QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Detaylı Başvurma Yöntemi

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Detaylı Başvurma Yöntemi
Sponsor Bağlantılar

Kredi konusunda en çok tercih edilen isimlerden biri olan QNB Finansbank, kredi alımı konusunu daha pratik ve hızlı bir hale getiriyor. Özellikle daha düşük faiz ve uygun vade olanakları üzerinden nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler doğrudan bu adresi tercih edebilirler. Her açıdan daha avantajlı olan bu adres, kredi ödemelerini daha kolay getirmesi açısından sıklıkla tercih edilen bir isim haline gelmiştir.

Sponsor Bağlantılar

Düşük faiz oranına sahip olan QNB Finansbank, faiz belirleme sisteminde temel olarak kredi notunu prensip olarak kabul ediyor. Kredi notunun yüksekliğine bağlı olarak, düşük faiz üzerinden ihtiyaç kredisi alımını mümkün bir hale getirir. QNB Finansbank anında kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi verelim;

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknolojik yenilikleri yakından takip eden banka, vatandaşların kredi alabilmesi için şubeye gitme zorunluluğunu da ortadan kaldırmış durumdadır. Bu şekilde çok kısa bir zaman aralığı içinde nakit ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırmak için harekete geçebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

QNB Finansbank anında kredi başvurusu yapabilmek için tercih edebileceğiniz birden fazla yol vardır. Bunlar üzerinden sizin için en uygununa yönelerek kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sitesinin kullanarak QNB Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Şubeye gitmeden kredi almak isteyenlerin bankanın resmi internet sitesine yönelmesi başvuru yapmak için yeterli olacaktır. Daha sonra kredi başvuru alanına yönelerek, karşınıza çıkacak kredi başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaya bakmalısınız. Başvuru formunda istenen bilgiler arasında T.C kimlik numarası, aylık gelir bilgisi, kredi vade ve tutar detayları, cep telefonu numarası detayları yer alır. İlgili alanları doldurduktan sonra gönder yazısı üzerinden, ihtiyaç kredisi başvuru talebini bankaya anında iletebilirsiniz. Bu adımdan sonra kredi başvurusuna dair cevap sadece beş dakikalık zaman aralığı içinde tarafınıza gönderilmiş olacaktır. Başvurusu onaylanan kişilerin, banka şubesini ziyaret etmesine gerek kalmadan kredi tutarını anında hesabında bulabileceklerini belirtmek gerekiyor.

Telefon bankacılığını kullanarak QNB Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank anında kredi başvurusu yapmak için aynı zamanda telefon üzerinden de başvuruda bulunabilme hakkı vardır. Bunun için bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 900 numarasından iletişime geçmeniz yeterlidir. Kredi başvuru sonucu ise, cep telefonu numarasına aynı gün içinde iletilmiş olur.

Sponsor Bağlantılar

SMS bankacılığını kullanarak QNB Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

SMS üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin T.C kimlik numarasını 5030 numarasına göndermesi gerekir. Ön başvuru niteliğinde olan bu işlem sonrasında, başvuruda bulunan kişinin kredi notu sorgulaması otomatik olarak yapılmış olur. Buna bağlı olarak tüketiciye kredi başvurusunda olumlu veya olumsuz bir cevap gönderilmiş olur. Kredi notu orta seviyede olan kişiler için istedikleri kredi tutarının haricinde daha farklı bir kredi tutarı ve vade teklifi verilebilir. Kredi notu düşük seviyede olanlara ise, herhangi bir farklı teklif yapılmadan doğrudan olumsuz cevap verilecektir.

Mobil bankacılık aracılığıyla QNB Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu başvuru yollarının haricinde sadece QNB Finansbank müşterilerinin kullanabileceği mobil şube üzerinden kredi başvurusu yöntemi de bulunmaktadır. Herhangi akıllı cihaza indirebilen mobil uygulamalar yardımı ile kredi başvuru talebinde bulunabilmek kolaydır. Android veya IOS sisteme sahip olan akıllı cihazlara yüklenen bu uygulamayı çalıştırabilmek için internet bağlantısı gerekir. Uygulamaya banka bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra acil kredi başvurusu alanına geçiş yaparak, kredi talebini anında bankaya iletebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunan kişiler içinde bir onay sürecinin bu şekilde başlayacağını belirtmek gerekir. Sistem tarafından otomatik olarak incelenen başvuru, tüketicinin kredi notu, vadesiz hesap tutarı vs. gibi bilgiler ciddiye alınarak kabul veya ret edilir. QNB Finansbank acil ihtiyaç kredisi konusunda bankanın başvuruyu kabul edebilmesi için en çok araştırdığı konulardan biride tüketicinin düzenli bir gelire sahip olup olmadığıdır.

İnternet Bankacılığı aracılığıyla QNB Finansbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank tarafından sunulan uygun faizli ve uygun vade seçenekli krediye başvuru yapabilmek ve kredinizi hemen alabilmek için kullanabileceğiniz bir başka yöntem de internet bankacılığıdır. Her bankanın olduğu gibi Finansbank’ın da kendi müşterilerine özel olarak sunduğu internet bankacılığı bulunmaktadır. Bu bankacılık uygulamasını kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız ve size verilen müşteri numarasını ve şifreyi yanınızda bulundurmanız gerekir.

İnternet bankacılığından kredi başvurusu yapabilmek için ilk olarak Finansbank’ın internet sitesine giriş yapmalısınız. Ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan “internet şubesi” kısmına tıkladığınızda, karşınıza yeni bir ekran açılacaktır. Bu ekranda bulunan ilgili bölümlere müşteri numaranızı ve internet şifrenizi yazarak, devam edin. Sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza bir mesaj gelecektir. Bu mesajda yer alan doğrulama kodunu girdikten sonra internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığına giriş yapmak için Karekod sistemini de kullanabilirsiniz. Size özle olan QR kodu almak için ekranın sağ kısmında yer alan bölüme tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer banka müşterisiyseniz ve internet şifreni yoksa, bu bölümden şifrenizi kolayca alabilirsiniz. Ayrıca şifrenizi unuttuysanız, yine bu bölümden yeni şifre talebi yapabilirsiniz.

Siteme giriş yaptıktan sonra menü kısmından kredilere ve kredi başvurularına ulaşabilirsiniz. Buradan “Anında Kredi” uygulamasını bularak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sırasında yalnızca istemiş olduğunuz kredi miktarını ve vadesini girmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz hemen alınır ve sonuncunuz dakikalar içinde tarafınıza bildirilir. Onaylanmış olan kredinizi, banka şubesine gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. İnternet bankacılığının en önemli avantajı ise tıpkı mobil bankacılık gibi onaylanmış olan kredilerinizi, hafta sonu olsa ile hesabınıza aktarabilmenizdir. Ayrıca QNB Finansbank anında kredi başvurusu için internet bankacılığını ve mobil bankacılık uygulamalarını, hafta sonu olsa bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Finansbank anında kredi özellikleri nelerdir?

Finansbank anında kredi faiz oranları, müşterilerin kredi notuna göre banka tarafından belirlenmektedir. Kredi notunuz ne kadar yüksekse, alacağınız bu kredinin faiz oranı da o kadar az olacaktır. Kredi notu 1500 ve üzerinde olanlar için bu kredinin faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiştir. Kredinizi 3 aydan 60 aya kadar vade ile almanız mümkündür. Bu krediyi almak için kredi notunuz yeterli değilse, banka tarafından kefil ya da ipotek istenebilir. Kredi notu düşük olan kişiler de Finansbank aracılığı ile kolayca ihtiyaç kredisi alabilirler. Finansbank anında kredi 35.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için verilmektedir. Bu tutarın üzerinde kredi almak için banka şubelerinden başvuru yapmanız gerekir. Bu krediyi çekebilmek için en az 1000 lira talep etmeniz gerekir.

Bu bankadan 35.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,29’dur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 899,77 lira olur. Kredinizin toplam geri ödeme tutarı da 53.986,52 lira olacaktır.

QNB Finansbank Anında Kredi Başvuru Koşulları Nelerdir?

QNB Finansbank, kredi notu düşük seviyede olan kişiler için bile kredi sunan bir bankadır. Ancak her bankada olduğu gibi bu bankanın da anında kredi avantajından yaralanmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. 1500 ve üzerinde kredi notuna sahip olan kişiler bu krediye hemen başvuru yapabilirler. Kredi notunun yanında, bu krediyi alabilmek için aylık gelirinize de önem verilir. Ödeme tutarına yetecek kadar geliriniz varsa ve sigorta primleriniz düzineli olarak ödendiyse bu krediyi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Anında krediye başvuru sırasında diğer bankalara ola borç toplamınıza da dikkat etmeniz gerekir. Çünkü herkesin, aylık gelirine göre bir borç limiti vardır. Eğer borç limitinizi aşmadıysanız, bu bankadan 35 bin liraya kadar anında kredi almanız mümkündür.

QNB Finansbank anında kredi güncel hesaplama örnekleri;

QNB Finansbank anında kredi, her ay güncellenen kredi faiz oranları ile sunulmaktadır. Ayrıca bu krediyi daha önce 35 bin lira olarak çekebilirken artık 65 bin lira olarak alabiliyorsunuz. Anında krediyi alabileceğiniz tutarlar ve örnek ödeme tablosu hakkında detaylı bilgi sunalım;

  • Anında krediyi 10 bin lira olarak ve 24 ay vadede çekmek isterseniz, aylık faiz oranı %1,25 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 499,24 lira olur. Kredinizden alınacak olan faizlerle birlikte geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 11.981,81 lira olur.
  • Anında krediyi 20 bin lira olarak ve 60 ay vadede çekmek isterseniz yine kredi faiz oranınız %1,25 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 507,87 lira olurken krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 30.471,94 liradır.
  • Bu bankadan 65 bin lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak istediğinizde faiz oranı yine değişmeyecek ve %1,25 üzerinden hesaplanacaktır. Bu şartlar altında kredinize aylık olarak 1.650,57 lira ödersiniz. Krediye ödeyeceğiniz toplam tutar da 99.034,53 lira olarak hesaplanır.

Finansbank anında kredi Kredigo ile nasıl alınır?

KrediGo, Türkiye’nin krediye özel olarak üretilmiş olan ilk mobil uygulamasıdır. Hangi bankanı müşterisi olursanız olun bu uygulamayı kullanarak Finansbank’ın avantajlı kredilerinden faydalanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde tek tıkla kredi başvurularınızı yapabilir ve başvuru sonucunu saniyeler içinde öğrenebilirsiniz. Eğer Finansbank müşterisiyseniz, onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde güncel kredi notunuzu takip edebilir, tek tıkla başvuru yapabilir, kredi bilgileriniz ve başvuru sürecini takip edebilir, alacağınız krediyi önceden hesaplayabilir, KrediGo danışmanlarından destek alabilir ve onaylanan kredinizi tek tıkla hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu uygulamayı cep telefonunuza Google Play ya da Apple Store mağazalarından indirebilirsiniz. Bu uygulama aracılığı ile verilecek olan kredilerin faiz oranları %0,99’dan başlar ve müşterilerin kredi notuna göre değişlik gösterir. Kredilerinizi 60 aya kadar vade ile alma imkânınız bulunur. Bu kredilerden tahsis ücreti ve hayat sigortası masrafları alınacaktır. Kredi tutarı aylık gelirinize göre belirlenir. Üst limiti yoktur. Banka müşterisi olmayan kişiler, kredilerini almak için Finansbank şubelerini ziyaret edebilirler.

Finansbank uygun kredi, istediğin an hesabında;

Acil nakit ihtiyacınız varsa, uygun faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile kredinizi Finansbank’tan hemen alabilirsiniz. Hangi bankanın müşterisi olursanız olun bu krediye hemen başvuru yapabilir ve kredinizi oldukça avantajlı koşullarda alabilirsiniz.

Finansbank müşterisi değilseniz https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi adresindeki başvuru forumunu kullanarak saniyeler içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Finansbank müşterisi olanlar da mobil şubeden ya da internet bankacığından hemen başvuru yapabilirler. Başvuru için Alo Kredi hattını, banka şubelerini ya da KrediGo uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Finansbank aracılığı ile sunulan bu krediye kefilsiz, koşulsuz ve şartsız olarak 50.000 liraya kadar sahip olmanız mümkündür. Üstelik kredinin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı %0,84’ten başlar. Alacağınız kredinin faiz oranı ise kredi notunuza göre banka tarafından belirlenir. Kredinizi 3 ay erteleme avantajı ile de almanız mümkündür. Bu durumda paranızı hemen alırsınız ve ödemlerine 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Bu kredi için uygulanan en yüksek faiz oranı %1,52’dir.

Finansbank uygun krediye 50.000 lira için ve 60 ay vadede başvuru yaparsanız, aylık faiz oranınız %0,84’ten başlar. Bu durumda krediniz için aylık olarak 1.114,65 lira ödersiniz. Bu kredi için toplam geri ödeme tutarı da 66.879,04 lira olur.

QNB Finansbank borç kapatma (transferi) kredisi;

QNB Finansbank borç kapatma kredisi ile diğer bankalarda olan tüm kredi borçlarınızı birleştirme ve kolaylıkla ödeme imkânı sunuyor. Bu kredi sayesinde diğer tüm kredi borçlarınızı kapatabilir ve tek bir kredi ödemesi yaparak, bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Üstelik geri ödemelerinizi esnek ödeme koşullarında yaparsınız ve en uygun faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank borç kapatma kredisi ile diğer bankalarda bulunan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bu krediyi alan kişilerin, diğer bankalardaki kredilerinin tamamını kapatmaları gerekir. Ancak kredi kartı borçlarınızın yalnızca bir kısmını kapatmanız mümkündür. Bu krediye ön başvuru yapmak için kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir.

Ön başvurunuz onaylanırsa, kredi detaylarını öğrenmek ve kredinizi almak için gerekli evraklar ile birlikte banka şubelerine gitmeniz gerekir. Ön başvurunun onaylanması durumunda bankaya gelir belgesi, ikametgah belgesi ya da onun yerine geçebilecek son üç aya ait bir fatura ve kimlik belgenizi vermelisiniz.

Bu borç kapatma kredinizin aylık faiz oranları kredi notunuza göre değişir. Buna göre faiz oranı %1,45 ile %2,20 arasında belirlenmektedir. Bu krediyi en fazla 36 ay vadeye kadar alabilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Faizi Ne Kadar? (Şubat 2021);

Finansbank, kredi notunuz düşük olsa bile en kolay kredi alabileceğiniz bankalardan biridir. Bu banka, çeşitli kredi kampanyaları ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Dilerseniz borç kapatma kredisi ile bütün kredilerinizi tek bir kredi altında toplayabilir ve uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz, ön onaylı ihtiyaç kredisi seçeneği ile kendinize bir limit tanımlatabilir ve onaylanan limiti dilediğiniz kadar, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu bankadan uygun faiz oranlarında eşit taksitli kredi almak için de ihtiyaç kredisi seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Pandemi döneminde piyasaların çok fazla hareketlenmesinden dolayı bankaların kredi faiz oranları da bir düşüp bir yükselmektedir. Finansbank, bu dalgalanmalardan en az etkilenen bankalardan biridir. Bu nedenle uygun oranlarda kredi sunar. Finansbank ihtiyaç kredisi faizi Şubat 2021 için %1,39’dur. Ocak ayına bakıldığında bu oranın %1,33 olduğu görülmektedir. Bu artışın nedeni ise piyasaların dalgalanıyor olmasıdır.

Finansbank ihtiyaç kredisini 24 ay vade ile 10.000 lira olarak almak isterseniz, aylık %1,39 faiz oranına göre taksit tutarınız 509 lira olur. Toplam kredi maliyeti 12.217 lira olarak hesaplanır. Bu kredinin aylık toplam maliyet oranı ise %1,71’dir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir