Denizbank Düşük Faizli Hızlı Kredi

Denizbank Düşük Faizli Hızlı Kredi
Sponsor Bağlantılar

Artan ihtiyaçlar doğrultusunda insanlar kredi çekmeye yönelirler. Krediler sayesinde aylık düşük miktarlarda ödeme yaparak düğün masrafı, tatil, eğitim masrafı, mobilya yenileme gibi ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Bankalar, insanların kredilerine hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için çok sayıda başvuru kanalı geliştirmiştir. İnternet üzerinden yapılan başvurular sayesinde kolayca kredi alabilir ve banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz. Denizbank düşük faizli hızlı kredi de acil nakit ihtiyaçlarınız karşılamak için Denizbank tarafından yapılmış bir kampanyadır.

Denizbank düşük faizli hızlı kredi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

Denizbank tarafından sunulan bu krediye, düşük faizle başvuru yapmanız mümkündür. Kredinizin geri ödeme tutarını bankanın internet sitesi üzerinden hesaplayarak, bütçenize uyan vadeye göre kredinizi çekebilirsiniz. Bu kredinin özelliklerini aşağıdaki şekilde paylaşabiliriz;

  • Denizbank’ın sunmuş olduğu bu krediye internetten kolayca başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Belgesiz ve kefilsiz olarak sunulan bu krediden banka müşterisi olan ya da olmayan herkes faydalanabilir.
  • Bu kredini aylık faiz oranı %2,19’dan başlamaktadır. Vade süresine ve kredi miktarına göre faiz oraları değişir. Kredi notunuza göre de faiz oranları değişiklik gösterecektir.
  • Bu krediye 3 aydan başlayarak 60 aya kadar vade seçenekleriyle başvuru yapabilirsiniz.
  • Krediye 1.000 liradan 55.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapma hakkınız bulunmaktadır. Kredi limiti, kredi notunuza ve diğer banklarda olan borçlarınıza göre değişecektir. Krediye başvuru yaptığınızda ne kadar kredi tutarının onaylandığı hakkında banka tarafından bilgilendirme mesajı alırsınız.
  • Bu krediden hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti gibi masraflar alınmaktadır. Kredinin hayat sigortası kredi çekecek olan kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişir. Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarının binde beşi oranında alınacaktır.

Denizbank düşük faizli hızlı kredi örnek ödeme planları nasıldır?

Denizbank düşük faizli hızlı kredi için faiz oranları, alacağınız kredinin miktarına göre değişir. Aşağıdaki verilen örneklerden yola çıkarak ne kadar faiz ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar
  • Bu bankadan 12 ya vade ile 2.000 lira kredi çekmek isterseniz aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %2,19 olacaktır. Bu kredi için aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 196,49 lira olur. Krediden 10 TL tahsis ücreti alınır.
  • Denizbank’tan 12 ay vade ile 10.000 lira hızlı kredi almak isterseniz kredinizin faiz oranı %2,60 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.011,83 liradır. Bu krediden 50 TL tahsis ücreti alınacaktır.
  • Yine ihtiyacınız olan 10.000 lira krediyi 24 ay vade ile çekmek isterseniz kredinizin aylı faiz oranı %2,60 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 598,13 lira olacaktır. Krediden 50 lira tahsis ücreti yani dosya masrafı alınır.
  • Bu bankadan 10.000 lira olan nakit ihtiyacınız için 60 ay vade ile kredi çekmek isterseniz de kredinizin faiz oranı yine %2,60 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 370,67 lira olur. Krediden alınacak olan tahsis ücreti yine 50 liradır.

Denizbank düşük faizli hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank’tan hızlı kredinizi alabilmek için bankanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan ya da olmayan herkes, bu yolla kolayca başvurusu yapabilmektedir. Kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda yer alan doğrulama kodu girildikten sonra çalışma ve adres gibi kişisel bilgilerinizi doldurmanız istenir. İstemiş olduğunuz kredinin miktarını ve vadesini de belirledikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz hemen işleme alınır ve aynı gün içinde cevabı, cep telefonunuza gönderilir. Onaylana kredinizi en yakın Denizbank şubesine giderek alabilir ya da internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank düşük faizli hızlı kredi başvurusu internet şubeden nasıl yapılır?

Denizbank’ın yalnızca %1,09 gibi avantajlı faiz oranları ile sunulan bu kredisine başvuru yapabilmek için internet şubeyi de kullanabilirsiniz. Denizbank müşterisi olanlar başvurularını internet şubeyi kullanarak 7/24 yapabilirler. Başvuru için yalnızca müşteri numaranızı ve parolanızı kullanmanız yeterlidir. İnternet şubeden başvuru için aşağıdaki talimatları izleyebilirsiniz;

• İnternet şubeye giriş için https://acikdeniz.denizbank.com/CustomLogin/Retail.aspx?lang=TR&sID=-1 adresine tıklayabilirsiniz. Bu adresten karşınıza gelen formda yer alan bölümlere kullanıcı adınız ya da kimlik numaranız ve Denizbank parolanızı yazarak giriş yapabilirsiniz. Giriş için banka kart numaranızı ve Denizbank parolanız ya da kimlik numaranızı ve Denizbank parolanızı da kullanabilirsiniz.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık güvenlik kodunu da girdikten sonra hemen menü kısmına ilerleyin.
• Buradan “krediler / bireysel ihtiyaç kredisi / ihtiyaç kredisi başvurusu” adımlarını takip edin ve sizden istenen kısa bilgileri girin. Kredi tutarı ve kredi vadesi gibi bilgileri girdikten sonra da başvurunuzu tamamlayın.
• Başvurunuz için tarafınıza onay mesajı gönderildikten sonra kredinizin sözleşmelerini online olarak onaylayıp, kredi tutarını hemen vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank Cebimde Kredi ile 55 Bin TL’ye Kadar Kredi;

Denizbank cebimde kredi, 55 bin liraya kadar evraksız ve kefilsiz olarak kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Tüm ihtiyaçlarınız için verilen bu kredi, her derde deva kredi adı altında sunulur. Bu krediyi 60 ay vadeye kadar alma imkânınız bulunur. Üstelik başvurularınızı cep telefonunuzdan yapabilir ve sonucunuzu 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz. Bu kediye başvuru yapabilmek için;

Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelmeniz ve aralarında birer boşluk bırakarak KREDİM, T.C. KİMLİK NUMARASI bilgilerini yazmanız ve 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeteli olacaktır. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, Denizbank’tan alabileceğiniz kredi tutarı ve vadesi cep telefonunuza detaylı olarak gönderilecektir.

Krediniz onaylandıktan sonra en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi hemen kullanabilirsiniz.
Onaylanmış olan kredinizi Denizbank müşterisi iseniz, mobil şubeden ya da internet şubeden de kullanabilirsiniz. Üstelik hafta sonu da dahil olmak üzere ön onay almış olan bu kredinizi 9.00 ile 21.00 saatleri arasında kullanma imkânınız bulunur. Başvuru için yalnızca nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi istenir. Bu kredi için belirlenmiş olan faiz oranı %1,84’tür.

Denizbank Artan Kredi ve Avantajları;

Denizbank artan kredi, Denizbank müşterilerine özel olarak verilen bir ön onaylı ihtiyaç kredisi türüdür. Denizbank’ta devam eden mevcut kredileriniz varsa ve bu kredileri düzenli olarak ödüyorsanız, artan kredi ile isterseniz tüm kredilerinizi kapatabilir ve tek bir kredi altına toplayabilirsiniz.

İsterseniz de daha yüksek tutarlı bir kredi alabilirsiniz. Artan kredi, sizlere dilerseniz kredi taksit rakamlarınızı değiştirmeden mevcut kredilerinizi kapatmayı, dilerseniz de taksit ödemelerinizi artırarak daha yüksek kredi limiti kullanmayı sağlar.

Denizbank artan kredi avantajları şöyle açıklanabilir;

• Artan kredi, Denizbank’ta mevcut olan kredi taksitlerinizi dikkate almadan, yüksek limitli kredi alma imkânı sağlar.

• Bu kredi ile tek bir işlemde hem yeni kredi kullanımı yapabilir hem de mevcut kredilerinizin kapanmasını sağlayarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

• Bu kredi ile isterseniz kredi taksit rakamlarınız değişmeden ek kredi limitinde kredi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de taksit rakamlarınızı artırarak daha yüksek tutarlı kredi kullanabilirsiniz.

• Artan kredinin üst limiti 55.000 liradır. Kredinizi 36 ay vadede kullanabilirsiniz ve kredi faiz oranınız %2,14 olarak belirlenmiştir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir