Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

Kredi konusunda en çok tercih edilen bankalardan biri olan Denizbank acil nakit ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm sağlıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu ile kısa bir süre içinde sonuç alacağınız bu sistem, büyük çaplı nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek adına doğru bir tercih olacaktır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kredi başvurusu konusunda karşınıza çıkacak birden fazla yol bulunur. Bunlar arasında sizin için en uygun yöntemi seçerek sadece dakikalar içinde kredi başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

İnternetten başvuru yapmak isteyen bireyler doğrudan bankanın resmi sitesi üzerinden kredi başvurusu için harekete geçebilir. Burada sizden istenen bilgiler olan ad ve soyadı, TC kimlik numarası, kredi tutarı, cep telefonu gibi bilgileri doldurduktan hemen sonra başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank müşterilerinin ise Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için, internet şubesi veya mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu alanına giriş yapmaları yeterlidir. İnternet bankacılığına giriş yapmak için bankanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Burada yer alan online giriş kısmından girişinizi yaparak, kredinize hemen başvuru yapabilirsiniz. Bu girişi yapabilmeniz için banka tarafından size verilen şifreyi kullanmanız gerekir. Mobil bankacılık üzerinden kredi, başvurusu yapabilmek için de Denizbank’ın mobil uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize indirmeniz gerekir. İndirdiğiniz uygulamaya giriş yapabilmek için kimlik numaranızı ve banka tarafından size özel olarak verilen şifreyi kullanmalısınız. Ardından menü kısmına gelerek kredi başvurunuzu birkaç saniye içinde kolayca yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi uygulamaların avantajı, form doldurmak zorunda kalmamanız ve birkaç saniye içinde başvuru yapabilmenizdir. Onaylanmış olan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Öte yandan kredi başvurusu konusunda diğer alternatif yöntemde SMS üzerinden kredi başvurusunda bulunmaktır. Bunun için yapmanız gereken şey ise Denizbank numarası olan 3280’e KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı göndermektir. Bu sayede çok kısa bir süre içinde kredi başvurunuz için olumlu veya olumsuz bir cevap alabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak da yapılabilir. Telefon bankacılığı adı verilen bu yöntemle müşteri hizmetlerinde bulunan görevlilerden yardım isteyebilir ve kredi başvurunuzun hemen gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile kullanabileceğiniz bu yöntem sayesinde, başvuru için uğraşmak zorunda kalmazsınız. Denizbank müşterisiyseniz krediniz onaylandıktan sonra, yine müşteri temsilcileri tarafından paranız hesabınıza aktarılır. Banka müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi almak için hemen en yakın banka şubesine gitmeniz gerekir.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank’tan kredi başvurusu için kullanabileceğiniz bir başka yöntem ise bankanın ATM’leridir. Banka müşterisi olun ya da olmayın banka ATM’lerini kullanarak, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuru için kartsız işlemler menüsünden giriş yapmanız gerekir. Ardından karşınıza çıkan cep telefonu, aylık gelir ve ne kadar kredi istediğiniz gibi bilgileri doldurduktan sonra hemen başvurunuz alınır. Onaylanmış olan krediniz, Denizbank’ta hesabınız varsa hemen oraya aktarılır. Denizbank’ta hesabı olmayan müşterilerin ise kredilerini almak için banka şubelerine gitmeleri gerekir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Paketi Özellikleri

İhtiyaç kredisini Denizbank’ı tercih ederek aldığınızda 10 bin TL’ye kadar kredi tutarında karşınıza %2.98 faiz oranı çıkar. 10 bin TL tutardan sonra ise faiz oranı %3.14’e çıkacaktır.

Denizbank kredi geri ödemeleri vade sayısı ve faiz oranlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örnek olarak banka üzerinden 2 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda bunu %2.98 faiz oranı ile geri ödediğinizde 12 ay üzerinden 207 TL ödemek durumunda kalırsınız. Bunun yanında banka tarafından tahsis ücreti ve ek ücretlerinde alındığını belirtmek gerekiyor.

10 bin TL tutarındaki krediyi 12 ay vade üzerinden alan kişiler ise aylık olarak 1.051 TL ödeme yapar. Bu tutar üzerinden alınan sigorta ücreti 143 TL olurken, kredi tahsis ücreti ise 50 TL olacaktır.

36 ay vade üzerinden 10 bin TL kredi alan kişilerin aylık olarak yapması gereken ödeme 512 TL’dir. Vade sayısı arttığından dolayı buna bağlı olarak masraf ve diğer ek ücretler yükselir. Kredi tahsis ücreti ise yine 50 TL olarak belirlenmiş durumdadır.

Denizbank ayrıca ihtiyaç kredisi kapsamında alınan krediler için erteleme imkanı sunuyor. Özellikle ödeme yapma konusunda zorlanacak kişiler için iyi olacak bu uygulama sayesinde kredi ödemeleri 3 ay ertelenebilir. Bu sayede kredi ödemelerinin aksamasından kaynaklı olarak ortaya çıkan kredi notunun düşmesi sorunu ile karşılaşmamış olursunuz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Neler?

2019 Denizbank ihtiyaç kredisi uzun vade oranları ve düşük faiz imkanları ile büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Her bankada olduğu gibi kredi vermek için belirli şartlar arayan banka, özellikle kredi çekmek isteyen kişilerin düzenli bir gelire sahip olmasına dikkat ediyor. Bunun yanında kefil, teminat ve diğer ek talepler gerekli olan durumlarda kredi çekmek isteyen kişilerden talep edilebilir.

Bu şartları tamamlayan kişiler ise banka üzerinden daha yüksek tutarlarda kredi çekebilir. Gelir belgesi sunamayan kişilerin ise teminat veya kefil üzerinden kredi başvurusu için Denizbank’a başvurmasında fayda var. Özellikle kredi notunun yüksek olması bu banka üzerinden kredi alma ihtimalini arttıracak durumlar arasında sayılıyor. Bu bankadan kredi alabilmek için aynı zamanda aylık düzenli bir gelirinizin olması ve son 6 aylık sigorta priminizin ödenmiş olması gerekir. Banka müşterisi değilseniz kredi başvurusu sırasında maaş bordronuzu ve hizmet dökümü belgenizi yanınızda bulandırmanız gerekir. Kredi notunuz 1500 ve üzerindeyse hemen kredinizi alabilirsiniz. Banka, kredi notu yeterli olmayan kişilerden kefil ya da ipotek isteme hakkına sahiptir. İpotek için ev, iş yeri ya da arsa tapusu götürebilirsiniz. Tapunun sizin adınıza kayıtlı olmasına gerek yoktur. Üçüncü bir kişi adına olan tapular da kabul edilmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi çeşitleri nelerdir?

Denizbank, ihtiyaç kredilerinde çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Her kampanyanın kendine özel şartları bulunur. Denizbank ihtiyaç kredisi çeşitleri ve özelliklerinden aşağıdaki şekilde bahsetmek mümkündür;

 • Web’den kredi kampanyası sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları %1,69’dan başlar ve kredi notunuza göre değişir. Bu krediye 60 aya kadar vade seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Kredi tutarı ise aylık gelirinize göre belirlenir.
 • Kamu çalışanlarına özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasından ise 55 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız faydalanabilirsiniz. Kamu çalışanları bu krediden 60 aya kadar vade ile ve %2,19’dan başlayan faiz oranlarında faydalanabilmektedir.
 • Denizbank maaş müşterisiyseniz, hangi sektörde çalışırsanız çalışın %1,95’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi alabilirsiniz. Bu krediden 55.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için 60 aya kadar vade ile yararlanabilirsiniz.
 • Denizbank tarafından sunulan emeklilere özel ihtiyaç kredisi ise yine 55.000 liraya kadar sunulmaktadır. Emekliler bu krediden 60 aylık vadeye kadar ve %1,76 faiz oranlarında yaralanabilirler.
 • Denizbank evrak ve kefil olmadan cebimde kredi kampanyası ile 55.000 liraya kadar kredi sunmaktadır. Bu kredinin faiz oranları %2,44’den başlar. Kredinizi 60 aya kadar vade ile kullanabilirsiniz. Krediye başvuru yapabilmek için SMS bankacılığını kullanmanız yeterli olacaktır.
 • Denizbank aracılığı ile aynı zamanda eğitim kredisi de verilmektedir. Bu kredi sayesinde özel okul, burs ve üniversite gibi okul giderleriniz için finansman sağlayabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları %1,69’dan başlar. Kredi tutarı müşterilerin gelirine göre belirlenir. Kredinin vadesi ile 60 aya kadar belirlenebilir.

Denizbank ihtiyaç kredisi örnek hesaplama tablosu;

Denizbank, son dönemlerde ihtiyaç kredisi faiz oranlarını güncellemiştir. Bu bankadan alacağınız kredilerin faiz oranları ve örnek hesaplama tablosu aşağıdaki şekilde örneklendirilebilir;

 • Nakit ihtiyacınız 210 bin liraysa, bu bankadan 60 ay vade ile alacağınız kredi için aylık olarak %1,69 oranında faiz ödersiniz. Bu kredini yıllık maliyet oranı %27,57’dir. Kredinize ödeyeceğiz aylık tutar 289,63 lira olur. Bu krediden 52,5 lira dosya masrafı alınacaktır. Kredinize geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı ise 17.378,31 lira olur.
 • Nakit ihtiyacınız 20 bin liraysa ve 60 ay vadede Denizbank’tan kredi almak istiyorsanız, kredinizin aylık faiz oranı %1,69 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 579,27 lira olur. Bu tutarda kredi için alınacak dosya masrafı ise 105 liradır. Krediniz için geri ödeyeceğiniz tutar 34.755,71 lira olurken bu kredinin yıllık maliyet oranı da %27,56 olacaktır.
 • 60 ay vade için Denizbank’tan 30 bin lira kredi almak isterseniz, bu kredi için de aylık faiz oranı %1,69 olarak belirlenir. Bu faiz oranında kredi için aylık taksit tutarınız 868,9 lira olur. Bu krediden alınacak dosya masrafı 157,5 lira olurken krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 52.134,03 lira olacaktır. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise %27,56’dır.

Denizbank ihtiyaç kredisi almak için gerekli belgeler nelerdir?

Denizbank ihtiyaç kredisini verirken, kendi bankasının müşterisi olmayan kişilerden bazı belgeleri ister. Bu belgelerin istenmesinin nedeni kredinizin daha hızlı onaylanmasını sağlamaktır. Ayrıca banka, aylık gelirinizin ne kadar olduğu, sigorta primlerinizin ödenip ödenmediği, beyan ettiğiniz adreste oturup oturmadığınız gibi bilgileri de bu belgeler ile doğrulayabilmektedir. Denizbank’tan alacağınız ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler şunlardır;

 • Maaş alan kişiler maaş bordrosu ya da maaş yazısı iletebilirler. Maaş yazısı, imza sirküleri ile birlikte verilmedir.
 • İkametgâh belgesi teslim edilmelidir. Bu belgenin son iki aya ait olan bir adet fatura belgesi olması da yeterli kabul edilir. Faturanızın üzerinde, oturduğunuz adres bilgileri açık bir şekilde yazıyor olmalıdır.
 • Son üç aylık sigorta primlerinizin ödenmiş olduğunu kanıtlayan hizmet dökümü belgesi de verilmelidir. Bu belge e-devlet üzerinden kolayca alınabilir.
 • Kimlik belgeniz ya da üzerinde kimlik numaranızın yazdığı ehliyet ya da pasaport belgeniz yanınızda olmalıdır.
 • Eğer ticari olarak ya da şahıs şirketi olarak bu krediye başvuru yapacaksanız o zaman vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, kurumlar ya da gelir vergisi beyannamesi ve gelir bilançosu gibi belgeleri de kimlik belgeniz ile bankaya iletmeniz istenecektir.

Denizbank Mobildeniz’e özel kredi nedir ve özellikleri nelerdir?

Denizbank, bu kredisi ile yalnızca Mobildeniz uygulamasını kullanan müşterilerine özel kredi sunmaktadır. Oldukça avantajlı faiz oranlarında kullanabileceğiniz bu krediyi, şubeye gitmeden tek tıkla alabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Mobildeniz’e özel kredinin faiz oranları kişiye özel olarak sunulmaktadır. Mobildeniz kredisinin genel özellikleri ise şöyle açıklanabilir;

• Bu krediyi %0,99’dan başlayan faiz oranlarında alabilirsiniz. Müşterilerin kredi notuna göre belirlenecek olan faiz oranı en yüksek %1,59 olarak uygulanır.

• Bu kredinin %0,99 faiz oranı, 2.000 liraya kadar olan ve 12 ay vadeli krediler için geçerlidir. Bu tutarın üzerindeki tüm tutarlar ve tüm vadeler için kredi faiz oranı yüksek olacaktır.

• Belirtmiş olduğumuz faiz oranları yalnızca internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan yapılan kredi başvuruları için geçerlidir.

• Kredinizi en fazla 60 aya kadar vade ile ve 55.000 liraya kadar alma imkânınız bulunur.

• Mobildeniz’e özel kredi hayat sigortası masrafı ve dosya masrafı ile sulunur. Dosya masrafı kredi tutarına göre belirlenirken hayat sigortası tutarı kredi özelliklerine ve müşteri özelliklerine göre belirlenir.

Denizbank’tan her derde deva bireysel finansman kredisi;

Denizbank bireysel finansman kredisi ile yüksek tutarlı olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Ev teminatlı olan bu kredi ile yalnızca bir evi ipotek vererek, tüm nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Denizbank bireysel finansman kredisi, ipotekli ihtiyaç kredisidir ve hem uygun koşullarda hem de uygun faiz oranlarında sunulmaktadır. Sizlere bu kredi hakkında detaylı bilgi verelim;

• Denizbank bireysel finansman kredisi, ipotek vermek istediğiniz evin değerinin %80’ine kadar verilir.
• Bu krediyi 60 aya varan vade imkânı ile ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz.
• Bu kredi için başvurularınızı bankanın şube kanalıyla yapmanız gerekir. Başvuru sırasında yanınızda gelir belgesi, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, şirket imza sirküleri ile birlikte maaş yazısı ya da son üç yıllık vergi levhası belgelerini bulundurmanız gerekir.
• Denizbank bu kredisini %1,39 aylık faiz oranında sunar.
• Bu kredinin üst limiti 200.000 liradır. Bu krediyi en fazla 60 ay vadede alabilirsiniz.
• Bu kredi için alınacak olan masraflar ekspertiz ücreti, dosya masrafı ve ipotek tesis ücretidir. Ayrıca kredi için hayat sigortası da yapılmaktadır.

Denizbank 100.000 TL’ye Kadar Kredi;

Denizbank, esnaf ve KOBİ’lerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hızlı kredi seçeneği sunuyor. Hızlı kredi ile 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Dilerseniz hızlı kredinin yanında taksitli ticari kredi, kurtaran hesap, işletme kart gibi hayatınızı kolaylaştıracak olan ürün seçeneklerini de alabilirsiniz. Denizbank 100.000 TL’ye kadar kredi, esnaf ve KOBİ’ler için sunulan bir kredidir.

Bu krediye hemen başvuru yapmak için https://www.denizbank.com/bankacilik/kobi-bankaciligi/esnaf-ve-kobilerimize-hizli-kredi.aspx adresinde bulunan “hemen başvur” formuna tıklayabilirsiniz.

Bu krediye başvur yapabileceğiniz diğer seçenekler ise internet bankacılığı ve ATM’lerdir. Aynı zamanda Denizbank Facebook sayfasını kullanarak da saniyeler içinde hızlı krediye başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz başvuru için cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelerek ESNAF yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak, 3280’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Başvurunuz ardından sonucunuz 5 dakika içinde cep telefonunuza bildirilir. Başvurunuz onaylandıktan sonraki 75 gün içinde Denizbank şubelerine giderek, kredinizi hemen alabilirsiniz. Kredinizi almak için banka şubelerine nüfus cüzdanı, imza beyannamesi, mal döküm varsa bunların fotokopileri, son iki yıla ait gelir bilançosu, vergi levhası ve oda kayıt belgelerinizi götürmeniz gerekir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir