Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi
Sponsor Bağlantılar

Yapı kredi mobilden ve internetten kredi başvurusu alarak, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan bir bankadır. Bu başvurularınız onaylandığında, paranızı hemen hesabınıza aktarabilir, banka şubesine gitmek zorunda kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için Yapı Kredi bankasından her zaman hizmet alabilirsiniz. Hafta sonu da dahil olmak üzere ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir ve paranızı dilediğiniz zaman hesabınıza aktarabilirsiniz. Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi detaylarını açıklayalım;

Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

7/24 krediye başvuru yapabilmenizi sağlamak ve kredinizi istediğiniz zaman kullanabilmenizi kolaylaştırmak adına Yapı Kredi bankası tarafından mobilden ve internetten kredi başvurusu hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde hafta sonu ya da akşamları da dahil olmak üzere nakit ihtiyacınız olduğunda başvuru yapabilirsiniz. Belgesiz ve kefilsiz olarak verilen bu krediyi, hiçbir işlemle uğraşmak zorunda kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz. Yapı Kredi bankası, sunmuş olduğu bu hizmeti ile pek çok önemli kuruluş tarafından ödül almaya da hak kazanmış bir bankadır. Bankanın sunmuş olduğu bu kredinin özellikleri aşağıdaki şekildedir;

 • Nakit ihtiyacınız olan krediyi 3 aydan 60 aya kadar vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.
 • Kredinize banka müşterisi olamasanız bile kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bankanın internet sitesini kullanarak hemen banka müşterisi olabilir, internet bankacılığı ya da mobil uygulama şifrenizi kolayca alarak, krediye başvuru yapabilirsiniz.
 • Bu kredinin faiz oranı vadeye ya da kredi tutarına göre değişmektedir. Kredi için sigorta yaptırıp yaptırmamanız ya da kredi notunuz da kredi faiz oranlarını etkilemektedir. Buna göre bu kredinin faiz oranının kişiye özel olarak değiştiğini söyleyebiliriz.
 • Bu krediye en az 1.000 TL en fazla 30.000 TL olan nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz.
 • Yapı Kredi bankası, ön onaylı ihtiyaç kredisini ise 75.000 liraya kadar sunmaktadır. Bankanın başvuru kanallarından başvurunuzu yaptıktan sonra ön onay aldığınız limit kadar kredi çekme hakkınız bulunmaktadır.
 • Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi aldığınızda, kredi ödemeleriniz için aylık ödeme talimatı verebilir ve kredi borcunuzun hesabınızdan otomatik olarak alınmasını sağlayabilirsiniz.
 • Bu krediye banka şubelerinden istediğiniz zaman ara ödeme yapabilir ya da kredinizi dilediğiniz zaman tamamen kapatabilirsiniz.
 • Yapı Kredi’den alacağınız bu ihtiyaç kredisinden hayat sigortası masrafı ve kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

Yukarıda anlatılan özelliklere göre bu bankadan 60 ay vadeli olarak 15.000 lira kredi çekmek isterseniz, aylık faiz oranınız %2,44 olarak hesaplandığında bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 533,66 lira olacaktır. Bu krediden 75 lira tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz toplam tutar ise 32.019,60 lira olacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Bu bankadan 60 ay vade ile 30.000 lira kredi çekmek isterseniz ve bankanın size teklif ettiği faiz oranı %2,48 olursa bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.106,38 lira olacaktır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 66.382,80 lira olur.

Yapı kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi başvuruları nasıl yapılır?

Yapı kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi başvuruları için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterisi değilseniz ya da internet bankacılığı ve mobil bankacılık için gerekli olan şifreniz yoksa, bankanın internet sitesine girerek, kolayca size gerekli olan şifreyi temin edebilirsiniz. Bu şifreyi alabilmek için bankanın müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra internet bankacılığına ya da mobil bankacılığa 7/24 giriş yapma imkânınız bulunur. Bu uygulamalardaki menüde yer alan “Başvurular” kısmına tıklamalısınız. Ardından “Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu ve kullanımı” kısmına gelerek, kolayca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yine aynı bölümden onaylanmış olan kredinizin hemen hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Yapı Kredi Anında Kredi Örnek Hesaplama;

Yapı Kredi anında kredi örnek hesaplamasını https://www.yapikredi.com.tr/kredi/ihtiyac-kredisi/online-kredi adresinden yapabilirsiniz. Bu adresten kredi başvurusuyla ve krediyle ilgili diğer detayları da öğrenebilirsiniz. Bu bankanın kredi faiz oranları, kredi notunuza göre belirlenir ve her müşteri için kişiye özeldir.

 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 15 bin lira kredi almak istediğinizde, kredi faiz oranınız %1,49 olarak belirlendiyse, bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 409,66 lira olur. Bu krediden 75 lira tahsis ücreti alınır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar 24.579,60 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 15 bin lira kredi çekmek isteğinizde ve kredinizin aylık faiz oranı %1,59 olarak belirlendiğinde bu kredi için ödeyeceğiniz aylık tutar 421,96 lira olur. Bu krediye ödeyeceğiz dosya masrafı tutarı 75 liradır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 25.317,60 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 30 bin lira olarak kredi çekmek istediğinizde ve bu kredinin faiz oranı %1,31 olarak belirlendiğinde kredinizin aylık taksit tutarı 775,97 lira olacaktır. Bu kredi için 150 lira dosya masrafı alınır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar 46.558,20 lira olacaktır.

Yapı Kredi anında kredi alma şartları nelerdir?

Yapı Kredi, başka bankalara gör biraz daha avantajlı faiz oranları sunan bir bankadır. Bu nedenle Yapı Kredinin ihtiyaç kredileri, en çok tercih edilen kredilerdir. Bu krediden faydalanabilmek için bankanın istemiş olduğu bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Bu şartları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • İlk olarak kredi notunuza bakılır. Kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması durumunda, Yapı Krediye kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Başka bankalara olan borçlarınızın durumu da önemlidir. Gecikmeli ödemelerinizin sayısı fazlaysa, başka bankalara çok fazla kredi başvurusu yaptıysanız ya da başka bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınız aylık gelirinizden fazlaysa, o zaman Yapı Krediden kredi alamazsınız.
 • Bu bankadan kredi alabilmeniz için maaşlı olarak çalışıyor olmanız ya da şirket gelirlerinizin olması gerekir. Düzenli bir şekilde aylık geliri olmayan kişiler, bu bankadan kredi alamazlar.
 • Bu bankada kredi almanızın bir diğer şartı da sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. En az son üç aylık sigorta priminiz ödendiyse, bu bankadan kredi alabilirsiniz.

Yapı Kredi, 3 ay ertelemeli anında kredi;

Yapı Kredi müşterisi olan kişiler, kredilerini anında hesaplarında bulabilirler. Bu kredi, şimdi nakit ihtiyacınız karşılayacağınız ancak ödemelerine 3 ay sonra başlayacağınız bir kredi türüdür. Yapı Kredi müşterisi olmayan kişiler hemen mobil uygulamadan müşteri olabilirler. Yapı Kredi müşterisi olan kişiler de bu krediye hemen başvuru yapabilmek için mobil ve internet şubeyi kullanabilirler. Yapı kredi 3 ay ertelemeli kredinin genel özellikleri ise şöyledir;

• Yapı Kredi aracılığı ile alabileceğiniz bu krediyi 60 ay varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz.
• Yapı Kredi, müşterilerine özel ön onaylı limit seçeneği sunar. Bu sayede nakit ihtiyacınız olduğunda başvuru yapmaya gerek bile duymadan ön onaylı limitinizden kredi kullanabilirsiniz. Bu limit gelir durumuna göre belirlenir.
• Alacağınız kredinin ilk taksit ödemesini 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu sayede 90 gün ödemesiz dönemli olarak kredinizi kullanabilirsiniz.
• Kredinize şubeye gitmeden hızlı ve sorunsuz şekilde başvuru yapabilir, onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza alabilirsiniz.
• Bu krediye kapama koşullu olarak da alabilirsiniz. Bu durumda Yapı Kredi bankasında olan kredilerini tek bir kredide toplayabilir ve ödemelerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir