Vakıfbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Vakıfbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank; kredi almak isteyenler için en uygun fırsatlara sahip bir banka olmasıyla tanınmaktadır. Vakıfbank anında kredi;  gelir belgesiz ve kefilsiz olarak başvuru yapan tüketicilere sunulmaktadır. Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu için Vakıfbank mobil bankacılık müşterisi olmak gereklidir. Vakıfbank internet bankacılığı müşterisi olanların bu krediye dakikalar içerisinde başvurması mümkün olmaktadır. Ayrıca, Vakıfbank anında kredi başvurusu için mobil bankacılık uygulamasının indirilmesi gereklidir. Mobil bankacılık uygulaması; Vakıfbank’ın resmi internet sitesinden indirilebilir. Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi; Vakıfbank’ın bireysel segmentteki tüm müşterileri tarafından kullanılabilir. Vakıfbank müşterileri; hafta sonu ve tatiller dahil olmak üzere bu kredi için her zaman diliminde başvuru yapabilirler. Başvuru yapılamayacak zaman dilimi ise gece 02.50 ile 03.30 saatleri olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Yöntemleri

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz krediye başvurmak isteyenlerin internet bankacılığı ve mobil bankacılık yollarının yanı sıra sms ile başvuru yapma fırsatları da bulunmaktadır. Sms ile Vakıfbank anında krediye başvuru yapmak isteyenlerin akıllı telefonlarının mesaj bölümüne T.C. kimlik numarasını yazıp 5724’e göndermesi yeterli olacaktır. Vakıfbank’tan kefilsiz ve gelir belgesiz kredi çekmek isteyenlerin kredi notunun oldukça yüksek olması gerekir. Vakıfbank’ın dikkat ettiği en önemli nokta budur. Kredi notu düşük olanların Vakıfbank anında krediden faydalanması söz konusu olamaz.

Vakıfbank gelir belgesiz kefilsiz kredi başvurusu için internet sitesi nasıl kullanılır?

Vakıfbank’tan gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredi kullanmak isterseniz, başvurularınızı internet sitesini kullanarak yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak bankanın internet sitesine giriş yapmalısınız. Ardından bireysel kampanyalar kısmından “ihtiyaç kredileri” bölümüne gelmelisiniz. Karşınıza açılan ekranda “hemen başvur” kısmı çıkacaktır. Buraya tıkladığınızda yeni bir ekran açılır. Açılan ekranda yer alan kimlik numarası, cep telefonu ve ekrandaki onay kodu bilgilerini girdikten sonra alttaki kutucuğu işaretleyin ve devam et kısmına tıklayın.

Sponsor Bağlantılar

Başvurunuzu tamamlayabilmek için çekmek istediğiniz kredi bilgilerini gireceğiniz bölüme ulaşacaksınız. Bu bölümden ne kadar kredi istediğinizi ve kaç ay vade ile istediğinizi girebilirsiniz. Ardından devam et kısmına tıkladığınızda, çalışma bilgileri kısmı gelecektir. Bu kısma, aylık gelir, iş adresi, hangi işi yaptığınız gibi bilgileri doldurduktan sonra en son aşama olan onay kısmına gelirsiniz. Bilgilerinizi tekrar gözden geçirip onayladığınız zaman başvurunuz tamamlanmış olur. Başvurunuzun ardından hemen değerlendirme yapılır ve aynı gün içinde başvuru sonucunuz cep telefonunuza gönderilir.

Banka müşterisiyseniz onaylanan kredinizi internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak hesabınıza hemen aktarabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeni gerekir. Yanınızda kimlik belgenizi bulundurmayı unutmayınız.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu için internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için bankanın müşterilerine özel olarak kullanıma sunduğu internet bankacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka tarafında size verilen müşteri narası ve şifre ile internet bankacılığına girip yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için Vakıfbank internet sitesine girmeniz ve ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan “internet bankacılığı” bölümünden “bireysel” kısmına tıklamanız gerekir. Eğer ticari müşteriyseniz “ticari” kısmına tıklayabilirsiniz. Ardından kaşınıza açılan ekranda yer alan müşteri numarası ve şifreyi girin. Eğer internet bankacılığınız yoksa ve banka müşterisiyseniz, yine bu bölümden hemen şifrenizi edinebilirsiniz. Bilgileri girdikten sonra sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza, doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kod, güvenli giriş için gereklidir. Doğrulama kodunu da girerek hemen internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Giriş yapmanızın ardından menü kısmından kredilerle ilgili bölüme gelerek bireysel kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu başvuruyu yaparken uzun uzun bilgi girmenize gerek yoktur. Yalnızca almak istediğiniz kredinin bilgilerini ve kaç ay vade istediğini istediğinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun arından hemen cevap gelecektir. Onaylanan kredinizi banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.

Banka müşterisiyseniz, aynı yolları izleyerek mobil bankacılık uygulamasından da kredi başvurunuzu hemen yapabilir ve kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Mobil uygulamanın ve internet bankacılığının ne büyük avantajı ise kredilerinize hafta sonu olsa bile başvuru yapabilmeniz ve onaylanan kredinizi yine hafta sonu olsa bile hesabınıza aktarabilmenizdir.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu için mobil bankacılık nasıl kullanılır?

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için mobil bankacılık uygulamasını da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler, hafta sonu ya da tatil günlerinde olsa bile bu uygulamayı kullanarak hemen kredi başvurularını yapabilirler. Üstelik onaylanmış olan kredilerini de yine hafta sonu ya da tatil günlerinde olsa bile, tek tıkla hesaplarına aktarabilirler. Herhangi bir evrak verme ya da imzayla uğraşma derdi olmadan yapabileceğiniz bu başvuru için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

  • İlk olarak cep telefonunuza Vakıfbank Mobil uygulamasını indirmelisiniz.
  • Uygulamayı ücretsiz olarak indirmek için Google Play ya da Apple Store mağazalarını kullanabilirsiniz.
  • Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamaya, size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak giriş yapmalısınız. Giriş aşamasında kimlik numaranızı ve şifreyi de kullanabilirsiniz. Eğer Vakıfbank şifresi almadıysanız, bu aşamada müşteri hizmetlerinden isteyebilirsiniz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra mobil uygulamaya girişiniz sağlanır.
  • Ardından menü kısmına gelerek “krediler / kredi başvurusu” adımlarınız izlemeniz gerekir.

İstediğiniz kredi tutarını ve vadesini girerek başvurunuzu onaylayın. Başvurunuz hemen incelemeye alınır ve dakikalar içinde sonuçlanır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Evlilik, eğitim, sağlık gibi konularda nakit ihtiyacı çekenler için Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi fırsatı bulunmaktadır. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi sayesinde tüketiciler, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu kredinin 60 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle kullanıldığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra, aylık, üç aylık veya değişken taksitlerle ödenmesi mümkündür. Bu kredinin başvuru aşamasında gelir belgesi veya kefil talep edilmez. Ancak, kredinin onaylanması noktasında Vakıfbank’ın tüketiciden gelir belgesi talep etmesi söz konusu olabilir. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi; 2019 Temmuz ayı itibariyle %2,09 faiz oranıyla tüketicilere sunulmaktadır.

Vakıfbank Anında Kredi Kullanım Koşulları

Vakıfbank anında kredi; Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi olarak bilinmektedir. Bunun sebebi, kredi başvurularının internetten yapılıyor olmasıdır. Vakıfbank anında krediye başvurmak isteyenlerin ilk olarak mobil bankacılığa giriş yapması gerekir. Buradaki başvurular ve ihtiyaç kredisi başvurusu kısımlarının eksiksiz olarak doldurulması şarttır. Vakıfbank anında kredi başvurusu internet bankacılığı aracılığıyla da yapılabilir. Bunun için, tüketicilerin ilk olarak internet bankacılığına giriş yapması gerekir. Ardından, internet bankacılığı ekranının sol kısmındaki menüde bulunan başvurular, ihtiyaç kredisi başvurusu kısımlarının eksiksiz olarak doldurulması şarttır. Vakıfbank anında kredi başvurusu; internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılıyor olsa da ara ödeme ve vazgeçme gibi işlemlerin yapılması için mutlaka Vakıfbank şubelerine gidilmesi gerekir.

Vakıfbank anında krediyi kullanabilmek için banka tarafından bazı şartların sağlanması istenir. Anında kredi, herkesin bildiği gibi internet üzerine verilen online bir kredidir. Bu kredinin internet üzerinden sunulabilmesi için öncelikle banka müşterisi olunması gerekir. Vakıfbank müşterisi olan kişiler bu kredileri çok daha kolay alabilirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin ise aşağıdaki şartları taşıması gerekir;

  • İlk olarak kredi notunuz yüksek olmalıdır. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişiler bu krediyi kolaylıkla kullanabilirler. Kredi notu bu seviyenin altında olan kişilerden ise banka tarafından kefil ya da ipotek istenebilir. Bu durumda, kredinizi almak için banka şubesine gitmeniz gerekir.
  • Vakıfbank anında kredi başvurusu yapabilmek için bir diğer koşul aylık düzenli bir gelirinizin olmasıdır. Almış olduğunuz krediyi geri ödeyebileceğinizi, bankaya kanıtlamanız gerekir. Bu kanıt için de maaş bordrosu, gelir belgesi ya da maaş yazısı almalısınız.
  • Bu krediye sahip olmanın bir diğer koşulu ise sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. Anında kredi başvurusu yaptığınızda, Vakıfbank sistemi tarafından otomatik olarak sorgulama yapılır. Bu sorgulamada aylık geliriniz ve sigorta primleriniz değerlendirilir. Son altı aylık sigorta primleriniz ödendiyse, bu krediye hemen sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi ATM başvurusu nasıl yapılır?

Vakıf bank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu yöntemlerinden biri de ATM’lerdir. Bu bankanın Türkiye’nin her yerinde ve çeşitli noktalarında ATM’leri bulunur. Kredinize hemen başvuru yapabilmek ve anında kullanabilmek için banka ATM’lerini de kullanabilirsiniz.

Banka müşterisi olan kişiler bu krediye başvuru yapmak için banka kartlarını ya da kredi kartlarını kullanabilirler. Kartınızı ATM’ye taktıktan sonra “Kredi Başvurusu” kısmından hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnızca istediğiniz kredi tutarını ve aylık vadeyi girmeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurunuz için cep telefonu numaranızı da girmeniz istenir. İstenilen bilgileri tuşladıktan sonra hemen başvurunuz alınır ve saniyeler içinde değerlendirilir. Eğer yukarıda saymış olduğumuz şartları taşıyorsanız, krediniz hemen onaylanır. Onaylanan kredinizi yine ATM’leri kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Vakıfbank kefilsiz gelir belgesiz kredi örnek hesaplamaları;

Vakıfbank normal şartlarda 90 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Ancak bu krediyi gelir belgesiz ve kefilsiz alabilmek için 50 bin liraya kadar başvuru yapabilirsiniz. Çeşitli kredi tutarları ve vadeler için ödeyeceğiniz faiz oranları ve kredi taksit tutarları ise aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Bu bankadan 50.000 lira krediyi 60 ay vade ile aldığınızda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.309,17 lira olur. Bu kredinin aylık faiz oranı ise %1,35 olacaktır. Krediden alınacak dosya masrafı tutarı ise 250 lira olur.

Bu bankadan 20.00 lira krediyi 60 ay vade ile almak istediğinizde ise ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 523,67 lira olurken kredinizin faiz oranı ise %1,35 olacaktır. Bu krediden de 100 lira dosya masrafı alınır.

Vakıfbank bireysel temel ihtiyaç destek kredisi nedir ve özellikleri nelerdir?

Vakıfbank bireysel temel ihtiyaç destek kredisi, devlet tarafından çıkarılan ekonomik kalkınma planı kapsamında verilen bir kredidir. Bu kredi orta ve düşük gelir grubunda olan kişiler için verilmektedir. Korona virüs salgınından etkilenen orta ve düşük gelirli kesime, nefes kredisi olarak düşünebilir. Bu krediyi almak için dijital kanallardan başvuru yapmanız yeterlidir. Bu kredinin genel özellikleri şöyledir;

• Temel destek kredisine 10.000 liraya kadar başvuru yapabilirsiniz.

• Bu krediyi 6 aya kadar ödemesiz dönemli olarak sunulmaktadır.

• Destek kredisi 36 aya kadar vade ile sunulur.

• Bu krediyi aylık eşit taksitli olarak ve %0,49 faiz oranı ile alabilirsiniz.

• Bu krediden hane halkı geliri 5.000 lira ve altında olan kişiler faydalanabilir.

• Başvurunun olumlu olması durumunda Vakıfbank tarafından bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu başvuru https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/gunlukfinans/Subesiz2/DestekKredisiBasvuru.aspx adresinde bulunan başvuru formunu doldurularak yapılmaktadır. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredinizi almak için banka şubelerine gitmenize gerek yoktur. Kredinizi internet bankacılığında, mobil bankacılıktan ya da çağrı merkezi aracılığı ile kullanabilirsiniz.

• Bu krediden yalnızca bireysel kişiler faydalanabilir. Bir hanede yalnızca bir kişiye verilen kredi, aynı zamanda tek bir banka tarafından verilmektedir.

Vakıfbank 20.000 TL Kredi 36 Ay Vadeli;

Vakıfbank, 67. Yılına özel olarak kuruluş yıl dönümü kredi kampanyası sunmaktadır. Bu kampanyaya özel sektör çalışanları, devlet memurları ve emekli maaşı alan herkes başvuru yapabilir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için verilen bu krediyi, 36 ay vadeli olarak ve cazip faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz. Vakıfbank 20.000 TL kredi 36 ay vadeli olarak, çeşitli başvuru kanallarından verilmektedir. Kuruluş yıl dönümü kampanyasının diğer özellikleri şöyledir;

• Bu krediyi 3.000 liradan 125.000 liraya kadar alma imkanınız bulunur.
• Kredinizin vadesini 3 aydan 36 aya kadar belirleyebilirsiniz.
• Kredinin aylık faiz oranı %1,51’den başlar. Bu oran 1850 ve üzerindeki kredi notu olanlar için geçerlidir. Kredinizin faiz oranı, kredi puanınıza göre belirlenmektedir.
• Bu kredinin en büyük avantajı farklı ödeme planları ile sunulmasıdır. Bütçenize göre seçebileceğiniz bir ödeme planı ile kredinin geri ödemesini rahat rahat yapabilirsiniz.
• Bu krediyi hemen almak için mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamalarını kullanabileceğiniz gibi SMS bankacılığından da başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank 20.000 TL kredi 36 ay vadeli seçeneği ile almak istediğinizde, aylık %1,54 faiz oranına göre 765,63 lira taksit tutarı ile verilmektedir. Bu kredi için toplam geri ödenecek tutar 27.562,67 lira olur. Kredi tahsis ücreti olarak 100 lira alınır. Hayat sigortası, yaşınıza ve kredi özelliklerine göre değişir. Masraflar alındıktan sonra, kalan tutar hesabınıza aktarılır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir