İşbank Kefilsiz Belgesiz Anında Kredi

İşbank Kefilsiz Belgesiz Anında Kredi
Sponsor Bağlantılar

Son zamanların favori tüketici kredileri arasında İşbank kefilsiz belgesiz anında kredi fırsatı da yer almaktadır. Özellikle herhangi bir şekilde bir belge istenmemesi; İş Bankasının bu kredisine olan talebi de artırmaktadır. Bununla birlikte kredi almanın daha az maliyetli olmasının doğal sonucu olarak İş Bankasının söz konusu kredisine olan talep de günden güne artış göstermektedir. Kefilsiz, belgesiz anında kredi fırsatının farklı kanallar üzerinden başvuru işlemi yapılabilmektedir. İşte anında kredi fırsatına nasıl başvuruda bulunulur sorusunun yanıtı:

İşbank Kefilsiz Belgesiz Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

İnternetin yaygınlaşmasının doğal sonucu olarak online ortamlarda da bankacılık işlemlerinin yapılabildiği bilinmektedir. Bu kapsamda İşbank kefilsiz belgesiz anında kredi başvurusu söz konusu olduğunda aşağıda sıralanan seçenekleri kullanmak mümkün olmaktadır.

 • Bankanın internet şubesinden
 • İşCep uygulamasından
 • İş Bankası ATM’lerinden

İş Bankası anında kredi başvurusunun günün her saatinde yapılabiliyor olması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Çünkü ev konforunda oldukça pratik bir şekilde İş Bankası anında kredi fırsatından yararlanmak mümkün olmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

İşbank kefilsiz belgesiz anında kredi başvurusunu aşağıdaki aşamaları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz;

 • Bankanın internet şubesine giriş yapın – Kredilerim sekmesini tıklayın – Anında Kredi Başvurusunu tıklayın
 • İşCep uygulamasına giriş yapın – Krediler sekmesini işaretleyin – Anında Kredi Başvurusu sekmesini tıklayın
 • İş Bankası ATM’sine giriş yapın – Daha fazlası seçeneğini işaretleyin – Anında Kredi ve Anından Ek Hesap sekmesini tıklayın.
 • İşCep, ATM ya da bankanın internet şubesinden 40 bin TL tutara kadar anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik 60 ay vade fırsatından da rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte anında kredi başvurusunu yaptıktan sonra şayet başvurunuz olumlu yönde sonuçlanırsa; kredi tutarı vadesi hesabınıza aktarılmaktadır.

İşbank Anında Kredinin Özellikleri:

•  En fazla 40 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.
•  Şubeye hiçbir şekilde gitmeye gerek kalmadan başvuru işlemini yapabilirsiniz.
•  7 gün 24 saat boyunca sizin için en uygun olan zaman dilimi içerisinde başvuruda bulunabilirsiniz.
•  Başvurunuz onaylandığında kredi tutarı oldukça kısa bir süre sonra hesabınıza yatacaktır.

Faiz Oranları Nelerdir?

Yıllık%37 gibi bir rakama tekabül etmektedir. Kredi çekmeniz karşılığında yıllık 433 TL gibi bir faiz oranı ödersiniz. Bu kredinizi ileriye dönük olarak yapılandırıp kısa vadede kapatırsanız eğer faiz oranı da düşecektir. Detayları için İşbank müşteri temsilcisi ile irtibata geçip detaylı bilgi alınmalıdır.

Kredi Çıkmıyorsa Nasıl İşlem İzlenir?

Eğer krediye başvurdunuz fakat çıkmadı sebebini bulamadınız. Krediye başvurduğunuz bankanızı arayıp sebebini öğrenebilirsiniz. Büyük ihtimalle kredi notunuz düşüktür ya da bankalardan herhangi birine borcunuz vardır. Borcunuzu kapadığınız takdirde ya da düzenli ödeme yapmanız takdirde kredi başvurunuz olumlu olarak sonuçlandırılacaktır.

Kredi Başvurunuzda Karşınıza Çıkacak Bazı Hususlar 

 • Aylık taksit miktarı
 • Toplam geri ödeme tutarı
 • Dosya masrafı
 • Maliyet oranı
 • Komisyon bedeli
 • Faiz oranı

İşbank kredi başvurusunda bunları baz alarak hangi ay ne kadar ödeme yapacağınız hangi ay ne kadar borcunuz kaldığını yakinen göreceksiniz.

Kredinin Olumlu Sonuçlandığını Nasıl Anlarız?

İşbank krediniz olumlu ya da olumsuz sonuçlansa bile siz muhakkak bilgi verilir. Başvuru esnasında sizden cep telefonunuz istenecektir bunu sisteme kayıtlayacaklar bununla beraber size krediniz olumlu sonuçlanırsa krediniz onaylanmıştır şubemizden teslim alabilirsiniz ya da başvurduğunuz kredi oranı hesabınıza aktarılmıştır tarzında bir mesaj gelecektir. İşbank kefilsiz belgesiz anında kredi çok sayıda önemli fırsatı kullanıcılarına sunduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kullanacağımız kredi oranında çekeceğimiz kredi türüne göre faiz oranı çeşitlilik göstermektedir. Nasıl etkiler diye düşünürsek krediler çiftçi kredisi, konut, taşıt, ihtiyaç kredisi ya da işverenlere özel destek kredileri yer almaktadır.

İşbank kefilsiz belgesiz kredi için aranan koşullar nelerdir?

İşbank kefilsiz ve belgesiz kredi, müşterilere özel faiz oranları ile sunulan bir kredidir. Bu krediyi hemen alabilmeniz için bazı özellikleri taşıyıp taşımadığınıza bakılır. İşbank tarafından aranan koşullar ise şöyledir;

• Bu krediyi alabilmek için ilk olarak kredi skorunuza bakılır. Kredi skoru, alacağınız kredinin faiz oranını belirler. Bu durumda kredi notunuz 1500 ve üzerinde ise kredinizi hemen almanız ve uygun faiz oranları ile kullanmanız mümkündür.

• İşbank kefilsiz ve belgesiz kredi vermek için aylık sabit ve düzenli bir gelirinizin olmasını ister. Eğer maaşlı olarak çalışıyorsanız ya da serbest meslek geliriniz varsa, kredinizi hemen alabilirsiniz. Ayrıca, kira gelirleriniz de varsa, bu krediyi almanız mümkündür. Almış olduğunuz tüm bu gelirleri mutlaka kanıtlayabiliyor olmanız gerekir.

• İşbankası tarafından sunulan bu krediyi alabilmenizin bir diğer koşulu da diğer bankalara olan borçlarınızı zamanında ve düzenli ödemiş olmanızdır. Bu borçları düzenli şekilde en az 6 aydır ödemiş olmanız gerekir. Aksi halde kredi tunuz düşer ve bankalar, borçlarınızı ödeyemediğinizi düşünerek kredi vermek istemeyecektir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Adresimiz: Emre Karsan Caddesi, No:50. Sk., 34096 Altındağ/ANKARA Türkiye Tel: +90 850 555 21 55 Fax: +90 850 555 21 55 info@anindabankakredisi.com destek@anindabankakredisi.com Bize Ulaşın: bilgi@anindabankakredisi.com