Garanti Bankası Anında Onaylı Krediler

Garanti Bankası Anında Onaylı Krediler
Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası Türkiye’nin eski ve önemli bankaları arasında yer almaktadır. Uzun yıllardan beri de pek çok ürün ile müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Pek çok kredi kartı seçeneğinin yanı sıra mevduat hesapları, vadesiz hesap seçenekleri, konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ile de avantajlar sağlamaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi alanında uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Müşteriler de son derece kaliteli bir banka olması nedeniyle Garanti Bankası’nı sıklıkla tercih etmektedir. Müşteriler kredi başvurusu yaptıktan kısa bir süre sonra kredilerini anında kullanabilmekte ve ekstra avantajlara da sahip olabilmektedir.

Garanti Bankası Anında Onaylı Kredi Faiz Oranları

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi alanında yüksek rakamlara kadar çıkabilmektedir. Küçük ya da büyük nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında ise son derece avantajlı bir banka olarak bilinmektedir. Müşteriler 5000 TL ile 50.000 TL aralığında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilmektedir. Üstelik banka, 60 aya kadar da vade seçeneği sunmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 12 aydan başlayarak 24, 36 ya da 48 ay vade seçeneklerinden birini de tercih edebilmektedir. Aynı zamanda başvurular şubeler dışında pek çok kanal aracılığı ile de hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede de nakde olan ihtiyaçlar kısa bir süre içinde ortadan kaldırılmaktadır.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için %2,28’den başlayan faiz oranları sunar. Bu faiz oranı 50.000 TL kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler için geçerlidir. 15.000 TL kredi kullanacak müşteriler %2,43, 20.000 TL kredi kullanacak müşteriler ise %2,39 faiz oranından faydalanmaktadır. Kredilerin tutarları düştükçe faiz oranları da yükselmektedir. Bu sebeple yüksek nakit ihtiyaçları olan müşteriler avantajlı bir şekilde kredi kullanabilmektedir.

Garanti Bankası Anında Onaylı Krediye Nasıl Başvurabilirim?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için birden fazla kanaldan bahsedilebilmektedir. Ancak anında onaylı kredi alabilmek için internet üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Bunun için ise bankanın web sitesi olan www.garanti.com.tr adresi tıklanarak ihtiyaç kredisi alanından başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler için bir diğer yöntem ise mobil bankacılık ya da internet bankacılığının kullanılmasıdır. Müşteriler Garanti Bankası’na ait herhangi bir ürün kullanıyor ise uygulamalara giriş yaparak kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bu bölümde gerekli tüm alanlar doldurulmalı ve sonrasında inceleme için bankaya gönderilmelidir. Müşteriler uzun bir süre beklemeden bankadan kısa mesaj gelmekte ve onaylı olan krediler şubeler aracılığı ile hemen kullanılabilmektedir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi onaylanan müşteriler aslında ön onay ile karşı karşıyadır. İnce eleyip sık dokuyan bankalardan olan Garanti, müşterilerinden mutlaka bir gelir belgesi talebinde bulunmaktadır. Bu nedenle kredi kullanımı esnasında belgelerin hazır bulundurulması gerekmektedir.

Garanti Bankası Anında Onaylı Krediler İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler belli belgeler ile kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Başvuru esnasında sadece kimlik ya da pasaport yeterli olmaktadır; ancak kredinin kullanımı aşamasında bir gelir belgesi ibraz edilmesi gerekir. Aksi takdirde krediler onaylansa dahi kullanım gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi için maaş bordrosu yeterli olmaktadır. Maaş bordrosu olmayan; ancak kredisi onaylanan kişiler ise ekstradan belgeler ibraz edebilmektedir. Örneğin kira alındığına dair bir kontrat ya da ev tapusu yeterli olmaktadır. Emekliler ise emekli olduklarına dair bir belgeyi şube yetkililerine teslim ederek kredisini kullanmaya başlayabilmektedir. Bunun dışında hangi belgelerin kabul olduğu ise şubelerin inisiyatifindedir.

Garanti kredi hesaplama nasıl yapılır?

Garanti Bankası kredileri, kredi notu düşük olan kişilere bile farklı faiz oranlarında sunulmaktadır. Bu bankadan alacağınız kredinin aylık faiz oranı kredi tutarına, kredi notunuza ve kredi vade sayısına göre değişir. Bu bankadan ne kadar kredi aldığınızda ne kadar ödeyeceğinizi hesaplayabilmeniz de mümkündür. Bu hesaplamayı yapmak için Garanti Bankasının resmî web sitesine girerek, ihtiyaç kredileri bölümüne gelmeniz yeterlidir. Bu bölümden hem ihtiyaç kredisinin genel özeliklerini öğrenebilir hem de hesaplamanızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda başvuru formunu kullanarak hemen başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi hesaplama yapmak için internette bulunan karşılaştırmalı hesaplama sitelerini de kullanabilirsiniz. Ancak bu siteler güncel faiz oranları üzerinden hesaplama yapmayabilir ve masraflarınızı tam olarak göstermeyebilir. Kredi hesaplamanızı yapmak için Garanti Bankasının internet ya da mobil şubesini de kullanabilirsiniz.

Bu kanallara giriş yaptıktan sonra krediler bölümüne gelerek, buradan başvuru adımlarını izleyebilir ve başvurunuzu yapmadan hemen önce kredi hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası kredi hesaplama hakkında detaylı bilgi almak ve başvurunuzu da gerçekleştirebilmek için müşteri hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Onaylı 50.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi;

Garanti Bankası, acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmek amacıyla, Dijital İhtiyaç Kredisi kampanyası sunar. Bu kampanyaya isterseniz internet şubeden, isterseniz mobil şubeden, isterseniz ATM’lerden, isterseniz de çağrı merkezlerinden başvuru yapabilirsiniz. Dijital İhtiyaç Kredisi 36 ay vadeye kadar ve vadeye göre değişen faiz oranlarında sunulmaktadır. Bu krediyi 100.000 liraya kadar kefilsiz ve evraksız olarak, hemen alabilmeniz mümkündür.

Garanti Bankası anında onaylı 50.000 TL bireysel ihtiyaç kredisi, 36 ay vadede alındığında, bu kredi için aylık faiz oranı %1,70 olur. Bu kredi için aylık olarak 1.974,27 lira taksit ödersiniz. Kredinizin tahsis ücreti 250 lira olur. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı %27,9164’tür. Kredinize toplamda ödeyeceğiniz tutar da 71.336,03 lira olarak hesaplanır.

Banka müşterisi olan kişiler kredi hattından, mobilden ya da internet şubeden başvuru yaptıklarında başvuruları onaylanırsa, kredilerini anında kullanabilirler. Banka müşterisi değilseniz, onaylanan kredinizi almak için en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz. Henüz Garanti Bankası müşterisi olmayanlar, bu krediye başvuru yapmak için web sitesinde bulunan başvuru formunu da kullanabilirler.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir