İş Bankası Maksimum Kart Başvurusu

İş Bankası Maksimum Kart Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

İş Bankasının kredi kartı Maksimumdur. Bu kart ile pek çok üye işyerinden ekstra puan kazanabilir ve çok sayıda alışveriş sitesinden ekstra indirimler alabilirsiniz. Bu kredi katları son zamanlarda temasız ödeme özelliğiyle de tercih edilmektedir. Alışverişlerinizde kredi kartınızı bir başkasının eline vererek şifre girme derdi olmada ödeme yapabilirsiniz. Temassız ödeme ile kartınız çantanızdayken bile ödemenizi yapabilir ve kolay alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. İş Bankası tarafından üniversite öğrencilerine de kredi kartı sunulmaktadır. Ayrıca Aidatsız kredi kartı ile kart aidatı derdiniz olmadan, keyifli alıveriş yapabilirsiniz. İş Bankası maksimum kart başvurusu ve kart detayları hakkında bilgi verelim;

İş Bankası maksimum kart başvurusu nasıl yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Sizlere pek çok ayrıcalık sunan ve bol bol ekstra puan kazandıran Maksimum kredi kartına başvuru yapabilmek için birden fazla seçeneğiniz bulunur. Bu seçenekleri aşağıdaki şekilde sıralamamız mümkündür;

  • İş Bankasının internet sitesinde bulunan “başvurular” kısmından kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankanın müşterisi olmasanız bile aylık gelir, kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda yer alan doğrulama kodu ile hemen kart başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır ve tarafınıza bildirir. Onaylanan kredi kartınız için adres bilgileriniz istenir ve kartınız adresinize postalanır.
  • İş Bankası maksimum kart başvurusu için bir diğer yöntem banka şubeleridir. Size en yakın banka şubesine giderek kredi kartınızı için başvuruda bulunabilirsiniz. Banka personeli tarafından gerekli bilgileriniz alındıktan sonra başvurunuz hemen gönderilir. Kartınızın onaylanmasının ardandan 2-3 hafta içinde adresinize teslim edilir.
  • Bu kredi kartına başvuru yapabilmek için kullanabileceğiniz bir başka yöntem de internet bankacılıkları ya da mobil bankacılık uygulamalarıdır. Bankanın müşterisiyseniz banka tarafından size verilen şifre ve kimlik numaranız ile internet bankacılığına ya da İşCep mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra “Başvurular” kısmından kart başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanan kartınız en kısa sürede adresinize teslim edilir.
  • Bu bankanın müşteri hizmetlilerini arayarak ya da banka ATM’lerini kullanarak da kartınıza başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası maksimum kart özellikleri nelerdir?

İş Bankasının birden fazla maksimum kart çeşidi bulunmaktadır. Maksimum Premier, Maksimum Gold, Maksimum Platinum, İş’te üniversiteli, İş’te üniversiteli aidatsız kart, Maksimum aidatsız ve Maksimum Tema olarak adlandırılan bu kartlar, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır. Bu kartların genel özelliklerini aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

Sponsor Bağlantılar
  • Maksimum kart ile Türkiye’de bulunan 200 binden fazla alışveriş noktasından kolayca alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Bu kart ile taksitli alıveriş yapabilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız.
  • Bu kart yurt içinde yurt dışında neredeyse tüm noktalarda geçerlidir. Bu kart ile hem yurt içinden hem de yurt dışından yaptığınız tüm harcamalarınız için ekstra puan kazanabilirsiniz.
  • Maksimum kredi kartınızla acil nakit ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılamanız da mümkündür. Gece ya da hafta sonu olsa bile kartınızdan nakit avans çekebilir yad a taksitli nakit avans çekerek kredi çekmiş gibi geri ödemesini 12 ay taksit ile yapabilirsiniz.
  • Maksimum kartınızla bankanın tüm ATM’lerinden banka hesaplarınıza kolayca ulaşabilir havale, eft ya da para çekme, hesabınıza para yatırma gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

İş Bankası maksimum kart başvurusu için SMS bankacılığını da kullanabilirsiniz bunun için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek “MAKSIMUM ve kimlik numarası” bilginizi aralarında bir boşluk bırakarak yazıp 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kredi kartınızı onaylandıktan sonra Maksimum Mobil uygulamasını kullanarak kartınızla ilgili tüm kampanyaları görebilir, kampanyalara katılabilir ve harcadıkça ekstra puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları ise Türkiye’nin her yerinde bulunan üye işyerlerinden harcayabilirsiniz.

İşbank Maximum kredi kartı çeşitleri;

İşbank, Maximum kart ailesi ile çok sayıda avantaj sağlar. Her bir kartın kendine has özellikleri ve avantajları bulunur. Kredi kartınızın tüm özelliklerinden ve kampanyalarından yararlanmak için Maximum Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilir ve sürekli güncellenen kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı kullanarak hemen kampanya katılımlarınızı da sağlayabilirsiniz. Sizlere İşbank Maximum kredi kartı çeşitlerinden bahsedelim;

• Maximum kart alışverişlerinizi yapabileceğiniz, taksitli alışveriş yapma imkânı sunan, aynı zamanda bol bol Maxipuan kazanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Sponsor Bağlantılar

• Maximum Gold kart hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenle kullanabileceğiniz ve tüm Maximum ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Maximum Platinum kart, dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz ve her zaman farklı ayrıcalıklar sunan bir kredi kartıdır.

• Maximum Aidatsız kart, kredi kartı aidatı ödemek istemeyen kişilere özel sunulan bir karttır. Bu kredi kartı da Maximum katın sunduğu tüm avantajlara sahiptir. Normal kartınızdan kredi kartı aidatı alınıyorsa, Aidatsız Maximum kart talep edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş’te üniversiteli kredi kartı, gençler için sunulan ve onlar için çeşitli kampanyaları bulunan bir kredi kartıdır. Bu kredi kartının Aidatsız türü de bulunmaktadır.

İşbank maximum kart kampanyaları;

İşbank maximum kredi kartı, her ay güncellenen kampanyaları ile müşterilerine bol bol avantaj sağlamaktadır. Ekstra taksitten Maxi puana, indirimlerden çeşitli hediyelere kadar pek çok alanda faydalanabileceğiniz Maximum kartınız yoksa, hemen İşbank şubelerinden ya da web sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Şu anda güncel olan İşbank maximum kart kampanyaları şöyledir;

• Maximum Mobil uygulamasını kullanarak Aralık ayı boyunca çeşitli kampanyalara katılım sağlarsanız, 2.000 lirayı aşan Maxi puan kazınabilirsiniz. E-ticaret, beyaz eşya, market, restoran, akaryakıt gibi tüm harcamalarınız için ekstra Maxi puan kazanabilirsiniz.

• Maximum kartınızı kullanarak seçili e-ticaret sitelerinden 31 Aralık tarihine kadar tek seferde 500 lira ve üzerinde alışveriş yaparsanız, ikinci alışverişinize anında 100 lira Maxi puan kazanırsınız.

• Maximum kartınızla, Maximum mobil uygulamasından seçeceğiniz 4 farklı sektörün her birinden tek seferde 200 lira ve üzerinde alışveriş yaparsanız, 1000 lira Maxi puan kazanabilirsiniz.

• Kartınızı kullanarak 10 Ocak tarihine kadar yemek sepeti Banabi uygulamasından ya da web sitesinden 75 lira ve üzerinde alışverişleriniz için tek seferde 10 TL, dördüncü haftada ise toplam 50 TL Maxi puan kazanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir