En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar
Sponsor Bağlantılar

Kredi kartları günümüzün en vazgeçilmez ödeme seçenekleri arasında yer alıyor. Alışverişi biraz daha kolay bir konu haline getiren kredi kartlarına talep günden güne artmaya devam ediyor. Yeni kredi kartı almayı düşünen kişilerin ise aklına sıklıkla en hızlı kredi kartı veren bankalar sorusu geliyor. 2019 yılında en kolay ve hızlı şekilde kredi kartı alacağınız bankalar şu şekilde sıralanırken, bütçenize uygun profil belirleyerek bu işten daha karlı çıkabilirsiniz.

ING Bank Bonus Kredi Kartı

Sponsor Bağlantılar

ING Bank kolay kredi kartı veren bankalar arasında olarak biliniyor. İnternet üzerinden yapacağınız başvuruların sonrasında kredi kartı talebiniz için olumlu bir yanıt gelirse, kredi kartı almak basit bir şekilde ilerleyecektir. Sadece kimliğinizi kullanarak size en yakında bulunan ING bank şubesi üzerinden kredi kartınızı alabilirsiniz. Özellikle banka düşük faiz seçenekleriyle birlikte de kredi kartı geri ödemelerinin daha basit bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan adreslerden biri durumundadır.

Ziraat Bankası Maximum Kart

Ziraat Bankası üzerinden verilen Maximum karta başvurmak için karşınıza internet, şube başvurusu, sms başvurusu gibi farklı yöntemler çıkar. Bunlar arasından sizin için en uygunu hangisi gözüküyorsa, hemen bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Gelirinizin düzenli olması ve iyi bir kredi notuna sahip olmak, Ziraat Bankası üzerinden kredi kartı almaya yeterli olacaktır. Bu sayede kart başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabilir ve aynı gün içinde yine banka üzerinden bir sonuç alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası Bonus Kart

Hızlı kredi kartı alınan bankalar arasında bulunan Garanti Bank, kredi kartında en çok tercih edilen seçeneklerden biri olarak gösteriliyor. Garanti Bankası tarafından sunulan Bonus kredi kartına başvuruda bulunmak için, internet veya banka şubelerinden birini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetleri üzerinden de kredi kartı için başvuruda bulunma şansınız vardır. Kredi kartı başvurunuza olumlu bir yanıt aldığınız takdirde, aynı gün içinde kredi kartınızı almak için banka şubelerinden birini ziyaret etmeniz gerekir. Diğer bankalarda bu süre 3-4 günü aşarken, hızlı kredi veren bankalar arasında bulunan Garanti Bankası, aynı gün kredi kartı alınmasına olanak sağlamaktadır.

Akbank Axess Kredi Kartı

Anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Akbank, kolay şartlar altında bireyleri zorlamadan kredi kartı sahibi olmalarına neden oluyor. Axess kredi kartını tercih ettiğinizde şubeye bile gitmenize gerek kalmadan kredi kartınızı alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak Axess kredi kartı başvuru formunu doldurmaktır. Sadece birkaç dakikanızı alacak bu işlem sonrasında, kredi kartı başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bu adımdan sonra başvurunuz değerlendirmeye alınacak olup, dakikalar içinde başvurunuz için herhangi bir sonuç alabilirsiniz.

QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı

En hızlı kredi kartı veren bankalar arasında kendine yer bulan Finansbank, sağlamış olduğu avantajlı kampanyalarla her geçen gün bu alandaki müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor. Avantajı bol, her alışverişiniz için ekstra puan kazanabileceğiniz özel bir seçenek olan Card Finans kredi kartına da başvuru son derece kolay bir şekilde yapılabiliyor. Sadece internet sitesini kullanarak başvuru formunu doldurabilir ve bankaya kredi kartı başvurusu talebinizi iletebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra, tek yapmanız gereken şey ise, size en yakında bulunan Finansbank şubesini ziyaret ederek kartınızı almaktır. Banka tarafından aranan şartlar olan iyi kredi notu, düzenli gelir vs. gibi detaylara sahip olmanız halinde, bankadan kredi kartı alabilmeniz mümkün bir hale gelecektir.

Sponsor Bağlantılar

TEB Bonus kredi kartı;

TEB Bonus da en kolay sunulan kredi kartlarındandır. Bu kart ile harcadıkça Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ayrıca taksitli alışveriş yapma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bu kartı hemen almak için web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilir ya da internet bankacılığını veya mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz dakikalar içinde onaylanır ve kartınız en kısa sürede adresine gönderilir. Bu kart ile sağlayacağınız avantajlar ise şöyledir;

  • Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ve faturalarınızın zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede fatura unutma ya da takip etme gibi dertleriniz ortadan kalkar.
  • Kredi kartınızın son ekstrenizin 1.000 lira olması halinde, sinema ve tiyatro harcamalarınız için %50 indirim kazanabilirsiniz.
  • Kampanya dahilinde, belirli bir süre kadar harcama sözü vererek yılda 500 lira Bonus puan kazanabilirsiniz.
  • Kredi kartınızı kullanarak ücretsiz taksitli nakit avans çekebilir, hatta banka hesaplarınız için tüm işlemleri de yapabilirsiniz.
  • Sevdikleriniz için ek kart çıkarabilir ve onların da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik ek kart limitini de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Enpara.com hızlı kredi kartı;

Enpara.com hem aidatsız hem de hızlı kredi kartı veren avantajlı bankalardan biridir. Enpara.com kredi kartı ile sayısız avantaja sahip olabilirsiniz. Üstelik kredi kartınızı formalitesiz ve hiçbir belge teslim etmeye gerek kalmadan almanız mümkündür. Bu kredi kartına sahip olabileniz için yalnızca aylık gelirinizin olması ve son altı ay içinde diğer banka borçlarınızı düzenli olarak ödemiş olmanız yeterlidir.

Enpara.com aidatsız kredi kartına hemen sahip olmak için banka şubelerine gitmenize ya da saatlerce telefonda dert anlatmanız gerekmez. Hemen enpara.com şubesiz bankacılık adresine girerek buradaki başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Kartınız onaylandığında adresinize teslim edilir. Eğer enpara.com müşterisiyseniz, mobil ya da internet şubeden başvurunuz yapabilir ve onaylanan kredi kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enpara.com kredi kartından kart aidatı alınmaz. Çeşitli markalardan indirim ve ekstra taksit fırsatından yararlanırsınız. Ayrıca Finansbank üye iş yerlerinden hepsinde artı taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Kredi kartınızı kullanarak nakit avans alabilir hatta, internet alışverişleriniz de bile bu kartı güvenle kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdikleriniz için ek kart da edinebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir