İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu ve Faiz Oranları 2019

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu ve Faiz Oranları 2019
Sponsor Bağlantılar

Ev hanımları için bulunmaz fırsatlar sunan İş Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu imkanı tanıyarak büyük bir atılım yaptı. Böylelikle meslek sahibi olmayan ama toplumda üretim yapmak isteyen öğrenci ve en hanımları gibi bireyler de artık sosyal hayatta adından söz ettirecek işler yapabilecek.

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası, bilindiği üzere sektörde en düşük faiz oranlarını ve en yüksek krediyi veren nadir bankalardan biri. Yani eğer ev hanımıysanız İş bankası ev hanımlarına kredi kampanyasıyla artık siz de kredi çekebilirsiniz. Bunun için herhangi bir gelir belgesine de ihtiyacınız yok, tek şart bankalardaki sicilinizin temiz olması, yani kredi notunuzun sınırın üstünde olması veya düşük olmaması.
Eğer ev hanımıysanız ve siz de düşük faizle kredi almaya ihtiyaç duyuyorsanız, sizin için hazırladığımız İş Bankası ev hanımlarına kredi konulu makalemizi aşağıda okuyabilirsiniz. Buyrun detaylar:

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Çekme İmkanı Sunuyor

İş Bankası’na ev hanımı olarak başvurduğunuzda çekeceğiniz kredinin genel kategorisi, ihtiyaç kredisi olarak kaydediliyor ve bu kredi türü size 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunuyor. Eğer daha yüksek bir tutarda krediye ihtiyaç duyuyorsanız, İş Bankası’nın sizden talep ettiği ek belgeler ve şartları tamamlayarak kredi miktarınızı yükseltebilirsiniz. Gayrimenkul sahibi olmanız, kredi notunuz ve kefil durumunuz bunda belirleyici etmenlerden biri.

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu

Sponsor Bağlantılar

İş Bankası ev hanımları kontenjanından yararlanmak için tek yapmanız gereken temel şartları karşılamak ve bankaya kredi için başvurmak. Aşağıda sizlere 5.000 TL’den 25.000 TL’ye kadar olan tutarlardaki krediniz için faiz oranlarını, vadeleri, aylık taksit tutarlarını ve yıllık toplam geri ödeme tutarını sunacağız, işte o tablo:

Kredi Miktarı            Vade     Aylık Oran %       Aylık Taksit      Toplam Ödeme TL
5.000 tl                       36            2,60                   233,14 tl               8,393 tl
10.000 tl                      36            2,60                   466,28 tl               16,786 tl
15.000 tl                     36            2,60                     699,41 tl              25,178 tl
25.000 tl                     36           2,60                    1,165 tl                 41,963 tl

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası Faiz Oranları ve Detaylı Bilgi

İş Bankası kendi içinde oluşturduğu bazı şaşırtıcı kampanyalar ile zaman zaman, hiçbir geliri olmayanlara veya işte çalışmayanlara yönelik, çeşitli koşullarda cazip krediler sunuyor. Ev hanımları da böylelikle bu kredilerden yararlanabiliyor. Siz de ev hanımı olarak veya öğrenci olarak bu kredi kampanyalarını takip ederseniz harika kredi imkanlarından yararlanmanız mümkün olabilecek. İş Bankasının 2019 bahar ve yaz ayı için belirlediği sabit faiz oranı şu anda aylık %2,60 ve İş Bankası şu an 25,000 tl’ye kadar ihtiyaç kredisi kategorisinde kredi çekmenize imkan veriyor. Daha yüksek kredi tutarları için yukarıda da belirttiğimiz gibi, belgelerinizle bankaya başvurmanız ve gereken koşulları taşımanız gerekiyor.

Ev Hanımları İçin İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’nda ev hanımlarına özel kredi var ve bunu aşağıdaki yolları izliyerek kolayca alabilirsiniz.

1- İş Bankası sms ile kredi başvurusu: Cep telefonunuzun mesaj kısmına giriyorsunuz. Ekrana; NAKİT yazıyorsunuz, boşluk bırakıyorsunuz TC KİMLİK NUMARASI giriyorsunuz. Ardından boşluk bırakıp KREDİ TUTARI ve yine boşlııkla AYLIK GELİR bilginizi yazıyorsunuz. Bu mesajı 4402’ye SMS olarak gönderiyorsunuz, işte SMS ile ev hanımı kredisi başvurusu bu şekilde yapılıyor.

2- İşCep: Cep telefonunuzun mobil marketinden İşCep uygulamasını indirerek İş Bankası müşterisi iseniz kolayca “Başvurular” sekmesinden ev hanımları için ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz.

3- Şubeye başvuru: Siz de İş Bankası şubelerine giderek yüz yüze ev hanımı ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

4- Telefon ile başvuru: İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 0 850 724 0 724 nolu hattı arayarak yine kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu için İstenen Şartlar Nelerdir?

İş Bankası ev hanımlarına ve diğer kişilere kredi verirken bazı şartları taşımanızı ister. Ev hanımlarına verilen kredinin koşulları diğerlerine göre daha esnektir. Ev hanımlarının bu krediyi alabilmesi için başvuru yapmadan önce aşağıdaki şartları taşıyıp taşımadıklarını kontrol etmeleri gerekir;

• Ev hanımlarının bu krediye başvuru yapmaları için kredi notlarının olması gerekir. Kredi notu sıfır ya da 1100 ve üzerinde olan ev hanımlarına kredi verilir. Diğer gruplar kredi alamazlar. Aslında sıfır kredi notuna bankalar tarafından kredi verilmez ancak ev hanımlarının sabit gelirleri olmadığı için İş Bankası bu kuralı esnetebilmektedir.

• Kredi almak isteyen ev hanımları mutlaka bir gelir beyan etmek zorundadır. Bu gelir, evden kazanılan ek gelir kazançları olabileceği gibi faiz geliri ya da kira geliri de olabilir. Ek kazanç elde eden ev hanımları vergi dairelerinden, vergiden muaf olduklarına dair yazı alarak kredi alabilirler ve sigorta primlerini ödeyebilirler. Bu sayede kredi almaları çok daha kolay hale gelir.

• Ev hanımlarının İş Bankasının bu kredisini alabilmeleri için başka bankalarda borçlarının olmaması gerekir. Eğer borç varsa, bu borçların zamanında ödenmiş olması istenir. Son 6 ay içinde gecikmeli ödenmiş borcu olan ev hanımları bu krediyi alamazlar.

Sponsor Bağlantılar

admin

One thought on “İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu ve Faiz Oranları 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Adresimiz: Emre Karsan Caddesi, No:50. Sk., 34096 Altındağ/ANKARA Türkiye Tel: +90 850 555 21 55 Fax: +90 850 555 21 55 info@anindabankakredisi.com destek@anindabankakredisi.com Bize Ulaşın: bilgi@anindabankakredisi.com