Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

İhtiyaç kredisi konusunda en çok başvurulan adreslerden biri olan Denizbank, uzun vadeler ve düşük faizler aracılığıyla nakit ihtiyaçlarınızı gidermenize neden olacaktır. Özellikle cazip şartlar altında ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken bu adres uzunca bir süre zahmet çekmeden hızlı bir şekilde kredi tutarını almanıza neden olacak kolay bir uygulama ortaya çıkarıyor. İnternet şubesi, bankamatik, müşteri hizmetleri gibi yollar üzerinden başvurabileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredisine aynı zamanda SMS üzerinden de başvurularınızı iletebilirsiniz. Bu şekilde çok kısa bir zaman aralığı içinde ihtiyaç kredisi başvurusunu bankaya ileterek, yine dakikalar içinde bankadan geri dönüş alabilirsiniz.

Denizbank SMS İhtiyaç Kredisi Genel Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

55 bin TL’ye varan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Denizbank SMS kredi 60 aya varan vadeler sunuyor. Bu şekilde en az 3 ay, en fazla da 60 ay olmak üzere alınan kredi tutarı çok rahat şartlar altında kredi çeken tarafından ödenebiliyor. Öte yandan Denizbank SMS ihtiyaç kredisinin bu kadar çok tercih edilmesinin diğer nedeni ise son derece kolay şartlar altında kredi almaya olanak sağlamasıdır. Özellikle kefil veya evrak gibi kredi almayı zahmetli bir hale getirecek konularla uğraşmak istemeyenler tercihini doğrudan bu adresten yana kullanabilirler. Diğer bankalarda olduğu gibi herhangi bir kefil veya belge talep edilmeksizin kredi talebinizi hesabınızda bulabilmeniz banka sayesinde mümkün olacaktır.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS kredi başvurusu için tek yapmanız gereken şey, KREDİM yazıp T.C kimlik numaranızla birlikte 3280’e SMS göndermektir. Başvurunuz alındıktan sonra değerlendirmeye alınır. Bu şekilde 5 dakikalık süre içinde başvurunuza dair olumlu veya olumsuz bir yanıt alabilirsiniz. Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, bankadan alabileceğiniz en üst düzeydeki kredi tutarını ve vade oranını öğrenebilirsiniz. Bu tutar kredi talebinde bulunan kişinin kredi notuna bağlı olarak artış gösteriyor. İyi bir kredi notuna sahip olan bireylerin daha üst sınırdaki kredi tutarını almaları ve bunu uzun vadeler aracılığıyla ödemeleri mümkün tutulmuştur.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank SMS İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Son derece cazip bir ödeme planı ortaya çıkaran Denizbank, bu şekilde alınan kredi tutarının bütçeyi yormadan rahat şartlar altında ödenmesine yardımcı oluyor. Küçük büyük kredi ihtiyaçlarınız için yararlanmanız gereken bu adreste faiz oranı en düşük olarak %2.89 olarak belirlenmiştir. Alınan kredi tutarı ve vade sayısına bağlı olarak bu faiz oranında değişiklikler meydana gelir.

Denizbank SMS kredi aracılığıyla 10 bin TL tutarındaki krediyi almak isteyenlerin 12 aylık vade planı üzerinden yapması gereken ödeme 1.032 TL olacaktır. Aynı tutardaki krediyi 24 aylık vade planı üzerinden ödemeyi seçenler ise aylık olarak 620 TL ödemelidir. Yine 10 bin TL tutarında kredi alanlar 36 aylık vade planı üzerinden 490 TL, 48 aylık vade planı üzerinden 430 TL, 60 aylık vade planı üzerinden de aylık olarak 398 TL ödemelidir.

Buna ek olarak kredi tutarına bağlı olarak banka tarafından belirlenen kredi tahsis ücreti, sigorta ücreti gibi ek ücretlerin olduğunu da belirtmek gerekiyor. Kredi tahsis ücreti bir defaya mahsus olmak üzere alınırken, kredi tutarının binde 5’i olarak belirlenir. Örneğin Denizbank SMS ihtiyaç kredisi kapsamında 10 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda, ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 50 TL olarak belirlenir. Vade tutarını 12 aylık olarak belirleyenlerin ise sigorta ücretini 130 TL olarak ödemesi yeterli olacaktır. Bu şekilde vade planına göre bu ücretlerin değişmesi söz konusudur.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank SMS kredi örnek ödeme planları;

Denizbank SM kredisi, cebimde kredi olarak anılmaktadır. Bu krediden yaralanabilmeniz için SMS yoluyla başvuru yapmanız gerekir. Başvurularınız için bankanın internet sitesini ya da banka şubeleri de kullanabilirsiniz. Nasıl başvuru yapacağınız hakkında detaylı bilgiyi bankanın internet sitesinden ya da banka şubelerinden de öğrenebilirsiniz. Bu krediye ait örnek ödeme planlarını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bu bankadan 12 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredi çektiğinizde aylık faiz oranınız %2,74 olacaktır. Bu krediden 50 TL tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 1.021,97 lira olur.
 • Bu bankadan 24 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredi almak isterseniz aylık fiaz oranınız %2,74 olacaktır. Bu krediden 59 TL tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık tutar ise 608,94 olacaktır.
 • Bu bankadan 36 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredi almak isterseniz aylık faiz oranı %2,74 olacaktır. Bu krediden 50 TL tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 477,93 lira olur.
 • Bu bankadan 48 ay vadeli olarak 10.000 lira SMS kredisi almak isterseniz aylık faiz oranınız %2,74 olur. Kredinden 50 TL tahsis ücreti alınacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 417,07 olur.
 • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 10.000 lira kredi çekmek istediğinizde aylık faiz oranınız yine %2,74 olacaktır. Krediden 50 TL tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 383,91 lira olur.

Denizbank SMS kredi başvurusu yaptıktan sonra başvurunuzla ilgili bilgi yine, cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Krediniz onaylandıktan sonra yukarıdaki ödeme planı ve faiz oranı ile kredinizi hemen alabilirsiniz. Kredinizi almak için banka şubelerine gidebilir ya da internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak, banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Kullanacağınız SMS kredisinden kredi tahsis ücreti birlikte hayat sigortası masrafı da alınacaktır. Bu masraf, krediyi kullanacak olan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve kredini vadesine göre değişecektir. Hayat sigortası masrafı ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi, banka şubelerinden alabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Başvurusu

Kredi başvurunuzu sadece SMS üzerinden değil, internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirisiniz. Eğer denizbankta hesabınız var ise, internet bankacılığına girerek hazırda krediniz varsa “Hazır Kredi” seçeneğine girebilir ve kontrol edebilirsiniz. Hali hazırda bir krediniz yoksa eğer yeni başvuru oluşturabilirsiniz. 

İnternet bankacılığı üzerinde yapacağınız yeni başvuru çok kısa zamanda sonuçlanabilmektedir. Başvuru yaptıktan sonra 5-10 dakika bekleyiniz. Sonucunuz SMS veya internet bankacılığı üzerinde başvularım bölümünde görünecektir. Kredinizin onaylanması halinde, krediniz vadesiz TL hesabınıza anında aktarılacaktır. 

Bu sayede sigorta kesintileri ve bir çok kesintiden kurtulmuş olursunuz. Hemde bankaya giderek, onlarca vakit kaybından da kurtulmuş olabilirsiniz.

Denizbank SMS kredi başvurusu koşulları nelerdir?

Denizbank tarafından sunulan bu avantajlı kredinin hemen onaylanması için bankanın istemiş olduğu koşulları gerçekleştirmeniz gerekir. SMS yoluyla krediye başvuru yapmak ve kredinizin hemen onaylanmasını sağlamak için gerekli olan koşulları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Bankanın bu kredisini hemen alabilmek için ilk ve en önemli şart kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişilerin başvuruları dakikalar içinde onaylanacaktır. Kredi notunuz bu seviyede değilse, SMS kredi başvurunuz olumlu sonuçlanmaz.
 • SMS kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için aylık düzenli bir gelirinizin olması gerekir. Bu başvuruyu yaptığınızda Denizbank sistemi tarafından otomatik sorgulama yapılır. Aylık geliriniz varsa, sistem bunu görecektir ve kredinizi onaylayacaktır. Aylık geliriniz yoksa bu krediyi almanız mümkün değildir.

Denizbank SMS kredi başvurusu yapabilmek ve kredinizin onaylanmasını sağlamak için sigorta primlerinizin de ödenmiş olmasına önem vermeniz gerekir. Bu krediyi almak için son altı aylık sigorta primlerinizin ödenmiş olması gerekir. Sigorta primlerinizin ödenip ödenmediği de otomatik olarak sorgulanacaktır. Sigorta prim borcu olan kişiler, bu krediden yararlanamazlar.

Denizbank mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu;

Denizbank’ın avantajlı kredilerine mobil bankacılık uygulaması üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Deniz Mobil uygulamasını cep telefonunuza Google Play ya da App Store mağazalarından indirmelisiniz. Ardından, banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifresini kullanarak uygulamaya giriş yapmalısınız. Menü kısmına gelerek krediler ve kredi başvurusu seçeneklerine ilerledikten sonra istediğiniz kredi tutarınım ve vadesini girerek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de avantajlı kredi faiz oranları sunmaktadır. Başvurunuz onaylandıktan hemen sonra kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamaları, banka şubelerinden yapacağınız pek çok işlemi oturduğunuz yerden yapabilmenizi sağlar. Havale, EFT, kredi kartı ödemesi, kredi kartıyla ilgili işlemler, kredi ödeme gibi pek çok işlemle birlikte kredi başvurularınızı da yapabilir ve banka şubelerinde sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik mobil uygulama sayesinde krediye, hafta sonu ya da tatil günlerinden bile başvuru yapma imkânınız bulunmaktadır. Denizbank SMS kredi için geçerli olan uygun faiz oranları, mobil uygulamadan yapacağınız başvurular için de geçerli olacaktır.

Denizbank web sitesi üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank avantajlı kredilerine bankanın web sitesi üzerinden de kolayca başvuru yapabilirsiniz. Üstelik onaylanan kredinizi internet bankacılığını ya da mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz. İsterseniz de onaylanan kredini almak için bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Alacağınız kredi için ne kadar ödeyeceğinizi de web sitesi üzerinden hesaplayabilirsiniz. Bu başvuruyu nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgi sunalım;

 • Karşınıza açılan sayfada yer alan formdaki bilgileri eksiksiz olarak doldurun.
 • Kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda yer alan güvenlik kodu bilgilerini girdikten sonra alt kısımda yer alan üç adet kutucuğu işaretleyip “devam” kısmına tıklayın.
 • Bu başvuruyu yaparken cep telefonunuzun yanınızda olmasına önem verin. Çünkü cep telefonunuza gelen doğrulama kodu ile başvuru işlemini tamamlanacaktır.
 • Cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu girdikten sonra başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz dakikalar içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza gönderilir.
 • Yukarıdaki adrese tıklayarak almak istediğiniz kredi tutarıyla ilgili hesaplamalarınızı da yapabilirsiniz.

Denizbank cebimde kredi ile hayat Deniz’de güzel;

Denizbank cebimde kredi, tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmeniz için yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır. Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak, 3280’e göndermeniz yeterlidir. Kredi cevabınız 5 dakika içinde cep telefonunuza gelir ve onaylanmış olan krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Denizbank müşterisi olan kişiler onaylanmış olan kredilerini hemen almak için internet şubeyi kullanabilirler. Banka müşterisi değilseniz de kimliğiniz ile birlikte en yakın Denizbank şubesine gelerek, hemen kredinizi alabilirsiniz. Denizbank cebimde kredi genel özelikleri şöyledir;

 • Denizbank cebimde kredi sayesinde, 55.000 liraya kadar ola tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  Krediniz aylık eşit taksitler halinde ödersiniz ve 60 aya kadar vade belirleyebilirsiniz.
 • Denizbank cebimde krediyi anında alabilir kredinizi kullanırken evrak vermek ya da kefil gibi teminatlar göstermek zorunda kalmazsınız.
 • Denizbank cebimde kredi için aylık faiz oranı %1,24’tür.
 • Bu kredi verilirken hayat sigortası ve dosya masrafı alınır. Dosya masrafı, onaylanan kredi tutarının binde beşi kadardır. Hayat sigortası ise alacağınız kredi tutarına, kredi vadesine ve krediyi alan kişinin özeliklerine göre değişir.

Denizbank 36 Vadeli 100.000 TL Kredi;

Denizbank, her türlü nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla, siz özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunar. Bu kampanya aylık %1,65’den başlayan faiz oranlarıyla ve uygun ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır. Kredinizi 100.000 liraya kadar ve 36 ay vade ile alabilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı, kredi notunuza göre değişir. Denizbank, düşük kredi notuna bile kredi veren bankalardan biridir. Eğer kredi notunuz 900’den başlıyorsa, kefil ya da ipotek gibi teminatlar ile de kredinizi almanız mümkündür.

Denizbank 36 ay vadeli 100.000 TL kredi avantajından yararlanmak için hemen size en yakın Denizbank şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları kişiye özel olduğu için başvurular da banka şubelerinden alınmaktadır. Bu kredi için birkaç örnek hesaplama yapalım;

• Denizbank’ın bu özel kredi kampanyasından 12 ay vadede ve 3.000 TL tutarından faydalanmak isterseniz, aylık faiz oranınız %1,65 olduğunda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 283,33 lira olur. 15 TL kredi tahsis ücreti tahsil edilir. Bu kredinin yıllık maliyet oranı %27,8089’dur.

• Bu krediden 36 ay vadede ve 10.000 lira tutarında faydalanmak isterseniz, aylık faiz oranınız %1,97 olursa ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 415,63 lira olur. 50 lira tahsis ücreti alınır. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %32,8870 olur.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir