiti, banka tarafından belirlenmektedir. Kredi tutarına ve aylık vadeye göre belirlenen faiz oranları da değişiklik gösterecektir.

Kolay kredi veren 10 banka tarafından istenen koşullar nelerdir?

Kolay kredi veren 10 banka, müşterilerinde bazı koşulların bulunmasını ister. Bu koşuları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Saymış olduğumuz 10 banka tarafından kolayca kredinizi alabilmeniz için öncelikle aylık gelirinizin olması gerekir. Bankalar, aylık düzenli geliri olan kişilere kredi verirler çünkü almış olduğunuz kredileri geri ödeyebilmeniz gerekir.
  • Bankalardan kolay kredi alabilmeniz için bir diğer koşul kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notunuz yüksekse yani 1500 ve üzerinde ise online kanallardan başvuru yaparak kolayca kredinizi alabilirsiniz. Üstelik, banka şubeleri ile uğraşmak zorunda kalmadan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Kolay kredi veren bankalar kefil ve ek teminatlar istemezler. Bunun için de son altı aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir. Kanunlara göre son altı aylık sigorta primi ödenmemiş kişilere bankalar tarafından kredi verilmez.
  • Bankalardan kolay kredi almanızın bir diğer koşulu da diğer bankalara olan borçlarınızın toplamıdır. Bu toplam, aylık geliriniz ile orantılıysa, başka bir ifade ile aylık gelirinize göre ödeyeceğiniz borç toplamı düşükse, bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz.

Kolay kredi veren 10 banka için nasıl başvuru yapılır?

Kolay kredi veren 10 banka genellikle dijital kanallardan başvuru alan ve online bankacılık hizmet veren bankalardır. Bu nedenle bu bankalara online olarak başvuru yapmanız mümkündür. Eğer yukarıda saydığımız şartları taşıyorsanız, bu bankalardan kolaylıkla krediniz alabilirsiniz ve hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Yukarda saydığımız bankaların müşterisi olmasanız bile, Aktif Bank, enpara.com, ING Bank, CEPTETEB gibi bankaların web sitelerinde bulunan başvuru formunu doldurarak oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında ise evraklarınız adresinize kadar teslim edilir. Kurye ile gelen evraklarınızı imzaladıktan sonra hemen hesabınız açılır ve krediniz aynı gün içinde hesabınıza aktarılır. Görüldüğü gibi artık Türkiye’nin öbür ucunda olanız bile, oturduğunuz yerden krediniz hemen alabilirsiniz.

Online kanallardan kredi verme bankaların müşteri temsilcilerinden, ATM’lerinden, web sitelerinde bulunan başvuru formlarını kullanarak, internet bankacılıklarından, mobil bankacılıklardan, SMS bankacılığından başvuru yapmanız mümkündür. Bu kanallardan yapılan başvurularda kredi limitleri genellikle 50.000 raya kadardır. Ancak bankaların büyük bir kısmı artık online başvuru yapıldığında daha uygun kredi faiz oranları sunmaktadır.

CEPTETEB kolay kredi;

CEPTETEB, kolay kredi alabileceğiniz, kredinizi uygun faiz oranlarında elde edebileceğiniz bir bankadır. Bu bankadan kredi alırken evrak ya da kefil vermenize gerek bulunmaz. Kredi başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Bunun nedeni ise CEPTETEB banaksının şubesiz olmasıdır. CEPTETEB ya da TEB müşterisi olmasanız bile kredinizi oturduğunuz yerden, 5 dakika içinde almanız mümkündür. CEPTETEB kolay kredi özelliklerini açıklayalım;

• CEPTETEB kolay kredi 36 aya kadar vade imkânı ile sunulur. Kredinizi dilerseniz 3 ay erteleme avantajı ile de alabilirsiniz.
• Bu krediyi, 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
• CEPTETEB kolay kredi faiz oranları %0,79 ile %1,10 arasında değişir. Kredinin faiz oranı, kredi skorunuza göre değişir. %0/9 faiz oranı ise yeni müşteri olan ve kredi notu 1850’nin üzerinde olan kişiler için geçerlidir.
• Bu kolay krediden dosya masrafı yani tahsisi ücreti alınmaz.
• Krediniz için ödeyeceğiniz tek masraf hayat sigortasıdır. Bu masraf da kredi tutarına, müşteri özelliklerine ve kredi vadesine göre değişir.
• CEPTETEB kolay kredi aylık eşit taksitler halinde sunulur. Kredi geri ödemlerinizi tüm TEB ATM’lerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş Adresimiz: Emre Karsan Caddesi, No:50. Sk., 34096 Altındağ/ANKARA Türkiye Tel: +90 850 555 21 55 Fax: +90 850 555 21 55 info@anindabankakredisi.com destek@anindabankakredisi.com Bize Ulaşın: bilgi@anindabankakredisi.com