Burgan Banktan 1.39 Faiz Oranıyla 48 Ay Vadeli Kredi

Burgan Banktan 1.39 Faiz Oranıyla 48 Ay Vadeli Kredi
Sponsor Bağlantılar

Burgan Bank piyasaya henüz yeni girmiş olmasına rağmen büyük rekabet yaratan ve düşük faiz oranlı kredileri ile tercih edilen bankalardan biridir. Kısa zaman müşteri portföyü arttırmış olması nedeniyle çeşitli kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu krediler, düşük faiz olması ve ödeme kolaylığı sunması ile dikkat çeker. Bu bankanın temelleri aslında 1989 yılında atılmıştır. İlk olarak farklı bir isimle piyasaya girmiştir. Daha sonra Burgan Bankı ve diğer birkaç bankayı da bünyesine katarak ilerlemeye başlamıştır. Türkiye’nin en önemli bölgelerinde toplam 48 şubesi vardır ve gün geçtikçe şube sayısını artırmaktadır. Her ilde şubesinin olmaması nedeniyle dijital kredi avantajı da sunan bu bankanın en son kampanyası ise 1,39 faiz oranıyla başlayan ihtiyaç kredisidir. Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi detaylarını paylaşalım;

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

Burgan Banktan çeşitli ihtiyaçlarınız için uygun vadeli ve uygun faiz oranlarıyla kredi çekmeniz mümkündür. Bu banka, müşterilerine kolaylık sunmak amacıyla internetten, internet bankacılığından ve mobil uygulamadan da kredi başvurusu almaktadır. Bu başvurular onayladığında ise banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredilerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. 48 ay vadeli olarak yapmış oluğu ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları aşağıdaki şekildedir;

  • Bu bankadan 1.500 liradan 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kredi çekmeniz mümkündür.
  • Bu kredini faiz oranı %1,39’dan başlar ve kredinin vadesine göre faiz oranı %1,69’a kadar çıkabilir. Bu faiz oranı, piyasa koşullarına göre de değişiklik gösterebilir.
  • Bu kredinin vadesi 3 aydan 48 aya kadardır. Bütçenize göre çekmek istediğiniz kredinin aylık taksit tutarını, bankanın internet sitesinde bulunan hesaplama aracını kullanarak belirlemeniz mümkündür.

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli kredi çekmek isterseniz, ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı kredi miktarına göre değişecektir. Örneğin; bu bankadan 10.000 lira kredinizi 12 ay vadeli çektiğinizde aylık faiz oranınız %1,39 olur. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 11.177,06 lira olacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu bankadan kredi çekmek için birden fazla başvuru yöntemini kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz ilde banka şubesi varsa, şubelerdeki müşteri temsilcilerine giderek kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Hangi ilde Burgan Bank şubesi olduğunu öğrenmek için bakanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu kredi için bankanın internet sitesinden de başvuru yapmanız mümkündür. İnternet sitesinin ana sayfasında bulunan “hemen başvur” kısmına tıklayarak birkaç adımda başvuru yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan formda yer alan talep edilen tutar, kredi vadesi, kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerinizi girdikten sonra gelir belgesiz ve teminatsız olarak kredinize başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuz sorgulandıktan sonra başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Ardından kredinizi kolayca hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu bankanın müşterisiyseniz SMS bankacılığından, internet bankacılığından ya da mobil uygulamadan da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmak için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Size verilen şifre ve kimlik numaranız ile mobil uygulamadan ya da internet bankacılığından giriş yaptıktan sonra kredi başvurunuzu saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Burgan Banktan 1,39 faiz oranıyla 48 ay vadeli kredi, Dijital ihtiyaç kredisi adı altında sunulmaktadır. Bu kredinin faiz oranları kişiye özel olarak değişmektedir. Bu kredi, gelir belgesiz ve kefilsiz olarak ve hiçbir masraf alınmadan sunulmaktadır. Bu nedenle kredinizi 7/24 alma şansına sahip olursunuz. Banka müşterisi olmayan kişilerin kredileri onaylandığında, banka çalışanları adreslerini ziyaret eder ve gerekli imzaları aldıktan sonra kredileri hesaplarına aktarılır.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi örnek maliyet tablosu nasıldır?

Burgan Bank ihtiyaç kredisini almadan önce, bu kredi için ne kadar maliyetiniz olacağını hesaplamanız gerekir. Bu hesaplamayı yapabilmek için Burgan Bank’ın web sitesini kullanabilirsiniz. Sizlere, birkaç hesaplama yaparak ne kadar maliyetiniz alçağı hakkında bilgi verelim;

• Burgan Bank aracılığı ile 10.000 lira olan kredinizi 36 ay vadede alırsanız; kredi faiz oranı %1,49 olarak hesaplanır. Bu krediye aylık taksit olarak 379,10 lira ödersiniz.

• Burgan Bank kredisine 15.000 lira için başvuru yaparsanız, aylık faiz oranınız yine %1,49 olarak hesaplanır. Bu krediyi 36 ay vadede alırsanız aylık taksit tutarı 568,65 lira olur.

• Burgan Bank aracılığı ile 20.000 lira olan krediyi 48 ay vadede almak isterseniz, kredi faiz oranınız değişmez ve %1,49 olarak hesaplanır. Bu durumda aylık taksit miktarı ise 624,23 lira olur.

• Burgan Bank aracılığı ile 30.000 lira olan krediyi 60 ay vadede almak istediğinizde ise kredi faiz oranı yine %1,49 olur. Bu oran için ödenecek aylık taksit tutarı ise 819,32 liradır.

Burgan Bank ipotekli kredi;

Burgan Bank ipotekli kredi, kendi adınıza kayıtlı olan bir gayrimenkulü ipotek göstererek, tam 1 milyon liraya kadar kredi alabilmenizi sağlayan avantajlı bir kredi türüdür. Bu krediyi alabilmek için başvurularınız online olarak yapabilirsiniz. Kredi başvuru formunu yalnızca birkaç dakika içinde doldurduktan sonra Burgan Bank yetkilileri sizi arayacaktır.

Gerekli ekspertiz bilgileri bu aşamada sizinle paylaşılır. Gelen ekspertiz raporuna göre ne kadar tutarda ve ne kadar vadede kredi alabileceğiniz belirlenir. Evraklarınız hazırlandıktan sonra imzalarınız alınır. Son adımda tapudan randevu tarihi belirlenir ve eviniz Burgan Bank tarafından ipotek altına alındıktan sonra krediniz hemen hesabınıza aktarılır.

Burgan Bank ipotekli krediyi evinizi ya da iş yeriniz teminat göstererek alabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için ipotek göstereceğiniz gayrimenkulün sizin adınıza kayıtlı olması gerekir. İpotek vereceğiniz gayrimenkulün üzerinde başka bir ipotek bulunmamalıdır. Gayrimenkulün acil satış değerinin 100.000 liranın üzerinde olması şartı aranır. Ayrıca gayrimenkulün son beş yıl içinde hiçbir satışa konu olmamış olması gerekir. Burgan Bank ipotekli krediyi, gayrimenkulün acil satış değerinin en fazla %50’ne kadar alabilirsiniz.

Burganbank 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi ve Hesaplama;

Burgan Bank, sıfır ve ikinci el araç alımları için 48 ay vadeli ve oldukça uygun faiz oranlarında kredi imkânı sunuyor. Bu krediyi aylık geliri olan ve sigorta primleri ödenmiş olan herkes, rahatlıkla alabiliyor. Taşıt kredinizi almak için başvurularınızı banka şubelerinden yapmanız gerekir. Başvuru sırasında yanınızda, almak istediğiniz aracın kasko ya da faturası ve kimlik belgenizin olması yeterlidir. Burganbank 48 ya vadeli taşıt kredisi ve hesaplama hakkında detaylı bilgi sunalım;

Burgan Bank taşıt kredisini 100.000 liraya kadar değeri olan araçlar için %70’ine kadar, 100.000 liranın üzerinde değeri olan araçlar için de %50’sine kadar kullanabilirsiniz.
Sıfır araçlar için taşıt kredisi aylık faiz oranı %1,74, ikinci el araçlar için kredinizin aylık faiz oranı ise %1,76 olarak belirlenmiştir.

• Burgan Bank taşıt kredinizi sıfır aracınız için 48 ay vadeli ve 30.000 lira tutarında aldığınızda, aylık faiz oranınız %1,74 olur. Bu durumda aylık taksit bedeli 996 lira olarak hesaplanır. Bu kredi için tahsis ücreti olarak 150 lira alınır. Kredinin aylık toplam maliyet oranı ise %2,38 olur.
• Burgan Bank taşıt kredisini ikinci el aracınız için yine 30.000 lira tutarında ve 48 ay vadede aldığınızda, aylık faiz oranınız %1,76 olur. Bu durumda aylık ödenecek taksit bedeli 1.000 lira olarak hesaplanır. Bu kredi için yine 150 lira tahsis ücreti alınır. Bu kredinin aylık toplam maliyeti ise %2,41 olur.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir