Halk Bankası Paraf Kart Anında Başvuru

Halk Bankası Paraf Kart Anında Başvuru
Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları, pek çok ürünü taksitli bir şekilde almaya ya da puanlar biriktirmeye yarayan önemli alışveriş araçları arasında yer almaktadır. Hatta pek çok kişi genellikle kredi kartlarını kullanarak alışverişlerini gerçekleştirmektedir. Her banka ise kendine ait kredi kartı ile müşterilere farklı imkanlar sağlamaktadır. Halk Bankası ise Paraf Kart aracılığı ile müşterilerini memnun etmektedir. Halk Bankası paraf kart başvurusu yapmak isteyen müşteriler ise hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilmekte ve anında kullanım gerçekleştirebilmektedir. Eskiden kredi kartı başvuruları sadece şubeler aracılığı ile yapılabilirken günümüzde pek çok bankanın sunmuş olduğu gibi internet üzerinden de sağlanabilmektedir.

Halk Bankası Paraf Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Halk Bankası paraf kart başvurusu yapabilmek için pek çok kanaldan bahsedilebilmektedir. Ancak müşteriler genellikle başvurularını internet ortamından gerçekleştirmeyi uygun bulmaktadır. Bu sayede de anında cevap gönderilmekte ve onaylanan kredi kartları müşterilerin adreslerine gönderilmek üzere hemen basılmaya başlanmaktadır.

Halk Bankası paraf kart başvurusu yine internet sitesi dışında internet bankacılığı, kısa mesaj ya da mobil bankacılık aracılığı ile de gerçekleştirilmektedir. Müşteriler kendileri için en uygun olan yöntemi seçerek hemen kredi kartı başvurularını gerçekleştirerek kredi kartlarını kullanmaya başlayabilmektedir. Özellikle kısa mesaj ile yapılan başvuru sonuçları çok daha hızlı bir şekilde iletilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Halk Bankası Paraf Kart başvurusu için uygun olan kanallar aşağıda yer almaktadır.

Web Sitesi Aracılığı İle Paraf Kart Başvurusu: Halk Bankası paraf kart sahibi olmak isteyen kişiler www.parafcard.com.tr sitesine tıklayarak “Paraf Kart” bölümünü seçip başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Müşteriler bu alanda TC kimlik numaraları ile birlikte diğer talep edilen alanları doldurmakta ve sonrasında başvuruyu onay sürecine göndermektedir. Onaylanan Halk Bankası paraf kartlar basım işleminin ardından yaklaşık 15 gün içerisinde müşterilerin adreslerine posta ile gönderilmektedir.

Halk Bankası Paraf Kart başvurusu yapmak isteyen müşteriler aynı zamanda Halk Bankası mobil bankacılık uygulaması ile de başvuru sağlayabilmektedir. Halk Bankası mobil bankacılık uygulamasını indiren müşteriler “Kredi Kartı Başvurusu” alanından başvurularını kısa bir süre içinde gerçekleştirebilmekte ve sonrasında onay mesajı ile birlikte kartlarını kullanmaya başlayabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Halk Bankası Paraf Kart Özellikleri Nelerdir?

Halk Bankası paraf kart başvurusu yapacak olan müşterilerin merak ettikleri bir diğer nokta ise bu kredi kartının özellikleridir. Paraf Kart, mastercard özelliği taşımaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında tek çekim ya da taksitli tüm alışverişlerde kullanılabilmektedir. Sürekli olarak kullanım sağlandığında ise puan birikimi gerçekleşmekte ve bu puanlar alışveriş esnasında indirim olarak kullanılabilmektedir. Kısacası müşteriler puanları kadar ürünleri ücretsiz alabilmektedir. Troy logosu bulunan iş yerlerinde de bu kart ile alışveriş yapabilmek mümkün olmaktadır. Halk Bankası paraf kart kullanıcılarına daha pek çok imkan da tanımaktadır.

Paraf Kart Çeşitleri Nelerdir?

Halk Bankası Paraf kart farklı özelliklere sahip kartlar ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Parafree, Parafly ve Paraf Kart bunlardan örnek olarak gösterilebilmektedir. Parafree kartta herhangi bir yıllık kart aidatı bulunmamaktadır. Kullanıcılar bu kartı yıllık ödemesi bulunmadığından dolayı çok avantajlı kullanamasalar da günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve taksitli alışveriş gerçekleştirebilmektedir.

Parafly kart ise daha çok yurt dışında alışveriş yapabilmek için kullanıma hazır bir kredi kartıdır. Mastercard ya da Visa logosu bulunan tüm yurtdışı iş yerlerinde bu kart kullanılabilmektedir. Yani yurtdışına çıkış yaptığınızda kredi kartınızı yurtdışı kullanımlara açtırmanıza gerek kalmadan kullanmanıza olanak sağlar. Taksitli ya da tek çekim alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Paraf kart ücreti ne kadar?

Paraf kart, Türkiye’nin en avantajlı kredi kartlarından birdir. Sunmuş olduğu birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcılarına sayısız avantaj sağlar. Bunun yanında çok sayıda indirim ve taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Bu kredi kartından yapacağınız tüm alışverişlerden ekstra puan kazanırsınız ve bu puanları dilediğiniz zaman bedava alışveriş için harcayabilirsiniz.

Peki paraf kart ücreti ne kadardır?

Paraf kartın yıllık kart aidatı kartın türüne göre değişir. Paraf klasik kartın yıllık aidatı 39 lira iken ek kartının ki 19 liradır. Paraf Gold kredi kartının yıllık ücreti 64 lira iken ek kartının ücreti 32 liradır. Paraf Platin kartın yıllık üyelik ücreti 103 lira iken ek kartının ücreti ise 50 liradır.

Paraf kredi kartlarının ticari olan çeşitlerinden ek kart ücreti alınmaz. Paraf Business, Paraf Kobi ve Paraf Esnaf kartlarında yıllık üyelik ücreti olarak 100 lira alınır. Bu saydığımız ücretlere BSMV dahil değildir. BSMV, bankacılık kanunu ile alınan bir vergidir. Tüm kartlar için %5 oranında da BSMV ücreti dahil edilecektir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir