Aktifbank Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda

Aktifbank Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda
Sponsor Bağlantılar

Kredi almak isteyenler için birden çok tercih bulunmaktadır. Bilhassa, daha çok müşteri toplamak adına bankalar arasında ciddi bir rekabet vardır. Her banka, en uygun vade seçeneklerini ve faiz oranlarını müşterilere sunmaya çalışmaktadır. Buna ek olarak, kredi almak için kullanılan yöntemler de değişmiştir. Eskiden kredi almak için şubeye gitme zorunluluğu bulunurken internet ve cep şubesi sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan ve belge götürmeden kredi almak mümkün hale gelmiştir. Aktifbank; bu özelliklerin hepsine sahip olan bir bankadır. Aktifbank’ta şubeye gitme zorunluluğu olmadan, herhangi bir belge götürmeden kredi almak mümkün olmaktadır. Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda hizmetinden faydalanmak isteyenler Aktifbank’ın resmi internet sitesine girerek krediler hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Aktifbank Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda Kampanyası Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Kredi notunu dert etmeden ve şubeye gitmeden parasının anında hesabında olmasını talep edenlerin Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda kampanyası hakkında bilgi alması tavsiye edilmektedir. Aktifbank’ın resmi internet sitesinden sırasıyla bireysel, N Kolay krediler ve internetten anında kredi linklerine tıklayanlar Aktifbank kredi kampanyası hakkında bilgi alma şansına erişirler. Aktifbank anında kredi başvurusu yapmak isteyenlerin Nkolaykredi.com adresine girmesi yeterlidir. Burada yer alan kısa formun doldurulması, evrakların ekrandan onaylanması süreçleri tamamlandıktan sonra 30 bin TL’ye kadar kredi, müşterinin hesabında olacaktır. Aktifbank N Kolay kredi sayesinde şubede sıra bekleme ve ürün satın alma gibi zorunluluklar yoktur.

Aktifbank Anında Kredi Hesaplaması

Aktifbank anında kredi hesaplaması yapmak için kredi hesaplama butonunu kullanmak gerekmektedir. 10 bin TL ihtiyaç kredisini şubeye gitmeden almak isteyenlerin aylık %2,79’luk faiz oranından faydalanması mümkün olmaktadır. 60 ay vadeli geri ödeme seçeneği tercih edildiğinde aylık geri ödeme taksitleri; 390,63 TL olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak, kredi tahsis ücreti ise 50,25 TL olarak belirlenmiştir. Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda kampanyasında aylık 3 TL’den başlayan taksit tutarı ise 2.500 TL kredi ve 60 aylık vade seçeneğinin tercih edilmesiyle olmaktadır. Bu seçenekte aylık faiz oranı %2,49 olarak belirlenmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Aktifbank Kredi ile Paranız Anında Hesabınızda Kullanım Koşulları

Aktifbank kredi ile paranız anında hesabınızda kampanyasından yararlanarak kredi almayı düşünenler, Aktifbank internet şubesini kullanarak paralarını ücretsiz olarak transfer edebilirler. Ayrıca, Türkiye’deki tüm PTT’lerden paralarını ücretsiz olarak alabilirler. N Kolay Banka Kartı sayesinde istenilen ATM’den paranın çekilmesi mümkün olmaktadır. Aktifbank anında kredi geri ödemesi ise Aktifbank şubelerinden, internet şubesinden, PTT şubeleri ve Pttmatik’ten, Akbank veya Vakıfbank ATM’lerinden yapılabilmektedir. Buna ek olarak, herhangi bir bankada bulunan hesaptan Aktifbank’taki IBAN’a EFT yapılarak veya N Kolay Banka Kartı’yla diğer banka ATM’lerinden hesaba para yatırılarak banka hesabından taksitli olacak şekilde geri ödeme yapılabilmektedir.

Aktifbank Kredili Destek Hesabı

Aktifbank hesabında para olmayanlar, N Kolay banka kartları sayesinde faydalabilecekleri kredili destek hesabına sahip olmaktadırlar. Kredili destek hesabı sayesinde N Kolay banka kartı üzerinden kredili limit kullanmak mümkün olmaktadır. Aktifbank Kredili Destek Hesabı; kartla alışveriş yaparken, nakit çekerken, Aktifbank’tan kredi taksidi ve kredi kartı borcu öderken, maç bileti alırken, fatura öderken ve hatta TL yüklerken kullanılabilmektedir. Kredili destek hesabı limiti; 100 TL ile 2 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir. Birden otuz güne kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Güncel faiz oranı ise %2,15’tir. Aktifbank kredili destek hesabı limiti, Aktifbank’ın politikalarına göre belirlenmektedir. Kredili destek hesabından kullanılan anaparanın en geç 360 gün içerisinde ödenmesi gerekmektedir.

Aktif Bank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi notunu dert etmeden başvur yapabileceğiniz Aktif Bank, kredi başvurularını internet üzerinden ya da telefon bankacılığından almaktadır. Bu başvuruyu 3 adımda tamamlayabilir ve paranızı hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile paranızı internet üzerinden alma imkanını bulunmaktadır. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra banka şubesine gitmenize gerek kalmaz. Aktif Bank tarafından gönderilen evraklar, banka temsilcileri tarafından adresinize ulaştırılır. Sizin belirlemiş olduğunuz bir gün için randevu verilir. Banka temsilcileri randevu gününde ve saatinizde adresinizde olur. Gelen evrakları imzaladıktan sonra hemen hesabınız açılır ve krediniz hesabınıza aktarılır. Aktif Bank kredisine, hafta sonu olsa bile başvuru yapabilir ve yine hafta sonu da dahil olama üzere kredinizi 7/24 hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Aktif Bank internet sayfasında bulunan “nasıl başvurabilirim” kısmına girerek de kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Aktif Bank müşterisiyseniz ihtiyacınız olan tutarı ve vadeyi girerek başvurunuzu gönderebilir, evraklarınızı internet üzerinden onaylayabilir ve paranızı hemen alabilirsiniz.

Passolig banka kartınız varsa yine ihtiyacınız olan tutarı girdikten sora başvurunuzu yapabilir ve sözleşmelerinizi online olarak onaylayabilirsiniz. Ardından paranız hemen hesabınıza aktarılacaktır.

Passolig ön ödemeli kartınız varsa, kısa başvuru formunu oldurmanız gerekir. Ardından ekranda yer alan sözleşmeleri onaylamalısınız. 7-10 iş günü içinde kurye tarafından adresinize evraklarınız teslim edilir. Evraklarınızı imzaladıktan sora paranızı aynı gün hesabınıza aktarabilirsiniz.

Aktif bank müşterisi değilseniz ve yeni müşteri olmak istiyorsanız yine kısa başvuru formunu doldurmanız gerekir. Ardından, kurye tarafından 7-10 iş günü içinde evraklarınız teslim edilir. Evraklarınızı imzaladıktan sonra kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Aktif Bank kredi ile paranız hesabınız aktarıldıktan sonra bankanın internet şubesine girerek ücretsiz para transferi yapabilirsiniz. Size verine N Kolay kart ile Türkiye’de bulunan tüm banka ATM’lerinden kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca, bu banka tarafından hesabınıza aktarılmış olan kredi tutarını hiçbir ek ücret ödemeden, Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden de alabilirsiniz. Bu bankadan kullanmış olduğunuz kredinizi bankanın internet şubesini kullanarak hesabınıza para aktarma yoluyla, PTTmatiklerden, Vakıfbank ATM’lerinden ya da Akbank ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Aktif Bank hızlı kredi alma koşulları nelerdir?

Aktif Bank, müşterilerine kefilsiz ve şartsız kredi sunan bir bankadır. Bu bankadan çalışanlar, emekliler, esnaflar ya da alışveriş yapmak isteyen kişiler kredi alabilirler. Bankanın istemiş olduğu şartlar ise aylık düzenli bir gelirin olması ve sigorta primlerinin ödeniyor olmasıdır. Bunun dışında, kredi notuna ya da kredi siciline bakılmaz. Bu bankadan kredi siciliniz olumsuz olsa bile anıdan kredi almanız mümkündür.

Aylık geliri olan kişililerin bu gelirlerini maaş yazısı ya da maaş bordrosu ile kanıtlaması gerekir. Esnafların ise kredi başvurusu sırasında gelir bilançolarını ekrana yüklemeleri gerekir. Aktif Bank, kredi başvurularını online olarak almaktadır. Eğer banka müşterisi değilseniz, yine banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredinizi alabilirsiniz. Banka müşterisi olamayan kişilerin kredi evrakları adreslerine kadar teslim edilir. Banka müşterisi olan kişiler ise kredilerini hemen alarak, anında hesaplarına aktarabilir ve kullanmaya başlayabilir.

Bu banka, kredi siciliniz olumsuz bile sigorta primlerinizin ödenmesi ve aylık gelirinin olması karşılığında kredi sağlar. Sigorta primlerinizin ise en az altı aydır ödeniyor olmasına bakılır. Bütün bu sorgulamalar, kimlik numaranızı bankanın sistemine girdiğiniz anda otomatik olarak yapılmaktadır.

Aktif Bank kredi hesaplama örnekleri;

Aktif Bank kefil ve evrak gibi işlemlerle uğraştırmadan ve kredi notuna önem vermeden kredi kullandıran bir bankadır. Bu nedenle kredi faiz oranları diğer bankalara göre daha yüksektir. Acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılamak istiyorsanız, bu bankadan kolayca kredi çekebilirsiniz. Bankanın kredi faiz oranları ve örnek ödeme tablosu hakkında aşağıdaki şekilde açıklama yapabiliriz;

  • Bu bankadan 10 bin lira çekmek istediğinizde ve vadenizi 60 ay olarak belirlediğinizde ödeyeceğiniz aylık taksi tutarı 306,65 lira olur. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,89 olacaktır. Kredinizden 50 lira dosya masrafı alınır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 18.398,79 lira olur.
  • Nakit ihtiyacınızın 20 bin lira olduğunu varsayalım. Bu tutarda kredi için 60 ay vade belirlediğinizde aylık ödeyeceğiniz taksitler 613,29 lira olur. Bu kredi için geri ödeyeceğiniz toplam tutar 36.797,53 lira olurken kredinizin aylık faiz oranı da %1,89 olur. Bu krediden 100 lira dosya masrafı alınır.
  • Nakit ihtiyacınız 30 bin liraysa, 60 ya vade için bu bankaya ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı 55.196,25 lira olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 919,94 liradır. Kredinizden 150 lira dosya masrafı alınır ve faiz oranı da %1,89 olarak belirlenir.

Aktif Bank kredi geri ödemeleri nasıl yapılır?

Aktif Bank, Türkiye’nin her yerinde şubesi olmayan bir bankadır. Bu nedenle online olarak da kredi ve kredi kartı gibi hizmetler sunar. Hatta N Kolay olarak oluşturduğu platform üzerinden kolayca kredi başvurularınızı ve kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu bankadan almış olduğunuz kredinin geri ödemelerini yapmak için de birden fazla seçeneğiniz bulunur. Bu seçenekleri aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Aktif Bank kredisini geri ödemek için banka şubelerini ya da ATM’lerini kullanabilirsiniz.
  • İnternet şubesini kullanarak hesabınıza para transferi yapabilir ve kredinizi ödeyebilirsiniz.
  • Herhangi bir bankanın hesabından, krediyi aldığınız hesabınıza EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
  • Türkiye’de bulunan tüm PTT şubelerinden ve PTT Matikleri kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • N Kolay banka kartınızı kullanarak Türkiye’deki tüm bankaların ATM’lerinden kredinizi ödeyebilirsiniz.
  • Akbank ATM’sinden ya da Vakıfbank ATM’sinden, kartınız olmadan da Aktif Bank hesabınıza kredi geri ödemelerini yapabilirsiniz.
  • Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden geri ödemelerinizi kartsız işlemler menüsüne girerek gerçekleştirmeniz gerekir. PTT matiklerden işlem yaparken de anlaşmalı olan bankanın işlem menüsüne girmeniz gerekecektir.

Aktif Bank kredi özellikleri nelerdir?

Aktif Bank kredi, uygun faiz oranları ile sunulan bir kredidir. Bu krediyi kefil ve imza zorunluluğu olmadan hemen alabilir ve saniyeler içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Aktif Bank kredisinin özeliklerini şöyle açıklayabiliriz;

• Aktif Bank kredisi 1250 liradan başlayan ve 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için sunulur. Bu krediyi tüm nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.

• Aktif Bank kredileri online olarak sunulur. Bu nedenle evrak ve kefil gibi teminatlar ya da belgeler istenmez. Şubeye gitmek zorunda kalmadan kredinizi kolayca alabilirsiniz.

• Bu krediyi alırken size herhangi bir ürün alma zorunluluğu sunulmaz. Üstelik N Kolay banka kartınız da ücretsiz olarak verilir.

• Aktif Bank kredilerinden hayat sigortası ve dosya masrafı alınır. Hayat sigortası tutarı kişiye özel olarak belirlenirken dosya masrafı tutarı, kredi tutarının binde beşi kadar alınır. Dosya masrafına vergiler de dahil edilir.

• Aktif Bank kredisinde 3 ay erteleme seçeneği bulunmaz ancak kredinizi aylık eşit taksitler halinde ve 60 aya vara vadeler ile alma imkânınız vardır.

• Aktif Bank kredisinin faiz oranı %1,08’den başlar ve en yüksek %1,89 olarak uygulanır. Alacağınız kredinin faiz oranı ise kredi notunuza göre değişir.

Aktif Bank’tan ister web’den ister SMS’le kullanabileceğiniz N Kolay kredi;

N Kolay kredi, kolay kredi alabileceğiniz bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilme ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun sayfalarca kâğıt imzalama derdi olmadan, bankada sıra beklemeden ve evrak gibi işlemlere uğraşmak zorunda olmadan kredinizi alma imkânı sunuyor. Şubeye gitmeden ve size özel faiz oranları ile alabileceğiniz bu kredi ile paranız 5 dakikada hesabınıza olur. Aktif Bank SMS kredi özelliklerinden detaylı olarak bahsedelim;

Aktif Bank SMS kredi başvursundu bulunmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girmeniz ve aralarında boşluk bırakarak KREDİ ve kimlik numaranızı yazmanız yeterlidir. Ardından 3050 numarasına mesajınızı atın ve paranız anıdan hesabınızda olsun.
• Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığında evraklarınız adresinize kadar telsim edilir. Banka müşterisi değilseniz evrakları teslim aldığınız gün kredinizi kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar ise cep ya da internet şubeden kredilerini hemen kullanabilirler.
• Aktif Bank SMS krediyi 2.000 liradan başlayan ve 40.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
• Bu kredinin aylık faiz oranı %1,39’dan başlar ve kredi notunuzun durumuna bağlı olarak %1,89’a kadar yükselir. %1,39 faiz oranı kredisi için sigorta alan ve yüksek kredi notuna sahip olan kişiler için geçerlidir.
• Aktif Bank SMS krediyi 60 aya varan vadeler ile kullanmanız mümkündür.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir