Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar
Sponsor Bağlantılar

Kredi alma süreci; geçmişe kıyasla daha kolay hale gelmiştir. Geçmişte kredi almak için şubeye gitme zorunluluğu var iken günümüzde internet bankacılığı, mobil bankacılık, sms ile kredi başvurusu, ATM’den kredi başvurusu gibi yöntemler sayesinde hiçbir şekilde şubeye gitmeden kredi almak mümkün olmaktadır. Bilhassa bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyenler için kredinin bir an önce alınması önemli bir kriter olmaktadır. Bu noktada, herkes, anında kredi veren bankalar kimlerdir sorusuna cevap aramaktadır. Anında kredi veren bankalar sayıca fazladır. Ancak, her bankanın anında kredi vermek için aradığı şartlar farklı olmaktadır. Bu şartlar yerine getirildiği takdirde isteyen herkesin kredi alabilmesi mümkündür.

Anında Kredi Veren Bankalar 2019

Sponsor Bağlantılar

Anında kredi almak isteyenlerin bu doğrultuda öncelikli olarak şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalara başvuru yapmaları gerekmektedir. Teb’in dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Aktifbank’ın dijital bankacılık hizmeti N Kolay, QNB Finansbank’ın dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com gibi şubesiz bankacılık hizmetleri sayesinde kolay yoldan kredi almak mümkün hale gelmektedir. Şubesiz bankacılık hizmeti veren bu kuruluşların birçok avantajı bulunmaktadır. Bu kurumlar, KKB sayesinde kişinin kredi notuna ve E-Devlet sayesinde de kişinin SGK dökümüne ulaştıklarından dolayı hiçbir belge istemeden kredi başvurularını kabul etmektedirler. Bu bankalara internet bankacılığı yöntemini kullanarak birkaç dakika içerisinde kredi başvurusunda bulunmak mümkün olmaktadır.

Anında Kredi Veren Bankalar Kimlerdir?

CEPTETEB ihtiyaç kredisi sayesinde bankaya gitmeye gerek kalmadan online yollar sayesinde kredi başvurusunda bulunmak mümkün olmaktadır. CEPTETEB ihtiyaç kredisi, maksimum 30 bin TL ve 60 aya kadar vade seçenekleriyle verilmektedir. Anında kredi veren bankalar arasında Aktifbank’ın N Kolay kredi uygulaması bulunmaktadır. Aktifbank müşterisi olmayanlar bile kolay yoldan kredi başvurusu yapma hakkına sahip olmaktadır. Enpara.com sayesinde hiçbir masraf yapmadan, sigorta yaptırmadan ve şubeye gitme zorunluluğu olmadan kredi başvurusunda bulunmak mümkün olmaktadır. Bu bankalardan bilhassa kredi notu yüksek olanların kredi kullanması çok kolaydır. QNB Finansbank müşterisi olmayanların ise gerekli belgeleri kurye sayesinde imzalaması mümkündür. Enpara.com çalışanı, istenilen yer ve saatte kredi başvurusu yapan kişiyi ziyaret etmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Anında kredi veren bankalar arasında Akbank bulunmaktadır. Akbank Direkt Kredi sayesinde Akbank Direkt Mobil uygulamasını indiren Akbank müşterileri, 40 bin TL’ye kadar kredi kullanma şansını, şubeye gitmeden elde etmektedirler. Ancak, 40 bin TL üzeri kredi kullanmayı düşünenlerin mutlaka Akbank şubesine gitmesi gerekmektedir. ING Bank E-kredi sayesinde ING Bank müşterisi olanlar veya olmayanlar diledikleri takdirde kredi başvurusunda bulunma hakkı kazanırlar. Yapı Kredi’nin anında şubesiz kredi hizmeti sayesinde online kanallardan başvuru yaparak ve herhangi bir belge götürmeye gerek duymadan kredi almak söz konusu olmaktadır. İş Bankası anında kredi hizmeti ise İşCep üzerinden kredi başvurusu yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar, bir başka deyişle gelir belgesiz kredi veren bankalar olarak bilinirler. Bu bankaların arasında ilk sırada Odeabank gelmektedir. Odeabank, nakit hazır gelir belgesiz kredi sunmaktadır. ING Bank; beş bin TL’ye kadar verilebilen mini kredi kampanyasına sahiptir. Enpara.com’da da gelir belgesiz kredi verilmesi söz konusu olmaktadır. İş Bankası, Aktifbank ve CEPTETEB; gelir belgesiz kredi sunan diğer bankalar arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, bazı bankalar, dönem dönem farklı meslek gruplarına hitap eden kredi kampanyaları düzenlemektedirler. Örneğin, bazı bankaların bazı dönemlerde ev hanımlarına, emeklilere veya öğrencilere anında kredi kampanyası vardır.

Anında kredi veren bankalar nereden başvuru alırlar?

Anında kredi veren bankalar, bu kredilerini hemen verdikleri ve hemen hesaplarınıza aktardıkları için online kanallardan başvuru alırlar. Bu bankalardan kredi almak için mobil bankacılıktan, internet bankacılığından, telefon bankacılığından ve ATM’lerden başvuru yapabilirsiniz. Üstelik başvurularınızı 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinizi yine istediğiniz bir zaman hesabınıza aktarabilirsiniz. Bankalardan anında kredi almak için bu bankaların müşterisi olmanız gerekir. Bankalar tarafından size verilen müşteri numarası ve internet şifresi ile mobil bankacılığa ve internet bankacılığına girerek hemen başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bu bankalardan alacağınız kredilerin miktarı 50.000’den 100.000’e kadar artar. Üstelik anında kredi veren bankalardan bazıları tahsis ücreti de almaz. Bu bankaların kredi faiz oranları da düşük olacaktır. Ancak anında kredi, standart ihtiyaç kredisine göre bir iki puan daha yüksek faiz oranı ile sunulur. Anında kredi için ne kadar masraf ödeyeceğinizi belirlemek adına başvuru yapmadan önce, hesaplama yapmanızı tavsiye ederiz. Bu hesaplama sayesinde alacağınız kredinin faiz oranını ve ödeyeceğiniz diğer masrafları kolaylıkla görebilir ve bütçenizi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir