Finansbank Düşük Faizli Kredi Anında Hesabında

Finansbank Düşük Faizli Kredi Anında Hesabında
Sponsor Bağlantılar

Finansbank acil nakit ihtiyaçlarına özel olarak düşük faiz ve uzun vade oranları üzerinden kredi imkanı sunuyor. Bu sayede çok kısa bir zaman aralığı içinde nakit ihtiyacı sona ererken, uygun ödeme koşulları sayesinde de kredi geri ödemelerini rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında almış olduğunuz kredi tutarını 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Aynı zamanda banka vasıtasıyla kefil ve evrak gibi durumları düşünmenize de kesinlikle gerek kalmayacaktır. Yani işlemleri her açıdan biraz daha kolay bir hale getiren Finansbank, tahminlerinizin ötesinde kredi alımına rahatlık kazandırıyor.

Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istediğinizde karşınızda birden fazla seçenek çıkacaktır. Bunlar üzerinden sizin için en uygun olanı seçerek, kredi başvuru işlemini hemen gerçekleştirebilirsiniz. İnternet veya cep şubesi, şube üzerinden başvuru, müşteri hizmetleri üzerinden başvuru bu alanda karşınıza çıkabilecek başvuru yolları arasında yer alır.

Sponsor Bağlantılar

İnternet yolunu kullanarak kredi almak isteyen bireylerin bankanın kendi resmi internet sitesini ziyaret etmeleri ve ilgili başvuru formunu doldurmaları yeterli olacaktır. Sadece dakikalar içinde başvurunuza dair bir cevap alabilir ve bu sayede büyük ölçüde zamandan kazanabilirsiniz. Öte yandan cep şubesi ve çağrı merkezi üzerinden de günün her saatinde Finansbank kredi başvurusu yapabilme imkanınız bulunuyor.

Finansbank Kredi Ödeme Planı

Her bütçeye uygun olmak üzere bir vade planının bulunduğu bu adres, aklınızdaki seçeneğe doğrudan ulaşmanıza yardımcı olacak. Finansbank kredi faiz oranları sabit olarak %1.79 olarak belirlenmiş durumdadır. Vade oranı fark etmeden almış olduğunuz kredi tutarını aynı faiz oranı üzerinden rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Finansbank’ı tercih ederek 10 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda ve bunu 48 ay üzerinden ödemeyi düşündüğünüzde aylık olarak 335 TL ödemek durumunda kalırsınız. Toplam olarak yapmanız gereken geri ödeme ise 16.124 TL olacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında 20 bin TL tutarında bir kredi aldığınızda ve bunu 54 ay vade planı üzerinden ödediğinizde ise aylık olarak yapmanız gereken ödeme 629 TL olacaktır. Toplam olarak yapmanız gereken geri ödeme ise bu durumda 33.984 TL olarak belirlenir.

Bankayı tercih ederek 50 bin TL tutarında bir kredi alıp bunu 60 aylık vade planı üzerinden ödediğinizde ise aylık olarak yapmanız gereken ödeme 1.490 TL’ye gelecektir. Böylelikle toplam olarak yapacağınız geri ödeme 89.424 TL olur. Bu şekilde kendinize uygun bir ödeme planı seçerek kredi ödemelerini yapmaya başlayabilirsiniz.

Zamandan kazanmak isteyenler için doğru bir alternatif olan Finansbank anında kredi ile birlikte başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, kredi tutarını anında hesabınızda bulabilirsiniz.

Finansbank Kredi İçin Gerekli Şartlar

Her bankada olduğu gibi Finansbank’ta kredi vermek için bazı şartlar arıyor. Bunlar arasında en önemlisi ise kredi notu olarak bilinen puandır. Adaylardan en az 1500 olmak üzere bir kredi puanının olması beklenir. Banka tarafından 1 ile 699 riskli bulunurken, 700 ile 1099 arası orta riskli olarak değerlendiriliyor. 1100 ile 1499 puan arasındakiler ise az riskli sınıfında bulunuyor. 1500 puan 1699 puan arası iyi sınıfına girerken, 1700 ile 1900 puan arası çok iyi sınıfında tutuluyor.

Kredi notu düşük olanlar ise banka tarafından kefil ve teminat gibi isteklerle karşılaşabilir. Bunun yanında kredi notu düşük olan kişilerin banka üzerinden daha uygun bütçedeki kredi paketlerine yönelmeleri gerekebilir. Ayrıca gelir durumu, ek gelir gibi diğer olanaklarda bankadan kredi için olumlu cevap almaya neden olacaktır.

Finansbank düşük faizli anında kredi için online başvuru nasıl yapılır?

Finansbank düşük faizli anıdan kredi başvurusu için bankanın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu formu 7/24 doldurabilir ve onaylanan kredinizi hemen alabilirsiniz. Bu başvuru en geç 1 gün içinde sonuçlanır ve sonucu cep telefonunuza kısa mesaj ile gönderilir. Eğer banka müşterisiyseniz onaylana kredinizi internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişiler de onaylanan kredilerini banka şubelerine giderek hemen alabilirler. Bu başvuruyu yapmak için aşağıdaki adımları takip edin;

  • Başvuru formunu kullanarak başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabilmek için https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi adresine tıklamanız gerekir.
  • Karşınıza açılan sayfada yer alan “hemen başvur” kısmına tıklamalısınız.
  • Ardından yeni bir sayfa açılır. Açılan bu sayfanın sağ tarafından yer alan kısa formu doldurmalısınız.
  • Kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranız ile başvurunuzu yapmanızın ardından sonucu hemen gönderilir.
  • Onayınızı aldıktan sonra banka şubelerine giderek krediniz hemen kullanabilirsiniz.

Bu başvuru formunu kullanarak yalnızca 35.000 liraya kadar kredi başvuru yapabilirsiniz. Daha üstündeki tutarlar için başvurularınızı direkt olarak banka şubelerinden yapmanız gerekir.

Finansbank anında kredi hesaplama örnekleri nasıldır?

Finansbank anında kredi, oldukça uygun faiz oranlarında sunulur. Bu kredinin aylık faiz oranları kredi notunuza göre belirlenir. Buna göre faiz oranı 51,09’dan başlar ve %1,69’a kadar yükselebilir. Sizlere farklı faiz oranlarına göre birkaç örnek hesaplamadan bahsedelim;

Finansbank anında krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede aldığınızda, kredi faiz oranınız da %1,09 olarak belirlendiğinde;

• Kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı; 735 lira olur.
• Kredinin yıllık toplam maliyet oranı; %17,1540 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis ücreti toplamı; 157,50 lira olur.
Finansbank anında krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede aldığınızda, kredi faiz oranınız da %1,38 olarak belirlendiğinde;
• Kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı; 793 lira olur.
• Kredinin yıllık toplam maliyet oranı; %22.086 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis ücreti toplamı; 157,50 lira olur.
Finansbank anında krediyi 30.000 lira olarak ve 60 ay vadede aldığınızda, kredi faiz oranınız da %1,69 olarak belirlendiğinde;
• Kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı; 869 lira olur.
• Kredinin yıllık toplam maliyet oranı; %27,5700 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis ücreti toplamı; 157,50 lira olur.

Finansbank 5000 TL 12-24-36 Ay Vadeli Kredi;

Finansbank, nakit ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak amacıyla ipotekli kredi, acil nakit kredisi, hızlı kredi, standart ihtiyaç kredisi gibi farklı kredi kampanyaları sunmaktadır. Her kampanyanın özellikleri farklıdır. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz kredi kampanyasından hemen yararlanmak için çeşitli başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar kredi başvurularını mobil veya internet şubeden yapabilirler. Ayrıca çağrı merkezi, ATM’ler, banka şubeleri ve SMS bankacılığı gibi kanallardan da başvuru yapabilirisiniz. Banka müşterisi değilseniz başvuru için Finansbank’ın web sitesindeki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Finansbank 5.000 TL 12-24-36 ay vadeli kredi seçeneği, farklı faiz oranlarında sunulmaktadır. Bunun nedeni kredi faiz oranının müşterilerin kredi notuna göre belirlenmesidir. Ayrıca bu krediler 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak sunulmaktadır. Bu kredilerin en düşük faiz oranı %1,44 iken en yüksek faiz oranı ise %2,19’dur.

• Finansbank 5.000 TL kredi 12 ya vadeli olarak alındığında, aylık taksit bedeli 464,94 lira olur. Faiz oranı %1,44’ten hesaplanır. Toplam geri ödeme tutarı ise 5.579,21 lira olur.
• Finansbank 5.000 TL 24 ya vadeli kredi için aylık taksit bedeli 256,68 lira olur. Bu kredi için aylık faiz oranı %1,44’ten hesaplanır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı da 6.150,71 lira olur.
• Finansbank 5.0000 TL kredi 36 ay vadeli olarak alındığında ise yine ayık %1,44 faiz oranına göre taksit bedeli, 187,70 lira olur. Bu kredinin toplam geri ödeme tutarı da 6.757, 13 lira olarak hesaplanır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir