Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları

Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları

ENPARA.COM KREDİ KARTI BAŞVURUSU

✅ ŞUBEYE GİTMEDEN ONAYLANSIN

✅ İMZASIZ, BELGESİZ, KEFİLSİZ

✅ 1 DAKİKA DA ANINDA SONUÇ

✅ ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI LİMİTİNİ GÖR!

✅ AYNI GÜN KREDİ KARTI

✅ Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

✅ Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Sponsor Bağlantılar

Akbank, kurumsal olan ve ürünleri en çok tercih edilen bankalardan biridir. Axess kredi kartı, en çok kullanılan kredi kartlarındandır. Çok sayıda üye iş yeri olması, yurt içinde ve yurt dışında kullanılabilmesi ve daha çok pek avantajı nedeniyle tercih edilen bu kartlar Gold, Platinum, Kampüs Modu, Temassız, Ek Kart, Sanal Kart, Kobi ve Business gibi seçenekler ile sunulmaktadır. Her Axess kart çeşidinin sunmuş olduğu avantajlar farklıdır. Genel olarak Akbank Axess kredi kartı avantajları ise her kart türü için geçerlidir. Sizlere genel olan avantajlarından bahsedelim;

Akbank Axess kredi kartı avantajları nelerdir?

 • Akbank tarafından sunulan Axess kredi kartının en önemli avantajı, dünyanın neresinde olursanız olun kullanabilmenizdir. Alışveriş yaptığınız tüm mağazalarda bu kartı kullanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı, en seçkin mağazalardan kişiye özel indirim ya da ekstra taksit avantajları sunmaktadır. Bu sayede müşterilerine ayıcıklı oldukları hissini verir.
 • Bu kredi kartları Chip Para kazandırmaktadır. Yaptığınız alıverişlerden Chip Para kazanabilir ve bunları ücreti ödemeden, çok sayıda olan üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.
 • Axses kredi kartları, dünya üzerinde bulunan yüzbinlerce noktada, taksitli alıveriş imkânı da sunmaktadır.
 • Axess kredi kartınızdan ek kart çıkarabilir ve sevdiklerinizin de kredi kartı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Eşinize ya da çocuklarınıza ek kart çıkararak, kendi limitinizin bir kısmını onlarla paylaşabilirsiniz. Alacağınız ek kartın limiti, asıl karta bağlıdır. Böylece sevdiklerinizin alıverişlerini takip edebilir ve kart limitlerini kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Akbank Axess kredi kartı avantajları arasında hızlı kredi seçeneği de bulunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak karşılayabileceğiniz hızlı para sayesinde, şubeye gitmeden ve kayıt olmak zoruna kalmadan 12 taksite kadar kredi alabilirsiniz. Hızlı krediyi 7 ay ile 12 ay arasındaki vadeler ile 500 liradan 20.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı %2,15’tir.
 • Bu kredi kartının acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunmuş olduğu bir başka avantaj da taksitli avanstır. Bu avans kredisini isterseniz ücretsiz olarak çekebilir isterseniz de 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 7 ile 12 ay arasındaki vadeler ile taksitli nakit avansınızı alabilirsiniz. Bu sayede 200 liradan 15.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu avans kredisinden aylık %2,15 oranında faiz alınmaktadır.
 • Axess kredi kartınızdan sağlayacağınız bir başka avantaj ise SMS Paradır. Tamamen ücretsiz olarak aynı gün içinde 500 lira paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için kredi kartınızın son 6 hanesini ve arasında bir boşluk bırakarak “PARA” yazıp 5990’a kısa mesaj göndermeniz gerekir. SMS paranın faz oranı %2,15’tir.
 • Axess kredi kartınız ile bu bankanın ya da diğer bankaların ATM’lerini kullanarak, hafta sonu da dahil olmak üzere 7/24 nakit avans çekebilirsiniz. 500 liraya kadar alabileceğiniz nakit avans için 40 günlük vade uygulanır. Bu avanstan %3,99 + 10 TL tutarında masraf alınır.
 • Axess kredi kartının sunmuş olduğu bir başka avantaj da borç transferidir. Diğer bankalara olan kredi kartı borçlarınızı Axess kredi kartınıza aktarabilirsiniz. Üstelik bu aktarma işlemini uygun faiz oranları ve 12 ay taksit seçeneği ile yapabilirsiniz. 200 ile 20.000 lira arasında yapacağınız bu borç transferi için aylık %2,15 oranında faiz alınır.
 • Bu kredi kartından ekstra taksit isteyebilir, banka hesaplarınıza ulaşabilir, otomatik ödeme talimatı verebilir, işsizlik sigortası yaptırabilir, limit artırımı yapabilir, elektronik ekstre alabilir ve fonlarınıza para aktarma talimatı verebilirsiniz.
Sponsor Bağlantılar

Akbank Axess kredi kartı avantajları sizler için uygun geldiyse bu kredi kartını almak için bankanın internet sitesine girebilir, internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilir, SMS bankacılığını tercih edebilir ya da banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir