Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

Fibabanka ile ilgili bu yazıda, Fibabanka’nın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinin başvuru sürecini, olanaklarını ve internet dahil olmak üzere birçok kredi başvuru yöntemini ele alarak Fibabanka’dan Bireysel İhtiyaç Kredisi alacak olan her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı’na yardımcı  olmak esas alınmıştır.
Bayramlarda, tatillerde, düğünde veya beyaz eşya alırken 60 aya varan uygun vade fırsatlarıyla Fibabanka Bireysel İhtiyaç Kredisi, uygun geri ödeme koşullarıyla hizmetinizdedir.
Bireysel müşteriye özel faiz oranlarıyla, Fibabank şubelerinden başvurarak borçlarınızı tek çatı altında bir araya getirme rahatlığı ve yükselen kredi oranlarıdan faydalanma fırsatına erişebilirsiniz.
Bulunduğunuz yere en yakın Fibabanka şubesini ziyaret ederek teminatlı ya da teminatsız ihtiyaç kredisi taleplerinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden başvurunuzun ilk basamağı için telefonunuzla hareket edebilirsiniz. Telefon üzerinden kredi talebinde bulunmak ise oldukça kolay. Bunun için T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Fibabanka İnternet Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Sponsor Bağlantılar

Anında İnternet Kredi’si adı altında internet üzerinden hizmet veren Fibabanka internetten kredi için 7/24 hizmet olanağı sunmasının yanında %2,46 faiz oranıyla teknolojik gelişmelerden yararlanıyor. Fibabanka’ya yaptığınız başvuruların kabul alması durumunda kredinizi de aynı anda banka hesabına aktarma olanağına sahipsiniz.
20.000 TL’ye kadar ihtiyacınızı kredi başvurunuz onaylandığı takdirde anında çekmenizi sağlayan bir altyapıya sahiptir. Dolayısıyla Fibabanka’nın herhangi bir şubesine gitmeden erişim rahatlığıyla ihiyacınıza yönelik kredileri kullanabilirsiniz.

Başvuruda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fibabanka İnternet Bankacılığı’nda hesabınız varsa eğer istediğiniz zaman İnternetten Kredi başvurusununu rahatlıkla yapabilirsiniz.
Başvurunuzun onaylanması halinde 1 hafta içerisinde kullanabilirsiniz.
1.000 – 50.000 TL arasındaki rakamlarla ihtiyacınıza yönelik kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Fibabanka’nın yapabildiği en önemli işlerden bir tanesi de müşteri odaklı olarak çalışmasıdır. Fibabanka, kredi verirken dahi müşteriyi detaylara boğmaz ve karmaşık işlemlerle hizmet anlayışı sunmaz. Arayüzü yalın ve sadece olmasıyla birlikte yapılabilecek tüm işler titizlikle hazırlanmış olarak sunulur.
İhtiyacınıza yönelik aldığınız krediyi geri ödeme süresini en az 3 ay en fazla da 60 ay vadeli olarak düzenleyebilirsiniz.
Fibabanka, kampanya koşullarını ve kredileri serbest bir şekilde değiştirme hakkına sahiptir.
İhtiyaç kredisi başvurusunu yaparken alınacak olan ücretlerin toplamı kredi tahsis ücreti, vergiler ve sigorta masrafından oluşmaktadır.
İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Aylık %1,89 uygun faiz oranlarıyla  444 88 88 Telefon Bankacılığı’ndan veya şubelerinden krediniz hesabınıza aktarılabilir.
İnternet Bankacılığı üzerinden de oldukça rahat bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.
Faiz oranı müşteriden müşteriye değişmekte olup müşterinin risk grubuna veya vadeye göre değişiklik göstermektedir.

Sponsor Bağlantılar

Fibabanka Faiz Oranları

Fibabanka’nın resmi web sitesinde yer alan faiz oranlarının düzenlenmesi belli yaş gruplarına göredir. Dolayısıyla Fibabanka’nın web sitesinde yer alan faiz oranları Hayat sigortası bedeli 45 yaş erkek bireye göre ve kredi vadesi boyunca hesaplanmıştır.
Toplam tahsis ücreti, vergiler ve sigorta masrafı kredi talebinde bulunurken gidecek olan ek harcamalardır.  Kredinin tahsis ücreti vadelerde kredi tutarının %0,5’i olarak tahsis edilir.

Fibabanka’nın basit ve sadece ara yüzüyle, müşterilerini karışık bir yapıyla uğraştırmamaktadır. Bu müşteri açısından oldukça verimli olabilecek bir zaman kaybını engellemiş aynı zamanda güvenin ve disiplinli çalışmayı göstermiştir. Fibabanka’nın uygun vade ve faiz oranlarının da müşterilerinin tercih etmesine sebep olan bir başka etkendir. Fibabanka, İnternet Bankacılığında ileriye doğru atılımlar yaparken müşteri odaklı çalışmasından dolayı tercih edilebilir olmuştur. Bu yönüyle Fibabanka’nın evden yapılabilecek işlemlere sahip olması, çok önemli bir özelliktir.

Fibabanka mobil bankacılıktan ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu için banka müşterisi olan kişiler mobil bankacılık uygulamasını kullanabilirler. Bu uygulama aracılığı ile günün her saati kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz, Fibabanka tarafından verilen müşteri numarasını ve internet şifresini kullanarak 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başvuruyu oturduğunuz yerden ve istediğiniz zaman yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir;

Sponsor Bağlantılar
  • Başvuruyu yapmak için ilk olarak Fibabanka mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekir.
  • Bunun için cep telefonunuzun uygulama sağlayıcılarını kullanabilirsiniz.
  • Uygulamanızı ücretsiz olarak indirdikten sonra müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı kullanarak ve şifrenizi girerek uygulamaya girişinizi sağlamalısınız.
  • Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık doğrulama ya da güvenli kodunu da girdikten sonra uygulamaya girişinizi sağlarsınız.
  • Ardından menü kısmına gelerek “krediler, kredi başvurusu” adımlarını izlemlesiniz.
  • Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi gibi bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz
  • Başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır ve onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fibabanka ihtiyaç kredisi ne kadar faiz oranıyla verilir?

Fibabanka ihtiyaç kredileri, bankadan ve dijitalden başvuru yapan müşteriler için farklıdır. Eğer bu bankanın müşterisiyseniz, dijital kanalları kullanarak başvuru yaptığınızda %0,99’dan başlayan faiz oranıyla kredinizi hemen alabilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisi için kişiye özel faiz oranı sunulur. Bunun nedeni kredi notunuza göre faiz oranının değişmesidir. Sizlere farklı faiz oranlarına göre Fibabanka ihtiyaç kredisi için birkaç örnek hesaplama yapalım;

Fibabanka ihtiyaç kredisini 15.000 lira tutarında ve 24 ay vadede aldığınızda;

• Kredini aylık taksit tutarı; 722,01 lira olur.
• Ayık faiz oranı; %0,99 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis ücreti toplamı; 78,75 liradır.
• Sigorta primi tutarı; 395,96 liradır.
• Yıllık toplam efektif faiz oranı; %15,8393 olur.

Fibabanka ihtiyaç kredisini 15.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda;

• Kredini aylık taksit tutarı; 525,11 lira olur.
• Ayık faiz oranı; %1,09 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis ücreti toplamı; 78,75 liradır.
• Sigorta primi tutarı; 556,05 liradır.
• Yıllık toplam efektif faiz oranı; %17,3101 olur.

Fibabanka ihtiyaç kredisini 15.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda;

• Kredini aylık taksit tutarı; 547,72 lira olur.
• Ayık faiz oranı; %1,30 olur.
• Krediden alınacak olan tahsis ücreti toplamı; 78,75 liradır.
• Sigorta primi tutarı; 561,00 liradır.
• Yıllık toplam efektif faiz oranı; %20,8670 olur.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir