Deniz Bonus 12 Ay Harcama Sözüne 250 TL Bonus Kampanyası Başvuru

Deniz Bonus 12 Ay Harcama Sözüne 250 TL Bonus Kampanyası Başvuru
Sponsor Bağlantılar

Denizbank’tan 250 tl bonus kazanmaya ne dersiniz? Kampanya tarihleri 21 Ocak 2019 – 31 Mayıs 2019 olarak Denizbank’ın resmi sitesinde koşullar kısmında belirtilmekte ancak banka kampanyayı uzatabilir. Bu konuda bankayı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Peki şimdi sizinle Deniz Bonus 12 ay harcama sözüne 250 tl bonus konulu makalemizi paylaşacağız. Detayları merak ediyorsanız işte sizin için hazırladığımız “Deniz Bonus 12 ay harcama sözüne 250 TL bonus” konulu makalemiz. Detaylar aşağıda:

Deniz Bonus 12 ay harcama sözüne 250 TL bonus kampanya koşulları

Sponsor Bağlantılar

2019’un en iyi kampanyası başladı. Siz de hemen Deniz Bonus’a başvurun ve Denizbank banka kartınızı ayağınıza kadar iletsin. Hemen cep telefonunuzun marketinden DenizKartım uygulamasını ücretsiz indirin ve hemen Deniz Bonus kampanyasına katılın. Düzenli harcama sözü vererek hemen 250 TL bonus kazanma fırsatı  yakalayın!

Deniz Bonus 12 ay harcama sözüne 250 TL bonus başvurusu nasıl yapılır?

Eğer sizde hemen Deniz Bonus 12 ay harcama sözüne 250 TL bonus kampanyasına katılmak istiyorsanız, size adım adım yapmanız gerekenleri anlatalım:

Sponsor Bağlantılar

1- Denizbank’ın kampanya başvuru linkine tıklıyorsunuz.
2- Karşınıza çıkan ekranda Kredi Kartı Başvuru kısmı için sayfayı aşağı doğru indiriyorsunuz.
3- TC kimlik numaranızı giriyorsunuz.
4- Cep telefonu numaranızı giriyorsunuz.
5- Ekranda yazan güvenlik kodunu hemen altındaki boşluğa aynen yazıyorsunuz.
6- İki adet küçük kutucuğa onay tiki koyuyorsunuz.
7- Sonraki adım sekmesine tıklıyorsunuz.
8- Başvurunuz için gereken diğer adımları takip edip, tamamlayıp gönderiyorsunuz.
9- Kampanya başvuru koşulları için bu linke tıklayınız, koşullar en alttadır.
10- Kampanyaya son katılım tarihi 31 Mayıs 2019’dur.

Deniz Bonus 12 Ay Harcama Sözüne 250 TL Bonus Kampanyası Bitiş Tarihi

Her zaman olduğu gibi Denizbank yine harika bir kampanyayla müşterilerini mest ediyor. Deniz Bonus 12 Ay Harcama Sözüne 250 TL Bonus  kampanyasıyla gönüllere taht kuracak bir kampanya başlatan Denizbank ilk başvuru sürecinin sonuna gelmiş gibi görünüyor. Bu seneki başvurular yine tekrarlanacak mı bilinmez ancak Denizbank resmi sitesinde yayınladığı Deniz Bonus kredi kartı başvuru koşullarına göre kampanya 21 Ocak 2019 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında ve bu tarihten sonra devam edecek mi, uzatılacak mı yoksa tamamen bitecek mi bilinmiyor. Birçok kullanıcı internette arama yaparak Deniz Bonus 12 ay harcama sözüne 250 tl bonus kampanyası koşullarını öğrenmek istiyor, kredi kartı kampanya koşulları bilgisi banka sitesinde yayınlamış durumda.

Deniz Bonus 12 Ay Harcama Sözüne 250 TL Bonus Son Başvuru Tarihi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kampanyanın son başvuru tarihi 31 Mayıs 2019 olarak belirlenmiş durumda ve uzatılacağına dair kesin bir bilgi yok. Denizbank bu konudaki kampanya uzatma hakkını saklı tutuyor ve her an kampanyayı uzatabilir. Denizbank’ın kampanyaları sık sık değişmekte ve tarihleri uzatılmaktadır. Genellikle çok başvuru alan ve talep gören kampanyalarda uzun süren başvuru süreçleri ve uzatma imkanları olabiliyor. Deniz Bonus 12 Ay Harcama Sözüne 250 TL Bonus kampanyasıyla ilgili detaylı bilgi almak ve kampanyanın uzayıp uzamayacağını öğrenmek istiyorsanız, size en yakın Denizbank şubesine giderek Deniz Bonus kredi kartı ile ilgili başvuru ve kullanım detaylarını öğrenebilirsiniz. Kampanyayla ilgili diğer bilgileri Denizbank’ın resmi sitesine girerek internet bankacılığı aracılığıyla öğrenebilir veya Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Kredi kartlarıyla ve kampanyalarla ilgili en son bilgileri, haberleri ve güncel gelişmeleri öğrenmek için bizimle kalın.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir