Denizbank Kurtaran Hesap 12 Taksitte Geri Ödeme Fırsatı

Denizbank Kurtaran Hesap 12 Taksitte Geri Ödeme Fırsatı
Sponsor Bağlantılar

Denizbank kurtaran hesap, acil nakit ihtiyacı duyduğunuz durumlarda, hesabınızda var olan paranın haricinde kullanabileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Acil nakite sıkıştığınız durumlarda 7/24 kullanabileceğiniz bu hesaptan alacağınız parayı, 12 taksite kadar geri ödeme fırsatınız bulunmaktadır. Kira, fatura ve diğer ödemeler için paraya sıkıştığınız anda kurtarıcınız olan bu hesaba, SMS kanalıyla ya da banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu hesap, mevduat hesabınıza bağlıdır ve bankanın size vermiş olduğu limitler dahilinde kullanılabilir.

Denizbank kurtaran hesap özellikleri nelerdir?

 • Bu hesap sayesinde, vadesiz mevduat hesabınızda para olmasa bile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Taksitli kullanım seçeneğini tercih ederek, kurtaran hesaptan almış olduğunuz nakiti 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Taksitlendirme işlemlerinizi Denizbank ATM’lerinden, banka şubelerinden ya da internet bankacılığından yapabilirsiniz.
 • Denizbank kurtaran hesap sayesinde, vadesiz hesabınıza bağlı bulunan elektrik, su, telefon gibi otomatik ödemeleriniz, zamanın geldiğinde hesabınızda para olmasa bile ödenir ve gecikmeye girmez.
 • Kurtaran hesap limitini, Denizbank’ın bankamatik kartının geçtiği tüm iş yerlerinde alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz.
 • Kurtaran hesaptan para aldığınızda, yalnızca kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz. Bu hesapta ki parayı kullanamazsanız, herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
 • Kurtaran hesabınızdan taksitli nakit aldığınızda ayrı bir limit tanımlanmaz. Mevcut hesabınızda olan limit dahilinde para çekme yapabilirsiniz.
 • Bu hesaptan kullanabileceğiniz minimum tutar 200 liradır. Daha üst limitler için banka tarafından belirlenen tutar kullanılabilir.
 • Bu hesabın bir üst limiti yoktur. Başvurunuz sonucunda banka tarafından tanımlanan limit kadar kullanım yapabilirsiniz.
 • Kurtaran hesaptan taksitli para aldığınızda, ödeyeceğiniz taksit tarihi bir sonraki ayın son iş günü olacaktır.
 • Bu hesaptan alacağınız taksitli para için geri ödemelerinizi 3, 6,9 ve 12 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Vadesiz mevduat hesabınızda para olsa bile, kurtaran hesabınızdan para alımı yapabilirsiniz.

Denizbank kurtaran hesap başvurusu nasıl yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Kurtaran hesap sahibi olmak için SMS bankacılığından ya da banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Banka şubelerinden yapacağınız başvurular için kimlik belgenizi ve ikamet etmiş olduğunuz adrese kayıtlı bir faturanızı yanınızda götürmeniz gerekir.

Bu hesaba SMS ile başvuru yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girerek büyük harfler ile KURTARAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak, 3280’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Bu başvurunuzun sonucu en geç 5 dakika içinde cep telefonunuza gönderilecektir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde hemen size en yakın Denizbank şubesine, yanınızda kimlik belgeniz ve ikamet ettiğiniz adrese kayıtlı bir fatura ile gitmeniz gerekir. Kurtaran hesabınızda ne kadar limit olacağı da size gönderilen cep telefonu mesajında bildirilecektir.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kurtaran hesap limiti, diğer bankalarda olan borçlarınıza ve bu banka ile çalışmanıza bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Kredi notunuz yüksekse ve diğer bankalara borçlarınız az tutardaysa, kurtaran hesap limitiniz yüksek olacaktır.

Kurtaran hesap faiz oranları taksitli nakit aldığınızda %2,15 olarak uygulanacaktır. Bu hesaptan taksitsiz olarak kullandığınız nakitler için de günlük olarak faiz işlenir. Bu faiz oranı aylık olarak %2,15 hesaplanacaktır.

Denizbank kurtaran hesap nasıl kapatılır?

Kurtaran hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız ya da ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız, size en yakın Denizbank şubesine giderek hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesap kapatma işlemlerinizi yalnızca banka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus cüzdanınızla birlikte banka şubelerine gittiğinizde, hemen hesabınızın kapanmasını sağlayabilir ve hesabınıza ait kartınızı iade edebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Kullandığınız gün kadar faiz ödeyebileceğiniz ve acil nakit ihtiyaçlarınızda taksitli nakit avans çekebileceğiniz bu banka hesabına ön başvurularınızı SMS yoluyla yapabilir ve ön onayı aldıktan sonra banka şubelerinden hesabınızı açtırarak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir