QNB Finansbank Hazır Kredi

QNB Finansbank Hazır Kredi
Sponsor Bağlantılar

İnsanlar bazen çok acil olarak nakit paraya ihtiyaç duymaktadır. Bu anlarda para ihtiyacı bankalardan alınan kredilerle karşılanmaktadır. Bunun yanında bankaların sunmuş olduğu hazır kredi her an kullanıma hazır olarak durmaktadır. Bu kredi ile anında para kullanımınıza hazır bulunmaktadır. QNB Finansbank hazır kredi imkanı uygun şartlarda verilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an bu kredi ile ödemelerinizi yapabilir veya ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kullanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bankadan hazır kredi almak üzere bir kez başvurmanız yeterli olmaktadır. QNB Finansbank hazır kredi başvurunuzdan hemen sonra kullanımınıza açık bulunmaktadır. Bu krediyi kullanma ihtiyacınız olduğunda bankaya gitmeniz gerek yoktur. Hesabınıza tanımlı olan bu krediyi hesabınızdan para çeker gibi çekebilme imkanınız bulunmaktadır. Kullandığınız u krediyi taksitlendirerek ödeme yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Özellikleri Nelerdir?

Finansbank’ta bulunan ek hesabınızla bağlantılı olarak oluşturulan hazır kredi kullanıldığında bu krediyi taksitle geri ödemeniz söz konusu olabiliyor. QNB Finansbank hazır kredi kullanıldığında kullanılan limite bağlı olarak 2 ay ile 48 ay arası taksitle geri ödenmektedir. Hazır kredi limiti farklı kredi türlerine göre farklı limitler olarak tanımlanmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Ek hesabınıza tanımlı olarak verilen hazır kredi sizin için sunulmuş olan nakit avans olarak düşünülmektedir. Bu avansı almak isteyenler için açılacak olan ek hesap için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu hesaba tanımlanan hazır kredi kullanıldığında geri ödemde günlük faiz işlemektedir. Geri ödemelerde bu taksitlerin geciktirilmemesine dikkat edilmelidir.

Ek hesabınıza tanımlı olan bu hazır kredinin miktarı 3-4 bin TL olarak sunulmaktadır. Günlük faiz işlemesinden dolayı bu ek hesap hazır kredinizi mümkün olduğunca kullanmamanız uygun olacaktır. Kullandığınız hazır kredinin ödemesini de zamanında yapmanız gereksiz yere günlük faiz ödemenizin önüne geçecektir.

QNB Finansbank Hazır Kredi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Hazır kredi veren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank hazır kredi başvurusu için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu başvuru yolları şu şekilde sıralanabilir:

Sponsor Bağlantılar
  • Banka şubesi
  • SMS
  • Müşteri hizmetleri
  • İnternet bankacılığı
  • ATM üzerinden

Bireysel internet bankacılığı üzerinden başvuru yapacak olanlar krediler menüsüne girerek buradan hazır kredi kısmından başvuruda bulunabilmektedir. Mobil bankacılık kullananlar ise krediler ve ek hesap menüsünden giriş yapılarak hazır kredi seçeneklerinden gösterilen belgelere onay verilmektedir. Bu onaydan sonra kredi limitiniz belirlemeniz gerekmektedir.

SMS ile hazır kredi başvurusunda bulunacak olanlar QNB Finansbank hazır kredi için TC kimlik numarasını yazıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 5030’a kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu mesajın gönderilmesinden kısa bir süre sonra banka hazır kredinizle ilgili olarak size dönüş yapacaktır.

QNB Finansbank Hazır Kredi Limiti Faiz Oranları Nasıldır?

QNB Finansbank’tan hazır kredi alacak olanlar %2.24 oranında faiz ödemektedir.10000 TL kredi alıp 12 ay taksitle ödeyecek olanlar aylık olarak 986,00 TL’dir. Bu miktarın geri ödemesi 11.832,05 TL olarak yapılmaktadır.

QNB Finanbank tarafından verilmekte olan hazır kredinin kullanımı sırasında hayat sigortası yapılması talep edilebilir. En doğru kredi hesaplamaları için QNB Finansbank’ın, internet sayfasından alacağınız kredi tutarını ve geri ödeme seçeneklerini tıkladığınızda kullanacağınız kredinin faiz oranları ve geri ödeme aylık miktarı hakkında bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Hazır Kredi Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Hazır krediniz sizin için her an kullanılmak üzere hesabınıza tanımlıdır. QNB Finansbank hazır kredi geri ödemesini nakit olarak yapmak için ATM’den giriş yaptıktan sonra kredi ödeme bölümünden hazır kredi seçeneğini işaretleyerek ödemenizi yapabilirsiniz. Hazır kredinizi acil durumlarda kullanmak üzere hazır bulundurmanız tavsiye edilmektedir.

QNB Finansbank hazır kredi avantajları nelerdir?

QNB Finansbank hazır kredi, müşterilerine oldukça fazla avantaj sağlayan bir kredidir. Bu kredi, yukarıda da açıkladığımız gibi 65.000 liraya kadar sunulmaktadır. Bu kredinin en büyük avantajlarından biri, müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamasıdır. Bu sayede, hafta sonu ya da tatil günlerinde olsa bile krediyi kullanma imkanınız bulunur.

Bu krediye online kanallardan başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubesine gitme, tatil gülerini bekleme ya da mesai saatlerini kaçırmama gibi dertleriniz olmadan, kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredilerinizi ise yine aynı şekilde istediğiniz zaman hesabınıza aktarabilir ve hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Bu krediden kefil ve ipotek gibi teminatlar istenmez. Ayrıca krediyi kullanmanız sırasından çeşitli evraklardan imza alınmaz. Online olarak yaptığınız başvurulardaki gerekli kutucukları onayladıktan sonra hemen kredini alabilirsiniz.

Bu kredinin en büyük avantajından bir diğeri de düşük faiz oranlarından sunuluyor olmasıdır. Finansbank, müşterilerinin kredi notuna göre faiz oranı beliler. Ancak bu kredinin faiz oranları piyasa koşullarının altından başlar.

QNB Finansbank 3 Ay Ödemesiz Hazır 50 Bin TL Kredi Kampanyası;

QNB Finansbank, bu hızlı kredi kampanyasını diğer bankalardan farklı olarak tüm çalışanlar için sunmaktadır. Yani hangi bankanın müşterisi olursanız olun bu krediye hemen başvuru yapabilir ve hızlı kredinizi 3 ay ödemesiz dönemli olarak alabilirsiniz. Diğer bankaların verdikleri hızlı kredi kampanyanlar ise genellikle kendi müşterilerine özeldir. Finansbank tarafından sunulan bu kredi kampanyası dahilinde, 3 ay ertelemeli olarak 50.000 lira olan kredinizi hemen alabilirsiniz. Üstelik vadenizi 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.

Bu avantajlı kredinizin faiz oranları %0,79’dan başlar ve müşterilerin kredi notuna göre yükselir. Bu krediye hemen sahip olmak için banka müşterisi olmasanız bile oturduğunuz yerde başvuru yapmanız mümkündür. Dilerseniz başvuru için web sitesindeki “hemen başvur” kısmında bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Dilerseniz SMS bankacılığından, mobil bankacılıktan, internet şubeden ya da çağrı merkezinden de kredinize hemen başvurabilirsiniz. Dilerseniz en yakın Finansbank şubesine giderek de kredinizi aynı gün içinde alabilirsiniz. Bu kredinin en önemli özelliği ise dilediğiniz zaman başvuru yapabilmeniz ve dilediğiniz zaman kullanabilmenizdir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir