Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı Alma Zamanı

Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı Alma Zamanı
Sponsor Bağlantılar

Miles & Smiles kredi kartları, Türk Hava yollarının resmi kredi kartıdır. Türk Hava Yolları ile Garanti Bankasının yapmış olduğu anlaşmaya göre Garanti bankasından bu kredi kartlarını alabilir ve pek çok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Bu kredi kartlarının en önemli özelliği uçuşlarınız için ekstra mil sağlamasıdır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte, uçak seyahatleri de artış göstermiştir. Siz de seyahat için uçak yolculuklarını tercih ediyorsanız, dünyanın her yerinde pek çok avantajı olan bu kredi kartına hemen sahip olabilirsiniz sizlere Garanti miles & smiles kredi kartı hakkında detaylı bilgi sunalım;

Garanti miles & smiles kredi kartı özellikleri ve avantajları nelerdir?

Sponsor Bağlantılar

Miles & Smiles bünyesinde Visa, Platinum ve Amerikan Express gibi kartı çeşitleri bulunmaktadır Garanti Bankasından bu kredi kartlarına hemen başvurabilir ve kredi kartınızı en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. 5.000 lira ve üstü limitler için Visa ve Amerikan Express olarak iki kart seçeneği sunulur. 5.000 TL altı limitler için ise Miles & Smiles Platimun kart gönderilir. Her kart çeşidinin kendine ait farklı kampanyaları ve avantajları bulunmaktadır. Genel olarak Garanti miles & smiles kredi kartı avantajlarını ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

 • Bu kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden, sektörüne göre olmak üzere değişen oranlarda mil kazanma imkanınız bulunmaktadır.
 • Bu kartlarda bulunan Trink özelliği sayesinde ufak miktarlarda olan alışverişlerinizi bile hızlı ve kolay bile şekilde ödeyebilir ve bu alışverişlerinizden bile ekstra mil kazanabilirsiniz.
 • Türk Hava Yollarından bu kart ile alacağınız tüm bilet harcamalarınızda 1 TL için 1 mil kazanabilirsiniz. Ayrıca uçak bileti ödemelerinizi 6 taksit avantajıyla yapabilirsiniz.
 • Bu kredi karı ile biriktirmiş olduğunuz milleri son dakika seyahatleriniz için bile kullanabilirsiniz. Ayrıca uçuşlarınız için istediğiniz yerden bilet alma hakkına sahip olursunuz.
 • Bu kredi kartı ile elde ettiğiniz millerinizi uçak bileti satın alarak kullanabileceğiniz gibi diğer alışverişlerinizde de harcayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını Garanti Pos cihazının bulunduğu restoranlarda kullanarak, tüm restoran harcamalarınız için ekstra %40 mil kazanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı ile İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında otopark arama derdi yaşamazsınız ve araçlarınızı %40 indirimle otoparka bırakabilirsiniz.
 • Bu kart sahipleri aynı zamanda Garanti Asistan özelliğini de kullanabilirler. Garanti Asistan ile acil durumlar için arabanıza çekici çağırabilir, evinize camcı isteyebilir, çilingir ya da tesisatçı gibi ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak giderebilirsiniz.
 • Otel, restoran ve yüzlerce seçkin markadan yapacağınız alışverişleriniz için %10 ile %15 arasından değişen oranlarda indirim alabilirsiniz.
 • Dünyada bulunan 700’den fazla havalimanında Lounge hizmetinden faydalanabilir, özel ayrıcalıklar ile tanışabilirsiniz.
 • Bu kredi kartına sahip olursanız, dar kapsamlı olan seyahat sigortasına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
 • Bu kredi kartına sahip olanlar aynı zamanda avans mil özelliğinden de faydalanabilirler. Eğer uçak bileti satın almak için yeterli miliniz yoksa, avans mil alabilir ve 18 ay içinde bu borcunuzu kapatabilirsiniz.

Garanti miles & smiles kredi kartı için nasıl başvuru yapılır?

Bu kredi kartına kısa yoldan sahip olabilmek için online başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankasının internet sitesine girerek burada bulunan kredi kartı başvuru bölümünden Miles & Smiles kategorisin seçebilir ve kartınıza hemen başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınız hemen değerlendirmeye alınır ve başvurusu sonucunuz en kısa sürede tarafınıza iletilir. Onaylanan kredi kartınız adresinize hemen postalanacaktır. Bu kredi kartına Garanti Bankasının şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Garanti miles & smiles kredi kartı alma koşulları nelerdir?

Garanti Bankası kredi kartları, yukarıda da saydığımız gibi çok sayıda avantaj sunar. En avantajlı kartlarından olan miles & smiles ise herkese verilmez. Bu özel kredi kartı, aşağıdaki koşulları taşıyan kişilere verilmektedir.

 • Bu kredi kartına sahip olmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişilere verilmektedir.
 • Bu kredi kartını almak için Garanti Bankasının diğer ürünlerini de kullanmanız gerekir. Bu bankadan otomatik ödeme, diğer kredi kartları, kredi gibi ürünlere sahip olan kişiler, miles & smiles kredi kartını daha kolay alabilirler.
 • Garanti Bankasının bu avantajlı ürününe sahip olmak için aynı zamanda aylık gelirinizin de yüksek olması gerekir. Yüksek gelir grubunda olan yani aylık geliri asgari ücret seviyesinden yüksekte olan kişiler bu kredi kartına sahip olabilirler.
 • Bu kredi kartına sahip olabilmek için yukarıdaki şartları taşımakla birlikte Garanti Bankasından bir fon, yatırım ya da vadeli hesabınızın olması gerekir. Bireysel emeklilik yatırımı olan kişiler de bu kredi kartını alabilirler.

Garanti miles & smiles kredi katının faiz oranları ve ücretleri nasıldır?

Her kredi kartında olduğu gibi Garanti miles & smiles kredi kartının da faiz oranları ve aldıkları komisyonlar vardır. Bu ücretler hakkında bilgi verelim;

 • Kredi kartınızdan yapağınız alışverişler için kesilen ekstrenin dönem borcunun ödemesini asgari tutarda ya da biraz üzerinde yaparsanız, kalan bakiye üzerinden faiz işlemeye devam eder. İşleyecek olan bu faiz oranı %1,60’dır.
 • Kredi kartına gelen dönem borcunu minimum tutarın altında ödediğinizde, kalan kısım üzerinden işletecek faiz oranı %2’dir.
 • Kredi kartınızdan alacağınız nakit avans için işletilecek olan aylık faiz oranı %1,60’dır.
 • Kredi kartınızdan yaptığınız alışverişlerin sonrasında, borç bakiyenizin kartın limitini aşması durumunda, limiti aşan kısım için günlük olarak işletilecek olan faiz oranı tutarı %1,60’dır.
 • Kredi kartınızdan alacanız nakit avans için nakit avansı tutarının %3,75 kadar ve buna ek olarak 9 lira komisyon alınır. Bu ücret, nakit avansı alacağınız yere göre değişir.
 • Ortak olarak kullanılan ATM’lerden kredi kartınızın borcunuzu ödemek istediğinizde, 1,04 liraya ek olarak ödenen tutarın %1,15’i kadar komisyon ödersiniz.

Garanti Miles & Smiles kredi kartı çeşitleri;

Garanti Bankası Miles & Smiles kredi kartı ile alışveriş dünyasına farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Bu kredi kartı ile yurt içinde ve yurt dışında binlerce notadan indirimli alışveriş yapabilir ve daha pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirler. Miles % Smiles kredi kartının çeşitleri Gold, Platinum ve Prive şeklindedir. Her bir çeşidin kendine özel ayrıcalıkları bulunur. Bu ayrıcalıklardan bahsedelim;

Sponsor Bağlantılar

Gold kredi kartı için özellikler;

• Yapacağınız tüm alışverişlerinizden, farklı oranlarda mil puan kazanırsınız.
• Yapacağınız uçak seyahatleriniz için alacağınız biletlerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
• Kredi kartınızdan avans mil alabilir ve beklemek zorunda kalmadan uçak biletinizi hemen satın alabilirsiniz. 18 ay içinde avans mil hesabınızı da kapatabilirsiniz.
• Kazanmış olduğunuz millerinizi uçuş için kullanabileceğiniz gibi alışverişleriniz için de kullanabilirsiniz.
• Kredi kartınızda bulunan trink özelliği ile hızlı ve kolay ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede az miktardaki alışverişleriniz için bile mil puan kazanabilirsiniz.

Platinum kart özellikleri;

• Gold kredi kartına ek olarak tüm dünyada seyahat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
• Oteli restoran ve daha pek çok seçkin markadan yapacağınız alışverişler için %10-15 arasında ekstra indirimden yararlanabilirsiniz.
• Dar kapmalı seyahat sigortasından ücretiz faydalanabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir