Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi
Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank, uygun faiz oranları ve esnek ödeme kolaylıkları ile beyaz eşyadan mobilyaya, evlilikten tatile kadar nakit ihtiyacı olan herkese kredi sunmaktadır. Vakıfbank’ın sunmuş olduğu bu kampanyalar belirli dönemler için geçerlidir ve her dönemde faiz oranları değişmektedir. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi, kendi belirleyeceğiniz ödeme tutarları ile kolayca ödeyebileceğiniz ve nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz türdendir.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir;

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank’tan taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz için aylık düzenli bir gelirinin olması yeterlidir. Bu krediye emekli, çalışan, memur, esnaf ya da şirket ortağı olan herkes başvuru yapabilir. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

  • Bu krediye 3 aydan 60 aya varan vade seçenekleri ile başvur yapabilirsiniz.
  • Bu kredinin aylık faiz oranları %2,09 olarak belirlenmiştir. Kredinin faiz oranları, kredi çekmek isteyen kişinin kredi notuna göre artabilir.
  • Çekmek istediğiniz taksitli ihtiyaç kredisinden hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti gibi masraflar alınmaktadır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde beşi oranındadır. Hayat sigortası masrafı ise krediyi alacak kişinin yaşına, kredi tutarına ve cinsiyete göre değişir.
  • Bu krediyi aylık, 3 aylık ya da esnek ödeme planı ile ödeme hakkınız bulunmaktadır. Esnek ödeme planı, düzenli bir geliri olmayan kişiler için oldukça uygundur. Yılın hangi döneminde gelir elde ediyorsanız taksitlerinizi o dönem için belirleme imkânınız bulunur.
  • Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi, teminat karşılığında kullandırılmaktadır. Bu teminat bir arsa tapusu, ev tapusu, iş yeri tapusu olabilir ya da kedi için bir kefil istenebilir.
  • Vakıfbank’tan alacağınız bu krediler 1.000 liradan 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için verilmektedir.

Bu bankadan 60 ay vade ile 50.000 lira kredi çekmek isterseniz, aylık olarak ödeyeceğiniz faiz oranı %2,09 olacaktır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 1.620,63 lira olur. Krediye ödeyeceğiz toplam tutar 97.236,43 liradır.

Sponsor Bağlantılar

Bu bankadan 60 ay vade ile 10.000 lira kredi çekmek isterseniz aylık faiz oranınız yine %2,09 olacaktır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı, 324,13 lira olur. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 19.446,90 TL olacaktır.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi başvuru yolları nelerdir?

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi başvurusu için birden fazla yöntemi deneyebilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz aylık geliriniz gösteren bir belge ve nüfus cüzdandanız ile banka şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı banka şubesinden yapmak istemiyorsanız ya da bu bankanın müşterisiyseniz aşağıdaki yöntemleri de deneyebilirsiniz.

Vakıfbank’ın internet sitesinden taksitli krediye başvurabilmek için burada bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Ana sayfada yer alan “hemen başvur” kısmına tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu formda ilk etapta cep telefonu, kimlik numarası ve ekranda yer alan onay kodu istenir. Bu bölümü geçtikten sonra istemiş olduğunuz taksitli krediyi ne kadar tutarda ve kaç ay için kullanacağınızı bildirirsiniz. Ardından gelir ve çalışma bilgilerinizi de girdikten sonra onaylayıp başvurunuzu göndermiş olursunuz. Başvurunuz hemen incelemeye alınır. Sistem üzerinden beyan ettiğiniz çalışma bilgileriniz ve aylık geliriniz kontrol edilir. Bilgileriniz doğruysa ve kredi notunuz yeterliyse, krediniz onay alır. Onaylanan kredinizi banka şubelerinden alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu bu krediye internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarından da giriş yapabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz, banka tarafından size verilen müşteri şifresi ile bu uygulamalara giriş yapıp başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu krediye başvurmak ve kredi hakkında detaylı bilgi edinmek için bankanın müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra en yakın banka şubesine giderek gerekli imzaları atabilir ve kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi çeşitlerinin faiz oranları nasıldır?

Vakıfbank tarafından sunulan birden fazla taksitli ihtiyaç kredisi çeşidi bulunmaktadır. Bu krediler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Sizlere bu krediler ve faiz oranları hakkında detaylı bilgi sunalım;

• Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisinin 3 ay ve 60 ay arası vadede faiz oranı %1,69’dur. Bu kredi, standart ihtiyaç kredisidir.

• Malik aynı olan ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisinin 3 ve 60 ay arası vade için faiz oranı %0,98’dir. Bu kredi, krediyi çekecek olan kişinin kendi adına olan bir mülkü ipotek vermesi karşılığında sunulmaktadır.

• Malik farklı olan ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisinin ise 3 ay vade 60 ay arası vadeler için faiz oranı %0,98’dir. Bu kredi de krediye başvuracak kişinin farklı bir kişi adına olan mülkü ipotek ettirmesi karşılığında verilmektedir.

• Arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisinin 3 ay ve 60 ay arası vadeler için faiz oranı yine %0,98’dir. Bu kredi de alacağı yüksek miktarlı kredi için arsa ipoteği verecek olan kişiler için sunulmaktadır.

• Taşıt rehini karşılığı taksitli ihtiyaç kredisinin de faiz oranı 3 ay ve 48 ay arası vadeler için %0,98’dir. Bu kredi ise alacağı kredi karşılığında taşıtını ipotek vermek isteyen kişiler için sunulmaktadır.

Vakıfbank 6 ay ödemesiz 10.000 TL Kredi Kampanyası;

Vakıfbank, ekonomi istikrar kalkanı paketi kapsamında verilen bireysel temel destken ihtiyaç kredisini sunan bankalardan biridir. Taksitli ihtiyaç kredisi çeşitlerinden biri de 6 ay ödemesiz olan bu kredidir. Bu krediyi, aylık hane geliri 5.000 liranın altında olan tüm kişiler kullanabilir.

Bu krediyi bireysel olan müşteriler için sunulur. 3.000 liradan başlayan ve 10.000 liraya kadar olan bu krediyi 6 ay ödemesiz dönemli olarak alabilirsiniz. Ayrıca bu kredini faiz oranı %0,49’dur. Diğer kredilere bakıldığında oldukça uygun faiz oranlarında sunulmaktadır.

Vakıfbank bu kredisini aylık gelirinizin olmasına, sigorta priminize ve kredi notunuza bakmadan vermektedir. Tek şartı, aylık gelirinizin 5.000 liranın altında olmasıdır. Bu krediye aynı evde yaşayan eşlerden yalnızca biri başvuru yapabilir.

Bu krediden hayat sigortası masrafı da alınmaz. Alınacak masraflar kredi garanti fonu komisyonu ve tahsis ücretidir. Bunlar da bir defaya mahsus olarak ve tek seferde alınır. Vakıfbank 10.000 TL kredi kampanyasından 36 aya kadar taksit imkânı ile faydalanabilirsiniz. Üstelik kredinize online kanallardan başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu;

Vakıfbank güncel olarak, yeni yıl kredisi kampanyası sunmaktadır. Bu krediyi 36 ay vadeye kadar alabilir ve taksitlerini esnek ödeme planları ile rahat rahat ödeyebilirsiniz. Oldukça cazip faiz oranlarında sunulan bu krediyi özel sektör çalışanları, emekliler ve kamu çalışanları alabilmektedir.

Bu krediye hemen başvuru yapmak için SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelmeli ve aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, kimlik numarası, aylık net gelirinizi yazıp 5724 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz. Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu aynı gün içinde, hatta dakikalar içinde sonuçlanır.

Eğer Vakıfbank müşterisiyseniz onaylanan kredinizi hemen mobil ya da internet şubeye girerek, hesabınıza aktarabilirsiniz. Vakıfbank müşterisi olmayan kişiler ise kredilerini almak için kimlikleri ile birlikte en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirler.

Vakıfbank yeni yıl kredisini 3 ay ile 36 ay vade arasında, aylık %1,52 faiz oranında sunmaktadır. Bu kredinin faiz oranları kredi notunuza göre değişmektedir. Bu krediyi 3.000 liradan başlayan ve 125.000 liraya varan nakit ihtiyaçlarınız için hemen kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir