Enpara Dosya Masrafsız, Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi

Enpara Dosya Masrafsız, Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi
Sponsor Bağlantılar

Borç, banka ile müşteri arasındaki, yani mülk edinmek isteyen kişi arasındaki bir sözleşmedir. Bu anlaşma, bankanın alıcıya para ödünç vermesi, mal veya hizmet alımlarında kullanması varsayımına dayanmaktadır. Ancak öyleyse, kredilerin avantajı nedir? Borçtan para alan kişiler, aksi takdirde sahip olamayacakları bir mal alabilirler. Zaten para borç veren banka faiz alır. Türkiye’de bu şekilde faaliyet gösteren pek çok banka bulunmaktadır. Finansbank’a bağlı olarak faaliyet gösteren Enpara da bunlardan biri olarak bilinmektedir. Sunmuş olduğu kredi seçenekleri ile ön plana çıkmakta ve müşterileri memnun etmeye devam etmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Enpara ihtiyaç kredisi sayesinde pek çok kişi nakit ihtiyaçlarını karşılamakta ve uzun vadede planlamış olduğu hayallerini de gerçekleştirebilmektedir. Elbette müşterilerin en çok önem verdiği konu ise vadeler, faiz oranları, kredi tutarı gibi noktalardır. Ancak BDDK’nın yapmış olduğu son düzenlemeler ile birlikte pek çok banka 60 aya kadar vade imkanı da sunmaktadır.

Enpara Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler Finansbank web sitesi aracılığı ile hızlı bir şekilde kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Web sitesi ödeme planını, faiz oranlarını ve taksit tutarlarını müşterilerin gözleri önüne sermektedir. Web sitesi aracılığı ile yapılan başvuruların ardından müşterilere kısa mesaj ile bilgilendirme sağlanmakta ve kredisi onaylanan müşteriler kısa bir süre içinde kredilerini kullanmaya başlayabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Enpara ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler bir diğer başvuru kanalı olan enpara mobil bankacılık uygulamasını da kullanabilmektedir. AppStore ya da Google Play Store aracılığı ile indirilen bu uygulama sayesinde kredi başvuruları hızlı bir şekilde sağlanmakta ve bazı müşteriler kredilerini hemen hesaplarına aktarabilmektedir. Enpara mobil bankacılık uygulamasını indiren müşteriler kredi bölümünden başvuru yapabilmekte ve nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Enpara Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler için kredi faiz oranı %2.24’ten başlamaktadır. Vade oranı arttıkça faiz oranı da artış göstermektedir. Banka, ihtiyaç kredisi kapsamında 10.000 TL’ye kadar maksimum 60 ay vadeli kredi imkanı sunulmaktadır. Müşterilere ödeme planı hemen gerçekleştirilirken taksit tutarları da belirlenmektedir.

Enpara ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerin taksitlerini düzenli bir şekilde ödemeleri gerekmektedir. Ödemeler Enpara hesaplarından havale olarak gerçekleştirilebilirken diğer banka hesaplarından EFT olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede müşteriler kredilerini sorunsuz bir şekilde ödeme imkanına da sahip olmaktadır. Enpara, müşterilerine pek çok alanda ayrıcalık da tanımaktadır. Özellikle faiz oranlarına bakılacak olursa pek çok bankadan çok daha düşük faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Enpara Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredim Onaylanmadı Ne Yapmalıyım?

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapan; ancak başvurusu onaylanmayan müşteriler için pek çok durumdan söz etmek mümkün olabilmektedir. Genellikle KMH hesaplarına ya da kredi kartlarına düzensiz ödemeler gerçekleştiren müşterilerin banka kredileri onaylanmamaktadır. Tüm bunların yanında yüksek tutarlarda kredi ödemeleri olan müşterilerin kredi limitleri dolu olduğundan dolayı da bir olumsuzluktan bahsetmek söz konusu olabilmektedir.

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve olumsuz sonuç ile karşılaşan müşteriler için bir diğer sebep olarak vergi borcu ya da ödenmemiş trafik cezalarından da bahsedilebilmektedir. Bu durumda müşterilerin vergi borcunu ya da trafik cezasını hemen ödemesi ve kredinin tekrar değerlendirilmesi gerekmektedir.

İhtiyaç kredisinin olumsuz sonuçlanmasına dair bir diğer neden ise yasal takipte ya da icrada olan borçlar da olabilmektedir. Kişilerin mutlaka bunları takip etmesi ve tekrar analiz yapmaları gerekmektedir.

Enpara dosya masrafsız ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Enpara dosya masrafsız kredi, enpara.com şubesiz bankacılık olduğu için masrafsızdır. Ayrıca bu kredinin faiz oranı oldukça düşüktür. Enpara kredileri masrafsız olduğu gibi kefilsiz ve gelir belgesiz olarak sunulmaktadır. Bu bankadan kolayca kredinizi alabilmek için aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması yeterlidir. Ayrıca, diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı düzenli ödeyip ödemediğinize de bakılır. Bu şartları taşıyan kişilerin alacakları enpara dosya masrafsız kredinin özellikleri ise şöyledir;

• Bu krediyi aylık eşit taksitli olarak alabilir ve vadenizi 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
• Enpara dosya masrafsız kredisinden, dosya masrafsız ve tahsis ücreti alınmadan faydalanabilirsiniz.
• Enpara kredisini 1.000 lirada 60.000 liraya kadar alabilirsiniz.
• Bu kredinin faiz oranları kredi vadesine göre değişir. Alacağınız kredinin vadesini 1-12 ay arasında belirlerseniz faiz oranı %0,99, 12-24 ay arasında belirlerseniz faiz oranı %1,09, 24-26 ay arasında belirlerseniz faiz oranı %1,15, 36-60 ay arasında belirlerseniz %1,19 faiz oranı uygulanır.
• Enpara dosya masrafsız krediyi almak için başvurularınızı internet bankacılığından, mobil bankacılıktan ya da web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Enpara 3 ay ertelemeli kredi var mıdır?

Enpara.com, Türkiye’nin en geniş dijital ağına sahip olan ve Türkiye genelinde çok sayıda müşterisi bulunan bir bankadır. Finansbank tarafından oluşturulan bu platformdan kefilsiz, sigortasız, masrafsız ve indirimli faiz oranlarında kredi alabilirsiniz. Enpara.com kredilerini almak için başvurularınızı web sitesindeki başvuru formundan yapabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler başvuru için mobil ve internet şubeyi de kullanabilirler. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Enpara.com kredileri, piyasa koşullarına göre uygun faiz oranlarında sunulmaktadır. Bu kredilerin faiz oranları kredi notuna göre ya da vadeye göre değişmez. Bazı bankalar kredi tutarına göre de farklı faiz oranları uygular ancak, enpara.com kredilerinin tüm tutarlar ve tüm vadeler için faiz oranı aynıdır.

Ayrıca enpara.com kredilerinden masraf almaz, yani dosya masrafı bulunmaz. Enpara.com kredilerine toplam 36 ay vadede ve 60.000 liraya kadar ulaşabilirsiniz. Bu kadar ayrıcalık ve avantaj sunan enpara.com, kredileri için 3 ay erteleme özelliği sunmaz. Zaten yeteri kadar avantajlı şekilde aldığınız bu kredilerde, 3 ay erteleme özelliğinden faydalanamazsınız.

Enpara 75.000 TL’ye Kadar Kredi;

Enpara, nakit ihtiyacınız olduğu anda kefil ya da belgeye ihtiyaç duymadan, yalnızca birkaç dakika içinde kredi alabileceğiniz, dijital bankadır. Bu bankadan 75.000 liraya kadar ve 36 ay vadede kredi almanız mümkündür. Enpara 75.000 TL’ye kadar kredi, aylık geliri olan ve kredi notu yüksek olan herkese verilmektedir. Bu kredi için genel özellikleri şöyle açıklayabiliriz;

Enpara ihtiyaç kredisi aylık eşit taksitler halinde ödenen bir kredidir.
• Bu krediyi en az 1.000 lira en fazla 75.000 lira olarak alabilirsiniz.
• Kredinizin vadesini en az 3 ay, en fazla ise 36 ay olarak belirleyebilirsiniz.
• Bu kredinin en önemli avantajı hiçbir masrafın, komisyonun ya da ücretin olmamasıdır.

Enpara 75.000 TL’ye kadar kredi almak istediğinizde ve toplam vadenizi 36 ay olarak belirlediğinizde, bu kredi için ödeyeceğiniz dosya masrafı yoktur. Kredinin aylık faiz oranı herkes için aynıdır ve kredi puanına göre değişmez. Faiz oranı aylık %1,75’dir. Bu kredi için aylık ödeyeceğiniz tutar 2.989,93 liradır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı da 107.637,48 lira olur.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir