Ziraat Bankası Uygun Faizli Kredi

Ziraat Bankası Uygun Faizli Kredi
Sponsor Bağlantılar

Ekonominin kötü olduğu ve piyasadaki diğer bankaların kredi verirken zorlandığı şu günlerde, Ziraat Bankası vermiş olduğu krediler ile dikkat çekmektedir. Emekliler, çalışanlar ve esnaflar için uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile kredi sunan bu banka, çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir ve son zamanların en çok ihtiyaç kredisi veren bankalarından biridir. Ziraat Bankası uygun faizli kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınız için 100.000 liraya kadar çözüm sunmaktadır. Sizlere bu kredi hakkında detaylı bilgi verelim;

Ziraat Bankası uygun faizli kredi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

Ziraat Bankası tarafından sunulan bu kredi ile seyahat, tatil, eğitim, sağlık, mobilya ve düğün gibi çok sayıda masrafınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Gelir belgesi ya da kefil istenmeden sunulan bu kredilere internet üzerinden kolayca başvur yapabilir ve krediniz hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka tarafından, kredi notu düşük olan kişilerden kefil ya da ipotek gibi teminatlar da istenebilmektedir. Bu kredinin genel özellikleri aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

 • Bu krediyi tüm bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kullanabilirsiniz. Krediye online yöntemleri kullanarak 7/24 başvuru yapabilirsiniz.
 • Bu kredi 3 aydan 60 aya kadar varan vade seçenekleriyle sunulmaktadır.
 • Kredi için belirlenmiş olan faiz oranı kredi tutarına, kredi notuna ya da vadeye bakılmaksızın %1,90 olarak belirlenmiştir ve piyasadaki diğer bankaların faiz oranlarından oldukça düşüktür.
 • Bu krediye 1.000 liradan 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredinizi isterseniz eşit taksitler halinde ödeyebilir isterseniz de esnek ödeme planından yararlanarak, bütçenizi zorlamadan aylık taksitlerinizi belirleyebilirsiniz.
 • Bu krediden şahsi ya da maddi olarak teminat alınmaktadır. Şahsi teminat için devlet memuru çalışan ya da emekli olmuş bir kefil götürmeniz gerekir. Maddi teminat için de ev ya da iş yerinizin tapusu ipotek olarak alınmaktadır. Bu teminatlar, herkes için istenmez. Kredi notu yeterli olmayan ya da yüksek tutarda kredi isteyen kişiler için alınmaktadır.
 • Bu kredinin vadesi bitene kadar hayat sigortası yapılır. Yapılan sigortanın tutarı kredinin miktarına, vadesine, krediyi çeken kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişecektir.

Ziraat Bankası uygun faizli kredi örnek ödeme planları;

Ziraat Bankası uygun faizli kredi için aylık olarak ödeyeceğiniz tutarı bankanın internet sitesine girerek hesaplayabilirsiniz. Sizlere, örnek ödeme planlarını açıklayalım;

Sponsor Bağlantılar
 • Bu bankadan 10.000 lira krediyi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı 307,51 lira olacaktır. Bu kredinin aylık faiz oranı ise %1,90’dır.
 • Bu bankadan 20.000 lira ihtiyaç kredisini 60 ay vade ile çekmek isterseniz de aylık faiz oranı %1,90 olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 615,02 lira olur.
 • Ziraat Bankasından 60 ay vadeli olarak 30.000 lira kredi çekmek isterseniz de aylık faiz oranınız %1,90 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 922,53 lira olur.
 • Bu bankadan 50.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi çektiğinizde aylık faiz oranınız %1,90 olacaktır. 60 ay vade ile çekeceğiniz bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 1.537,54 lira olur.

Ziraat Bankası uygun faizli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankasının sunmuş olduğu bu avantajlı krediden faydalanmak için hemen en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Yanınızda aylık gelir belgeniz, hizmet dökümü belgeniz ve kimliğiniz bulunmalıdır.

Kredi başvurularınız için bankanın internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için ekranda yer alan formu doldurmanız ve göndermeniz gerekir. Başvurunuz hemen incelemeye alınır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Onaylanan başvurularınız için hemen Ziraat Bankası şubesine gidebilir ve kredinizi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası uygun kredi başvurusu için web sitesi nasıl kullanılır?

Ziraata Bankası müşterisi değilseniz, uygun kredinize hemen başvuru yapabilmek için web sitesindeki başvuru formunu kullanabilirsiniz. Bu forma hemen ulaşmak için Ziraat Bankasının web sitesine girerek krediler kısmına gelin ve “hemen başvur” kısmın tıklayın. Aşağıdaki talimatları izleyerek de kredinize hemen başvuru yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

• Başvuru formuna hemen ulaşmak için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim adresini kullanabilirsiniz.
• İlk aşmada sizden istenen cep telefonu ve kimlik numarası bilgilerini girin. Ardından ekrandaki güvenlik kodunu girin ve “devam” kısmana tıklayın.
• Cep telefonunuza gelen SMS doğrulama kodunu da girin ve diğer aşamaya geçin.
• Bu aşamada kredi tutarı, kredi vadesi gibi bilgileri girin. Hangi tür krediyi alacağınızı belirleyin ve başvurunuzu tamamlayın.
• Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve birkaç dakika içinde sonuçlanır. Onaylanmış olan kredinizi en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ya da çağı merkezini araysak kullanabilirsiniz.
Yukarıda anlatmış olduğumuz başvuru formunu kullanarak kredi başvurularınızı 7/24 yapma imkânınız bulunmaktadır. Banka müşterisi olan ya da bu bankada hesabı olan kişiler başvuru için mobil bankacılığı veya internet bankacılığını kullanabilirler.

Ziraat Bankası 36 vadeli kredi;

Ziraat Bankası 36 ay vadeli kredi olarak dijital kredi ve tüketici kredisi seçeneği sunar. Aynı zamanda tüketici ürün paketi olarak kendi müşterilerine özel kredi paketi kampanyaları da bulunmaktadır. Bu bankanın en çok kullanılan 36 ay vadeli kredisi ise tüketici kredisidir. Bu kredinin üst limiti sınır yoktur.

Alacağınız kredinin üst limiti, aylık gelirinize ve diğer bankalara olan borçlarınıza göre belirlenir. Ziraat Bankası bu kredisinde gerekli gördüğü durumlarda kefil ya da ipotek gibi teminatlar isteyebilmektedir. Bu teminatlar genellikle kredi puanınız yetersiz kaldığında istenir.

Ziraat Bankası 36 ay vadeli kredi esnek ödeme planı ile sunulur. Bu krediyi değişken taksitli, 3 ayda bir taksitli, ayda bir taksitli, artan taksitli ya da azalan taksitli gibi ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,75’den başlar.

Bu faiz oranı başvuru yapacağınız döneme göre aylık olarak güncellenmekte ve değişmektedir. Ziraat Bankası tarafından verilen tüketici kredisi için banka tarafından hayat sigortası ürünü sunulmaktadır. Bunun yanında kredinizden, kredi tutarının binde beşi tutarında dosya masrafı da alınır. Hayat sigortası ve dosya masrafı kesildikten sonra kalan tutar hesabınıza aktarılır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir