ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi
Sponsor Bağlantılar

INGBANK krediyi şimdi alıp ödemeleri 3 ay sonra yapabileceğiniz 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Bu kampanya kredi ödemeleri konusunda uzun bir süre bütçe konusunda rahatlamak isteyen ve rahat bir nefes almak isteyenler için iyi bir alternatif olacak. Birbirinden cazip fırsatlarla dolu olan ING Bank 3 ay ertelemeli kredi, uzun vadeler ve düşük faizler üzerinden ihtiyacınız olan nakit tutarına sahip olmanıza neden olacak bir uygulamadır.

ING Bank 3 Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranları

Sponsor Bağlantılar

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin ilk olarak araştırdığı konuların başında faiz oranları geliyor. Bu faiz oranlarına bağlı olarak geri ödemelerde düşüş yaşanırken, aylık taksit ödemelerinin yapılması biraz daha kolay bir hale geliyor. INGBANK 3 ay ertelemeli kredi kampanyasında da aynı şekilde vatandaşları düşünülmüş olup, onların bütçesinin önemli ölçüde korunmasına neden olacak seçenekler ortaya çıkarılmıştır. Buna göre faiz oranı %2.59 tutarından başlıyor.

Bu faiz oranının yalnızca kredi notu seviyesine bağlı olarak değişkenlik göstereceğini belirtmek gerekiyor. Eğer kredi notunuz yüksek denilen seviyede yani 1850 ve üzerinde bulunuyorsa, almış olduğunuz kredi tutarlarında bu faiz oranından yararlanmanız söz konusu olacaktır. Ancak kredi notunuz bundan daha düşük bir seviyede bulunuyorsa, ING BANK ihtiyaç kredisi faiz oranları sizin için biraz daha yükselmiş olur.

Sponsor Bağlantılar

ING BANK 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Banka tarafından sunulan birbirinden cazip seçeneklerden birini seçerek sizin için daha uygun bir ödeme profili belirleyebilirsiniz. Özellikle banka uzun vadelerle ödeme yapmak isteyenleri de düşünen adreslerden biri olarak ön plana çıkıyor.

INGBANK kredi kampanyası üzerinden 10 bin TL oranında bir kredi alırsanız ve bunu 36 ay vade tutarı üzerinden ödemeyi seçerseniz aynı faiz oranı üzerinden aylık olarak 465 TL ödeme yapmak durumunda kalırsınız. Bu şekilde toplam olarak yapmanız gereken geri ödeme ise 16.809 TL’ye gelecektir.

Banka üzerinden 20 bin TL tutarında bir kredi alırsanız ve bunu 36 ay vade planı üzerinden ödemeyi seçerseniz bu sefer yine aynı faiz oranı üzerinden aylık olarak yapmanız gereken ödeme 931 TL olacaktır. Bu şekilde alacağınız 20 bin TL tutarındaki krediyi 36 ay vade planı üzerinden 33.617 TL olarak geri ödersiniz.

Sponsor Bağlantılar

INGBANK ertelemeli kredi kampanyası üzerinden eğer 30 bin TL tutarında bir kredi alırsanız ve bunu aynı faiz ve vade oranı üzerinden ödemeyi seçerseniz aylık olarak 1.396 TL ödemeniz gerekir. Bu şekilde toplam olarak bankaya geri ödemeniz gereken tutar ise 50.426 TL olacaktır.

INGBANK Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

INGBANK kredi başvurusu yapabilmek için karşınıza birden fazla seçenek çıkacaktır. Bunlar arasından sizin için en uygun olanını seçerek kredi başvurunuzu çok kısa bir süre içinde bankaya iletebilirsiniz. Bu adımda karşınıza çıkacak en kolay başvuru yollarından birisi internet üzerinden kredi başvurusunda bulunmaktır. Bunun için yapmanız gereken şey ise ING Bank resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru alanına giriş yaparak, ilgili başvuru formunu doldurmaktır.

Başvuru formunda karşınıza çıkacak detaylar arasında T.C Kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu, doğrulama kodu gibi bilgiler yer alır. Bunları eksiksiz bir şekilde doldurup gönder butonuna tıklayarak çok kısa bir süre içinde başvuru formunuzu bankaya iletebilirsiniz.

Öte yandan kredi başvurusu için şube, bankamatik, mobil kanal gibi başvuru yöntemleri de karşınıza çıkacaktır. Bunlar üzerinden de yine kısa bir süre içinde başvuruyu gerçekleştirebilir ve aynı gün için sonuç alabilirsiniz.

ING Bank müşterisi olan kişiler kredi başvurularını yaparken bankanın, internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirler. Aynı zamanda bankanın ATM’lerine de başvur yapabilir ve kredilerini hemen hesaplarına aktarabilirler. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarından başvuru yapabilmek için şifrenizin olması gerekir. Bu uygulamalara giriş yaptıktan sonra, başvuru formu doldurmak zorunda kalmadan hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu yapabilmek için bankanın müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın, müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilir ve kredi başvurunuzun yapılmasını isteyebilirsiniz. Telefonda alınan onayın ardından hemen krediniz hesabınız aktarılacaktır. Banka müşterisi değilseniz kredi evraklarınızı kurye yoluyla isteyebilir ya da size en yakın banka şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Özellikleri;

 • ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, mini kredi ve e-kredi olmak üzere iki farklı seçenekle sunulmaktadır. Mini kredi, 1.500 liradan 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için geçerli olan kredidir. Bu kredinin faiz oranı %1,99’dan başlamaktadır. Kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişiklik gösterir.
 • E-kredi ise 5.000 liradan 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için sunulan kredidir. Bu kredinin faiz oranı ise %1,79’dan başlamaktadır. Bu kredinin faiz oranı da müşterilerin kredi notuna göre değişebilir.
 • Her iki krediden de kredi tutarının binde beşi kadar tahsis ücreti yani dosya masrafı alınmaktadır. Ayrıca kredi için hayat sigortası da yapılır.
 • İNG Bank müşterisi olan kişiler kredi başvurularını internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak yapabilirler.
 • Bu bankanın müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi kullanmak için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Kredi evraklarınız kurye ile adresinize teslim edilir. Evrakları imzaladıktan sonra krediniz, aynı gün hesabınıza aktarılır.
 • Her iki kredinin vadesini de 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. 3 ay ertelemeli olduğunda krediniz 60 aydan 57 aya düşecektir. Kredinin toplam tutarı ve faizi 57 aya bölünür ve taksitleriniz bu ölçüde hesaplanır.

5 Dakika da Krediye Başvurun

ING bank son günlerde kredi için en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. 3 ay ertelemeli kredisi sayesinde kredi kullanacak kişilere büyük fayda sağlayarak, ödeme de kolaylık tanımaktadır. Şöyle ki 3 ay ertelemeli kredi ile kredinizi kullandıktan 3 ay sonra ödemeye başlarsınız. Bu sayede ihtiyacınızı karşılarken, ödemeye de geç başlarsınız. 

3 ay ertelemeli kredinizi hemen kullanmak için sadece 5 dakika yeterlidir. SMS yoluyla başvuru yapmak için telefonunuzdan TC’nizi yazıp 2205’e göndererek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. 

Diğer bir seçenek ise ing.com.tr adresine girerek, krediye başvur seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilgileri girmenizin ardından kolayca başvuruyu yapabilir ve sonucu 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz. 

İnternet bankacılığı üzerinden krediye başvurmak isterseniz eğer, hesabınıza girmenizin ardından krediler seçeneğiniden yeni bir başvuru oluşturabilirsiniz. Krediniz onaylandığı taktirde, paranız hesabınıza hemen yatacaktır.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

ING Bank, ihtiyaç kredisinde müşterilerine özel faiz oranları sunan bir bankadır. Bu bankadan kredi çekerken faiz oranı müştereğin kredi notuna göre belirlenir. Bu nedenle banka, müşterilerinin kredi notunun yüksek olmasını ister. Bu bankadan düşük faiz oranı ile kredi çekmek istiyorsanız kredi notunuzun en az 1500 seviyesinde olması gerekir. Bu seviyenin altında olan kişiler daha yüksek tutardan kredi alırlar. Aynı zamanda kredi notunuz 900’ün altında ise kefil ve ipotek gibi teminatlar istenir.

Bu bankadan kredi alabilmenizin bir diğer koşulu da her bankada olduğu gibi aylık gelirinizin olmasıdır. Maaşlı çalışan kişiler aylık gelirlerini maaş yazısı ya da maaş bordrosu ile belgelemelidir. Esnaf olanlar ise yıllık gelir bilançoları ile gelirlerini kanıtlamak zorundadır. Düzenli geliri olmayan kişilerin ING Banktan kredi alması mümkün değildir.

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurunuzun hemen onaylanması için bir diğer koşul da sigorta primlerinin ödeniyor olmasıdır. Son altı aylık sigorta primleriniz düzenli olarak ödendiyse bu bankadan hemen kredi alabilirsiniz. Sigorta primleri düzenli olarak ödenmeyen kişilerin geliri düzenli değildir. Bu nedenle banka tarafından krediniz onaylanmaz.

Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız 3 ay ertelemeli olan kredinize hemen başvuru yapabilirsiniz. Online başvuru yapacak olan kişilerin başvuru sırasında 3 ay ertelemeli seçeneğini mutlaka işaretlemesi gerekir. Aksi takdirde kredinizin ödemesi bir sonraki ay başlayacaktır.

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosu (GÜNCEL);

Kredi faiz oranlarının düşmesi ile birlikte ING Bank da faiz oranlarını güncellemiştir. Yeni faiz oranlarında 3 ay ertelemeli olan kredinize hemen başvuru yapabilirsiniz. Kredi faiz oranları nakit ihtiyacınıza ve kredi notunuza göre değişecektir. Aşağıda vereceğimiz faiz oranları, 1500 ve üzerinde olan kredi notu sahipleri için geçerlidir.

 • Nakit ihtiyacınız 10 bin liraysa bu krediye ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,19’dan başlayacaktır. Bu krediden 50 TL dosya masrafı alınır. Krediniz için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı, 60 ay vadede 249 lira olur. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 14.955,60 lira olacaktır.
 • Nakit ihtiyacınız 20 bin liraysa, bu krediye ödeyeceğinizi aylık faiz oranı yine %1,19’dan başlayacaktır. 60 ay vade için kredinizin aylık taksit tutarı ise 499 lira olur. Bu krediden alınacak dosya masrafı tutarı 100 liradır. Kredinizin geri ödeme toplam tutarı ise 29.911,20 lira olur.
 • Bu bankadan 30 bin lira kredi çekmek istediğinizi varsayalım. Bu kredini aylık faiz oranı da %1,19’dan başlar. Bu tutardaki krediden alınacak olan dosya masrafı tutarı 150 liradır. Krediniz için 60 ay vadede aylık olarak 748 lira ödersiniz. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 44.866,20 lira olacaktır.
 • Nakit ihtiyacınız 50 bin liraysa, krediniz için faiz oranınız yine %1,19’dan başlar. Bu krediden 250 lira dosya masrafı alınır. Kredinizi için 60 ay vadede aylık olarak 1.246 lira ödersiniz. Kredinize ödeyeceğiniz toplam tutar da 74.777,40 lira olur.

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için hangi belgeler istenir?

Bu krediye banka şubelerinden başvuru yapacaksanız, başka bir deyişle ING bank müşterisi değilseniz ve krediniz almak için online kanallar yerine banka şubelerini tercih edecekseniz, bazı belgeleri bankaya teslime etmeniz gerekir. Bunun nedeni bankanın sizin hakkınızda hiçbir bilgiye sahip olmamasıdır. Aynı zamanda hesabınızın açılabilmesi ve kredinin hesabınız aktarılabilmesi için yasal olarak aşağıdaki belgeleri bankaya teslim etmeniz istenir.

 • Krediniz almak için ING Bank’a kimlik fotokopisi vermeniz gerekir. Kredi başvurusu sırasında yanınızda ehliyet, pasaport ya da sürücü belgesi bulundurmanız yeterli olacaktır.
 • Aylık gelirinizi gösteren bir belge sunmanız gerekir. Bu belgeler maaşlı olarak çalışanlar için maaş yazısı ya da maaş bordrosu, esnaflık geliri olanlar için gelir vergisi beyannamesi, şirket geliri olanlar için kurumlar vergisi beyannamesi şeklindedir.
 • Adınıza kayıtlı olan ve oturduğunuz adrese düzenlenmiş olan fatura belgesi olması gerekir. Bu belgeler elektrik, su, telefon, doğalgaz ya da telefon faturası olabilir. Bu faturaların yerine ikametgâh belgesi de götürebilirsiniz.
 • Sigorta primlerinizin ödendiğine dair hizmet dökümü belgenizi de teslim etmeniz gerekir.

ING Bank 3 ay ertelemeli cepte kredi;

ING Bank’ın 3 ay ertelemeli olarak sunduğu son kredi kampanyası cepte kredidir. Bu kampanya ile ING’li olun ya da olmayın %0,79’dan başlaya avantajlı faiz oranlarında kredinizi kullanabilirsiniz. Üsteli kredinizi şimdi alırsınız ve ödemelerine 90 gün sonra başlayabilirsiniz. ING Bank 3 ay ertelemeli cepte kredi için detayları açıklayalım;

• Cepte kredi kampanyasından 60 ay vadeye kadar ve aylık eşit taksitli ödemeli olarak yararlanabilirsiniz.
• Bu krediyi 1.000 liradan başlayan ve 100.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
• Cepte kredi 3 ay erteleme avantajından faydalanabilmek için kredinizi en az 5.000 lira tutarında almanız gerekir.
• Bu kredi kampanyasının belirlenmiş olan aylık faiz oranı 0,79 ile %1,89 arasında değişmektedir. Kredinizin faiz oranı kredi notunuza göre değişir. %0,79 faiz oranı 1850 ve üzerinde Kredi notu sahipleri için geçerlidir.
• Cepte krediye hemen sahip olmak için başvurularınızı ING mobil şubeden, internet bankacılığından ya da “hemen başvur” kısmında bulunan başvuru formundan yapabilirsiniz.
• Kredinizi %0,84’ten daha yukarıda bir faiz oranı le alışanız, turuncu ekstra nakit iadesi avantajından da faydalanabilirsiniz.
• ING Bank cepte kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası masrafı alınarak sunulur. Bu masraflar kredi tutarına göre değişir

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir