Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

Bireysel ve kurumsal alandaki bankacılık hizmetleriyle tanınan Denizbank, kredi kartı başvurusu yapmak isteyen bireylere ayrıcalıklı kampanyalar sunmasıyla ön plana çıkıyor. 2019 yılında da her isteğe ve bütçeye uygun olmak üzere Denizbank’ta farklı bir seçeneğin bulunması mümkün bir hale getirilmiştir. Uygun faiz ve bol taksit özelliği sunan Denizbank kredi kartı alışverişlerin biraz daha rahat şartlar altında yapılmasına olanak sağlıyor.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak için karşınıza bu bağlamda birden fazla seçenek çıkacaktır. Bunlar arasından sizin için en uygun hangisiyse onu tercih edebilir ve bankaya başvurunuzu çok kısa bir süre içinde iletebilirsiniz.

Bunun için en kısa süre içinde sonuç verecek yollardan biri internet üzerinden kredi kartı başvurusu olmaktadır. Bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız bu işlem sonrasında yaklaşık olarak iki ile üç dakika sonra başvurunuza dair olumlu veya olumsuz bir cevap alabilirsiniz. Sitede ilgili alana geçiş yaparak başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız istenir. Bu alan üzerinden karşınıza ad ve soyad, tc kimlik numarası, istenen ürün, gelir durumu gibi farklı sonuçlar çıkacaktır. Bunları doldurduktan hemen sonra gönder butonuna tıklayarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bu sayede değerlendirmeniz sıraya alınacak olup kısa bir süre içinde banka üzerinden bir sonuç alabilirsiniz. Banka tarafından başvurunuzun olumlu bulunması halinde gerekil olan belgelerle birlikte size en yakında bulunan Denizbank şubesini ziyaret etmeniz gerekecektir.

Sponsor Bağlantılar

Öte yandan SMS ile kredi kartı başvurusu da aynı şekilde banka tarafından sunulan seçeneklerden biri olarak ön plana çıkar. Bunun için yapmanız gereken şey ise, T.C kimlik numaranızla birlikte 3280’e kısa mesaj göndermektir. Bu sayede yaklaşık olarak 5 dakika içinde kredi talebinize dair olumlu veya olumsuz bir cevap alabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı talebinde bulunmak isteyen kişiler gerekli olan belgelerle birlikte kendilerine en yakındaki Denizbank şubesini ziyaret ederekte kredi kartı başvurusunda bulunabilir.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Ayrıcalıkları

Denizbank bonus kredi kartı sunmuş olduğu birbirinden cazip avantajlarla, bu konuda en çok tercih edilenlerden biri olmaya devam ediyor. Kredi kartı her alışverişinize ekstra bonus puan kazandırırken, bu şekilde her alışverişinizden kazanmanıza neden olacak bir yapıya sahiptir.  Böylelikle diğer kredi kartlarından farklı olmak üzere, daha fazla bonus imkanından yararlanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu bonus puanları ise, anlaşmalı üye işyerleri üzerinden rahatlıkla değerlendirme şansınız bulunur. Böylelikle alışverişlerinizin çoğu kısmını Bonus kredi kartı sayesinde ücretsiz bir hale çevirme imkanınız vardır.

Sponsor Bağlantılar

Denizbank bonus kredi kartı avantajları aynı zamanda bununla da sınırlı değildir. Dönemsel olarak yayınlanan kampanyalarla birlikte, her türlü indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu sayede kredi kartınız yardımı ile yapmış olduğunuz alışverişleri neredeyse yarı fiyatına getirebilme şansınız oluşmuş olacaktır.

Kredi kartı ile kazandığınız her 1 TL Bonus, 1 TL’ye eşit tutulmuştur. Yani her fırsatta kazanacağınız bonuslarınız üzerinden oldukça avantajlı bir alışverişe başlayabilir ve aileniz için en iyi imkanları oluşturabilirsiniz.

Bonus kredi kartı aynı zamanda düşük faiz imkanlarıyla da ön plana çıkan bir kredi kartı konumundadır. Bu sayede geri ödemeler biraz daha düşük olurken, diğer kredi kartlarına nazaran daha cazip bir tablo karşınıza çıkar. Böylelikle bütçenizi uzun zamanlı olarak en iyi şekilde koruyabilir ve nakit ihtiyaçlarınıza da acil çözümler sunabilirsiniz. Yani Denizbank bonus kart kredi kartı sahibi olmak isteyenler için her açıdan oldukça avantajlı bir seçenektir.

Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu internet sitesinden nasıl yapılır?

Denizbank Bonus, harcadıkça kazandıran bir kredi kartı çeşididir. Bu kredi kartına hemen sahip olmak için Denizbank internet sitesinde bulunan başvuru formunu saniyeler içinde doldurarak gönderebilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olmayın bu form aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz. Bu başvuruyu nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlatalım;

  • Başvurunuzu yapabilmek için ilk olarak https://www.denizbank.com/kredi-karti-basvurusu/ adresin tıklayın.
  • Karşınıza, başvuru formunun yer aldığı ekran açılacaktır.
  • Bu ekranda yer alan ilgili bölümlere cep telefonu numaranızı, kimlik numaranızı ve ekrandaki güvenlik kodunu girin.
  • Altta yer alan kişisel verilerin korunması ve sözleşme ile ilgili kutucukları işaretledikten sonra “hemen başvur” kısmına tıklayın.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodundan sonra başvuru işleminize devam etmeniz istenecektir. Bu nedenle yanınızda cep telefonunuzun bulunması gerekir.
  • Başvur için diğer bilgiler adres ve çalışma bilgileridir. Bu bilgileri de girerek onaylanan kredi kartınızın adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.
  • Onaylanan kredi kartınızı dilerseniz size en yakın banka şubesinden de teslim alabilirsiniz.
  • Bu başvuruyu 7/24 yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu dakikalar içinde cep telefonunuza gönderilecektir.

Deniz Bonus market ve akaryakıt kampanyası nelerdir?

Deniz Bonus market ve akaryakıt kampanyası, her ay güncellenir. Üstelik Bonus kredi kartınız ile yalnızca tek kampanyadan değil, birden çok kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Deniz Bonus için sunulan market ve akaryakıt kampanyaları şöyledir;

• Deniz Bonus kredi kartına sahip olanlar Migros toptan marketlerde 60 TL Bonus kazanıyor. Bu kampanyaya SMS yoluyla ya da Deniz Kartım ile katılarak hemen 60 TL Bonus puan kazanabilirsiniz. Bu puanı almak için Migros toptan marketlerden tek seferde 500 lira ve üzerinde haramca yapmanız yeterlidir. Bu kampanyaya peşin ya da taksitli olarak yapılan harcamalar dahildir. 60 TL Bonus kanmayasıdan tüm ek kartlar yararlanabilirler.

• Deniz Bonus kredi kartına sahip olanlar BP’de 30 TL indirim kazanıyor. Bu kampanyaya yine Deniz Kartım ya da SMS ile katılım yapabilirsiniz. 30 TL indirim kazanabilmek için Bonus üyesi olan BP istasyonlarından, farklı günlerde ve tek seferde olmak üzere 4 defa 125 liralık ya da bu tutarın üzerinde harcama yapmanız gerekir. Bu indirimi kazanabilmeniz için akaryakıt alışverişinizi mutlaka Bonus Pos istasyonlarından yapmalısınız.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir