İş Bank Ön Onaylı Hazır Kredi

İş Bank Ön Onaylı Hazır Kredi
Sponsor Bağlantılar

Kişiler zaman içinde maddi zorluklar ile karşı karşıya kalabilmekte ve bu sebeplerden dolayı da banka kredilerine yönelebilmektedir. Bu gibi durumlarda ise hem devlet bankaları hem de özel bankalar kişilerin yardımına en hızlı şekilde koşmaktadır. İş Bankası da yine diğer bankacılık ürünleri ve kredi seçenekleri ile Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası ön onaylı hazır kredi seçeneği pek çok kişiye cazip gelmekte ve pek çok nakit ihtiyacının karşılanabilmesi için büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle de Türkiye sınırları içerisinde yaşayan çoğu kişi faiz oranlarının da düşük olması sebebiyle İş Bankası’nı sıklıkla tercih etmektedir.

İş Bank Ön Onaylı Hazır Kredi Faiz Oranları

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için güncel faiz oranı %2,05’tir. Müşteriler maksimum 20.000 TL olacak şekilde 60 ay vadeye kadar kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Bunun için ise pek çok başvuru kanalı aracılığı ile kredi başvuruları sağlanabilmektedir. Elbette ilk olarak şubelerden başvuru yapmak herkesin aklına gelse de teknolojiden faydalanılarak internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, web sitesinden ya da çağrı merkezinden de başvurular sağlanabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için müşteriler aynı zamanda kısa mesaj seçeneğini de tercih edebilmektedir. Gelen mesaj olumlu nitelik taşıyor ise şube yetkililerine bu mesajı göstermek ve kredi kullanımını gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir.

İş Bank Ön Onaylı Kredi Başvuru Kanalları

İş Bankası ön onaylı hazır kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler pek çok kanal aracılığı ile başvurularını tamamlayabilmekte ve tüm nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir. Vade seçeneklerinin 60 aya kadar uzatılmış olması da yine kredilere olan ilgiyi artırmaktadır.

Mobil Bankacılık İle Kredi Başvurusu

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için en çok tercih edilen başvuru kanalı hiç kuşkusuz mobil bankacılıktır. İş Bankası mobil bankacılık uygulaması Google Play Store ya da AppStore aracılığı ile cep telefonu ya da tabletlere indirilebilmektedir. Kullanıcılar bu uygulama aracılığı ile kredi başvurusu için gerekli alanları doldurmakta ve sonrasında başvuruyu göndermektedir. Başvuru sonucu ise kısa mesaj ile müşterilere iletilmektedir. Ön onaydan geçen müşteriler kimlikleri ile birlikte şubeye giderek kredilerini tahsil edebilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Web Sitesi Aracılığı İle Kredi Başvurusu

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için bir diğer başvuru kanalı ise İş Bankası web sitesidir. www.isbank.com.tr adresine tıklayan kullanıcılar sadece 5 adımdan oluşan hızlı kredi alanından başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bu alanlarda kredi talep eden kişinin T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası, kredi tutarı, vade seçeneği gibi sorular yer almaktadır. Tüm bunlar eksiksiz bir biçimde doldurulduktan sonra başvuru işlemi tamamlanmakta ve müşterilere onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili kısa mesaj gönderilmektedir. İş Bankası ön onaylı hazır kredisi onaylanan müşteriler ise herhangi bir şubeye giderek kredisini çekebilmektedir.

Kısa Mesaj Aracılığı İle Kredi Başvurusu

İş Bankası ön onaylı hazır kredi başvurusu yapacak olan kişiler SMS ile de başvuru yapabilmektedir. Müşteriler NAKİT boşluk T.C. kimlik numarası yazdıktan sonra aralarında bir boşluk bırakarak gelir bilgisi ve talep edilen kredi tutarı yazılarak 4402’ye kısa mesaj göndermelidir.

İş Bankası ön onaylı hazır kredi için kısa mesaj gönderildikten sonra müşterilere 5 dakika içerisinde kredi durum mesajı gönderilmektedir. Ön onaydan geçmeyi başaran müşteriler kimlikleri ile birlikte herhangi bir İş Bankası şubesine giderek kredileri için kalan diğer işlemleri tamamlayabilmekte ve kredilerini kullanabilmektedir.

İş bankası 36 ay vadeli 20 bin TL kredi;

İş Bankası, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla çeşitli kredi seçenekleri sunar. Bu kredilerden en çok tercih edileni ise anında kredi kampanyasıdır. Bu kredi kampanyasına göre size özel faiz oranları belirlenir. Kredinizi 50.000 liraya kadar ve 36 ay vade ile alabilirsiniz. Üstelik 3 ay erteleme avantajından da faydalanabilirsiniz. İş bankası 36 ay vadeli krediyi aylık eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

İş Bankası tarafından sunulan bu avantajlı krediye hemen sahip olmak için başvurularınızı İş Cep uygulamasından, internet şubeden ya da ATM’lerden yapabilirsiniz. Ancak bu başvuruyu yapabilmeniz için İş Bankası müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterisi olduğunuzda adınıza açılan vadesiz hesabınıza, onaylanmış olarak krediniz otomatik olarak aktarılır. Sizin herhangi bir ek işleme yapmanıza gerek yoktur.

• İş bankası 36 ay vadeli 20 bin TL kredi almak için başvuru yaparsanız aylık kredi faiz oranınız %1,50 olarak hesaplanır. Bu oran en yüksek kredi notu için geçerlidir. Kredi notunuz düşük olduğunda bu oran daha yüksek olacaktır. %1,50 faiz oranına göre ödenecek taksit tutarı ise 759,68 lira olur. Bu kredinin toplam geri ödeme tutarı 27.348,48 liradır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir