QNB Finansbank Kredigo Tek Tıkla Hızlı Kredi İmkanı

QNB Finansbank Kredigo Tek Tıkla Hızlı Kredi İmkanı
Sponsor Bağlantılar

KrediGo uygulaması sayesinde hangi bankanın müşterisi olduğunuz fark etmeksizin, kredi başvurusunda bulunabilir ve anında sonuç alabilirsiniz. Tek tıkla kredi başvurusu yapmaya olanak sağlayan bu sistem, zahmetsiz bir şekilde ihtiyaç kredisi almaya olanak sağlayacaktır. Sizlere QNB Finansbank Kredigo uygulaması hakkında detaylı bilgi verelim;

QNB Finansbank Kredigo Avantajları

Sponsor Bağlantılar

Kredigo sunmuş olduğu pek çok avantajla her daim kullanmayı tercih edeceğiniz bir uygulama halindedir. Bu sistem üzerinden düzenli olarak kredi notunuzu öğrenme fırsatı bulabilir, tek tıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda sistemi tercih ederek kredi başvuru sürecini takip edebilme şansı da doğmuş olacaktır. Yani her açıdan bu süreç içinde merak ettiklerinize tek bir alan üzerinden ulaşabilme avantajı yakalamış olursunuz.

Öte yandan Kredigo kullanıcıları, istedikleri her an kredi hesaplama araçlarından yararlanma fırsatı yakalar. Bu sayede kendilerine en uygun kredi planını ortaya çıkararak, daha uygun vade olanakları üzerinden kredi fırsatlarını yakalayabilirler. Ayrıca kredi konusunda danışmanlardan yardım alarak konu hakkında aklına takılan sorulara karşı aralıksız olarak bilgi alabilirler. Kredi konusunda tüm talepleri doğrudan bitirmeye yarayacak bu uygulama bu nedenle en sık kullandığınız seçeneklerden biri haline gelecektir.

Sponsor Bağlantılar

Kredigo uygulamasını indirmek isteyenler ise, kullandıkları akıllı telefonun işletim sistemine göre App Store veya Appstore üzerinden uygulamayı indirebilirler. Kısa bir kurulum süreci olan uygulama bunun sonucunda sorunsuz bir şekilde kullanıma açılacaktır.

Kredigo uygulamasının bir diğer avantajı da şubesiz bankacılıktır. Kredi başvurunuz onaylandığı zaman hemen hesabınıza aktarma imkânınız bulunmaktadır. Üstelik başvurularınızı hafta sonu olsa bile rahatlıkla yapabilirsiniz. 7/24 Kredigo uygulamasını kullanabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı, haftanın her günü ve her saati karşılayabilirsiniz. Finansbank, Kredigo uygulaması sayesinde, müşterilerine özel çok sayıda avantaj sunar ve şubesiz bankacılığın keyfini yaşama imkânı tanır. Sizler de bu avantajlardan bir an önce faydalanabilme için hemen uygulamayı yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredigo Nedir?

Kredigo, Finansbank’ın mobil uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirerek Finansbank’ın kişiye özel sunduğu kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Kredi çekmenin fotoğraf çekmek kadar kolay olduğu bu uygulama sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı saniyeler içinde karşılayabilirsiniz. Ayrıca hangi bankanın müşterisi olduğunuz fark etmez. Finansbank müşterisi olmasanız bile bu uygulamayı hemen indirebilir ve bankada adınıza bir hesap açarak, müşterisi olabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bankalar, eskiden müşterilerini kazanmak için banka şubelerinde hesap açmak zorundaydı. Kredi vermek için de yine banka şubelerinde işlem yapardı ve çok sayıda belge isterdi. Ancak günümüzde teknolojini de ilerlemesiyle birlikte artık bankalar, kimlik numaranızı kullanarak aylık gelir sigorta ve kredi notu gibi bilgilerinize anında ulaşabilmektedir. Kredigo uygulaması sayesinde hiçbir belge ve bilgiye gerek kalmadan hemen banka müşterisi olabilir ve kredi ihtiyaçlarınız için acil çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Kredigo uygulaması sayesinde kredi notunuzu takip edebilir, kredi başvurunuzu saniyeler içinde yapabilir, onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilir, Kredigo danışmanlarından ücretsiz danışma hizmeti alabilir, kredi hesaplaması yapabilir ve başvuru yaptığınız kredilerin süreçlerini takip edebilirsiniz. Bu avantajlardan hemen faydalanabilmek için uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredigo Faiz Oranları

QNB Finansbank Kredigo faiz oranları bu uygulamadan yararlanmak isteyen kişilerin sıklıkla araştırdığı konulardan biri olarak ön plana çıkıyor. Belirli bir faiz oranı bulunmayıp, kredi talebinde bulunan kişiye bağlı olarak faiz oranının değiştiğini belirtmek gerekiyor. Kredi notu yüksek durumda olan kişiler için daha düşük faiz oranlarının ortaya çıkması mümkündür. Daha düşük kredi notuna sahip olanların ise daha yüksek faiz oranları üzerinden almış oldukları kredinin geri ödemesini yapabilirler.

Uygulama üzerinden 30 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda ve bunu 60 aylık vade planı üzerinden ödemeyi seçtiğinizde aylık taksit tutarı 894 TL olarak belirlenecektir. Aynı kredi tutarını yüzde 1.90 faiz oranı üzerinden 60 aylık vade ile ödeyenlerin aylık olarak 923 TL ödeme yapması gerekir. %2.41 faiz oranında ödeme yapanlar ise yine aynı tutarlar üzerinden aylık olarak 1.059 TL ödeme yapmalıdır. Kredi tutarına ek olarak aynı zamanda kredi tahsis ücreti, sigorta ücreti gibi ek ücretlerinde talep edildiğini belirtmek gerekir. 30 bin TL tutarındaki kredi için kredi tahsis ücreti 157 TL olarak belirlenir. Bu şekilde kredi tutarı arttıkça kredi tahsis ücretinin de biraz daha artması söz konusu olacaktır.

QNB Finansbank Kredigo Uygulamasının Farkı Ne?

Mobil cihaz kullanıcıları için tasarlanan QNB Finansbank Kredigo uygulaması, acil nakit ihtiyacı çekenler için ideal bir uygulamadır. Sade ve kolay kullanımı üzerinden kullanabileceğiniz uygulama, kredi almak için zaman kaybetmenize neden olmadan istediğiniz seçeneğe anında ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Uygulama üzerinden istediğiniz sayıda kredi başvurusunda bulunabilir ve kendinize uygun seçenekleri saniyeler içinde bulabilirsiniz. Bu şekilde kredi almak için uzunca bir araştırma sürecinden geçmeye gerek kalmadan, aileniz için daha uygun planlar doğrudan karşınıza çıkacaktır. Öte yandan krediye ek olarak ortaya çıkması mümkün olan ek masraflar, sigorta ücreti gibi durumları da uygulama yardımı ile görebilirsiniz. Bu sayede toplam olarak yapmanız gereken geri ödemede uygulama sayesinde saniyeler içinde karşınıza çıkmış olacaktır. Yapmış olduğunuz Kredigo kredi başvurusu eğer onaylanırsa uygulama aracılığıyla istediğiniz tutarı hesabınıza aktarabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yani her açıdan zamandan tasarruf etmek isteyenlerin incelemesi gereken bir kredi uygulaması halindedir.

QNB Finansbank Kredigo uygulamasının kredi hesaplama örnekleri;

Finansbank’ın sunmuş olduğu Kredigo uygulamasından 30.000 liraya kadar kredi kullanma imkânınız bulunmaktadır. Müşterilerin kullanacakları krediler faiz oranları ise kredi notuna göre değişmektedir. Bilindiği gibi Finansbank, kredi notu düşük olan yani 900’e kadar olan kişilere de kredi imkânı sunan bir bankadır. Bu nedenle, kredi notunuz düşük olsa bile bu bankadan kredi kullanma imkânınız vardır. Ancak yüksek faiz oranlarını göze almanız gerekir. Müşterilerin kredi notlarına göre örnek olarak belirlenmiş faiz oranları ve ödeme planları aşasıdaki şekilde açıklanabilir;

  • Finansbank Kredigo uygulaması aracılığı ile 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek isterseniz ve kredi notunuza göre aylık faiz oranınız %1,55 olarak belirlenirse, ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 834 lira olur. Bu krediden 157,5 lira dosya masrafı ücreti alınacaktır.
  • Krdigo uygulamasını kullanarak 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ve kredi notunuza göre faiz oranınız %1,67 olarak belirlendiğinde, bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 864 lira olur. Kredinizden yine 157,5 lira kadar dosya masrafı alınır.
  • Kredigo uygulamasını kullanarak 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ve kredi notunuza göre aylık faiz oranınız %2,18 olarak belirlediğinde, bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 996 lira olur. 157,5 lira dosya masrafı alınan krediden hayat sigortası masrafı da alınacaktır.

Kredigo uygulaması ile alacağınız tüm kredilerden hayat sigortası masrafı alınacaktır. Bu masraf krediyi alacak olan kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişir. Aynı zamanda kredi tutarına ve vadesine göre de hayat sigortası masrafı tutarı değişecektir. 30.000 liranın üzerinde kredi almak için banka şubelerine gitmeniz ve banka şubelerinden başvuru yapmanız gerekir.

QNB Finansbank Kredgio başvuru koşulları nelerdir?

Finansbank’ın sunmuş olduğu Kredigo hizmeti sayesinde, tüm bankaların müşterileri olan kişiler kolaylıkla kredi başvurusu yapabilmektedir. Finansbank müşterisi olan kişiler kredilerini hemen hesaplarına aktarırken Finansbank müşterisi olmayan kişiler ise kredilerini almak için banka şubesini ziyaret etmelidir. Bu kredinin faiz oranları müşterilerin kredi notuna göre farklılık gösterir. Finanasbank, kredi notu düşük olan kişiler için de kredi sunan bir bankadır. Bu bankadan kredi alabilmek için aşağıdaki koşulları taşıyor olmanız gerekir;

  • Ev hanımıysanız ve ek geliriniz varsa, bu gelirleri kira kontratı ya da vadeli hesap açılış belgesi ile kanıtlamalısınız.
  • Aylık gelirinizin olması, kredi almanız için önemlidir. Aylık düzenli geliri olan kişililerin banka şubesine gelir belgesi ya da maaş bordrosunu teslim etmesi gerekir. Aylık geliri olmayan kişiler kredi alamazlar.
  • Finansbank’tan kredi alabilmeniz için kredi notunuzun en az 900 seviyesinde olması gerekir. Banka, kredi notu düşük olan kişilerden kefil ve ipotek isteme hakkına sahiptir. Bu teminatlar, alacağınız kredini kredinin tutarına göre istenir.
  • Finansbank’tan kredi alabilmek için son altı aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir. Primi ödenmemiş olan kişiler, bu bankadan kredi alamazlar.

QNB Finansbank Kredigo Nasıl İndirilir?

Finansbank’ın bu dijital bankacılık hizmetinin kolaylıklar dünyasından hemen faydalanmaya başlamak için uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Android cihazlar için Google Play mağazasını, IOS cihazlar için de App Store mağazalarını kullanarak hemen KrediGO uygulamasını indirebilirsiniz.

QNB Finansbank KrediGO faiz oranları nasıldır?

KrediGO uygulamasının faiz oranları, müşterilerin kredi notuna göre farklılık gösterir. Kredi notunuz ne kadar yüksekse, buradan başvuracağınız kredinin faiz oranı o kadar düşük olacaktır. Ancak kredi notu 900-1500 arasında olan kivilerin faiz oranları diğerlerine göre biraz daha yüksek olur. Kredi notuna göre kredi faiz oranlarınız %1,35’den başlar ve %1,46’ya ya da %1,92’ye kadar yükselebilir. Uygulanacak en yüksek kredi faiz oranı %1,92’dir.

Finansbank ihtiyaç kredisi çeşitleri nelerdir?

Finansbank, ihtiyaç kredilerinde, müşterilerinin taleplerine ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten bir bankadır. Bu bankadan kredinizi alırken kredi notunuza bakılır ve kredi faiz oranları, kredi notunuza göre belirlenir. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler, kefil ve ipotek gibi teminatlar karşılığında kredi alabilmektedir. Bu banka tarafından sunulan kredi çeşitleri aşağıdaki gibidir;

İhtiyaç kredisi ve özellikleri;

Her türlü acil nakit ihtiyaçlarınız için sunulan bu kredi, 3 ay ödemesiz olarak, kolay ödemeli taksitli şekilde, tanışma kredisi olarak, doğum günü kredisi şeklinde, borç finansmanı kredisi şeklinde ya da kamu ve finans maaş kredisi şeklinde sunulmaktadır.

3 ay ödemesiz kredide alacağınız kredinin taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlarsınız. Kolay ödemeli kredide ise kredi taksitlerini düşük tutardan ödemeye başlarsınız. Tanışma kredisinde ise hangi bankanın müşterisi olursanız olun, son bir yıl içinde başka bir kredi kullanmadıysanız, avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Doğum günü kredisi banka müşterilerine özel olarak doğum gününüzün bulunduğu bir ay boyunca özel faiz oranlarından yararlanabileceğiniz kredi çeşididir. Borç transferi kredisi ile diğer bankalarda olan borçlarınızı tek çatı altında toplayabilir ve rahatlıkla ödeme imkânı bulabilirsiniz. Kamu ve finans kredisinde ise maaşını Finansbank’tan alan müşteriler ya da kamu çalışanları, avantajlı faiz oranlarından faydalanabilmektedir.

Finansbank borç transferi kredisi;

Finansbank borç transferi kredisi sayesinde tüm bankalarda bulunan borçlarınızı birleştirebilir ve ödemelerini çok daha rahat yapabilirsiniz. Finansbank tarafından sunulan borç transferi kredisinin genel özellikleri şöyledir;

• Bu krediyi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları hemen alabilirsiniz.

• Kredinizi alırken sizin için belirlenen özel ödeme planlarından yararlanabilir ve bütçenizi daha çok rahatlatabilirsiniz.

• Borç transferi kredisini aldıktan sonra karşı bankalara ücretsiz EFT yaparak borçlarınızı kapatabilirsiniz.

• Finansbank borç transferi kredisinde faiz oranını, müşterilerin kredi notuna göre belirler. Buna göre faiz oranı en düşük %1,04’ten başlar be en yüksek faiz oranı %15,59 olarak uygulanır.

• Finansbank borç transferi kredisi sayesinde diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz.

• Bu kredi aracılığı ile diğer bankalarda bulunan kredilerin tamamını kapatabilirsiniz ancak kredi kartı borçlarınızın bir kısmını ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borçlarınıza en az ne kadar tutar ödemeniz gerektiği banka personeli tarafından size bildirilecektir. Kredi kartı borçlarınıza bu tutarın altında ödeme yapamazsınız.

• Karşı bankada bulunan kredi borçlarınızı kapatmadan önce bankaya bilgi vermeniz gerekir. Ancak kredi kartınızın borçları için böyle bir zorunluluk yoktur.

Finansbank hazır ile kredi acil nakit ihtiyaçlarınızı ertelemeyin;

Finansbank, tüm acil nakit ihtiyaçlarınızda koşulsuz ve evraksız olarak hazır kredi sunar. Bu krediyi çeşitli prosedürler ile vakit kaybetmeden, limitiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Tek bir başvur ile hazır krediye hemen limit açtırabilir ve bu limitinizin dilediğiniz kadarını, dileğiniz kadar kullanabilirsiniz. Hazır kredi, ihtiyacınız olan anca şubeye bile gitmeye gerek kalmadan hemen kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Üstelik krediniz 60 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Finansbank hazır kredi özellikleri şöyledir;

Hazır kredinizi mevcut ek hesap limitiniz dahilinde ve yalnızca taksitli olarak kullanabilirsiniz.
Hazır kredi limiti Finansbank tarafından, aylık gelirinize göre belirlenmektedir. Bu limit 100.000 lira olabileceği gibi 30.000 lira da olabilir ve limitin üst tutarı kişiye özeldir.

Hazır kredi limitinizi 2 aydan 60 aya taksitlendirme imkânınız bulunur. Bu krediyi aylık %1,25 faiz oranında kullanırsınız. Kredi gecikme faiz oranı ise %1,55’tir. Hazır krediye bir kere başvuru yapmak ve dilediğiniz zaman kullanabilmek için çağrı merkezini arayabilir, banka şubelerine gidebilir, cep şubesini ya da internet bankacılığını kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir