Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri

Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri

ENPARA.COM KREDİ KARTI BAŞVURUSU

✅ ŞUBEYE GİTMEDEN ONAYLANSIN

✅ İMZASIZ, BELGESİZ, KEFİLSİZ

✅ 1 DAKİKA DA ANINDA SONUÇ

✅ ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI LİMİTİNİ GÖR!

✅ AYNI GÜN KREDİ KARTI

✅ Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

✅ Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Sponsor Bağlantılar

Garanti bonus gold kredi kartı, Türkiye’nin 8 yıldır en sevilen kredi kartı seçilmiştir. Bunun nedeni, en çok kullanılan kredi kartı olmasıdır. Sunmuş olduğu kampanyalar ve çeşitli özellikleri ile kullanıcılarına büyük avantaj sağlar. Her ay 300’den fazla kampanya yapılan bu kartlar ile bir yıl içinde bol bol Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanları ücretsiz olarak harcayabilirsiniz.

Garanti bonus gold kredi kartı özellikleri nelerdir?

 • Bonus Gold kredi kartınızla taksitli alışveriş yapma imkânınız bulunur. Bu alışverişlerinizden ekstra Bonus puan kazanabilir ve bu puanlarınızı tüm Türkiye’deki üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz.
 • Bu karttan kazanılan her bir Bonus 1 puan değerindedir ve 1 TL’ye denk gelir.
 • Aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiğinde bu kartla %25 daha fazla Bonus kazanma avantajınız vardır.
 • Bonus Gold kredi kartında bulunan Trink özelliği sayesinde 50 TL ve altıda olan alışverişlerinizi temassız ödeme noktalarında kullanarak ödemelerinizi yapabilir ve şifre ya da imzaya gerek kalmadan, kartınızı ödemeleriniz için kullanabilirsiniz.
 • Bu kartınızı kullanarak ücretsiz taksitli nakit avans çekebilir, masraf ya da evrak gibi dertleriniz olmadan, sabit faiz oranı ve sabit taksit tutarları ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını kullanarak yapmış olduğunuz peşin alışverişlerinizi, işlem taksitlendir özelliğini kullanarak taksitlendirebilirsiniz.
 • Kredi kartınızın ekstresini, dilediğiniz zaman ekstre atlat özelliğini kullanarak 1 ay sonra ödeyebilirsiniz.
 • Alışverişlerinizi Garanti Bonus Gold kartınızla yaptığınızda, işlem erteleme özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Ekstrenizde olan bir işlemi atlatarak, 1 ay sonra ödeyebilirsiniz.
 • Acil paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda taksitli para özelliği ile hemen ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Hesabınızda para bulunmasa da bile kredi kartınızdan havale ya da EFT yapabilirsiniz.
 • Garanti Bonus Gold kredi kartı özellikleri arasında, bankamatik kartınızla yapabileceğiniz işlemleri yapabilme avantajı da bulunmaktadır. Garanti Bankasının tüm ATM’lerinden kredi kartınızı kullanarak hesaplarınıza ulaşabilir ve hesaplarınızdan yapacağınız tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bu kredi kartından bir ay içinde kazanabileceğiniz Bonus 20 TL, bir yıl içinde kazanabileceğiniz maksimum Bonus tutarı ise 100 TL olarak belirlenmiştir.
 • Bonus Gold kredi kartınızın ödemelerini Bonus Flaş’tan, Alo Garantiden ve Garanti internet bankacılığından yapabilirsiniz.

Bonus Gold kredi kartına nasıl başvuru yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Bu karta 30 saniye içinde kolayca başvurmanız mümkündür. Bunun için Garanti internet sitesini kullanabilirsiniz. Garanti Bankasının müşterisi olun ya da olmayın internet sitesinden anında başvuru yapabilirsiniz. Ekranda yer alan cep telefonu numarası ve kimlik numarası bilgilerini doldurduktan sonra hemen başvurunuzu gönderin. Kart başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir. Başvurunuz olumlu olursa, müşteri temsilcileri tarafından aranırsınız ve adres bilgileriniz istenir. Onaylanan kartınız adresinize postalanır. Kartınızı almak için banka şubesine gitmenize gerek bulunmaz.

Bu karta sahip olabilmek için bankanın internet bankacılığını ya da mobil bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bu uygulamaya parolanız ve kimlik numaranız ile giriş yapmanız gerekir. Parolanızı bankanın müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet sitesinden kolayca alabilirsiniz. Uygulamalara giriş yaptıktan sonra “Başvurular” kısmından hemen kart başvurusu yapabilirsiniz. Kartınız onaylandığında ise yine banka şubesine gitmenize gerek kalmaz ve kartınız adresinize gönderilir.

Sponsor Bağlantılar

Eğer banka şubelerinden başvuru yapmak isterseniz, size en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz. Başvuru yapmak için size en uygun kredi kartınız belirleyebilirsiniz gelir belgeniz ve kimlik fotokopiniz ile birlikte başvuru yapmanızın ardından kredi kartınız için bir form doldurmanız gerekir. Başvuru formunuz iletildikten sonra hemen işlemleriniz yapılır ve kartınızın onaylanırsa, 2-3 hafta içinde adresinize postalanır. Kart başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı bilgisi, cep telefonunuza gönderilir.

Garanti Bonus Gold kredi kartı başvurusu şartları nelerdir?

Garanti Bonus Gold kredi kartı başvurusu için banka tarafından istenen bazı şartlar bulunur. Bu şartları sağlıyorsanız kredi kartı başvurunuz hemen onaylanır ve kredi kartınız hemen adresinize gönderilir. Ancak aşağıda sayacağımız şartları taşımıyorsanız, kredi kartı başvurunuz onaylamayacaktır.

 • Garanti Bankası 1100 kredi notuna kadar kredi ve kredi kartı vermektedir. Kredi notunuz bu puanın altında ise kredi kartı alamazsınız.
 • Bu bankadan kredi kartı alabilmeniz için diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı son 6 aya kadar ödemiş olmanız gerekir.
 • Aylık sabit gelir etmeniz de önemlidir. Eğer aylık maaşınız yoksa ya da esnaflık geliriniz yoksa, kredi kartınız onaylanmaz.
 • Banka politikalarına göre son 3 aylık sigorta primlerinizin ödenmiş olması gerekir. Eğer primleriniz ödenmediyse kredi kartınız onaylanmaz.
 • Kredi kartına başvuru yapabilmeniz için T.C. vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekir.

Bonus Gold yıllık kart ücreti ne kadardır?

Bonus Gold yıllık kart ücreti, diğer kartlarınkinden biraz farklıdır. Bir kredi kartında ne kadar fazla özellik bulunursa, kart aidatı da o kadar fazla olur. Bonus Gold için alınan yıllık kart aidatı tutarı 164 liradır. Ek kart başına alınan yıllık kart aidatı tutarı ise 82 liradır. Bu kredi kartından alınan diğer faiz ve ücretler ise şöyledir;

Sponsor Bağlantılar

• Bonus Gold kredi kartının alışveriş faizi %1,25’tir.
• Kredi kartından alacağınız nakit avans için işletilen faiz oranı %1,25’tir.
• Kredi kartınızdan nakit avans için alınacak yurt içi işlem ücreti oranı %1’dir.
• Kredi kartınızdan limit aşımı yaparsanız, alınacak olan faiz oranı %1,25’tir.
• Kredi kartınızda gecikme yaparsanız geciken tutarın %1,55’i kadar faiz alınır.
• Bonus Gold kredi kartınızı kullanarak fatura ödemesi yaparsanız, 80 liraya kadar olan faturalarınız için her faturadan 2 lira işlem ücreti alınır. 80 liranın üzerindeki her fatura ödemesi için de %2,5 oranında komisyon alınır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir