En Kolay Kredi Alınan Bankalar

En Kolay Kredi Alınan Bankalar
Sponsor Bağlantılar

Acil para ihtiyacına çözüm bulabilmek adına bankalar tarafından sunulan kredi imkanı en çok araştırılan konuların arasında bulunuyor. Günümüz şartlarında pek çok banka hızlı ve rahat şartlar altında kredi sunarken bu şekilde nakite olan ihtiyaçları önemli ölçüde gidermeye devam ediyor. İnternet veya şube üzerinden yapılabilecek başvurular sonrası sadece dakikalar içinde kredi başvurusuna dair bir cevap alabilmeniz söz konusu olacaktır. 2019 yılında rahat şartlar altında kredi alabileceğiniz bankalar ise şu şekilde sıralanıyor:

Enpara.com Acil İhtiyaç Kredisi

Sponsor Bağlantılar

En kolay kredi veren bankalar arasında bulunan Enpara uzun vadeler ve düşük faiz oranları üzerinden kredi alımını kolaylaştıran adreslerden biridir. Online kanalları tercih ederek yapacağınız kredi başvurularında şubeye gitmeye gerek bile kalmadan, kredi tutarını hesaba aktarabilirsiniz. Özellikle acil şekilde nakit ihtiyaçlarını kapatmanız gerekiyorsa, Enpara bunun için doğru bir adres olacaktır. Kredi notunun yüksek olması, ek gelire sahip olmak ve teminat gibi durumlar kredi alabilme ihtimalini arttıran durumlar arasında yer alıyor.

CEPTETEB Acil İhtiyaç Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz bankalardan biride CEPTETEB olmaktadır. Son derece hızlı şekilde kredi alabileceğiniz banka aynı zamanda pek çok başvuru yöntemi sunarak bu işi mümkün olduğunca kolaylaştıran seçenekler arasında yer alıyor. Bankayı tercih ederek 30 bin TL tutarına kadar ihtiyaç kredisi alabilir ve bunu düşük faiz oranları üzerinden ödeyebilirsiniz. Banka üzerinden kredi alabilme ihtimalini arttırmak isteyenlerin kredi notunu yüksek tutmasında fayda var. Bu şekilde 60 aylık uzun vade planları üzerinden ihtiyaç kredisi almak için harekete geçebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

N Kolay Kredi Acil İhtiyaç Kredisi

Hızlı kredi veren bankalar arasında yer alan Aktifbank, kredi alımını hızlı ve kolay hale getirmesiyle tanınıyor. Aktifbank sayesinde şubeye gitmeye gerek bile kalmadan ve belgeye ihtiyaç duymaksızın kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka üzerinden yine aynı şekilde uzun vade oranlarına göre düşük faizler aracılığıyla kredi alabilme hakkınız bulunur. Kredi notunun yüksek durumda olması kredi alabilme ihtimalini biraz daha arttıracaktır.

INGBANK İhtiyaç Kredisi

Hızlı kredi almak için en çok tercih edilen bankalardan biri olan INGBANK, acil nakit ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm bulabilmek için danışabileceğiniz bir adres durumdadır. Özellikle uzun vade planı üzerinden kredi almayı düşünen kişilerin mutlaka incelemesi gereken bu adres, kredi taksitlerini hafifletmek isteyenler için ideal bir seçenek halindedir. E-kredi hizmetini tercih ederek, şubeye gitmeye gerek bile kalmadan ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde ise, beklemeye gerek kalmadan acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun yanında evrak gibi işlerle uğraşmaya gerek kalmadan kredi tutarınızı hesabınızda bulmuş olacaksınız.

İş Bankası Acil İhtiyaç Kredisi

Acil ihtiyaç kredisi kapsamında başvurabileceğiniz diğer seçeneklerden biride İş Bankasıdır. Bankadan acil ihtiyaç kredisi kapsamında 25 bin TL’ye kadar kredi alabilmeniz mümkündür. Özellikle küçük çaplı nakit ihtiyaçlarınız bulunuyorsa, bunları giderebilmek için tercihinizi İş Bankasından yana kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde belgesiz ve kefilsiz bir şekilde İş Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi alabilme imkanınız bulunur. Tabi bunun için yüksek kredi notu, düzenli gelir gibi ek durumlara ihtiyaç duyulduğunu da belirtmek gerekiyor.

Sponsor Bağlantılar

Yapı Kredi Şubesiz Kredi

Beklemeden acil kredi almak isteyenlerin incelemesi gereken bu adres, belgesiz ve kefilsiz nakit ihtiyaçlarınızı gidermek için tercih edebileceğiniz bir adres konumundadır. Banka üzerinden de yine aynı şekilde sınırlı orandaki kredi tutarını almak için harekete geçebilirsiniz. Daha yüksek kredi tutarları için şube başvurusunu tercih etmeniz gerekecektir.

Akbank anında kredi;

Akbank, acil kredisi ile kendi müşterisi olan kişilere 40.000 liraya kadar kredi alma imkânı sunmaktadır. Bu krediyi kefilsiz, belgesiz, hiçbir şart ve koşul olmadan, banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan ve imzasız olarak alabilirsiniz. Tek yamanız gereken telefon bankacılığını aramak, mobil bankacılığı ya da internet bankacılığı üzerinden başvurunuzu yapmaktır. Ayrıca Akbank müşterisi olmayan kişiler de internet sitesinde bulunan başvuru formunu kullanarak ne kadar kredi kullanabileceklerini anında öğrenebilirler.

Akbank gelir belgesiz ve anında krediyi 40.000 liraya kadar ve 60 ay vade ile alabilirsiniz. Kredi kullanım sırasında ödemlerinizi, esnek ötme planlarından birini seçerek yapabilirsiniz. Ayrıca kredinizi dilerseniz, 3 ay erteleme avantajını kullanarak da alabilirsiniz. Bu krediden kredi tutarının binde 5,25’i kadar dosya masrafı alınır. Ayrıca kredinin faiz oranları kredi tutarına, kredi vadesine ve kredi notuna göre değişir. Kredi notunuz yüksekse, kredi faiz oranınız da düşük olarak belirlenir.

Alacağınız bu krediden hayat sigortası masrafı da alınır. Bu masraf, krediyi alan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişir.

Halkbank en kolay ihtiyaç kredisi hızlı kredi;

Halkbank, en kolay ihtiyaç kredisi veren bankalardan biridir. Bu banka aynı zamanda devlet destekli olduğu için çok sayıda destek kredisi de sunar. Bu bankanın en kolay alabileceğiniz kredisi hızlı kredidir. Bu kredi ile tüm bireysel olan nakit ihtiyaçlarınızı 50.000 liraya kadar ve 60 ay vade ile karşılayabilirsiniz. Üstelik kredini almak için Halkbank Dialog, internet şube, mobil şube, çağrı merkezi, SMS bankacılığı ve web sitesinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Bu kredinin aylık faiz oranı %1,21’dir. Bu oran, Halkbank’tan hayat sigortası yaptıran kişiler için geçerli olacaktır. Hayat sigortası için ödeyeceğiniz prim tutarı ise müşteri ve kredi özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu bankadan 60 ay vade ile 15.000 lira tutarında hızlı kredi alırsanız; kredinizin aylık faiz oranı %1,21 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz tahsis ücreti tutarı toplamı 78,75 liradır. Kredinizin aylık taksit tutarı 376,22 lira olur.

Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %19,1720 olacaktır. Halkbank hızlı krediye yukarıda saydığımız kanallardan 7/24 başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır ve onaylanan kredinizi dilediğiniz zaman hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir