Teb Kredi Kartı Avantajları

Teb Kredi Kartı Avantajları
Sponsor Bağlantılar

Kredi kartı olmadan bir hayat sürmek neredeyse mümkün değildir. Kredi kartı sayesinde insanlar ellerinde nakit olmadan alışveriş yapma ve öderken zorluk çekmeme şansına erişirler. Kredi kartı almak isteyenler için en ideal bankalardan birisi, Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinmektedir. Türkiye Ekonomi Bankası’nda birden çok kredi kartı seçeneği bulunmaktadır. Bu kredi kartları, farklı özelliklere sahip olan insanlar için uygun nitelikler taşımaktadır. Teb kredi kartları arasında Teb Bonus Card, Teb She Card, Cepteteb Kredi Kartı, Teb Platinum Card, Teb Yıldız Priority Card, Teb Özel World Elite Card, Teb Sade Kart ve Teb Bonus Sanal Kart bulunmaktadır.

Teb Bonus Card ve Özellikleri

Sponsor Bağlantılar

Teb Bonus Card sayesinde tüm bonus özelliklerinden faydalanmak mümkün olmaktadır. Teb Bonus Card kullanıcıları, taksitli alışveriş imkanının yanı sıra harcadıkça daha çok kazanma gibi eşsiz bir fırsata erişirler. Teb Bonus Card sayesinde otomatik ödeme talimatı vererek faturaların aksatılmadan ödenmesi mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra, hafta içi yapılacak toplam 100 TL tutarındaki alışverişler sayesinde o haftasonu yapılacak sinema ve tiyatro harcamaları için %50 indirim kazanma şansı bulunmaktadır. Teb Bonus Card ile harcama yapma sözü verenler 500 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı yakalarlar. Teb Bonus Card kullanarak nakit avans çekmek mümkündür. Bunun yanı sıra, her türlü bankacılık işlemleri kolayca yapılabilir.

Teb She Card

Teb She Card; kadınlara inanılmaz fırsatlar sunmaktadır. Bu kart sayesinde eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşamak mümkündür. 200 TL’nin üzerindeki tüm kozmetik, giyim ve çocuk giyimi harcamalarında %5 ekstra bonus kazanma fırsatı bulunmaktadır. Ayrıca, yapılacak sağlık, kuaför ve cilt bakımı ödemelerinde üç taksit yapabilme şansı vardır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyenlerin harcama yapmadan önce BAKIM yazarak boşluk bıraktıktan sonra kartlarının son dört hanesini 4616’ya sms atmaları gerekmektedir. Sağlık harcamaları için ise SAGLIK yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartın son dört hanesini aynı şekilde 4616’ya sms atmak gereklidir. Kuaför, bakım ve sağlık alanında yapılacak harcamaları iptal etmek isteyenlerin ise IPTAL yazıp kuaför, bakım veya sağlıktan birisini yazarak aynı şekilde 4616’ya mesaj atması gereklidir.

Cepteteb Kredi Kartı

Cepteteb kredi kartı; kişiye özel avantajlar sunmaktadır. Bonus özelliği olan bu karta istenilen özelliklerin eklenmesiyle kişisel hale getirilmesi mümkün olmaktadır. Cepteteb Kredi Kartı sayesinde harcama yapma sözü karşılığında bonus kazanmak mümkündür. Alışverişlerde bonus kazanılabilir. Ayrıca, bonus kazanılan yer üye bir işyeriyse daha çok bonus kazanılır. Cepteteb kredi kartıyla nakit çekmek mümkün olmaktadır. Taksitli veya tek çekim nakit fırsatı oldukça uygun faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Aynı şekilde, taksitli veya tek çekim olarak havale veya EFT yapmak mümkündür. İsteyenler maksimum beş adet olmak üzere ek kart oluşturabilirler.

Diğer Teb Kredi Kartları

Teb kredi kartı avantajları bunlarla sınırlı değildir. Teb Platinum Card; ücretsiz motovale hizmeti, restoran harcamalarında %10 ekstra bonus kazanma şansı, bonusların uçuş mili olarak kullanılması, seyahatler sırasında üç kat fazla bonus kazanılması gibi fırsatlara sahiptir. Teb Yıldız Priority Card; seyahat ve eğlence konusunda en uygun fırsatlara sahip olan bir karttır. Teb kredi kartı avantajları denilince akla Teb Özel World Elite Card gelmektedir. Bu kart eğlence, seyahat ve yemek gibi konularda farklı fırsatlar içermektedir. Teb Sade Kart; yıllık aidatı olmayan bir kredi kartı olmasıyla beğeni toplar. Teb Bonus Sanal Kart; telefon veya internetten yapılan harcamaların ödenmesinde fırsatlar sunmaktadır.

TEB Bonus kart ayrıcalıkları nelerdir?

TEB Bonus kart, yukarıda saydığımız özelliklerin yanında çok sayıda avantaj ve ayrıcalık sağlar. Bu kartın ayrıcalıklarından detaylı olarak bahsedelim;

Taksitli nakit avans;

TEB Bonus kredi kartınızın limiti kadar taksitli nakit avans çekme avantajınız bulunur. Üstelik bu avansı 7/24 dilediğiniz zaman alabilir ve taksitlerinizi 12 ayda geri ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızdan en az 250 lira en fazla ise 10.000 liraya kadar nakit avans kullanabilirsiniz. Bu nakit avans için faiz oranı %1,4 olarak belirlenmiştir. Alacağınız nakit avansınızdan hiçbir ücret ya da masraf alınmaz.

Taksitli nakit avansınızı almak için mobil uygulamasını, internet bankacılığını, ATM’leri, banka şubelerini, telefon bankacılığını ya da SMS bankacılığını kullanabilirsiniz.

Nakit avans;

TEB Bonus kredi kartınızdan dilerseniz nakit avans da alabilir ve bir sonraki ekstrede, borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bu özellikten 10.000 liraya kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Bu özellik için belirlenen faiz oranı da %1,4’tür. Nakit avans çekmek için mobil bankacılığı, SMS bankacılığını, ATM’leri, banka şubelerini, internet bankacılığını ya da telefon bankacılığını 7/24 kullanabilirsiniz.

TEB Bonus kart ile ister taksitlendir ister ötele;

TEB Bonus kart kullanıcıları, bu özelliği kullanarak peşin olarak yaptıkları alışverişlerini isterlerse taksitlendirebilir, isterlerse de öteleyebilirler. Yapmış olduğunuz 100 lira ve üzerindeki peşin harcamanızı 3, 6 veya 9 taksite bölebilir ya da 30, 60 veya 90 gün boyunca erteleyebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için internet şubesini, mobil şubeyi kullanabilir ya da TEB telefon şubesini arayabilirsiniz. TEB Bonus kart ister taksitlendir ister ötele avantajının genel özellikleri şöyle açıklanabilir;

• Bu avantajdan 100 lira ve üzerindeki peşin alışverişleriniz için faydalanabilirsiniz.
• Bu işlem için üst limit yoktur. Ekstrenize yansıyan tüm 100 lira ve üzerindeki peşin alışverişler için uygulanabilir.
• Bir işlemde aynı anda hem taksitlendirip hem de öteleyemezsiniz. Yalnızca tek bir işlem yapabilirsiniz.
• Bu işlemi ekstreleşmiş olan alışverişleriniz için yapamazsınız. Ekstre kesilmeden önce taksitlendirme ya da öteleme yapmanız gerekir.
• Yurt dışında yapılan alışverişler bu uygulamaya dahil değildir.
Ticari kartlarda yapılan alışverişler için bu özellik kullanılamaz.
• Ek kartlardan yapılan alışverişler için de bu özelliği kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İş Adresimiz: Emre Karsan Caddesi, No:50. Sk., 34096 Altındağ/ANKARA Türkiye Tel: +90 850 555 21 55 Fax: +90 850 555 21 55 info@anindabankakredisi.com destek@anindabankakredisi.com Bize Ulaşın: bilgi@anindabankakredisi.com