Garanti Bonus Bedavası En Bol Kredi Kartı

Garanti Bonus Bedavası En Bol Kredi Kartı

ENPARA.COM KREDİ KARTI BAŞVURUSU

✅ ŞUBEYE GİTMEDEN ONAYLANSIN

✅ İMZASIZ, BELGESİZ, KEFİLSİZ

✅ 1 DAKİKA DA ANINDA SONUÇ

✅ ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI LİMİTİNİ GÖR!

✅ AYNI GÜN KREDİ KARTI

✅ Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

✅ Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları, hayatımızı kolaylaştırmak için çok sayıda avantaj sunan bankacılık ürünleridir. Kredi kartına sahip olarak taksitli alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda kredi çekebilir, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirilebilir ya da çeşitli markalar için yapılan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kredi kartının sunduğu bir başka avantaj ise ekstra puan kazandırması ve bu puanları alışverişlerinizde kullandırmasıdır. Bu puanlar sayesinde alışveriş yaptıkça kazanabilir ve kazandığınız puanları ücretsiz olarak harcayabilirsiniz. En çok ekstra puan veren bankalardan biri de Garanti’dir. Bu bankanın kredi kartları Bonus’tur ve kazandırdığı puanlara da Bonus adı verilir. Garanti Bonus bedavası en bol kredi kartı olan Bonus’lar, oldukça fazla avantaj sağlamaktadır.

Garanti Bonus bedavası en bol kredi kartı özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

Garanti bankası tarafından sunulan Bonus kartları en çok kullanılan kredi kartları arasında yer alır. Her dönem kampanyaları güncellenen bu kredi kartı, ekstra taksit avantajları ve kazandırdığı bonuslar nedeniyle tercih edilir. Bu kredi kartlarının özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu kredi kartınızdan yapacağınız doğalgaz faturası ödemeleriniz için +2 taksit yaptırabilirsiniz.
 • ETS turdan yapacağınız tatil ödemelerinizde 12 ay taksit imkânından faydalanabilirsiniz.
 • ucuzabilet.com adresinden yapacağınız tatil ödemeleriniz için 9 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.
 • Çilek mobilyadan yapacağınız alışverişlerinizden +4 taksit fırsatından yaralanabilirsiniz.
 • Beyaz eşya sektöründen yapacağınız tüm harcamalarınız için +3 taksit kazanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartlarında temassız ödeme özelliği bulunmaktadır. Küçük miktarlarda olan alışverişlerinizi bile temassız olarak ödeyebilir ve daha fazla Bonus kazanabilirsiniz. Aynı zamanda restoran alışverişlerinizde yapacağınız temassız ödemeler için %10 ekstra Bonus kazanabilirsiniz.
 • Morhipo.com üzerinden yapacağınız alıverişlerinizden 40 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Gitti gidiyor adresinden yapacağınız alışverişlerinizde 500 ile 1000 TL arasındaki alışverişleriniz için 25 TL, 1.000 TL üzerindeki alışverişleriniz için de 50 TL Bonus kazabilirsiniz.
 • carrefoursa.com adresinden yapacağınız her 200 TL ve üzerindeki alışverişiniz için anında 30 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Profilo, Siemens ve Bosch markalarının internet sitelerinden yapacağınız 2.000 lira ve üzerindeki alışverişleriniz için anıdan 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Ramazan ayı boyunca Bonus üyesi olan iş yerlerinden yapacağınız market ve akaryakıt alışverişlerinizde ilk 125 TL için 10 TL, üçüncüsü için 20 TL ve altıncısı için 40 TL olmak üzere toplam 70 TL Bonus kazanabilirsiniz.
 • Garanti Bonus bedavası en bol kredi kartı ile acil nakit ihtiyaçlarınızı da anında karşılayabilirsiniz. İsterseniz taksitli nakit avans çekebilir isterseniz de bankadan kredi alabilirsiniz. Bu kart ile paranızı anında hesabınıza yatırabilir, hafta sonları bile nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını yurt içinde ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Garanti Bonus bedavası en bol kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Bu kredi kartına banka şubelerinden, bankanın internet sitesinden, banka ATM’lerinden, internet bankacılığı uygulamasından ya da mobil uygulama üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu yöntemlerin tamamı, başvurularınızı hızlı yapabilmeniz için sunulmaktadır. Banka müşterisiyseniz internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak hemen başvuru yapabilir ve kartınızı en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Banka müşterisi değilseniz internet sitesinden ya da banka şubelerinden başvur yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olması sonucunda kartınız, vermiş olduğunuz adresinize 2-3 hafta içinde teslim edilecektir. Bankanın internet sitesinden başvuru yapmak için ana sayfadan “kredi kartı başvurusu” seçeneğini bulmanız gerekir. Karşınıza çıkan başvuru formundaki telefon numarası ve kimlik numarası bilgilerinizi doldurduktan sonra gönderin. Başvurunuz olumlu olursa banka tarafından aranırsınız ve belirtmiş olduğunuz adrese kartınız gönderilir. Bu kredi kartına başvurmak yaklaşık 30 saniyenizi alacaktır.

En Çok Tercih Edilen Garanti Bonus Kredi Kartları

Garanti Bankası Bonus kart ailesinde çok sayıda hart çeşidi bulundur. Bu kartların her birinin özelliği ve avantajları farklıdır. En çok tercih edilen Garanti Bonus kredi kartları ise Bonus kart, Bonus Amerikan Express, Bonus Flexi, Bonus Gold, Bonus Genç, Bonus Platinum, Bonus Trink, Altın Bonus ve Money Bonus şeklindedir. Bunların yanında taraftarlar için sunulan Bonus kredi kartları da oldukça çok tercih edilmektedir.

• Bonus kartın avantajları harcadıkça Bonus puan kazanmanız ve kazandığınız bu puanları bedava olarak alışverişlerinizde kullanabilmenizdir. Ayrıca bu kartı kullanarak taksitli alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerden bile Bonus puan kazanabilirsiniz.
Bonus Amerikan Express kredi kartı ile yapmış olduğunuz her alışverişlerinde ekstra Bonus puan kazanma keyfini yaşayabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında geçerli olan bu kredi kartı ile ayda 35 lira, toplamda ise 450 lira ekstra Bonus puan kazabilirsiniz.
• Bonus Flexi, aidatsız olan kredi kartıdır Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağında ve en bol Bonus puan kazandıran kredi kartı olarak tanınır.
• Bonus genç kredi kartı da yalnızca gençler için çıkarılmış olan, ücretsiz olarak sunulan bir karttır. 18-25 yaş arasında olan tüm gençler, aidatı olmaya bu kredi kartı ile bol bol alışveriş yapma ve bol bol Bonus puan kazanma avantajından yararlanabilirler.

Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir