ING Bank Gelir Belgesiz 5000 TL Mini Kredi

ING Bank Gelir Belgesiz 5000 TL Mini Kredi
Sponsor Bağlantılar

İNG Bank, bu bankanın müşterisi olan ya da olmayan herkes için kredi imkânı sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile bankalar büyük bir rekabete girmiştir. Bu rekabet, müşterileri online kredi verme yönünde artış göstermiştir. ING Bank, en çok online kredi veren banklardan biridir. Üstelik nakit ihtiyaçlarınıza göre belirlenen uygun faiz oranları ile de büyük avantaj sağlamaktadır. Bu bankadan alacağınız kredilerinizi 3 ay erteleyebilir ve geri ödemelerinizi daha kolay yapabilirsiniz. ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi hakkında detaylı bilgi sunalım;

ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank, müşterilerine özle faiz oranları uygulayan bankalardan biridir. Kredi notu yüksek olan kişiler bu bankadan daha düşük faiz oranları ile kredi çekerken, kredi notu düşük olan kişililerin çektikleri kredilerin faiz oranları biraz daha yüksek olacaktır. İNG Bank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerinin faiz oranları, piyasa koşularının altındadır. Mini kredi ise 5000 liraya kadar nakit ihtiyaçlarınız için sunulan özel kredi kampanyasıdır. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • ING Bank mini krediye 1.000 liradan 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz.
  • Bu kredinin faiz oranı kredi notu 1850 ve üzerinde olan kişiler için %2,41 olarak belirlenmiştir.
  • Bu krediye 3 aydan 60 aya kadar vade ile sahip olabilirsiniz.
  • Bu kredin ödemelerini 3 ay erteleyebilirsiniz. Dolayısıyla 60 ay vade ile çekmiş olduğunuz kredinin toplam tutarı 57 aya bölünecek ve taksit tutarlarınız yeniden hesaplanacaktır. 3 ay erteleme özelliği ile bütçeniz zorlamadan kredi ödemesi yapabilirsiniz.
  • Bu krediden kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı alınmaktadır.
  • Kredi için hayat sigortası yapılır. Yapılan hayat sigortası tutarı krediyi çekecek olan kişinin cinsiyetine, yaşına ve kredi tutarına göre değişmektedir.
  • Bu krediden gelir belgesi göstermeden ya da başka evrak gerektirmeden faydalanabilirsiniz.
  • Kredi başvurularınızı internetten, internet bankacılığından, ATM’lerden ya da mobil uygulama üzerinden 7/24 yapabilir, onaylanan kredinizi vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi örnek ödeme planları?

ING Bank gelir belgesiz 5000 TL mini kredi taksit tutarları belirlediğiniz vadeye göre değişmektedir. Örnek ödeme planlarını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

Sponsor Bağlantılar

Bu bankadan 5000 TL olan kredinizi 60 ay vade ile çektiğinizde, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 176,51 lira olacaktır. Bu krediden 25 lira dosya masrafı alınır. Kredini faiz oranı ise %2,41’dir.

Mini kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank tarafından sunulan bu krediye başvurularınızı banka ATM’lerinden 7/24 yapabilirsiniz. ING bankasının kredi kartı ya da banka kartı yanınızda yoksa bile ATM’lerin giriş tuşuna basarak, dilediğiniz zaman kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Giriş tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkan ekrana aylık gelir bilginizi, kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazmanız gerekir. Ardından başvurunuzu tamamlayabilir ve birkaç saniye içinde gelen onayın ardından kredinizi çekebilirsiniz.

Bankanın müşterisi değilseniz, banka şubelerinden ya da telefon bankacılığından kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinde bulunan kredi başvuru formunu doldurarak da kredinize hemen başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Banka çalışanları, müsait olduğunuz bir tarihte kurye ile evraklarınızı gönderir. Bu evrakları imzalayıp teslim etmenizin ardından en kısa sürede kredinizi alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Banka müşterisiyseniz ING Bank’ın internet bankacılığından ya da mobil uygulamasından da giriş yaparak hemen kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu işlemi hafta sonu ya da gece geç saatler de dahil olmak üzere her an yapabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı beklemek zorunda kalmadan karşılayabilirsiniz.

ING Bank mini kredi başvuru koşulları nelerdir?

ING Bank mini krediye başvuru yapabilmek için bankanın istemiş olduğu özellikleri barındırmanız gerekir. Bu özellikler hemen hemen her banka tarafından istenir. Min. kredi bir nevi ön onaylı kredidir. Bu nedenle aşağıdaki koşulları taşımayan kişilere verilmez.

• Mini krediyi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Her ne kadar ING Bank kredi notuna göre faiz oranı belirlese de Mini krediyi verirken kredi notunuzun yüksek olmasını ister. Bu durumda kredi skorunuzun 1500 ve üzerinde olması durumda mini krediyi alabilirsiniz.
• Mini krediyi alabilmek için istenen bir başka koşul da diğer bankalara olan ödemelerinizin son altı aydır düzenli şekilde yapılıyor olmasıdır. Eğer gecikmeli ödemeleriniz varsa, krediniz onaylanmaz.
• Mini krediyi alabilmek için her ay belirli bir düzeyde maaş alıyor olmanız gerekir. Aynı zamanda serbest meslek geliri olanlar ya da ING Bankta kayıtlı kira ve faiz gelir olanlar bu krediye başvuru yapabilirler.
• Mini krediyi hemen alabilmenizin bir diğer şartı da sigorta primlerinin ödeniyor olmasıdır. Başvuru sırasında kimlik numaranızı kullanılarak otomatik şekilde sorgulama yapılır. Eğer sigorta primleriniz son üç aydır ödenmemişse, bu bankadan kredi almazsınız.

İNG Bank 50.000 TL’ye Kadar Cepte Kredi;

ING Bank, kendi müşterisi olan ya da olmayan herkes için cepte kredi kampanyasını sunar. Bu krediye %1,44’ten başlayan oldukça avantajlı faiz oranlarında sahip olabilirsiniz. Kredinizi aylık faiz oranı, İNG Bank tarafından, kredi notunuza göre belirlenir. Kredinizi 36 ay vadeye kadar alma imkânınız bulunur. İNG Bank 50.000 TL’ye kadar cepte kredi, aynı zamanda turuncu ekstra nakit iadesi avantajıyla da sunulmaktadır. Eğer kredinizi %1,44’ten daha yukarıda bir faiz oranında alırsanız ve her ay banka kartınızdan 750 liralık harcama yaparsanız, bir sonraki ay kredinizden nakit iadesi alırsınız. Bu sayede kredinizi, avantajlı tutarlarda rahat rahat ödeyebilirsiniz.

İNG bank cepte kredi aylık faiz oranı en fazla %2,39 olarak belirlenir. Bu krediye başvuru yapmak için ING Bank web sitesinde bulunan başvuru formunu kullanabilirsiniz. Eğer ING Bank müşterisiyseniz, başvuru yapmak için mobil ya da internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığında ise bankaya gitmeye gerek kalmadan, istediğiniz zaman kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Kredinizi 3 ay erteleme avantajıyla almak için de başvurunuzun en az 5.000 lira tutarında onaylanmış olması gerekir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir