ING Bank 60 Ay Vadeli Avantajlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank 60 Ay Vadeli Avantajlı İhtiyaç Kredisi
Sponsor Bağlantılar

İhtiyaç kredileri daha önceki dönemlerde en fazla 36 ay ya da 48 aya kadar vade ile verilirdi. Ancak son dönemlerde kredi faiz oranlarının artması, aylık ödeme miktarlarının artmasına ve insanların kredi almasının zorlaşmasına neden olmuştur. Bu nedenle bankalar, daha kolay kredi çekebilmek ve insanların kredilerini ödemelerini kolaylaştırmak adına ihtiyaç kredilerini 60 ay vade ile sunma yarışına girmiştir. Bu bankalardan biri de ING’dir. ING Bank, 60 ay vadeli olarak sunduğu kredisi ile esnek ödeme planları da sağlar. Bu sayede kredinizi dilediğiniz gibi ödeyebilirsiniz. ING Bank 60 ay vadeli avantajlı ihtiyaç kredisi, oldukça uygun faiz oranlarına da sahiptir.

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank, diğer bankalara göre en düşük faizli ihtiyaç kredisi sunan bankalardan biridir. Bunun nedeni ise kredi notuna göre faiz oranı belirliyor olmasıdır. Kredi notunuz yüksekse bu bankadan düşük faiz oranları işe kredi çekebilirsiniz. Kredi notunuz düşükse, alacağınızı kredinin faiz oranı biraz daha yüksek olacaktır. ING Bank tarafından sunulan avantajlı kredilerin özelliklerini açıklayalım;

 • ING bank acil nakit ihtiyaçlarınıza göre 5.000 liraya kadar mini kredi ve 5.000 lira ve üzerinde olan nakit ihtiyaçlarınız için e-kredi avantajı sunmaktadır.
 • Mini kredi faiz oranları %2,41’den başlarken e-kredi faiz oranları %2,19’dan başlamaktadır.
 • Her iki kredi için de 3 aydan 60 aya kadar vade belirleyebilirsiniz.
 • Bu kredilerinden, kredi ücretinin binde beşi oranında dosya masrafı alınmaktadır.
 • Mini krediye 1.500 liradan 5.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. E-krediye ise 5.000 liradan 50.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz.
 • Bu kredilere başvurularınızı internet üzerinden kolayca yapabilir ve kredinizi banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik kredinizi hafta sonu ya da gece geç saatlerde bile alma imkânınız bulunmaktadır.
 • Belgesi ve kefilsiz olarak verilen bu kredi, gerek görülmesi durumunda kefil ya da ipotek ile de verilebilir.

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı ihtiyaç kredisi örnek ödeme planları;

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı ihtiyaç kredisi ödeme tutarları, çektiğiniz kredinin faiz oranına ve tutarına göre değişecektir. Örnek ödeme planları aşağıdaki şekildedir. Bu planlar kredi notu 1850 ve üzerinde olan müşteriler için geçerlidir. Kredi notu düşük olan kişilerin ödeyeceği faiz oranı yükselecektir.

Sponsor Bağlantılar
 • Bu bankadan 1.500 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 55 liradır. Bu krediye aylık %2,59 oranında faiz ödersiniz. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı 3.327,60 lira olur. Krediden alınacak olan tahsis ücreti ise 7,5 liradır.
 • ING banktan 5.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,59 olur. Bu krediden 25 lira tutarında tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 185 lira olurken geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 11.092,20 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 10.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 ay vade ile kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,19 olur. Bu krediden 50 lira dosya masrafı alınır. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 19.981,80 lira olacaktır.
 • Toplamda 50.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için bu bankadan 60 ay vadeli olarak kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz faiz oranı aylık olarak %2,19’dur. Bu krediden 250 lira tahsis ücreti alınacaktır. Krediye ödeyeceğinizi aylık taksit tutarı ise 1.665 lira olur. Kredi için geri ödeyeceğiniz toplam tutar 99.099,60 liradır.

ING Bank 60 ay vadeli avantajlı ihtiyaç başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank aracılığı ile 60 ay vadeli olarak borç transferi kredisi ve standart ihtiyaç kredisi olan e-kredi sunulmaktadır. Bu kredilerin avantajlı faiz oranları ve yüksek limitleri bulunur. Bu avantajlı krediye hemen başvuru yapabilmek için, web sitesinde bulunan başvuru formunu kullanabilirsiniz. Ayrıca internet şubeyi ve mobil şubeyi de kullanmanız mümkündür. Web sitesinden başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

Başvuru formuna ulaşmak için https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresini tıklayın.

• Karşınıza açılan formda birkaç başvuru aşaması yer alır. Bu aşamaları tek tek doldurmanız istenir.
• İlk asamda sinde cep telefonu, kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve güvenli kodu bilgileri istenir. Ardından cep telefonunuza bir kod gönderilir. Bu kodu girerek başvurunuza devam edebilirsiniz.
• İkinci aşamada adres ve çalışma bilgilerini gireceğiniz kısım yer alır. Adreslerinizi ve iş durumunuzu mutlaka yazmalısınız.
• Diğer aşamada aylık gelir bilgileriniz, almak istediğiniz kredi tutarı ve kredi vadesi gibi kısımlar yer alır. Bu aşamayı da eksiksiz olarak doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
• ING Bank müşterisi olmayan kişiler yukarıda anlattığımız başvuru yöntemini kullanarak kredilerine kolayca başvuru yapabilirler. Onaylanan kredinizi almak için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Evraklarınız adresinize teslim edilir ve evraklarınızı aldığınız gün krediniz de hesabınıza aktarılır.

Sponsor Bağlantılar

ING bank 3 ay ertelemeli 50.000 TL’ye Kadar Kredi;

ING Bank, kendi müşterisi olan ya da olmayan herkes için uygun faiz oranlarında 3 ay ertelemeli olarak kullanabileceğiniz 55 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi sunar. Bu krediyi %0,79 gibi çok avantajlı bir faiz oranı ile almanız mümkündür.

Üstelik kredinizi almak için banka şubelerine gitmenize de gerek yoktur. Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden başvur yapabileceğiniz bu krediyi hemen almak için mobil şubeyi ya da internet şubeyi kullanabilirsiniz. Dilerseniz başvurunuz için web sitesindeki başvuru formunu da kullanabilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz.

Alacağınız 3 ay ertelemeli kredini faiz oranları kredi notunuza göre belirlenir. Buna göre faiz oranları %0,79’dan başlar ve %1,89’a kadar yükselebilir. Ancak kredinizi yüksek faiz oranı ile aldığınız için üzülmenize de gerek yoktur. %0,79 faiz oranından daha yüksek bir oranda kredi aldıysanız, her ay nakit kredi iadesi avantajından da faydalanabilirsiniz.

Bu avantajdan faydalanmak için turuncu ekstra kampanyasına dahil olmanız gerekir. ING Bank ihtiyaç kredisini 5.000 liranın üzerinde kullandığınızda 3 ay erteleme avantajından faydalanabilirsiniz. Kredinizi ise toplamda 60 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz.

İngbank kredi faiz oranları;

ING Bank, piyasanın en uygun faiz oranlarıyla kredi sunan bankalarından biridir. Bu bankadan uygun faiz oranlarında ihtiyaç kredinizi almanız için kredi notunuzun 1850 ve üzerinde olması gerekir. Kredi notunuz azaldıkça, alacağınız kredinin faiz oranı da artar.

ING Bank’ın kredi faiz oranı için müşterilerine sunduğu bir başka avantaj ise turuncu ekstra kampanyasıdır. Bu kampanyaya göre turuncu ekstralı olursanız, bir sonraki ay kredinizden nakit iadesi alırsınız. Bu durumda, yüksek faiz oranıyla kredi almış olsanız bile, kredinizden nakit iadesi alacağınız için faiz oranınız düşer. Her ay turuncu ekstraya dahil olursanız, her ay krediniz için nakit iadesi alabilirsiniz.

Turuncu ekstralı olmak için ING Bank kartınızdan aylık 750 liralık harcama yapmanız yeterlidir. Bir sonraki ay nakit iadeniz otomatik olarak hesabınıza aktarılır.

İngbank kredi faiz oranları %1,44’ten başlar. Bu oran 1850 ve üzeri kredi notuna sahip olan kişiler için geçerlidir. Bu oranlar kredi tutarına ve vadesine göre değişmez. Faiz oranı yalnızca kredi notunuzdan etkilenir. ING bank tarafından uygulanan en yüksek faiz oranı ise %2,39’dur.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir