American Express Platinum Card Özellikleri

American Express Platinum Card Özellikleri
Sponsor Bağlantılar

American Express Platinum Card sahipleri yalnızca kendilerine özel ayrıcalıklara, indirimlere, seyahat ve concierge hizmetlerine erişme fırsatı yakalarlar. Bu kart, bilhassa çok fazla seyahat edenler için ideal özellikler taşımaktadır. Sürekli seyahat ediyorum, oradan oraya uçuyorum diyenler varsa vakit kaybetmeden bu kartı edinmelidirler. American Express Platinum Card; sayısız fırsatları bünyesinde barındırmaktadır. American Express Platinum Card ayrıcalıkları arasında American Express Selects ilk sırada yer almaktadır. Buna göre, selects üyesi olan restoranlarda %20 olmak üzere indirim yapılması söz konusudur. Buna ek olarak; otel, araç ve yat kiralama, spa, mücevher ve diğer mağazalarda ise %10 ile %20 arasında değişen oranlarda indirim yapılma fırsatı yer almaktadır.

American Express Platinum Card Ayrıcalıkları

Sponsor Bağlantılar

American Express Platinum Card, sahiplerine hayal edemeyecekleri kadar büyük fırsatlar sunmaktadır. American Express Selects üyesi olan restoranlardaki ve diğer mağazalardaki indirimler, karta vakit kaybetmeden direkt olarak yansımaktadır. Bunun dışında; otel, yat ve araç kiralama, spa gibi faaliyet alanlarındaki rezervasyonların mutlaka önceden yapılması gerekmektedir. Bu sayede, indirimli fiyatlardan faydalanmak mümkün olmaktadır. Ayrıca, American Express Platinum Card sahipleri, bir takvim yılında Selects Program ortaklarından 10 bin TL tutarında indirim kazanma fırsatına sahip olabilirler. American Express Platinum Card sahiplerinin tüm yurt içi ve yurt dışı restoran ve otel harcamalarında %5’e varan ekstre indirimlerinin yapılması söz konusu olmaktadır.

Neden American Express Platinum Card Sahibi Olmak Gerekir?

American Express Platinum Card sayesinde birçok kişi, hayal ettikleri avantajlara kavuşma şansı elde eder. Yalnızca bir ekstre döneminde Selects programı hariç olmak üzere otel ve restoran harcamalarında ayda 250 TL, yılda ise toplam üç bin TL tutarında indirim kazanmak mümkün olmaktadır. Bir başka deyişle, tüm restoran harcamalarında %5, tüm otel harcamalarında ise %3 indirimden faydalanmak mümkün olmaktadır. American Express Membership Rewards; American Express Platinum Card sahiplerine farklı fırsatlar sunmaktadır. Yapılacak her 1 TL’lik harcamada 1 Membership Rewards kazanmak söz konusudur. Kazanılan Membership Rewards puanlarının birçok yerde harcanması mümkündür.

Sponsor Bağlantılar

American Express Platinum Card Neler Vaat Ediyor?

American Express Platinum Card; sahiplerine birçok şey vaat etmektedir. Bilhassa Membership Rewards; araç kiralama, uçak bileti, pasta ve çiçek gönderimi gibi farklı hizmetlerde kullanılabilecek puanları kart sahiplerine sunmaktadır. Buna ek olarak, birçok kategorideki ürün ve hizmetlere, Online Hediye Kataloğu sayesinde ulaşmak mümkün olmaktadır. American Express Platinum Card sayesinde kaliteli markalarda özel ve taksitli alışveriş ayrıcalıklarından faydalanılabilir. American Express program ortaklarından yapılacak alışverişlerde taksit imkanından faydalanmak söz konusudur. American Express Platinum Card sahiplerine mağaza kapansa dahi alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır. Sezon öncesi bilgilendirmeler yapılmaktadır. Alışveriş esnasında birçok hediye ve ikram sunulmaktadır. Ayrıca, randevu ile özel sunum yapılması gibi kimsede olmayan bir fırsat bulunmaktadır.

American Express Platinum Card Sahiplerine Sunulan Fırsatlar

American Express Platinum Card; bilhassa sık seyahat edenlere hitap etmektedir. Bunun sebebi, American Express Seyahat ve Concierge Hattı olarak bilinmektedir. Bu hattı arayarak seyahat organize etme, geziler hakkında bilgi alma, uçak bileti alma veya transfer hizmeti isteme söz konusu olmaktadır. Buna ek olarak, Formula 1 yarışları veya müzikaller için bilet alınması mümkündür. Kart sahiplerinin başına gelebilecek her türlü konuda yardım almak amacıyla bu hat aranabilir. Havaalanı lounge hizmeti, Garanti Asistan, sigorta, Platinum dergi gönderilmesi, Shopbyamex gibi ayrıcalıklara American Express Platinum Card sayesinde sahip olmak mümkündür.

Amerikan Express platinum kart özellikleri nelerdir?

Amerikan Express Platinum kart, ayrıcalıkları olan bir kredi kartıdır. Tüm dünyada kullanabileceğiniz bu kartın çeşitli avantajlarından, kartınızı kullanarak faydalanmanız mümkündür. Bu kredi kartının tüm özelliklerini tek tek açıklayalım;

Sponsor Bağlantılar

Amerikan Express Selects özelliği;

Bu özellik ile Selects üyesi olan pek çok iş yerinden yapacağınız harcamalardan indirim kazanırsınız. Selects üyesi olan restoranlardan yapacağınız alışverişlerinizden %20 indirim alırsınız. Araç ve yat kiralama, mücevher, otel, spa ve diğer mağazalardan yapacağınız alışverişlerden ise %10 ile %20 arasında değişen oranlarda indirim kazanabilirsiniz. Selects üyesi olan restoranlardan yapacağınız harcamalarda %20 ve diğer mağazalardan yapağınız harcamalar için diğer indirimler, kartınıza otomatik olarak yansıyacaktır.

Golf, otel, spa, araç kiralama ve yat kiralama için rezervasyonunuzu yaptırmak adına da 0212 310 23 15 numaralı telefonu aramanız gerekir. Bu numaradan yapacağınız rezervasyonlarınızdan hemen indirim alabilirsiniz. Amerikan Express kart sahipleri, bir yılda kredi kartlarını kullanarak toplamda 10.000 lira değerinde indirim kazınabilmektedir. Bu tutarın üzerinde indirim yapılmaz. Ancak pek çok kredi kartına bakarak 10.000 liralık indirimin çok yüksek bir miktar olduğunu söyleyebiliriz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir