Garanti Bankası Anında Onaylı Krediler

Garanti Bankası Anında Onaylı Krediler
Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası Türkiye’nin eski ve önemli bankaları arasında yer almaktadır. Uzun yıllardan beri de pek çok ürün ile müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Pek çok kredi kartı seçeneğinin yanı sıra mevduat hesapları, vadesiz hesap seçenekleri, konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ile de avantajlar sağlamaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi alanında uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Müşteriler de son derece kaliteli bir banka olması nedeniyle Garanti Bankası’nı sıklıkla tercih etmektedir. Müşteriler kredi başvurusu yaptıktan kısa bir süre sonra kredilerini anında kullanabilmekte ve ekstra avantajlara da sahip olabilmektedir.

Garanti Bankası Anında Onaylı Kredi Faiz Oranları

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi alanında yüksek rakamlara kadar çıkabilmektedir. Küçük ya da büyük nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında ise son derece avantajlı bir banka olarak bilinmektedir. Müşteriler 5000 TL ile 50.000 TL aralığında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilmektedir. Üstelik banka, 60 aya kadar da vade seçeneği sunmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 12 aydan başlayarak 24, 36 ya da 48 ay vade seçeneklerinden birini de tercih edebilmektedir. Aynı zamanda başvurular şubeler dışında pek çok kanal aracılığı ile de hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede de nakde olan ihtiyaçlar kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmaktadır.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için %2,28’den başlayan faiz oranları sunar. Bu faiz oranı 50.000 TL kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler için geçerlidir. 15.000 TL kredi kullanacak müşteriler %2,43, 20.000 TL kredi kullanacak müşteriler ise %2,39 faiz oranından faydalanmaktadır. Kredilerin tutarları düştükçe faiz oranları da yükselmektedir. Bu sebeple yüksek nakit ihtiyaçları olan müşteriler avantajlı bir şekilde kredi kullanabilmektedir.

Garanti Bankası Anında Onaylı Krediye Nasıl Başvurabilirim?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için birden fazla kanaldan bahsedilebilmektedir. Ancak anında onaylı kredi alabilmek için internet üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Bunun için ise bankanın web sitesi olan www.garanti.com.tr adresi tıklanarak ihtiyaç kredisi alanından başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler için bir diğer yöntem ise mobil bankacılık ya da internet bankacılığının kullanılmasıdır. Müşteriler Garanti Bankası’na ait herhangi bir ürün kullanıyor ise uygulamalara giriş yaparak kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bu bölümde gerekli tüm alanlar doldurulmalı ve sonrasında inceleme için bankaya gönderilmelidir. Müşteriler uzun bir süre beklemeden bankadan kısa mesaj gelmekte ve onaylı olan krediler şubeler aracılığı ile hemen kullanılabilmektedir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi onaylanan müşteriler aslında ön onay ile karşı karşıyadır. İnce eleyip sık dokuyan bankalardan olan Garanti, müşterilerinden mutlaka bir gelir belgesi talebinde bulunmaktadır. Bu nedenle kredi kullanımı esnasında belgelerin hazır bulundurulması gerekmektedir.

Garanti Bankası Anında Onaylı Krediler İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler belli belgeler ile kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Başvuru esnasında sadece kimlik ya da pasaport yeterli olmaktadır; ancak kredinin kullanımı aşamasında bir gelir belgesi ibraz edilmesi gerekir. Aksi takdirde krediler onaylansa dahi kullanım gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için maaş bordrosu yeterli olmaktadır. Maaş bordrosu olmayan; ancak kredisi onaylanan kişiler ise ekstradan belgeler ibraz edebilmektedir. Örneğin kira alındığına dair bir kontrat ya da ev tapusu yeterli olmaktadır. Emekliler ise emekli olduklarına dair bir belgeyi şube yetkililerine teslim ederek kredisini kullanmaya başlayabilmektedir. Bunun dışında hangi belgelerin kabul olduğu ise şubelerin inisiyatifindedir.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Adresimiz: Emre Karsan Caddesi, No:50. Sk., 34096 Altındağ/ANKARA Türkiye Tel: +90 850 555 21 55 Fax: +90 850 555 21 55 info@anindabankakredisi.com destek@anindabankakredisi.com Bize Ulaşın: bilgi@anindabankakredisi.com