Denizbank Şubesiz Kefilsiz Hızlı Kredi

Denizbank Şubesiz Kefilsiz Hızlı Kredi
Sponsor Bağlantılar

Kredi almak için en uygun bankaların başında Denizbank gelmektedir. Denizbank’ın sunduğu Cebimde Kredi kampanyası sayesinde şubeye gitmeden ve kefile ihtiyaç duymadan anında kredi almak mümkün hale gelir. Cebimde Kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin KREDİM yazarak T.C kimlik numaralarıyla beraber 3280’e göndermesi gerekmektedir. Kişiye kredi cevabı maksimum beş dakika içerisinde gelecektir. Başvurusu olumlu sonuçlananların kullanabileceği kredi limiti ve vadesi, cep telefonlarına sms olarak bildirilecektir. Kredilerini evraksız olarak almak isteyenler vakit kaybetmeden Denizbank internet şubesine giriş yapmalıdırlar. Cebimde Kredi; 55 bin TL’ye kadar olan kredi limiti ve 60 aya kadar uzanan vadeleriyle birçok kişinin kredi alma hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir.

Cebimde Kredi Kampanyası Detayları

Sponsor Bağlantılar

Denizbank’ın müşterilerine sunduğu kredi alma seçeneklerinin başında gelen Cebimde Kredi kampanyası; bilhassa kefilsiz ve şubesiz olarak gerçekleştirilebilmesi sayesinde beğeni toplamaktadır. Ancak, bazı durumlarda şubeye gitmek veya kefil getirmek mümkün olabilir. Cebimde Kredi kampanyasına sms ile başvuruda bulunularak kısa zamanda cevap alınır. Ancak, gelen cevap, kredinin onaylandığına dair olsa bile banka, onaylanan kredinin kullanılması konusunda belge talep etme, kefil isteme, son kararı verme, faiz oranını değiştirme gibi haklara sahiptir. Banka, kredi notunu yetersiz bulduğu kişilerden ek belge talep edebilir veya bu kişilerin kefil getirmesini isteyebilir. Cebimde Kredi talebi onaylandıktan sonra kredinin iptalini istemek mümkündür. Ancak, bunun için hızlı davranmak şarttır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

İhtiyaç kredisi almak isteyenler için en uygun seçeneklerin başında Denizbank gelmektedir. Denizbank’ta %2,19’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi almak mümkündür. Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak için yalnızca kimlik numarası ve cep telefonu bilgisi gerekmektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi; altmış aya kadar varan taksitlerle kullanılabilir. Denizbank ihtiyaç kredisini internet bankacılığı üzerinden hemen almak mümkündür. Onaylı ihtiyaç kredisini kullanmak için İnternet veya Mobil Bankacılık şubesindeki krediler menüsü altında yer alan İhtiyaç Kredisi Kullandırım seçeneğini tercih etmek gerekir. Bu seçenekle beraber tüm dökümanların onaylanması beklenmelidir. İnternet bankacılığı üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak için hafta sonu ve resmi tatil diye beklemeden 09.00 ile 21.00 saatleri arasında işlem yapmak mümkün olmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Denizbank; denizcilikle alakalı kurumların ihtiyacı olan sermayenin karşılanması adına devlet tarafından kurulmuş bir bankadır. Denizbank, yıllar içerisinde kaliteli hizmetler vermeye devam ettiğinden dolayı bir süre sonra bireysel bankacılık ürünleri sunmaya da başlamıştır. Bu sayede, Denizbank üzerinden ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi başta olmak üzere birçok krediyi almak mümkün olmaktadır. Nakit ihtiyacını karşılamak adına kredi çekmek isteyenler, şubeye gitmeden bu işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bunun için önlerinde telefon, kısa mesaj ve internet sitesi olmak üzere üç farklı alternatif bulunmaktadır. Denizbank; sunduğu bu kredilerde gerek görmediği takdirde kefil talebinde bulunmaz.

Denizbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvuru Yöntemleri

Denizbank’ta şubeye gitmeden telefonla kredi başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Bunun için 444 0 800 numarasını aramak yeterli olmaktadır. Çağrı merkezi numarasını arayan müşteriler, sesli yanıt sistemi sayesinde kredi talebinde bulunma şansı elde ederler. Telefonla kredi başvurusu, ön başvuru niteliğindedir. Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenlerin KREDIM yazıp kimlik numaralarıyla beraber 3280’e göndermesi gerekmektedir. Kimlik numarası bilgisi aracılığıyla kişinin kredi notuna dair inceleme yapılmaktadır. Denizbank’ta internetten kredi başvurusu yapmak mümkündür. Bunun için Web’de Kredi ürünüyle hemen tahsis imkanından yararlanma hakkı bulunmaktadır. Denizbank’ın internet sitesine giriş yapmak, ürünler sekmesinin altında bulunan kredi ürünlerinden birisini seçip başvuru formunu doldurmak gerekmektedir.

Denizbank kredi hesaplama;

Denizbank ihtiyaç kredisi uygun faiz oranlarında ve uygun ödeme seçenekleri ile sunulan bir kredidir. Bu kredinin aylık faiz oranı %2,04’ten başlar ve kredi notunuza göre değişir. Denizbank aracılığı ile 100.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Eğer kredi notunuz ve aylık geliriniz almak istediğiniz kredi tutarı için yeterli değilse, banka tarafından kefil ve ipotek gibi teminatlar istenebilir.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kredi hesaplama için de https://www.denizbank.com/hesaplama-araclari/bireysel-kredi-hesaplama.aspx adresini kullanabilirsiniz. Bu adresten ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi için hesaplama yapabilirsiniz. Üstelik kredi tutarına göre ya da taksit miktarına göre hesaplama yapmanız mümkündür. Hesaplamanın sonucunda ödeme planınızı da görüntüleyebilirsiniz. Sizlere örnek birkaç hesaplama yapalım;

• Denizbank ihtiyaç kredisini 10.000 lira olarak ve 36 ay vadede alırsanız kredi faiz oranınız %2,04’ten başlar. Buna göre aylık ödenecek taksit bedeli 421,11 lira olur. Kredi tahsis ücreti olarak 52,50 lira ödersiniz. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 15.159,78 lira olur. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %34,20’dir.
• Denizbank ihtiyaç kredisini 20.000 lira olarak ve 36 ay vadede alırsanız, kredi faiz oranınız %2,04 olacaktır. Bu kredi için aylık ödenecek taksit bedeli 842,21 lira olur. Kredi tahsis ücreti olarak 105 lira ödersiniz. Toplam kredi maliyeti 30.319,65 lira olurken yıllık kredi faiz oranı ise %34,20 olarak hesaplanır.
• Denizbank ihtiyaç kredisini 30.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda kredi faiz oranınız yine %2,04 olur. Buna göre aylık taksit bedeliniz 1.263,32 lira olacaktır. Bu kredi için 157,5 lira tahsis ücreti ödersiniz. Toplam kredi maliyetiniz 45.479,31 lira olurken yıllık toplam faiz oranınız da %34,20 olur.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir