ING Bank 5 Dakikada Kredi

ING Bank 5 Dakikada Kredi
Sponsor Bağlantılar

ING Bank nakit ihtiyaçlarınıza yönelik olarak 2 farklı ihtiyaç kredisi kampanyasına sahiptir. Bu kredilerin faiz oranları piyasa koşullarına göre oldukça düşüktür. Ayrıca kredi notu yüksek olan kişiler bu bankadan çok düşük faiz oranları ile kredi çekebilmektedir. Bu kredilerin en büyük avantajı ise 5 dakikada hesabınıza olmasıdır. Başvurularınızı online yöntemler ile kolayca yapabilir ve onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu kredilerde başvuru ve hesaba aktarma süresi toplam 5 dakikadır. ING Bank 5 dakikada kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Üstelik kefil ya da gelir belgesi teslim etme gibi işlemlerle uğraşmak zoruna kalmazsınız.

ING Bank 5 dakikada kredi özellikleri nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

ING Bank tarafından sunulan bu avantajlı krediden yararlanabilmek için öncelikle nakit ihtiyacınızı belirlemeniz gerekir. Bu bankadan 5.000 TL’ye kadar olan ya da bu tutarın üzerinde olan kredi ihtiyaçlarınız için farklı faiz oranlarından kredi alabilirsiniz. Mini kredi ve e-kredi olarak sunulan iki farklı ihtiyaç kredisine ait kampanyalar ise şu şekilde açıklanabilir;

  • Mini kredi 1.000 liradan 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için verilen kredi türüdür. Bu kredini faiz oranı %2,59’dan başlamaktadır.
  • E-kredi ise 5.000 lir ve üzerinde olan kredi ihtiyaçlarınız için verilmektedir. Bu krediden 5.000 liradan 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı ise %2,19’dan başlamaktadır.
  • Her iki kredi için de yukarıda belirtilen faiz oranları, kredi notu 1850 ve üzerinde olan kişiler için geçerlidir. Bu notun altında olan kişilerin kredi faiz oranları daha yüksek olacaktır.
  • Bu kredilere 3 aydan 60 aya kadar varan vadelerle sahip olabilirsiniz.
  • Bu kredilere, online yöntemler ile başvuru yapabilir ve dakikalar içinde onaylanan kredinizi anıda hesabınıza aktarabilirsiniz. Banak müşterisi olan kişiler, kredilerini 5 dakika hesaplarına aktarabilirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin de yine banka şubelerine gitmelerine gerek yoktur. Kredi için gerekli evraklar kurye yoluyla adresinize gönderilir ve bu evrakları imzalamanız halinde paranız hesabınıza aktarılır.
  • ING Bank 5 dakikada kredi kampanyasına, bu bankanın müşterisi olan kişiler bankanın internet sitesinden, mobil uygulama üzerinden ya da internet bankacılığından başvuru yapabilirler.

ING Bank 5 dakikada kredi ödeme planı örnekleri;

Bu bankadan hemen kredi almak için yukarıdaki koşullar ile başvuru yaptığınızda, alacağınız kredi tutarına göre örnek ödeme planları aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Sponsor Bağlantılar
  • Bu bankadan 60 ay vade le 15.000 lira kredi çekmek isterseniz aylık faiz oranınız %2,19 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 499,55 lira olur. Krediden 75 lir tahsis ücreti alınacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 29.973,00 TL olur.
  • Bu bankadan 5.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek isterseniz de aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %2,59 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 185 liradır. Krediden, 25 lira tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 11.092,20 lira olur.
  • Bu bankadan 50.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 ay vade ile kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,19 olur. Bu krediden alınacak dosya masrafı 250 liradır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.665 lira olurken geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 99.909,60 lira olur.

ING Bank 5 dakikada kredi başvurunuzu yaptıktan sonra hemen incelemeye alınır ve başvuru sonucunuz dakikalar için cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için banka şubelerine gitmenize gerek bulunmaz. Tüm işlemleri online olarak yapabilirsiniz.

ING Bank 5 dakikada kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank, dijital bankacılık hizmeti sunar. Bu nedenle online kanallardan başvuru yapan müşterilerine uygun faiz oranlarında ve uygun ödeme seçenekleri ile kredi sunmaktadır. ING Bank 5 dakikada kredi başvurusu için banka müşterisi olan kişiler, yani bu bankadan hesabı ya da kartı olan kişiler mobil uygulamayı ya da internet bankacılığını kullanabilirler. Bu sayede kredi başvurularını 7/24 yapabilir ve onaylanan kredilerini hemen vadesiz hesaplarına aktararak, kullanmaya başlayabilirler.

ING Bank müşterisi olmayan kişiler de web sitesine bulunan başvuru formunu kullanarak kredi başvurularını yapabilirler. Bu başvuruyu da hemen yapabilirsiniz ve dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterisi olmadığınız için başvuru esnasında sizden kimlik bilgileriniz, kişisel bilgileriniz, çalışma bilgileriniz ve adres bilgileriniz detaylı olarak istenecektir.

Sponsor Bağlantılar

Kredi başvurunuz onaylandığında bu bilgiler kullanarak sözleşmeleriniz hazırlanır. Kredi ve vadesiz hesap sözleşmeleriniz ve diğer evraklarınız kurye aracılığı ile dilediğiniz adrese telsim edilir. Evraklarınızı teslim aldığınız ve gerekli imzaları attığınız gün, krediniz vadesiz hesabınıza aktarılır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Evraklarınız 3-7 iş günü arasında teslim edilecektir.

ING Bank kredi sonucu sorgula;

ING Bank, oldukça avantajlı koşullarda kredi sunan bankalardan biridir. Bu bankadan alacağınız kredinin aylık faiz oranları kredi notunuza göre belirlenir. Ancak kredinizden nakit iadesi alma avantajınız da vardır. Eğer kredinizi yüksek faiz oranında çekerseniz, turuncu ekstra kampanyasına dahil olabilir ve kredinizden her ay nakit iadesi alabilirsiniz. Böylece daha indirimli kredi almış olursunuz. ING Bank kredi kampanyalarına başvuru yapmak için cep şubeyi ya da internet şubeyi kullanabilirsiniz. Web sitesindeki başvuru formunu ise banka müşterisi olmayan kişiler başvuru yapmak için kullanabilirler. Krediniz onaylandığında evraklarınızı adresinize isteyip, banka şubesine gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz.

ING Bank kredi sonucu sorgula işlemini yapmak için başvurunuzun sonuçlanmamış olması gerekir. Başvurunuzu bir iki gün önce yaptıysanız ve henüz sonuç alamadıysanız, sonuç sorgulayabileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunur. Bunları açıklayalım;

Kredi başvuru sonucunuzu sorgulamak için cep şubeye girebilir ve buradan krediler bölümüne gelerek, başvuru durum sorgulaması yapabilirsiniz.
• ING Bank internet şubeye de giriş yaparak yine krediler bölümünden başvuru durum sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
• ING Bank çağrı merkezini arayarak başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
• ING Bank’ın en yakın şubesine giderek kimliğinizle birlikte müşteri temsilcisinden başvurunuzu sorgulayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir