En Uygun Borç Kapatma Kredisi

En Uygun Borç Kapatma Kredisi
Sponsor Bağlantılar

Günlük hayatta pek çok kişi yapmış olduğu harcamalar nedeniyle “borç” durumu ile karşı karşıya kalmaktadır. Borçların kapatılabilmesi elbette yine borç alma yani kredi çekme ile mümkün olmaktadır. Bazı kişiler tüm kredi borçlarını tek bir bankaya transfer edip tek bir yere borçlanırken bazıları ise diğer borçlarının tamamını kapatabilmek için kredi kullanmaktadır. En uygun borç kapatma kredisi ise hiç kuşkusuz Finansbank tarafından sağlanmaktadır. Finansbank, uygun faiz oranları ve yüksek vade seçenekleri ile müşterilerini memnun etmekte ve uygun krediler sunmaktadır.

Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

En uygun borç kapatma kredisi olan Finansbank ihtiyaç kredisi için müşteriler belli kanallar ile başvuru sağlayabilmektedir. Bunlar çağrı merkezi, şubeler, mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da Finansbank web sitesidir. Müşteriler bu kanallardan birini seçerek kısa süre içinde başvurularını tamamlayabilmektedir.

En uygun borç kapatma kredisi olan Finansbank ihtiyaç kredisini ne şekilde başvurulabileceğine dair tüm detaylar aşağıda yer almaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Şubeler Aracılığı İle Finansbank Kredi Başvurusu: Finansbank ihtiyaç kredisi için müşteriler www.finansbank.com.tr adresine tıklayarak başvuru yapabilmektedir. “krediler” bölümünün ardından “ihtiyaç kredisi” tıklanmalı ve buradaki alanlar eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Müşteriler başvurularını tamamladıktan kısa bir süre sonra SMS ile bilgilendirme sağlanmaktadır.

Mobil Bankacılık Aracılığı İle Finansbank Kredi Başvurusu: En uygun borç kapatma kredisi olarak bilinen Finansbank ihtiyaç kredisine mobil bankacılık ile de başvurulabilmektedir. Finansbank mobil bankacılık uygulaması indirildikten sonra kredi alanına tıklanmalı ve gerekli alanlar cep telefonu numarası doğru olacak şekilde doldurulmalıdır. Sonrasında ise müşterilerin vermiş oldukları cep telefonlarına kredinin durumu ile ilgili mesaj gönderilmektedir. En uygun borç kapatma kredisi olumlu olan müşteriler herhangi bir şubeye giderek kredilerini hemen kullanabilmektedir.

Finansbank Kredi Faiz Oranları Nedir?

Finansbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler faiz oranlarını da merak etmektedir. Finansbank, borçlarını ödemek için kredi çekecek olan müşterilere %2,52 faiz oranı ile 60 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. En uygun borç kapatma kredisi olarak sunulan Finansbank ihtiyaç kredisini müşteriler borç transferleri için kullanabilecekleri gibi fiziki diğer borçları için de kullanabilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Finansbank ihtiyaç kredisinden faydalanacak olan kişiler sadece kimlikleri ve gelir belgeleri ile birlikte şubelerden kredi kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir. Gelir belgesinin gerekmediği durumlar da söz konusu olabilmektedir. KKB puanları yüksek olan müşteriler gelir belgesi olmadan da krediyi kullanabilmektedir. Genellikle bankalardan kredi kullanabilmek için alt sınır puanı 1500’dür; ancak çok daha yüksek puanlara sahip olan müşterilerden gelir belgesi talep edilmeyebilir. Tapu, maaş bordrosu, kira kontratı ya da vergi levhası gibi belgeler en uygun borç kapatma kredisi olan Finansbank ihtiyaç kredisinde kullanılabilen belgeler arasında yer almaktadır.

Kredim Neden Olumsuz Sonuçlanmış Olabilir?

Finansbank ihtiyaç kredisine başvurmuş olan müşteriler belli nedenlerden dolayı olumsuz sonuçla karşılaşabilmektedir. Bankalara ödenmeyen borçlar ya da düzensiz ödemelerin yanı sıra trafik ya da vergi borçları da kredi çıkmamasına neden olmaktadır. En uygun borç kapatma kredisi olarak bilinen Finansbank ihtiyaç kredisinin olumlu olabilmesi için tüm bunların şube yetkilileri tarafından detaylı bir biçimde araştırılması gerekmektedir.

Bir diğer önemli nokta ise hiç banka ile geçmişi olmayan kişilerin kredilerinin olumsuz olmasıdır. Kredi Kayıt Bürosu puanı 0 olan müşteriler ne yazık ki kredi alamamaktadır; ancak maaşını Finansbank’tan alan müşteriler için bir inisiyatif söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlara karşılık mutlaka banka yetkilileri ile iletişim kurulması ve araştırma yapılması gerekmektedir.

En uygun borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir, hangi şartlar gerekir?

En uygun borç kapatma kredisi, çeşitli bankalar tarafından, çeşitli koşullarda sunulmaktadır. Borç kapatma kredisi alabileceğiniz bankalar yukarıda da belirttiğimiz gibi Finansbank’ın yanında ING Bank, Garanti Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Aktif Bank ve Akbank gibi bankalardır. Bu bankalardan bazı koşulları taşımanız halinde hemen kredinizi alabilirsiniz. Bu bankaların istedikleri koşullar ise şöyledir;

• En uygun borç kapatma kredisini alabilmek için kredi notunuz önemidir. Kredi notunuzun 1100-1900 arasında olması gerekir. 1500 ve üzerinde kredi skoru olan kişiler kredilerini hemen başvuru yaparak alabilirler. 1100 seviyelerinde olanlar ise bankalara ipotek ya da kefil teminatları vererek kredilerini alabilirler.
• Borç kapatma kredisini alabilmeniz için aylık sabit gelir elde ediyor olmanız gerekir. Yani maaşlı olarak çalışıyor olmanız ya da serbest meslek gelirinizin olması istenir. Eğer sabit ve düzenli gelir elde etmiyorsanız, bu krediyi alamazsınız.
• Borç kapatma kredisi aynı zamanda hizmet dökümü belgesinde son üç aylık sigorta primi ödenmiş olan kişiler için verilir. Buna göre bir işte çalışıyor olmanız ve düzenli olarak sigorta primi ödüyor olmanız gerekir.

Halkbank borç kapatma kredisi;

Halkbank borç kapatma kredisi, diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için kullanabileceğiniz bir kredidir. Bu krediye hemen sahip olmak için banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer Halkbank müşterisi iseniz dijital kanallardan başvuru yaparak, avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Halkbank borç kapatma kredisi limitsiz olarak verilmektedir. Bu krediyi aylık %1,37 faiz oranıyla alabilirsiniz. Kredinizi en fazla 36 ay vade ile alabilirsiniz. Üstelik bu kredinin geri ödemelerini esnek ödeme planları ile yapabilirsiniz. Bu kredi için bir defaya mahsus olarak kredi tahsis ücreti alınır.

Almış olduğunuz kredi, borçlarınızı kapatma şartı ile verildiği için diğer bankalardaki kredi kapatma dekontlarını Halkbank’a teslim etmeniz gerekir. Bu kredi ile diğer bankalardaki tüm kredi borçlarınızı kapatabilirsiniz. Kredi kartı borçlarınızın ise bir kısmını kapatmanız mümkündür. Aynı zamanda diğer bankalardaki kredili mevduat hesaplarınızın borçlarını da bu kredi ile kapatabilirsiniz.

Halkbank borç kapatma kredisinin üst limiti yoktur. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı banka tarafından, aylık gelirinize göre belirlenecektir. Diğer bankalardaki borçlarınızı kapattığınızda elinizde kalan gelire göre bir limit belirlenir ve buna göre aylık ödemeleriniz hesaplanır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir