Vakıfbank Sarıpanjur Ev Kredisi Nasıl Başvurulur?

Vakıfbank Sarıpanjur Ev Kredisi Nasıl Başvurulur?
Sponsor Bağlantılar

Sarıpanjur, Vakıfbank tarafından sunulan konut kredisinin adıdır. Sarıpanjur kredisi ile pek çok kredi kampanyasından yaralanabilir ve size uygun olan evi, esnek ödeme kolaylıkları ile satın alabilirsiniz. Alacağınız krediyi esnek ödeme planı yaparak ödeyebilir, 120 aya kadar vadelendirebilir ve uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Sizlere Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi hakkında detaylı bilgi sunalım;

Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi özellikleri ve kampanyaları;

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank tarafından sunulan konut kredileri için birden fazla kampanya yapılmıştır. Her kampanyaya ait kredinin özellikleri farklılık gösterir. Ev alırken isterseniz Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan gayrimenkulleri değerlendirebilir, isterseniz kentsel dönüşüm kredilerinden yaralanabilir, isterseniz de beğendiğiniz bir evi satın almak için diğer kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Vakıfbank konut kredisi kampanyaları ve detayları aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

Vakıfbank’tan satılık gayrimenkuller için konut kredisi kampanyası;

Sponsor Bağlantılar

Bu kredi Vakıfbank tarafından satışa sunulan gayrimenkuller için verilmektedir. Bu gayrimenkullerle ilgili detaylı bilgiyi Vakıfbank’ın internet sitesinden öğrenebilir ya da banka şubelerinden bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesini kullanarak bu gayrimenkuller için teklif de verebilirsiniz.

Bu şekilde ev almak istiyorsanız %1,30’dan başlayan faiz oranlarından ve 120 aya kadar olan vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca evlerinde satış fiyatlarında %20’ye varan indirimler de uygulanmaktadır.

%0,98 faizli sarı panjur konut kredisi kampanyası;

Sponsor Bağlantılar

Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu firmalardan ev satın almak isterseniz, %0,98’den başlayan faiz oranlarından ve 120 aya uzanan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu krediyi 1.500.000 liraya kadar kullanmak imkânınız bulunmaktadır. Bu kampanya, anlaşmalı olan firmalardan alınacak, sıfır daireler için geçerli sayılmaktadır.

Kentsel dönüşüm kredisi;

Bu kredi, afet riski altında olan ve yenilenmesi gereken konutlar için verilen kredidir. Evlerini yeniden inşa edebilecek olan kişiler için verilen bu kredi, devlet desteği ile faiz indirimi de uygulanan bir kredidir. 3 aydan 120 aya kadar kullanabileceğiniz bu krediyi, aylık %1,79’dan başlayan faiz oranı ile alabilirsiniz.

Oyak üyelerine özel konut kredisi;

Oyak üyesiyseniz, bu krediden faydalanabilirsiniz. 6 ay taksit erteletme imkanından faydalanabilir ve konut kredinizi 120 aylık vadelerle alabilirsiniz. Bu krediden yeni konut alımları için faydalanabilirsiniz. Kredi tutarı ve kredi faiz oranı hakkında banka şubelerinden bilgi verilmektedir.

Sarı panjur konut kredisi;

Yeni konut alımları için geçerli olan bu kampanya ile esnek ödeme planlarından faydalanarak kredinizi alabilirsiniz. Eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ya da azalan taksitli seçenekler ile kredinizi ödeyebilirsiniz. Bu krediden 10.000 liradan 1.500.000 liraya kadar faydalanabilirsiniz. Kredini aylık faiz oranı %1,55’den başlamaktadır.

İkisi bir arada sarı panjur konut kredisi;

Vakıfbank, bu konut kredisi kampanyası ile hem konut kredisi hem de ipotekli ihtiyaç kredisi imkânı sunmaktadır. Her iki krediyi de 120 aya varan vadelerle kullanma imkanına sahip olursunuz. Bu kredide alacağınız konutun değerinin %80’ine kadar ihtiyaç ve konut kredisini kullanabilirsiniz.

Çevre dostu konut kredisi;

Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi ile hayalinizdeki evi almanızı sağlarken aynı zamanda sizin adınıza bir fidan dikilmesine de katkıda bulunur. Bu sayede sizi ev sahibi yaparken aynı zamanda doğanın korunmasına da katkıda bulunmaktadır.

Azalan taksitli sarı panjur kredisi;

Vakıfbank sarı panjur konut kredilerinden alabileceğiniz bir diğer seçenek de azalan taksitli sarı panjurdur. Bu krediyi almak isterseniz başlangıçta kredi taksit ödemelerinizi yüksek tutarlarda ödeyip daha sonraki dönemlerde azaltabilirsiniz. Bu kredi ile vade ve faiz oranına göre ilerleyen durumlarda ne kadar azalma olacağını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Azalan taksitli sarı panjur konut kredinizi TL olarak alabilirsiniz.

Bu krediyi alan kişiler 180 aya kadar uzana vadelerden yararlanabilirler.

Bu krediye erken ödeme yapıldığında, 36 ay ve altında kalan vadeler için %1 tutarında, 36 ayın üzerindeki vadeler için de %2 tutarında erken kapama cezası uygulanır.

Bu kredi için başvurularınızı Vakıfbank şubelerinden yapmanız gerekir. Krediyi alacağınız zaman alacağınız evi ipotek vermeniz, banka için yeterlidir. Ancak Vakıfbank gerekli gördüğü durumlarda ilave teminat da isteyebilir.

Ara ödemeli sarı panjur kredisi;

Bir yıl içinde belirli dönemlerde ikramiye ya da prim gibi ödemeler alıyorsanız, bu krediyi kullanarak ara ödeme yapabilir ve konut kredisi taksitlerini azaltma imkânı elde edebilirsiniz. Bu kredi sayesinde tercih ettiğiniz sıklıkta ve tercih ettiğiniz tutarda, kredinize ara ödeme yapabilirsiniz. Bu krediyi TL olarak ve 180 aya varan vadeler ile alabilirsiniz.

Vakıfbank sarıpanjur ev kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bu krediye başvuru yapabilmek için size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekir. Banka personeli tarafından size en uygun konut kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgi verilir. İsterseniz bankanın internet sitesini kullanarak da hangi konut kredisi kampanyasının size uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Ancak kredi başvurularınızı banka şubelerinden yapmanız gerekir. Konut kredisi için götürmeniz gereken evraklar hakkında yine Vakıfbank internet sitesinden ya da banka şubelerinden bilgi edinebilirsiniz.

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi ile ne kadar kredi alırım?

Vakıfbank, ne kadar kredi alabileceğinizi hesaplayabilen bir hesaplama aracına sahiptir. Bu hesaplama aracı sayesinde evinizin ekspertiz değerini ve aylık gelirinizi girerek ne kadar faiz oranı ile ne kadar tutarda kredi kullanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Bu sayede aylık gelirinize uygun fiyatlarda bir ev seçebilir ve alabileceğiniz kredi tutarını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu hesaplamayı yapabilmek için https://www.saripanjur.com.tr/ adresine tıklayabilir ve açılan sayfada yer alan “kredi hesapla” bölümüne giriş yapabilirsiniz. Fikir edinmeniz açısından sizlere birkaç örnek hesaplama yapalım;

• Eğer aile geliriniz 5.000 loraysa ve alacağınız evi değeri 200.000 loraysa, 180 ay vade için alabileceğiniz kredi miktarı 160.000 liradır. Bu kredinin aylık faiz oranı %0,94 olur. Ancak kredi faiz oranını siz kendiniz de girebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Vakıfbank kredilerinde kredi notunuza göre faiz oranı belirlenmektedir.
• Eğer aile geliriniz 3.000 liraysa ve alacağınız evin ekspertiz değeri 180.000 liraysa, bu bankadan 180 ay vadede 144.000 lira kredi alabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı yine %0,94’ten başlayacaktır.

Vakıfbank konut kredisi / son dakika;

Vakıfbank konut kredisi kampanyaları en zengin olan bankalardan biridir. Her geçen gün kampanyalarına bir yenisini daha eklemiştir. Vakıfbank konut kredisi son dakika güncellemesi ise hayallerini erteleme Türkiye kampanyasıdır. Bu kampanya ile her şehirde olan anlaşmalı konut projelerinden birinden konut kredisi almanız mümkündür. Bu kampanya kapsamında her kişiye bir adet konut verilmektedir.

Bu kampanyaya gere en fazla 2 yıl geri ödemesiz olarak ve 180 ay vade ile konut kredisi alabilirsiniz. Bu kredinin aylık ödeme planı sabit ve eşit taksitli olacaktır. Bu krediye başvuru yapmak için Vakıfbank şubelerine uğramanız gerekir.

Vakıfbank, hayallerini erteleme Türkiye kampanyası kapsamında aylık kredi faiz oranları, konut kredisi tutarına göre belirlenmiştir. Buna göre 36 ay vadeden başlayan 1 milyon lira değerindeki olan ev için aylık faiz oranı %0,99 olarak belirlenmiştir. 1 milyon ile 2 milyon lira değerinde olan evler için aylık kredi faiz oranı %1,05’tir. 2 milyon lira ve üzerindeki değeri olan evler için de kredi faiz oranı %1,09’dur. Vakıfbank bu kredilerinden tahsis ücretinin yanında ipotek ve ekspertiz ücretleri de almaktadır. Ayrıca ev için yapılan sigorta masrafları da kredinizden tahsil edilecektir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir